Keresés

Részletes keresés

horst_fuchs Creative Commons License 2006.07.05 0 0 26
de ez akkora hülyeség, megint tipikus real madrid, van már egy jó játékosom az adott poszton, aztán csakazértis igazolok oda még valakit. ez még kritikusabb kapusposzton, mert nem hiszem, hogy cserélgetnék egymást...
Haszika Creative Commons License 2006.07.05 0 0 25
Vagy Casillasnak menni kell, vagy Gigi nem megy.
Előzmény: Soccer_ (24)
Soccer_ Creative Commons License 2006.07.05 0 0 24
Nagyon fogok neki örülni... Casillas mögé minek?Ahhoz túl jó
Előzmény: motoman (23)
motoman Creative Commons License 2006.07.05 0 0 23
Buffont beígérték Madridban, ő lesz az új presidente ajándéka a socióknak:)
Előzmény: Haszika (21)
horst_fuchs Creative Commons License 2006.07.05 0 0 22

:))))

á nem

ááááááááá

(látom szépek a fogaid)

Előzmény: Haszika (21)
Haszika Creative Commons License 2006.07.05 0 0 21
Nem unod? Mivel Buffon nem követett el semmi törvénybeütközőt, innentől kezdve...
Előzmény: horst_fuchs (20)
horst_fuchs Creative Commons License 2006.07.05 0 0 20

azért izgi lesz, amikor majd a Siena és a Reggina harcol a bajnoki címért... :)

nem baj, így Buffon majd nyugodtan fogadhat az eső ligás meccsekre...

juventute Creative Commons License 2006.07.04 0 0 19
Fogalmatlan vagy öreg, más nem zavar.
Előzmény: Soccer_ (17)
Haszika Creative Commons License 2006.07.04 0 0 18
Úgy néz ki te akarsz arra élvezni, hogy kizárják őket:)), és duplán buktad ezt, mivel olasz+német párti vagyok, csak hogy tudd, mindössze arra akartam rámutatni, hogy menj el tüntetni, hátha akkor tényleg kizárnak mindenkit mindenhonnan
Előzmény: horst_fuchs (16)
Soccer_ Creative Commons License 2006.07.04 0 0 17
Látom zavar... Engem is zavarna nyugi, de én csak annyit írtam, hogy valószínűleg kizárják. Tudod, valószínűleg és nem biztosan. Nahát!
Előzmény: juventute (13)
horst_fuchs Creative Commons License 2006.07.04 0 0 16

húú, de személyeskedő itt valaki...

 

mindegy, az okos felülemelkedik ezen... Tehát csak nyugodtan élvezkedjél, miközben szidsz engem...

Előzmény: Haszika (15)
Haszika Creative Commons License 2006.07.04 0 0 15
te mit kontárkodsz, foglalkozz a fritzeiddel
Előzmény: horst_fuchs (14)
horst_fuchs Creative Commons License 2006.07.04 0 0 14
adná az ég...
Előzmény: Soccer_ (8)
juventute Creative Commons License 2006.07.04 0 0 13
Olyannyira nem jogerős, hogy semmiféle ítéletről nincs szó. Ez az ügyész által kért büntetés. Tudod, van még ügyvéd, meg bíró is. Nahát!
Előzmény: Soccer_ (12)
Soccer_ Creative Commons License 2006.07.04 0 0 12

Az ítélet még nem jogerős, de valószínű, azonban a nemzetközi kupákban való részvétel, avagy kizárás még nem dőlt el. Egyébként valószínű, hogy onnan is kizárják ezen csapatokat, hiszen az UEFA külön megkérte az Olasz labdarúgó Szövetséget, hogy a kupasorozatok selejtezőinek megkezdése előtt hozzák meg az ítéletet, így valószínű a számüzetés...  

Előzmény: Kiss_Zsolt (10)
Youme Creative Commons License 2006.07.04 0 0 11
Természetesen nem.
Előzmény: Kiss_Zsolt (10)
Kiss_Zsolt Creative Commons License 2006.07.04 0 0 10
Ezek az általad megnevezett csapatok indulhatnak most a Bajnokok Ligájában????
Előzmény: Soccer_ (8)
motoman Creative Commons License 2006.07.04 0 0 9
Akkor a Fiorentina sokat időzött a Serie A-ban. De ha ez kell a tisztasághoz.
Előzmény: Soccer_ (8)
Soccer_ Creative Commons License 2006.07.04 0 0 8
A legfrisebb információk szerint a Juventust a C, a Milant, a Laziot és a Fiorentinát a B ligába száműzik!
gejzagyerek Creative Commons License 2006.05.20 0 0 7
Valaki zsarol téged, hogy nézd( családod,barátaid vannak a maffia kezében?) ezt a "szart"?? Vagy beragadt a távirányítód??
Ha egyik sem, akkor hagyd már meg légyszíves annak a néhány 100 millió szerencsétlennek akit érdekel ez a "szar", az örömét :)
Előzmény: Törölt nick (6)
Törölt nick Creative Commons License 2006.05.20 0 0 6
remélem elmarad a következő idényben ez a szar!
Előzmény: Soccer_ (-)
sprityu Creative Commons License 2006.05.19 0 0 5
Mutu az elso aki doppol!
Előzmény: Soccer_ (-)
FaberK Creative Commons License 2006.05.19 0 0 4
Sőt, talán a jövő is.
Előzmény: enzo-gigi (2)
Soccer_ Creative Commons License 2006.05.19 0 0 3
Ezt ma hallottam valahol, hogy akár szüneteltethetik is a bajnokságot, de elég zavaros, hátha valaki többet tud erről mint én
enzo-gigi Creative Commons License 2006.05.19 0 0 2

Lehet hogy a Vb is elmarad?

enzo-gigi Creative Commons License 2006.05.19 0 0 1
Akkor most már soha nem lesz Olasz bajnokság?
Total Creative Commons License 2006.05.19 0 0 0

Ez a "nem lesz bajnoság" , hogy értelmezendő ?

 

Ja és

0

!

Soccer_ Creative Commons License 2006.05.19 0 0 topiknyitó

A múlt héten kirobbant lehallgatási botrány miatt csütörtökön lemondott az olasz bajnok Juventus vezérkara. Telefonon elhangzott, majd magnószalagra rögzített beszélgetésekből kiderült, hogy Luciano Moggi, a Juventus általános igazgatója és köre évek óta a háttérből próbálta meg - több kevesebb sikerrel - irányítani a hazai és a nemzetközi bíróküldést, valamint a játékospiacot.

A bundabotrányban egyre nagyobb port ver fel Olaszországban, folynak a vizsgálatok az érintettekkel szemben. A 41 érintett személy között van a Juventus ügyvezető igazgatója, a Fiorentina és a Lazio elnöke, a lemondott szövetségi elnök, valamint az ország első számú játékvezetője.Jelenleg 41 személy ellen folyik vizsgálat az olasz labdarúgást felkavaró bundabotrányban.
A vizsgálatban érintettek között az olasz futballélet neves személyiségei is szerepelnek. A nápolyi bíróság két klubelnököt, Claudio Lolitót (Lazio) és Andrea Della Vallét (Fiorentina) is meghallgat a szerepükről az ügyben.

Hétfőn újabb váratlan fejleményekkel bonyolódott az olasz bundabotrány. A Fiorentina egyre mélyebbre süpped a mocsárban, miközben megkezdődött a találgatás arról, hogy mi lesz az érintett klubok sorsa. Sok szakértő szerint a Juve aligha ússza meg a B-ligát, és az sincs kizárva, hogy az Internazionale kapja meg a 2006-os bajnoki címet.

Az utóbbi három kereskedési napon a negyedével csökkent a Juventus labdarúgóklub értéke a tőzsdén. A további zuhanást megakadályozandó, a torinói együttes mögött álló gazdasági társaság értékpapírjait fel is függesztették.

Kedden újabb megdöbbentő részletek derültek ki az olasz bundaügyben. Luciano Moggi, a Juve lemondatott általános igazgatója állítólag miniszterekkel is „üzletelt”, míg több tucat futballistáról derült ki, hogy – Gianluigi Buffonhoz hasonlóan – feketén fogadott.

A csütörtök az előző napokhoz képest kifejezetten eseménytelennek számított az olasz futballbotrányban, ugyanis ezúttal semmilyen „szaftos” részletre nem derült fény, bár állítólag doppingoltak is a Juve focistái...

 

EZEK részletek cikkekből, az egészet nem akartam beszúrni, de várom véleményeiteket


Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!