Keresés

Részletes keresés

Coma Creative Commons License 2006.08.26 0 0 17
Tökéletes :))
Előzmény: Törölt nick (16)
Törölt nick Creative Commons License 2006.08.26 0 0 16

Forduljon fel a neve napján! Ez elég jó? ;-)

 

Előzmény: Coma (15)
Coma Creative Commons License 2006.08.26 0 0 15
Én is el szoktam néha suhanni köztük, pedig most nincs tétje... van ezer ellenőrös sztorim, de nem offolok inkább :)) Kívánj te is valamit Botondnak.. valami jót ;)
Előzmény: Törölt nick (14)
Törölt nick Creative Commons License 2006.08.26 0 0 14

Nekem van bérletem. Ennek ellenére már nem egyszer előfordult, hogy a mozgólépcső érkezési oldalán álldogáló ellenőrök közt egyszerűen átsétáltam, annyira irritál ez a bunkó stílus. (arról nem beszélve, hogy balesetveszélyesnek tartom)

Legutóbb tegnap... két dagadt hölgyike vetette volna utánam magát, ha a súlyuk nem akadályozta volna őket... :-)))

Előzmény: Coma (12)
Törölt nick Creative Commons License 2006.08.26 0 0 13
Most lusta vagyok visszaolvasni, de ugye azzal tisztában vagy, hogy a hipiszupi kombínók az 1-es vonalán járnak próba úton? Legalább 4-5 alkalommal találkoztam velük arrafelé...
Előzmény: Coma (8)
Coma Creative Commons License 2006.08.25 0 0 12
Igen, én lejárt útlevéllel csináltam ezt... aztán valahol elhagytam :(
Előzmény: fulgur (10)
Zsoldos Creative Commons License 2006.08.25 0 0 11

"azért van rajta ilyen kevés ülőhely, mert a körúton általában az emberek egy-két megállóra szállnak csak fel, és arra nem érdemes amúgy sem leülni."

 

Kepzelem, micsoda heroikus munkaval szereltek ki a szekeket belole :)

 

Egyebkent en Boraros ter - Margit-hid budai hidfo... 1-2 megallo

fulgur Creative Commons License 2006.08.25 0 0 10

Én már évek óta nem veszek bérletet. Egy évek óta lejárt jogsit villantok fel ellenőrzéskor (fényképes igazolvány, lakcím nélkül), töröljék ki vele a kontroller urak és hölgyek.

 

Tudom, nagy gecó vagyok, be is fogom a pofám.

Előzmény: Coma (9)
Coma Creative Commons License 2006.08.22 0 0 9
Ide is beteszem:

Komolyan nem értem, hogy mit csinál a bkv... 20-i viharkárokat még ma éjjel is javítják.. ezért a 3-as villamos csak a Mázsa térig jár... ott leszállítanak, de nem mondják be, hogy honnan indul a pótló... vagy, ha bemondják is, nem értem, mert recseg a hangszóró, mint az istennyila... leszállok, megtalálom honnan indul.. persze nem indul azonnal, hanem 10 perc múlva... az elmegy az Ecseriig... ott be sem mondja a sofőr, hogy végállomás... csak látom, hogy az emberek 80%-a leszáll.. megkérdezek valakit (persze ő sem tudja)... erre megszólal az úr hangja (sofőr) végre: "még mindig végállomás..." marha gúnyosan... na, akkor leszállok... a villamos megálló tábláján kiírás.. persze nem az, amit a nyomtatvány üresen hagyott helyei sejtetnek (ti. hogy mettől-meddig nem fog járni rendesen), hanem, hogy felszállás az ellenvágányon... az már csak hab a tortán, hogy itt is 10 percet várok a csatlakozásra............... basszamegbasszamegbasszameg... Aba Botond dögöljön meg!

Ja, múlt héten meg 4 megállóval a végállomása előtt úgy dönt a 3-as (az édes), hogy nem megy tovább, mert meghalt.. gyalogolhattam 40 fokban... a villamos szerencsére (?) nem indult el addig, mert akkor felrobbant volna az agyam, hogy minek szállít le, ha tovább megy és ugyanoda, mint én.... mint ahogy ez már megtörtént.

A többi esetet nem sorolom, de ahhoz képest, hogy ez nem a combino, egy fikarcnyival sem jobb, mivel 2 hetente belefutok valami kisiklásba, üzemzavarba, akármibe....... most komolyan, mi lenne, ha nem vennék bérletet és azt mondanám az ellenőrnek, hogy: "áhh, most kimaradás van a bérletfelmutatási hajlandóságomban". Mit szólna???
Coma Creative Commons License 2006.07.31 0 0 8
Köszönet kedves Aba Botond úr!
Gondoltam péntek este 22körül eljutok a Közvágóhídtól a Délibe... ehh, ezen a héten nem a 3-as, hanem a 2-es villamosnak aludtak ki a fényei.. úgy, hogy be kellett tolni a végállómásra... persze ez 30-40 percbe telt.
A forgalmi irodán 25 perc után a "Van esély rá, hogy ma még jön a villamos?" azt felelte egy szúrós szemü ipse a forgalmi ügyeleten, hogy "Biztosan, mivel 23:20-ig közlekedik a 2-es járat.., valami műszaki probléma lehet.." Persze be már nem mondta volna a sok -hiába- várakozó kedvéért! Közben telefonáltam bnőmnek, aki közölte, hogy akkor maradt ki egy 3-as metró az utasforgalomból.

Vigyázzatok a héten az 1-es villamossal! A számmisztika szabályai szerint az következik :)
Coma Creative Commons License 2006.07.22 0 0 7
Van neki Volvója, abban elfér.

Köszönet, hogy tegnap reggel lerobbant a 3-as villamos! :) Biztos amortizálódott az is... köszönet, hogy a múlt héten kisiklott ugyanazon a vonalon... a pálya is régen volt felújítva.. már vagy 5 éve.

Viszont az tényleg jó húzás volt, hogy a 176-os megáll a Borsó utcánál is! :)
(hogy legyen valami +++ is)
Előzmény: Törölt nick (6)
Törölt nick Creative Commons License 2006.07.22 0 0 6

Kívánom önnek botond "úr", hogy száradjon le a keze, mellyel aláírta az új villamosok beszerzéséről szóló szerződést!

Tegnap megláttam egyet, felugrottam rá, hogy kipróbáljam.

Légkondi kispórolva, tehát levegő nincs.

Messze nem volt csúcsforgalom, mégis alig fértünk el a csodaszerelvényben. Hogy ülőhely alig, azon már nem lepődtem meg, de hogy az állóhelyek ennyire szűkreszabottak... Gondolom aba úr a hájas seggivel nem igazán férne el az ülőhelyek közti szűk folyósón.

Örülök, hogy nem kell ezekben a levegőtlen konzervdobozokban utaznom nap mint nap.

fulgur Creative Commons License 2006.07.17 0 0 5

Aba Botond, takarodj jakot baszni Szibériába, mialatt a prémiumkeretedből végre MEGCSINÁLJÁK a kibaszott négyeshatos vonalát. Szemét faszpenész.

hellokocsivigyáztam Creative Commons License 2006.05.10 0 0 4

szerintem aba botond arra gondolt tudat alatt, hogy egészséges embernek nem is szabadna a bkv járatokon leülni, ha nem akar valami jó kis gombafertőzést, bőrbetegséget, agyhártyagyulladást etc. beszerezni. főleg most nyáron, amikor nincsenek a testfelületek védve.

 

amilyen "kevésbé ápolt" emberek leülnek, bealszanak a bkv járatokon, az döbbenet.

 

a képen egyik kedvencem giuseppe maria crespi festménye (1709 körul): a bolhás nő.

 

Előzmény: Mr. Roboto (-)
Qki Creative Commons License 2006.05.10 0 0 3

Ez a Demszky mindíg tudott helyezkedni !.... :)))))

Jó csaj ez a Toncsi (még mindíg...)

 

Előzmény: Coma (2)
Coma Creative Commons License 2006.05.10 0 0 2

Sebaj... Toncsi ülhet az ölembe, ha elfogy a hely.. én majd állok :))))

 

Toncsibébeee

 

Komolyan meg: bolond ez a Botond, hogy ilyeneket mond...

RájeN Creative Commons License 2006.05.10 0 0 1
Szerintem jár, csak négy keréken.
Előzmény: Mr. Roboto (-)
Törölt nick Creative Commons License 2006.05.10 0 0 0
0
Mr. Roboto Creative Commons License 2006.05.10 0 0 topiknyitó

Szóval őszintén kívánom ennek a drága jó úriembernek, hogy élete végéig kénytelen legyen az új hernyókon "egy-két" megállón át állva utazni mondjuk minimum a Moszkva tér és az Oktogon között a tömegben.

 

Ezt a barmot... legalább járna egy kicsit arrafelé, hamár nyilatkozik, meg döntéseket hoz...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!