Keresés

Részletes keresés

Bojár Cassino Creative Commons License 2006.05.16 0 0 1
Hogy kihúzzák a lottómat (ötös, hatos, skandi), vagy nyerjek a totón, esetleg a sorsjegyen. De bármelyik milliomostól is elfogadok adományt, mert az előbbiekhez szelvényt is kellene vennem. A drága párom pedig már beosztotta a nyugdíjamat és ilyen tételt nem találok a listán. Szóval elég reménytelen a helyzet. Bár ha tényleg emelik a gáz árát, úgy is új listát kell csinálnia (majd résen leszek).
Törölt nick Creative Commons License 2006.05.16 0 0 0

Semmit, mint eddig sem volt semmi.

A 4 év elveztegetett 4 év volt, most miért ne lenne más?

Soccer_ Creative Commons License 2006.05.16 0 0 topiknyitó
Ti mit vártok?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!