Keresés

Részletes keresés

hotorpe Creative Commons License 2007.04.14 0 0 15
mostan hülyére röhögöm magam a humorfesztiválon
hotorpe Creative Commons License 2007.04.14 0 0 12
az atv műsora du. 6-tól nagyon nézhető; sosem nézem meg a királyi tv-n a híradót, minden nap az atv-t nézem, általában 11-ig; az mtv-ről másnap, ha érdekes, a Ked 21-et, vagy az estét, és, néha a Szólás szabadságát nézem meg; a nap tv-t viszont mindennap visszanézem, bár, már egyre inkább hhajlok afelé, hogy betlen janó és pallag végleg elviselhetetlen, inkább kihagyom
bugmenot Creative Commons License 2007.04.14 0 0 11
Neo. Hosszú-hosszú idő után ezt képes voltam 5 percnél tovább a képernyőn tartani.
Előzmény: hun005 (10)
hun005 Creative Commons License 2007.04.14 0 0 10
Nem tudja valaki hogy az ATV-n a tegnap esti koncert az ki vagy mi volt mert nagyon tetszett a zene csak nem találok róla semmi infót.

köszi
hun005
Soccer_ Creative Commons License 2006.05.09 0 0 8
FRIDERIKUSZ MOST megy az ATV-n. Valaki nézte/nézi? Asszem ismétlés
Soccer_ Creative Commons License 2006.05.08 0 0 7
Én nem nézem sűrűn, tulajdonképpen ugyanaz, mint a Napkelte csak ez egész nap tart kisebb-nagyobb megszakításokkal
Derek Creative Commons License 2006.05.08 0 0 6
Es erdemes is ma nezni
Előzmény: Soccer_ (-)
flexi2 Creative Commons License 2006.05.08 0 0 5

Egyetértek!!

A Csintalan majomkodástól sokkal különb az ATV forum és a vitaműsor is!!

Előzmény: grisin100 (1)
rarabel Creative Commons License 2006.05.08 0 0 4
Hova?
Előzmény: Soccer_ (-)
qncogi Creative Commons License 2006.05.08 0 0 3
Hihhetetlen.
Előzmény: Soccer_ (-)
pijavik Creative Commons License 2006.05.08 0 0 2
Jenő, te őrült vagy, az ajtót töröd rám,
Ödönnel gyanúsítasz, ölj meg inkább.
Jenő, te őrült vagy én nem bírom tovább,
hozd csak a revolvered ölj meg, lőjj hát.
Előzmény: Soccer_ (-)
grisin100 Creative Commons License 2006.05.08 0 0 1
Inkább azt mint cs0RBÁNyászt:-))
Előzmény: Soccer_ (-)
lenndélen Creative Commons License 2006.05.08 0 0 0
Mik0r nem ?
Előzmény: Soccer_ (-)
Soccer_ Creative Commons License 2006.05.08 0 0 topiknyitó
Most éppen Friderikusz megy...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!