Keresés

Részletes keresés

QQ Creative Commons License 2020.06.18 0 0 24

POLYTANOL

Begasungsmittel gegen Scher-(Wühlmaus Der Inhalt muss in einem Arbeitsgang Verbraucht werden. Nur im Freien anwendeni Nicht bei Regen, starkem Nøbel oder sehr feuehtem Boden auslegen.

Vigyazni vele nedvessegre ongyullad!!!

QQ Creative Commons License 2020.05.26 0 0 23

indexnel felnyomta egy allatvedo es toroltek mert vedett allat irtasaval foglalkozik

Előzmény: V.Gy. (19)
Nupagagyííí Creative Commons License 2020.03.31 0 0 22

A vakszerencsének és a lustaságomnak köszönhetően két éve rátaláltam a vakondűzés költségmentes és humánus módszerére! Teljesen bio! Szívesen megosztom a módszeremet minden szenvedővel!

Kutyatulajdonosok előnyben! 

Tehát a számtalan vakondtúrást locsolással próbáltam oszlatni, de a nyomában mindig keletkezett egy kis kráter. A kutyáim meg ürülékükkel a “gyepet” tiszteltelték szerte és szét. Ezért aztán az így keletkező lyukakra rádobáltam a kutyaszart, amit pedig a víz szépen bemosott a járatokba. És a lyukak feltöltésére nem sajnáltam a vizet!

Lustaságomnak rövidesen megjött a hozadéka, mert néhány hét múlva teljesen eltűntek a túrások. 

Most, hogy kitavaszodott(?), ismét találtam egy dombocskát vagy egy hete. Követtem a szokásos eljárást és várom az eredményt!

 

Minden próbálkozónak sok sikert!

ton____jo Creative Commons License 2020.01.08 -4 0 21

Akkor egy kis segítség a szenvedőknek.

A vérvakondokkal évekig kínlódtam.

A megoldás ez volt

 

https://www.tavacska.com/spd/6060124/Vakond-csapda-szett

ton____jo Creative Commons License 2020.01.08 -4 0 20

Tényleg eltűnt:(

Rengeteg sok  jó Hsz volt ott.

Előzmény: V.Gy. (19)
V.Gy. Creative Commons License 2019.11.05 0 1 19

Hova tűnt az "Ámokfutó vakondokok" topik?? Ott ment a téma rendesen, sok évig, sok hsz-sal.

 

Na mindegy, akkor ide: emberünk kipróbálta a gázt a vakondjáratba, hogy nekünk ne kelljen:

 

https://tizpertiz.hu/2019/10/22/emberunk-gazt-vezetett-a-vakondjukba-majd-elegansan-elhajitott-egy-gyufat-az-elmeny-felbecsulhetetlen/

QQ Creative Commons License 2019.08.22 0 0 18

Kb 15 tolteny elhasznaltam eredmeny nelkul. A problema az mint minden csapdaval hogy tolja maga elott a foldet es ugy elesedik igy tompitja az erejet vagy hamarabb kioldja mint ahogy beleer

zoli1122 Creative Commons License 2019.05.22 0 0 17

https://www.odpudzovackrtkov.sk/likvidator-krtkov/

 

siess lemasolni a linket,mert bizonyos emberek toroltetik a hozzaszolast (regebben is mar linkeltem es toroltek)

Előzmény: QQ (16)
QQ Creative Commons License 2019.05.19 0 0 16

linked van?

Előzmény: zoli1122 (15)
zoli1122 Creative Commons License 2019.05.07 0 0 15

tavaly rendeltunk csehorszagbol "vakondlikvidator" -t, (csehul: likvidator krtkov a hrabosov) ami hatasosnak bizonyult, a repulotereken is hasznaljak, lenyege hogy ahol tur, ahol van a jarata, oda kell behelyezni, egy vaktoltenyt kell beletenni a szerkezetbe, behelyezes utan kibiztositani...masnap megnezni, ha elsult, mar 1 vakonddal kevesebb van a kertben

QQ Creative Commons License 2019.03.24 0 0 14

Nalunk a legdurvabb volt mikor -5 fokban ho alol turtak fel a kertet. nem kene ezeknek teli almot aludni? most kb mint egy tank loter ugy nez ki a kert :(

diszbab13 Creative Commons License 2019.02.16 0 0 13

Jelentem, a vakondokok vigan átteleltek. Remélem jól elfáradtak, mert a fagyos földet is jól megdolgozták. most már csak az ügyes kertészeken múlik, hogy pihenőre küldjék őket. Tudtok valami jó altató szert ?

  

83Titi76 Creative Commons License 2018.08.05 0 0 12

Jó reggelt!Én kb.5 perce fogtam egy vakondot meg tegnap is mindent kipróbáltam füstölőket ,csapdákat semelyik nem volt jó....vizet engedek a járatokba a tegnapi 5 perc alatt kijött a maival 40 percet kellett szórakozni,de ez is feljött szóval mással nem is szabad próbálkozni csak időpocsékolás volt...:-))))

zoli1122 Creative Commons License 2018.06.23 0 0 11

Azert toroltek,mert azon a topicon kezdtek a felszinre kerulni olyan szerkezetek, amelyek valoban hatasosak a vakondok ellen, es nem csak olyan kamu dolgok,amelyeket gazdaboltokban,aruhazakban arusitanak, ezt olvashatta valaki allatvedo es kerte hogy tiltsak be.

Előzmény: QQ (10)
QQ Creative Commons License 2018.06.22 0 0 10

Tudja valaki miert toroltek az amukfuto vakondok topicot?

anblock_italia Creative Commons License 2009.03.23 0 0 9
Az alább bejelölt topic 1265-69-es hozzászólásában leírtam a mi bevált módszerünket.
krampuszka1 Creative Commons License 2007.05.10 0 0 8

2000. óta fut egy topik ebben a témakörben...

 

Ott lehetne okulni !

 

Ámokfutó vakondokok cimmel

 

http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9019759&la=67107982

Berger Enda Creative Commons License 2007.05.10 0 0 7
Szevasztok: egy kertépítővel beszéltem erről, azt mondta, hogy a vakondok örök probléma. Úgy értve, hogy ha elűzöd, visszajönnek, ha kinyírod, új jön helyette. Én arvalin-t használok a lyukakba (rágcsálóírtó), amely 3-4 alkalom után hatásos.
Előzmény: Érd Jani (6)
Érd Jani Creative Commons License 2007.04.25 0 0 6
Hali
Néhány éve magam telepítettem autómata locsolót kertünkbe, olyan jól sikerült, hogy a VAKONDok is csodájára jártak. :(
Tavaly vettünk 5db vakondriasztót ami többé kevésbé müködött is, legnagyobb problémája az elemcsere (5x900Ft/hó) és az hogy kiáll a földből így a gyerekek lebicajozzák, nembeszélve a fűnyírás és egyéb kertészkedés során felmerülő problémáról.
Kérdés: Érden egy gazdaboltban láttam a VAKONDKERÍTÉS nevü ketyerét, amit le kell ásni, 10db rezgőfejet tartalmaz 6m-re egymástól. Hálózatról működik, fogyasztása pedig 200Ft/hó. Nem áll ki a földből, nem hallható, üzemeltetési költsége szinte 0.
Úgy emlékszem a komplett készlet ára 34800Ft. (ez 6db hagyományos ára, ami viszont további 5 ezret fogyaszt havonta)
Nekem tetszik.
Találkozott valaki ezzel a készülékkel?
Tapasztalat?
Csacskamacka Creative Commons License 2006.07.07 0 0 5
Inkább videó! :-))))))))))))
Előzmény: cserella (4)
cserella Creative Commons License 2006.05.16 0 0 4
Kép nincs?
Előzmény: Tádé01 (3)
Tádé01 Creative Commons License 2006.05.16 0 2 3
Hali!
A barátnőm 80 éves öreganyja mindet kifogta ásókájával a veteményből. Mivel nem bír csak hajnalig aludni így szépen kiköltözik kisszékkel a kertbe és figyel mint hal a szatyorban. Azt mondta kölcsönadja bárkinek ha kell mert amúgy sok baj van vele az egyéb rigolyái miatt de a vakondfogáshoz nagyon ért.
Én jelenleg hörcsög fogóval 3 nap alatt hármat fogtam ezért nem hoztam el a nyanyát mert legalább így a madarak is le mernek szállni bogarászni. A néni azokat seprűval ijesztgeti tehát vakondlesés közben mint madárijesztő is funkcionál.
Üdv.Tádé
Előzmény: Alex11 (-)
Coma Creative Commons License 2006.05.10 0 0 2
"de miután az egyik üveget kitúrták a helyéről, feladtam... "
:))) akcióvakondok

Nálunk is van 1-2, még szilveszteri füstbombával sem sikerült kiírtani, az üveges megoldástól meg átment a szomszédba, aki visszaüvegezte hozzánk ;))
Előzmény: Alex11 (-)
Kétlaky Creative Commons License 2006.05.10 0 0 1

Szia!

 

Keresd meg az "Ámokfutó vakond(ok)" topikot.

Előzmény: Alex11 (-)
Csacskamacka Creative Commons License 2006.05.10 0 0 0
Nekem vakondos tapasztalatom van:-)
Előzmény: Alex11 (-)
Alex11 Creative Commons License 2006.05.10 0 0 topiknyitó

Évek óta küzdök a vakondokkal. Próbáltam a füstpatront. Több ezer forintot elköltöttem rá, eredménytelenül. Aztán jött a vakondcsapda. Nem nyert. Ajánlották a régi 2 ütemű járgányok kipufogógázát. Trabit nem tudtam keríteni, de egy Robi 55-ös motoroskapa egy egész délután pöfögött a lyukakba, de ez sem riasztotta el őket. Aztán jött a leásott üveg. Mintha-mintha kevesebb túrás lenne azon a környéken, de miután az egyik üveget kitúrták a helyéről, feladtam... Most az ultrahangos riasztóban gondolkodom. Az elemes/napelemes változatokat 5-10eFt környékén kínálják kellene legalább kettő. Már majdnem beruháztam rá, de a szomszéd lebeszélt. azt mondja volt egy ismerősének, de nem ért semmit.

Van-e valakinek tapasztalata vele? Mit tehetek még?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!