Keresés

Részletes keresés

punkrock_tolerancia Creative Commons License 2008.07.03 0 0 16
Sziasztok!

A Tolerancia, vajdasági (Szerbiai) magyar nyelvü,
2003-ban alakult punk-rock együttes.
A kezdeti értelmetlen zenék után, 2008-ban kiadták a Ne Hagyd
címü albumot, mely már komolyabb hangvételü.
Ha nem ismered az együttest, érdemes inkább azzal kezdeni a
hallgatást. A többi inkább csak érdekességképpen került a packba.

A kezdeti felállás után az állandó, végleges formáció:
Guppy (Gutási Csaba) - gitár, ének
Zümi (Dobó Zsombor) - basszus gitár, vokál
Póni (Dobó Lóránt) - szóló gitár
Göte (Gutási Gábor) - dob

Elérhetöségek:
www.tolerancia.net
tolerancia@tolerancia.net

A PACK 3 "albumot" és egyéb szösszeneteket is tartalmaz.

-----------------------------------------------------------------

1. Csuklyás buli (2003)

Diktafonos magnó-kazettára rögzített, majd arról digitalizált anyag.
Elsö felálással. Kb 2-3 hónapja fogtak elöször hangszert a fiúk
mikor ez az anyag rögzítésre került. A minöségen és a számok komolyságán
is hallatszik. Összesen 1 drb kiadott példány :)

Track lista:
1. Intó - Hangolás
2. Csuklyás buli
3. Szállj el kismadár
4. Mesza papa
5. Mindenki minket néz
6. Óda a farkamhoz
7. Pap bácsinak szeretettel
8. Unalmas az életem
9. Utópisztikus kép
X. Riport-KöröszaPUNK bölcsességei

MP3 Info:
MPEG-2 layer 3
80kbit,
22050Hz Joint Stereo
CRCs: No, Copyrighted: No
Original: Yes, Emphasis: None

-----------------------------------------------------------------

2. Mindenki minket néz (2005)

Házi demó cd, az együttes saját kiadásában.
Az új felállás 2 hetes gyakorlását követöen felvett anyaga.
Kb 25-30 kiadott példány. Rajta az eltitkolt "Köcsögnek áll a világ"
melyet már sem koncerten sem az oldalon nem lehet megszerezni.
Sokan félreértették (az eredeti cél nem a homokosok égetése és hátrányos
megkülönböztetése volt, csak az akkoriban divattá vált másság hirdetésének
és ezálltal a heterók lenézésének visszacsapásaként írt szám)

Track lista:
1. Mindenki minket néz
2. Unalmas az életem
3. Csuklyás buli
4. Pap bácsinak szeretettel
5. Köcsögnek áll a világ
6. Maradj önmagad
7. Mesza papa
8. Utópisztikus kép
9. Mind itt élünk
X. EXTRA-Utópisztikus kép

MP3 Info:
MPEG-2 layer 3
80kbit,
22050Hz Joint Stereo
CRCs: No, Copyrighted: No
Original: Yes, Emphasis: None

-----------------------------------------------------------------

3. Ne hagyd! (2008)

A 9 számos demó - mobil stúdiós (eddigi legjobb minöségü anyag).
Komolyabb hangvételü, zeneileg is fejlettebb számokkal.
Az album az 5. születésnapi koncertre, 5 óra felvétel után készült el.
Az albumon megtalálható a "Két tüz közt" c. szám, amely a vajdaságiak
december 5. utáni csalódásáról szól (a külhoni magyarok hovatartozásáról).
Hasonló komoly hangvételü a "Csalódás" mely az igazságtalan világról szól,
vagy a politikati párt semleges, ellenes: "Egyik sem kell"
Érdekes szám a "Nem kicsit nagyon..." mely Gyurcsány kiszivárgott beszédéröl
és következményeinek hatásairól szól.... Kellemes zene hallgatást!


Track lista:
1. Intro
2. Maradj önmagad
3. Rohanó világ
4. Ne hagy!
5. Két tüz közt
6. Csalódás
7. "...nem kicsit,nagyon!"
8. Egyik sem kell
9. Ennyi volt

MP3 Info:
MPEG-2 layer 3
96kbit,
22050Hz Joint Stereo
CRCs: No, Copyrighted: No
Original: Yes, Emphasis: None

-----------------------------------------------------------------

+ ARCHÍV FELVÉTELEK (2003 legelejéröl)

Eddig rejtegetett, soha nem hallhatott, nem publikált
hanganyagok, szintén diktafonnal rögzítve.

Track lista:
1. Legelsö próba felvétel (kanalakkal, edényeken stb)
2. Félre a tréfát (Tancskapda feldolgozás akarna lenni)
3. Mesza papa (a legelsö verzió)
4. Pap bácsinak szeretettel (még Göte is énekel, akusztikus)
5. Méreg (ki nem adott szám, Kriszta dalából)
6. Árpád (Lili köröszttesónk éneklésével, saját száma)

MP3 Info:
MPEG-2 layer 3
64kbit,
22050Hz Mono
CRCs: No, Copyrighted: No
Original: No, Emphasis: None

-----------------------------------------------------------------

LETÖLTŐ LINK: http://data.hu/get/378402/Tolerancia_all_mp3.zip.html

A linket szabadon másolhatod bárhova, az együttes saját feltöltése, jogtiszta!
batman11 Creative Commons License 2006.10.19 0 0 15

Sziasztok!

 

Elkészült a Diktátor zenekar új klipje! Nézzétek meg a www.diktatormusic.hu oldalon! A főbb szerepekben Tera Bond valamint Bunyik Gábor és Csobán Bence...

Soccer_ Creative Commons License 2006.05.11 0 0 14
Valakinek megvan az új Tankcsapda album??
Soccer_ Creative Commons License 2006.05.11 0 0 13

Bizonyára...

Nem vagyok rocker, se punk, de szeretem mindkettőt. Nem tudom hogy fér össze, nálam összefér, de ott van a per jel, mindenki döntse el, hogy melyik illik rá, aztán nézzen be:))

aud Creative Commons License 2006.05.11 0 0 12
Azért mert Magozott Cseresznyét és OI-Kor-t szoktam hallgatni és a Fideszre szavaztam egyből fasiszta vagyok mi? A mocskos kommunista rockzene tette ezt az országot tönkre. Az Edda meg Paksi József a Pokolgépből.
Előzmény: Stephen-J (10)
Stephen-J Creative Commons License 2006.05.11 0 0 11
Miért ne?!
Előzmény: sziti (9)
Stephen-J Creative Commons License 2006.05.11 0 0 10

Te nem vagy komplett! Minden rocker "fasisztoid vonású" mi?! És ki kívánta a rockerek halálát?! Kissé sem vagy fasiszta ugye?!

 

Remélem jönnek majd értelmesebb emberek is ide! Veled nem tárgyalok többet, mert kitör a harmadik világháború. Kérlek szépen, hogy a békesség kedvéért vonulj vissza a tieidhez! Előre is nagyon szépen köszönöm!

Előzmény: aud (8)
sziti Creative Commons License 2006.05.11 0 0 9
Hegyekben állnak az ilyen témájú topikok az Indexen (szerencsére). Minek is ez?
Előzmény: Soccer_ (-)
aud Creative Commons License 2006.05.11 0 0 8
Ezeket a fasisztoid vonásokat nem szeretem a rockerekben láttod. Varg Vikernes meg a csicskapunk. Te is daráltál tyúkot koncerten, mi?
Előzmény: Stephen-J (7)
Stephen-J Creative Commons License 2006.05.11 0 0 7
Ja, és ha nem vagy rocker, akkor mit keresel itt? Menj a saját társaságodhoz!
Előzmény: aud (4)
Stephen-J Creative Commons License 2006.05.11 0 0 6

Azért jó lenne, ha nem kívánnád a halálukat! :-( Közöttünk is vannak jóravaló, értelmes emberek, akik nem köpik le a másikat! Nem szabad általánosítani. Nekünk is van jogunk élni!

 

Ha pedig valakivel személyes ellentéted támadt, azt - szerintem - illene magatok között rendezni...

Előzmény: aud (4)
Stephen-J Creative Commons License 2006.05.11 0 0 5

Szia! Jelentkezem! Imádom a ROCK zenét! :-) Minden bejön, ami az Eddától kb. a Maidenig tart. Szeretem a Punkot is. A lényeg, hogy legyen jó pörgős. A "tombolós" zenét szeretem, a "hörgősöket" nem. :-)

 

Néhány kedvenc: Edda, Ossian, Scorpions, Depresszió, Tankcsapda (az Ember tervez albumtól...), Kalapács, Pokolgép, stb.

Előzmény: Soccer_ (-)
aud Creative Commons License 2006.05.11 0 0 4
Persze, minden reggel szoktam mosakodni, hisz nem vagyok rocker.
Előzmény: Stephen-J (3)
Stephen-J Creative Commons License 2006.05.11 0 0 3
Tükörbe néztél már ma?
Előzmény: aud (1)
BGfromÉ-D Creative Commons License 2006.05.11 0 0 2
Pont azt akartam kérdezni, de aud "+előz5t":
Hogy a pokolba férnének össze a rockerek és a punk????
aud Creative Commons License 2006.05.11 0 0 1
Szia. Bárcsak minden rocker meghalna.
Előzmény: Soccer_ (-)
Nutty Creative Commons License 2006.05.11 0 0 0

r0ck

Előzmény: Soccer_ (-)
Soccer_ Creative Commons License 2006.05.11 0 0 topiknyitó
Akkor ezennel ünnepélyesen megnyitom ezt a topicot, mely remélem sok nagyszerű témának, hírnek, élménynek ad majd otthont, s amely lesöpri a sok semmitmondó szAr topicot a felszínről! Éljen a Punk Rock, Metal zene! Klubtagnak jelentkezni itt lehet:))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!