Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2016.06.04 0 0 641

Szia! Beszélgetünk erről privátban is? Ha igen, akkor írj rám.

Előzmény: Törölt nick (637)
vik2410 Creative Commons License 2016.06.02 0 0 640

Kedves Fórumozók! A Szegedi Tudományegyetemen kutatást végzek a válás lélektani hatásairól a gyermekre és szülőkre vonatkozóan. Szeretném kérni tőletek hogy ezzel a pár perces anonim kérdőívem kitöltésével segítsétek a munkámat! Nagyon köszönöm. :)

Itt a link: 

https://docs.google.com/forms/d/1Vp43qm6-DDEfYyjiG3n-vbxfEdt1LtrEmqVmo9ZiyD0/viewform

Foresh Creative Commons License 2016.05.05 0 2 639

Pedig te voltál a hibás!

 

A korkülönbség is nagy volt!

 

Most pedig csinálhatod magadnak a portörlést vagy felfogadsz egy házvezetőnőt aki megcsinálja, bár ezt akkor megtehetted volna korábban is.

 

Ha újrakezdesz egy kapcsolatban, ahhoz még nagyon sokat kell tenned, hogy mossa a szennyesed :-)

 

Fejben pedig döntsd el, hogy házvezetőnő kell vagy társ.

 

Ha társ akkor ne bánj vele házvezetőnőként.

Ha házvezetőnő akkor nem bánhatsz vele mint társ:-)

 

Sok szabadideje van, óhh oda ne rohanjak :-) Te mit szólnál hozzá ha a cégnél lenne egy kis időd és rád osztanák más munkáját ugyanazon bérért, miközben akár pihenhetnél is vagy játszhatnál a gépen? Olyan felkiáltással, hogy úgyis egy cég.

 

A lánynak nem volt kedve egyedül takarítani, de elmondásod szerint nagyon sok szeretetet adott.

Szóval fogadj fel házvezetőnőt, csillogni fog a ház, de szeretet nem kapsz, de fizetsz neki. Vagy ugyanannyi munkaidőd mellett te magad, egyedül úgy törlöd  a port ahogyan igényeid alapján elvárod:-)

 

Az a csoda, hogy eddig elbírt téged viselni!

 

Előzmény: paterbus (633)
Törölt nick Creative Commons License 2016.04.28 0 0 638

Hogy viselik a férfiak a szakítást/válás

 

szetestem

 

(24 ev utan (ebbol 11 ev hazassag), karacsony elott 4 nappal bejelentve, hogy pasija van, valna

legalabb 10 honapja hazudott/sunyult, ami tan a legszarabbul esett (es ki tudja mi volt korabban) (ezt nem is ertem, miert nem lehet korrekten intezni, elobb valni, utana pasizni)

 

2 gyerkoc, kozos neveles vagy mi a franc lesz

 

meg egyutt sajna kb.1-2 honapig, amig a lakaskerdesek megoldodnak ( ez nekem a gyerkocok miatt jo is)

 

viszonylag rendezetten, kulturaltan megallapodtunk, anyagiakban, gyerkocnevelesben, valasi ugyintezesben (es ettol fuggetlenul qrva sokat veszexunk, ugy sejtem elsosorban miattam)

 

hogy a faxba lehet ezt tulelni??? komolyan, nonek erzem magam, folyamatos hangulatingadozas, vegre negy honap utan sirni is tudok :D

(pl.: vezetes kozben nem tudom hol vagyok, hogy jutottam oda, tegnap mar 10 perce mentem az m0-t, es kerestem az m0-ra felhajtot, a multkor meg a lehajtot felejtettem el, velencenel tunt fel, hogy fura ez az m0, vagy ulok a munka elott es baromsagokon gondolkodom/valas/megcsalasos cikkeket olvasgatok, totalis koncentraciohiany, ugyeket is kene intezni de semmi motivacio. ugy sejtem depresszios vagyok :P)

Törölt nick Creative Commons License 2016.04.10 0 0 637

Szia,

én pont így vagyok ezzel,csak épp nőből vagyok.

Előzmény: Törölt nick (607)
Törölt nick Creative Commons License 2016.03.09 0 0 636

én nem vagyok egy konyhatündér, de neked adok igazat, ha ő ennyire unatkozott akkor takaríthatott is volna...........jó hogy most váltatok szét és nem gyerekvállalás után..............

Előzmény: paterbus (633)
Törölt nick Creative Commons License 2016.03.08 -1 0 635

Örülj neki, hogy végre vége lett. Jobb lesz így az életed.

Az ember mindent meg tud csinálni egyedül, még a takarítást is.

Előzmény: paterbus (633)
Törölt nick Creative Commons License 2016.03.08 0 0 634

,,Ugyan nem vagyunk házasok, 1 éve vagyunk együtt.

9 év van köztünk, a hölgy a fiatalabb.

Állandóan szeretkezne. Ez első hallásra csúcs-szuper, de az utóbbi időben nekem kicsit kezd sok lenni.,,

Már 2002 ben panaszkodtál hogy túl sok a sex ...még csoda hogy mostanig veled maradt.

Előzmény: paterbus (633)
paterbus Creative Commons License 2016.03.08 0 2 633

 

Sziasztok.

 

 

5 év után múlt héten szakítottunk a párommal, ő 27, én 36.

4 évig éltünk együtt.

Hosszú ideje leszálló ágban voltunk.

Elsőre banálisnak tűnik, de alapvetően a háztartáson csúszott el a dolog.

Összeköltözéskor megbeszéltük, hogy közösen fogjuk csinálni, de aztán olyan munkahelye lett, hogy heti 2-3 napot dolgozott, igaz, akkor 12-13 órát, én pedig hivatali munkarendben, sok túlórával.

Így részemről a házimunka minimálisra szorítkozott. Úgy voltam vele, ha tengernyi szabadideje van és a közös kiadásokhoz szerény mértékben tud hozzájárulni, jogos igény, hogy cserében ragyogjon a lakás.

Sokáig tartott a rózsaszín köd mindkettőnknél, nálam azért hamarabb oszlani kezdett.

Egyre inkább szemet szúrt, hogy csak a legégetőbb dolgokat csinálja meg, a többi elmaradt. Inkább tv-zik, netezik, rajzol, átmegy a szüleihez, nagymamájához, amivel semmi gond nincs önmagában, csak a lakást nem tartotta rendben.

Rengeteg szeretetet, kedvességet, ragaszkodást, figyelmességet kaptam tőle, és egy jó darabig viszonoztam is, de a fent írtak miatt ez egyre kevésbé ment.

Többször kértem tőle, hogy változtasson, ez engem zavar. Nagyon jól esik a sok szép dolog, amit nyújt nekem, de a rend, tisztaság nekem fontos és úgy gondolom, a házimunka elsősorban annak a dolga, aki ráér, és neki rengeteg szabadideje van. Ilyenkor 1-2 hét halvány változást tapasztaltam, aztán visszaállt a kiindulási helyzet.

Ugyanakkor mondta, hogy unatkozik, amikor hétköznapra esik a szabadnapja és én dolgozom.

Finoman jeleztem neki, hogy időtöltésként, unalom helyett is törölhetne port, stb. Duzzogás volt a válasz.

Nagyon finomakat süt, főz, ezt az egyet szívesen csinálja, de zsinórban előfordult, hogy a vasárnapi ebéd elkészítése után az olajos lábast kivitte hűlni az erkélyre, utána több napig otthon volt, én pedig a következő hétvégén vettem észre, hogy a lábas ugyan úgy az erkély sarkában van. Tudom, én is elmoshattam volna, észrevehettem volna hamarabb, de zavart, hogy őt nem zavarja. Ha 1-2 alkalommal elfelejtődik, semmi gond, de ez zsinórban így ment, mire nekem leesett, hogy itt rendszerszintű a probléma. Jeleztem neki, az volt a válasz, hogy ő a társam és nem a házvezetőnőm, meg, én is megcsinálhatom, ami alapesetben igaz is, ha ugyan annyit dolgozunk, de nem így volt.

Ez a hozzáállás bántott és kikezdte a kapcsolatunkat, részemről elkezdett kihűlni a dolog, ő sokáig nagyon kedves, lelkes, figyelmes, törődő, ragaszkodó volt, sokat kirándultunk, jöttünk-mentünk, de nem változott az, amit szerettem volna, hogy változzon.

A vége felé már a jót sem tudtam kellően értékelni, a rossz dolgokat meg egyre kevésbé tudtam tolerálni.

Aztán, mivel nem tudtam őszintén viszonozni az ő figyelmességét, kedvességét, részéről is kezdett kihűlni a dolog. A múlt héten elköltözött. Gyerekünk nincs, anyagiakat, mindent elrendeztünk.

Tudom, hogy egy kapcsolat kettőn áll, én is követtem el hibákat, de úgy érzem, alapvetően nem miattam ment tönkre a kapcsolat, de a sok szép emlék miatt azért fáj...

 

Törölt nick Creative Commons License 2016.02.22 0 0 632

Én csak félig vagyok vad, de másik félig nem feminista, hanem a szürke 50 árnyalata. :-))

Előzmény: Törölt nick (631)
Törölt nick Creative Commons License 2016.02.22 0 0 631
Csak az ágyban vagyok van:) feminista meg pláne nem vagyok
Előzmény: Törölt nick (630)
Törölt nick Creative Commons License 2016.02.22 0 0 630

Vad feminista vagy hogy ennyire "támadod" itt a férfiakat? :-)

Előzmény: Törölt nick (629)
Törölt nick Creative Commons License 2016.02.22 -1 0 629

szerintem meg te nem érted, sebaj......süss kiflit:))

Előzmény: szerdainick (628)
szerdainick Creative Commons License 2016.02.22 0 1 628

Nem sokat értettél meg abból, amiket ide írtam. Leginkább semmit. 

 

Előzmény: Törölt nick (627)
Törölt nick Creative Commons License 2016.02.22 -1 0 627

szerintem te kapcsolatfüggő  vagy, ez azt jelenti,  hogy kell egy háttér amit a nejed  /anyuci / biztosít, és mellette kalandozol, mert azt ami kell ő nem tudja megadni, pont azért ,mert anyuci, és nem NŐ.....

 

 

nem beszélve arról, hogy csak azért vagy vele, mert a szeretőddel nem jött össze a közös élet, vagyis ha nincs ló jó a szamár is, ezt nevezik kapcsolatfüggőségnek

Előzmény: szerdainick (625)
szerdainick Creative Commons License 2016.02.22 0 0 626

Ha jobban szeretek valakivel együtt élni, mint külön, akkor kapcsolatfüggő vagyok?

Nem tartozom a kiszolgálandó ffiak közé, teljesen önellátó vagyok háztartás, kaja egyéb ügyben, ha úgy alakul(t) Szóval ilyen értelemben bizonyosan nem vagyok függő.

Előzmény: szerdainick (625)
szerdainick Creative Commons License 2016.02.22 0 0 625

De igen. Egy évet éltem egyedül 31 éves koromban.

Nem tudom mit értsek kapcsolatfüggőség alatt... Milyen ha valaki az, és mégis egyedül él? Csak, hogy tudjam az vagyok-e. 

Előzmény: Törölt nick (624)
Törölt nick Creative Commons License 2016.02.22 0 0 624

nem mindenki kapcsolatfüggő, én is élnék egyedül, és úgy találkozgatnék a párommal, ha megtehetnénk, hogy neki külön lakása lehetne, te egyedül még nem éltél soha??

Előzmény: szerdainick (623)
szerdainick Creative Commons License 2016.02.22 0 1 623

Nem szeretnék egyedül megöregedni. Gondolom magam is "túlélném" az öregséget :) de jobb az élet egy társsal.

Az, hogy neked ilyenek a tapasztalataid, az egy dolog. Hogy minden kapcsolat így jár, az meg nem igaz. Ahányan vagyunk, annyiféleképp élünk, annyiféleképp tudjuk elképzelni jónak/rossznak.

Nekem sem kacskaringóktól mentes, de ez a miénk, ilyennek csináljuk mi magunk.

Az, hogy téged elhagytak, az a te hibád is, a másik felet nem tudjuk meghallgatni. (ahogy nálam sem, hogy amit itt összehadoválok, az csak nekem jó-e, vagy a Feleségemnek is) 

Testvérem hasonlóképp él, mint amit itt felvázolsz. Egyedül él picivel ötven felett, van egy Nő az életében, vele heti szinten egy estét/éjszakát vannak együtt, a többi az napi szintű telefon. Nekik ez a megfelelő.

Előzmény: Törölt nick (619)
Törölt nick Creative Commons License 2016.02.22 0 0 622

megtaláltam, de hosszú évekbe tellett

Előzmény: Törölt nick (621)
Törölt nick Creative Commons License 2016.02.21 0 0 621

Az igen, én meg 2007-ben nősültem...és R.I.P. a házasságomnak 2016-ban :-)

Azóta megtaláltad a társad vagy még mindig keresed?

Előzmény: Törölt nick (620)
Törölt nick Creative Commons License 2016.02.21 0 0 620
Jócskán, 2002-ben váltam el
Előzmény: Törölt nick (619)
Törölt nick Creative Commons License 2016.02.21 0 0 619

Tudod fiatalabb korában az ember még reménykedik, hogy egy társsal is boldog lehet az élet.

De aztán eltelik x év és egyszer csak beütnek a problémák, és az addigi biztos talajt hirtelen kihúzzák az ember lába alól.

Az életben már csak egyetlen dolog biztos, a halál, de erről sem tudjuk, hogy mikor fog eljönni értünk.

Te már túl vagy a váláson?

Előzmény: Törölt nick (618)
Törölt nick Creative Commons License 2016.02.21 0 0 618

nem vagy hülye, ilyen az élet, a 80% szar, senki nem mondta hogy a boldogságról szól.........

Előzmény: Törölt nick (617)
Törölt nick Creative Commons License 2016.02.21 0 0 617

Mert hülye voltam, és elhittem, hogy ő az igazi. Elhittem, hogy jó ha családot alapítok és gyereket vállalok.

De már tudom, hogy igazi nem létezik, ez is csak önámítás, amivel az emberek magukat próbálják nyugtatni.

Túl van lihegve ez az egész kapcsolati rendszer és annak jelentősége.

 

Előzmény: Törölt nick (616)
Törölt nick Creative Commons License 2016.02.21 0 0 616

akkor minek vetted el a  nőt,???? miért nem maradtál egyedül???

Előzmény: Törölt nick (615)
Törölt nick Creative Commons License 2016.02.21 0 0 615

Korábban már kb. 7 éven keresztül éltem egyedül, nem nagy kaland, csak felfogás kérdése.

A boldogsághoz nem kell senki.

Előzmény: Törölt nick (614)
Törölt nick Creative Commons License 2016.02.21 -1 0 614

nem tartottam gyertyát, de elég egyértelmű, hogy a nejed, azért ajánlotta a nyitott kapcsolatot, hogy ő kiélhesse magát, nem pedig azért hogy te kiéld magad ez csak a fedőszöveg volt, mert nem volt annyi gerinc benne hogy bevállalja azt,, hogy már nem kellesz neki, ő meg vígan kúrogatott x hapsival, gondolom előtte sem volt hűséges, elég fura lenne ha így lenne, tekintve azt hogy jól belehúzott miután kinyitottátok a kapcsolatot, meg aztán jött a sok hazugság, szerinted korábban nem baszott át??? ugyanmár......

 

ha neked az a jó,  akkor ne keress senkit, de azért x év magány után már nem biztos hogy ezt fogod gondolni..........

 

abban egyetértünk hogy senkiben nem lehet 100 % ra megbízni, ez így van......

Előzmény: Törölt nick (613)
Törölt nick Creative Commons License 2016.02.21 -1 0 613

Talán ott voltál évekig a nejem mellett, hogy ezt teljes bizonyossággal állítod? :-)

Nem láttalak az ágyban kettőnk között. :-))

Nehéz megtalálni....ott van a probléma, hogy minek egyáltalán keresni...teljesen fölösleges az egész.

Ezt nem szabad erőltetni.

 

A bizalom a más kérdés, vakon megbízni valakiben az a legnagyobb hülyeség.

Mindkét oldalnak azt mondom, hogy ne bízzanak a másikban, csak saját magunkban bízhatunk meg igazán.

Ez egy ilyen világ, mindenkinek csak a saját önző érdeke a legfontosabb és ezért mindenki kész hazudni is.

 

Előzmény: Törölt nick (612)
Törölt nick Creative Commons License 2016.02.21 0 1 612

téged is hülyének nézett a nejed évekig..........de van aki nem nézne hülyének, csak nehéz megtalálni

Előzmény: Törölt nick (611)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!