Keresés

Részletes keresés

Mr. Roboto Creative Commons License 2006.06.02 0 0 52
De ti is szopni fogtok és ez nekem nagy öröm. :-D
Előzmény: Törölt nick (51)
Mr. Roboto Creative Commons License 2006.06.02 0 0 50

Amíg ténylegesen két lehetőség van: Gyurcsány vagy orrbean, én is aszondom, hogy akár atomot is robbanthat felettem, akkor is Gyurcsány.

A JEL-maffiából elég volt négy év.

Előzmény: Jobbratarts (48)
Meccsnéző Creative Commons License 2006.05.19 0 0 49

Inkább arról vagyok meggyőződve, hogy nem jutottunk volna idáig.

Igen-igen...

Előzmény: grisin100 (45)
Jobbratarts Creative Commons License 2006.05.18 0 0 48
Semmi gond. Remélem minél nagyobbat szopnak majd a kádárista múmiák..
Ámbár hallottam olyan mszp szavazót is aki aszonta, hogy akkor is a gyurcsányra szavazna ha atombombát robbantana Magyarország felett.
Na ezért a fajért mit izguljak.
Szopjon de nagyot.
Csak azt sajnálom, hogy az ország másik fele is szopik majd.
Előzmény: Mr. Roboto (-)
Törölt nick Creative Commons License 2006.05.18 0 0 47
olyant hol írtam?
Előzmény: grisin100 (45)
Törölt nick Creative Commons License 2006.05.18 0 0 46
az üres államkasszából lett hirtelen 19 ezer ft, 100% béremelés, meg kutya fasza
Előzmény: Mr. Roboto (44)
grisin100 Creative Commons License 2006.05.18 0 0 45

"érdekes anyagból vagytok ti gyúrva.. "

 

 300Ft a benzinár, megvagytok győződve, ha az Orbán lenne, akkor 200Ft lenne

 "az igen..."

Előzmény: Törölt nick (43)
Mr. Roboto Creative Commons License 2006.05.18 0 0 44
Az üres államkasszára gondolsz amit a fijúk itthagytak? :-D
Előzmény: Törölt nick (43)
Törölt nick Creative Commons License 2006.05.18 0 0 43
érdekes anyagból vagytok ti gyúrva.. adott egy kormány, ami a fidesz által az államkasszában hagyott pénzt elosztogatja, csinál egy kurva nagy hiányt, majd emiatt megszorításokat csinál

te erre szavazol, aztán sírsz a "reformok miatt", de azért büszke vagy hogy nem Orbánra szavaztál

az igen...
Előzmény: Mr. Roboto (39)
Törölt nick Creative Commons License 2006.05.18 0 0 42
ezt berakhatnánk a wikipediaba az irónia címszó alá:)
Előzmény: Törölt nick (37)
Hooogy? Creative Commons License 2006.05.18 0 0 41

Tévedésben vagy harczostárs ! Én nem a részegek detoxikálóbeli ellátása miatt aggódom - hanem, hogy nemigen fogják tudni beszedni tőlük a díjat utólag...

 

Amúgy: az igazsághoz tartozik, hogy a jelenlegi eü. miniszter cáfolta, hogy az egészségügyi átalakítási programban szerepelne a vizit- vagy gyógyszerfelírási díj.

(Mondom a jelenlegi miniszter...) 

Előzmény: zaimoo (34)
HAL9000 Creative Commons License 2006.05.18 0 0 40

Te is azon polgárok közé tartozol, akik úgy gondolják, hogy a múlt 4 évig tartott?

 

Egyébként több nyugdíjas is tiltakozott a 14. havi nyugdíj ellen. Ld. Mszp rendezvények, Bolgár úr és ATV betelefonálói.

 

Ezen felbátorodva érzik úgy a közgazdászok, hogy a 13. havi nyugdíj ilyetén újrahasznosítása sem fog számukra problémát okozni.

 

Sőt, fokozom egy kicsit:

A múltban (nem a 4 évesben, hanem a 40 évesben) az egyéni nyugdíj és eg. bizt. számlákat mexüntették, és a mindenkori dolgozók pillanatnyi befizetéseiből kapták - kapják az emberek a nyugdíj és eü. kifizetéseket.

 

Tehát tévedés, hogy a nyugdíjas a saját befizetéseiből kapná a kifizetéseket. Ezen felül, amikor Horn Gyuláék megpróbálták nevesíteni a rendszert, és ezenkívül még a magánbiztosítók felé is terelték a befizetéseket, a központi kasszába folyó összeget csökkentették, ezáltal az államháztartási hiányt növelték.

 

Na ezt fogta vissza a gaz Fidesz, amikor lelassította az átvitelt.

 

Tehát ezért igaz az, hogy a Fidesz (és nefelejts el koalícióban volt akkor és nem egyedül) kormánynak a cipője széle sáros...

Előzmény: Mr. Roboto (39)
Mr. Roboto Creative Commons License 2006.05.18 0 0 39
És? Én legalább nem nyalok be csontig mélyen tisztelt vezérürüdnek. :-D
Előzmény: Calvano (38)
Calvano Creative Commons License 2006.05.18 0 0 38
Na mi van, 2 hét sem telt el és máris kiakadsz?

Húzzatok bele! Nesze
Előzmény: Mr. Roboto (-)
Törölt nick Creative Commons License 2006.05.18 0 0 37
Ez nem ilyen egyszerű, az antifaszta harcnak áldozatokat is követle, mert erős az ellen.
2002-ben az volt a cél, hogy váltsuk le a zOrbán, most meg az, hogy ne jöjjön vissza. De ez nincs ingyen, ezt mindenkinek látni kell.
A szociálliberális álomkoalició pártjainak nem közömbös, sőt, a legfontosabb a bérből, és fizetésből élők sorsa, természetesen nem kihagyva a nyugdíjasokat sem, de a realításokkal számolni kell.
Az Orbán kormány olyan rossz pályára állította a magyar gazdaság szekerét, és annyit lopott, hogy a szociálliberális koalíció ezt azórta sem tudta kompenzálni, időbe kerül míg az elhibázott jobboldali gazdaságpolitika összes negatív következményét felszámolják. Ehhez idő kell. És bizalom, ami benned nincs meg. Nem kéen annyi Magyar Nemzetet olvasnod, és Hírtv-t hallgatnod. A náci fidesz kirekesztő propagandája megfertőzött, nem is csoda, ezek a hazug szólamok sok embert megtévesztenek.
Én azt tanácsolnám, javulj meg, míg nem késő.
Előzmény: Mr. Roboto (-)
Mr. Roboto Creative Commons License 2006.05.18 0 0 36
Árnyaltabban kéne nézni a képet: kiből jön az a szar?
Látod, hogy máris nem vagy olyan tiszta?
Előzmény: lajafix (35)
lajafix Creative Commons License 2006.05.18 0 0 35
mondom hogy a cipő széle saras, te meg nem veszed észre azt, hogy ki áll nyakig a szarban.
Előzmény: Mr. Roboto (28)
zaimoo Creative Commons License 2006.05.18 0 0 34
mi lesz a detoxikálóba behozott részegekkel ? Addig nem veszik "kezelésbe" míg nem fizeti be a csekket ?

 

Eltaláltad, mi miatt alszok nyugtalanul már egy hónapja, ez volt az. Én is annyira aggódok miattuk, hogy azóta a szemem se tudom lehunyni rendesen.

Előzmény: Hooogy? (18)
Édy Endre Creative Commons License 2006.05.18 0 0 33

Ja, de én úgy értettem az "újraújrá"-t, hogy minden alkalommal, amikor elmész vásárolni, ezt kapod. :)

 

És nem mindenki tudja visszaigényelni.

Előzmény: markastor (31)
Gép-ész Creative Commons License 2006.05.18 0 0 32
Ez jó volt :)
Előzmény: fanyűvő (19)
markastor Creative Commons License 2006.05.18 0 0 31
Az ÁFA egyszeri adózás. Az más kérdés, hogy több ember is adózik egyszer, amit vissza lehet igényelni. De nem egy ember adózik többször ugyanazon termék, dolog, szolgáltatás után.
Előzmény: Édy Endre (30)
Édy Endre Creative Commons License 2006.05.18 0 0 30

"hogy egyszer már leadózott jövedelmet újra megadóztat... meg újra, meg újra..."

 

Eztet híjják úgy, hogy ÁFA. :)

Előzmény: Mr. Roboto (29)
Mr. Roboto Creative Commons License 2006.05.18 0 0 29
Erről még nem. Nem igazán szoktam odafigyelni ilyesmire.
Mindenesetre bekaphatja aki kitalálta, hogy egyszer már leadózott jövedelmet újra megadóztat... meg újra, meg újra...
Előzmény: markastor (27)
Mr. Roboto Creative Commons License 2006.05.18 0 0 28
Tudod, ha csak a bukásuk utáni igen gyors osztozkodásra gondolok, akkor máris nem tudok veled egyetérteni. És akkor hol vannak még a kaya ibrahimok. :-D
Előzmény: lajafix (26)
markastor Creative Commons License 2006.05.18 0 0 27
Akkor gondolom arról még nem is hallottál, hogy 2013. január 1-e után már a nyugdíjból is kell majd adózni.
Előzmény: Mr. Roboto (9)
lajafix Creative Commons License 2006.05.18 0 0 26
Nos ha fel akarod osztani a sarat, akkor talán a szoclib pártok vannak nyakig, a fijuk cipője széle saras. (reformba persze ők se kezdtek bele).
Előzmény: Mr. Roboto (22)
Wic Creative Commons License 2006.05.18 0 0 25

semmi gúny nem volt abban a hozzászólásban.

csak közöltem: aki a szocikra szavaz, vállalja a következményeket is.

 

ennyi.

Előzmény: Mr. Roboto (23)
Wic Creative Commons License 2006.05.18 0 0 24

Azért a fijúk is nyakig benne vannak, hogy ott tart az ország ahol.

minden bizonnyal. bár alátámasztani eddig nem sikerült senkinek ezt.

Előzmény: Mr. Roboto (22)
Mr. Roboto Creative Commons License 2006.05.18 0 0 23
Sorry...

(más kérdés, hogy akkor ebbe, ilyen gúnyosan tán nem kéne beleszólni... történhet még olyan szerencsétlenség, hogy te is nyugdíjas leszel)
Előzmény: Wic (17)
Mr. Roboto Creative Commons License 2006.05.18 0 0 22
Bocs, de itt van kettőnk közt az a qrrrrva nagy különbség: én szóvá teszem azt is amikor azok csinálnak nekem nem tetsző dolgot akikre szavaztam.
És igen, én is azt akartam, hogy a fidesz eltakarodjon a kormány közeléből. Azért a fijúk is nyakig benne vannak, hogy ott tart az ország ahol.
Előzmény: fanyűvő (19)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!