Keresés

Részletes keresés

vjv1 Creative Commons License 2021.01.01 0 0 30

Buék.

:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

:))))))

KE80 Creative Commons License 2019.11.19 0 0 29

McLarenben volt egy Világbajnoki csapattárs Hamilton 2019ig 6.VilágBajnok eddig.

Előzmény: Törölt nick (26)
Törölt nick Creative Commons License 2013.01.25 0 0 28

itt egy győztes kocsiban volt egyszer nyert

Wác Creative Commons License 2011.04.18 0 0 27

Azt hittem gyorsabban fejlődik a Lotus, de maradtak majdnem azon a szinten, mint tavaly...

Törölt nick Creative Commons License 2010.07.10 0 0 26
Most sereghajto rossz kocsiban van a Lotusnál.
Amikor a Renault és a Mclaren-Mercedesznél volt akkor jöttek az eredmények .
gazza87 Creative Commons License 2007.06.19 0 0 25
Jaj, de hát Hamilton meg egy más dimenzióba autózik most és nem azért mert annyival jobb mint Heikki, csak hát az autó. De ez nem is érdekel! Felőlem azt csinál Hamilton amit akar.
Én most nagyon örülök Heikki teljesítményének és annak is, hogy tudta tartani Kimit :D
Előzmény: gugugaga (24)
gugugaga Creative Commons License 2007.06.19 0 0 24
most erőből lett 5. ami assszem nem rosz teljesítmény. 2 olyan verseny volt amin még soha nemindult és megverte Fisichellát. Erre persze lehet azt mondani h Hamilton...
Előzmény: gazza87 (23)
gazza87 Creative Commons License 2007.06.13 0 0 23
Én örülök neki, függetlenül attól, hogy ez most nem az ő érdeme volt. Gyakorlatilag mázlija volt, ezért lett ő a 4., de legalább a versenyen már nem hibázott, úgy mint a hétvége többi részében. Már ez is előrelépés :D Nagyon remélem, hogy egyszer önerőből, a saját érdeméből lesz ott a 4. helyen és nem egy ilyen versenynek köszönhetően. De talán ez az eredmény majd ösztönözni fogja a továbbiakban :P
Előzmény: rette.netes (22)
rette.netes Creative Commons License 2007.06.11 0 0 22

Na, 4. helyhez mit szóltok?

Persze egy ilyen verseny után...

Lunee Creative Commons License 2007.05.12 0 0 21

Na, hát ha majd ma... bár nagyon szkeptikus vagyok. :(

Előzmény: Wác (20)
Wác Creative Commons License 2007.04.27 0 0 20
Ez a versenyzés nem nagyon megy neki idén, a Renault elrontott valamit, és csak középcsapat...:(((
Lunee Creative Commons License 2007.03.25 0 0 19
Én is, de ha a Renault "lemarad" az élvonaltól, akkor nem is láthatunk tőle futamgyőzelmet - egyelőre. :(((
Előzmény: Wác (18)
Wác Creative Commons License 2007.03.20 0 0 18
Tényleg nem volt valami fényes kezdet, én is többet vártam tőle :(((
gazza87 Creative Commons License 2007.03.19 0 0 17
Ez egy ál-Kovalainen volt, véli Briatore

Flavio Briatore nyilvánvalóan nem tud napirendre térni Heikki Kovalainen csapnivaló bemutatkozása felett, mert a RAI-nak adott korábbi nyilatkozata után a Reuters-nek is szólt néhány keresetlen szót a finn versenyző teljesítményéről a rá jellemző, keményen szórakoztató stílusban. "Heikki teljesítménye? Szerintem azt mindenki látta a TV-ben. Nincs szükség rá, hogy bárkit is megvédjek. Egy nagy rakás szemét volt" - szögezte le a dühös Briatore. - "Mit is mondhatnék? Ha azt mondanám, ügyes volt, komplett idióta lennék. Egyáltalán nem volt jó. Ha az ember így kezdi a pályafutását, nem okozhat számára problémát fejlődni. Bőven van lehetősége a javulásra." Noha erősen vitatható, hogy mit tesznek egy újonc önbizalmával az ilyen nyilvános ostorcsapások, Briatore valószínűleg ezzel a kegyetlen iróniával próbálta jobb teljesítményre sarkalni Kovalainent, mert hozzátette: "Ez ma nem az igazi Heikki volt, egyáltalán nem. Heikkit jól ismerjük, hiszen régóta tesztelt nálunk, és mindig szupergyors volt. Fogalmam sincs, ma mi történt vele. Tudjuk, hogy a srác jó. Mivel ilyen pocsékul teljesített, ez nem is ő volt. Talán inkább a testvére. A következő versenyre megpróbáljuk megszerezni az igazi Heikkit."
gazza87 Creative Commons License 2007.03.19 0 0 16
Heikki Kovalainen: "Ez volt az első nagydíjam, de hogy őszinte legyek, nagyon kevésre érdemes emlékezni belőle, és nagyon sokat érdemes elfelejteni. Nem volt jó versenyem, túl sok hibát követtem el, és a teljesítményem egyszerűen nem volt megfelelő. Azt reméltem, előrébb tudok majd jutni a mezőnyben néhány hellyel, ám a rajttól kezdve azért küzdöttem, hogy megtartsam a pozíciómat. Jelenleg úgy érzem, hogy a következő verseny nem lehet sokkal rosszabb. De pozitív fogok maradni, keményen dolgozom, és mindent megteszek annak érdekében, hogy Malajziában jobb hétvégém legyen. A sepangi teszt mindhárom napján vezetni fogok, ami segít majd, hogy megtanuljam a pályát, és jó kiindulópontot ad a versenyhétvégére. A célom az, hogy minden tekintetben javuljak a második nagydíjamra."
gazza87 Creative Commons License 2007.03.18 0 0 15
Hát igen. :( De ha rossz lenne a Renault, akkor talán év közben beültetnék Nelsit Fisi helyére és már idén tanulhatna :P Na jó, ráér az jövőre is :D Én türelmesen várok rá! Ha már ennyi évet kibírtam ez az egy már nem számít. De nagyon örülnék egy Heikki-Nelsi párosnak, akkor nem csak a Ferrarinál lenne egy finn-brazil párosom :D Ááh, azt sem tudnám kinek szurkoljak, ha ez összejönne. Na kicsit előre szaladtam :P
Szerintem lesz ennél jobb a Renault! Vb címért nem harcolnak majd, szerintem, de azért talán ott lesznek majd mint 3. csapat.
Előzmény: Lunee (14)
Lunee Creative Commons License 2007.03.18 0 0 14
Igen, jó lenne, ha ők sem maradnának a középmezőnyben, ha Heikki meg tudná mutatni, hogy mire is képes. Hamilton nagyon jól járt, hogy beülhetett mazsolaként a Mclarenbe. Most valahogy jól össze vannak rakva. Csak a renault ne maradjon le, mert akkor Heikkinek nem sok esélye lesz. :(
Előzmény: gazza87 (13)
gazza87 Creative Commons License 2007.03.18 0 0 13
Hát nem is gondoltam, hogy vb lesz :D Már tavaly éresztem, hogy a renault most vissza fog esni. Persze azért ennél jobbak lesznek, csak még néhány versenynek el kell telnie. Majd Nelsinho előveszi a kis buksiját és kiteszteli, hogyan müxenek ezek a gumik és akkor máris jobbak lesznek XD Na jó, nekem az is jó, ha Heikki csinálja mindezt, csak legyenek egy kicsit jobbak. Én azzal meg leszek elégedve, ha Heikki pontokat szerez a versenyeken és néha mondjuk egy dobogóra is lesz esélye. Persze ehhez még idő kell, de azért remélem, hogy nem lesz olyan nagy gond.
Előzmény: Lunee (12)
Lunee Creative Commons License 2007.03.18 0 0 12
Tudod mi a sanda gyanúm? Hogy a Renault-nál nem sok babér terem majd neki. Valahogy nem bízom ebben a mostani renault konstrukcióban.... :I
Előzmény: gazza87 (11)
gazza87 Creative Commons License 2007.03.18 0 0 11
Nem probléma! Az év végére tuti megtanulják a nevét ;)

Hát ma a nehezén túlesett szegényke, ennél már csak jobb jöhet. Annyira nem féltem őt, mert tudom, hogy mire képes! És a mainál sokkal többre! Én azt az igazi Heikkit szeretném látni! Már nagyon régen láttam úgy versenyezni.
Előzmény: Lunee (10)
Lunee Creative Commons License 2007.03.18 0 0 10
Hjam, csak a közvetítők a nevét sem képesek kimondani. Még a vezetéknevével csak megbírkóznak, de a keresztneve számukra tök sötét. Haikki-nak mondják következetesen.... :(
gazza87 Creative Commons License 2007.03.15 0 0 9
Már nem kell sokat várni, hogy meglássuk mit tud éles helyzetben! Én nagyon szurkolok neki az idei szezonban.
gazza87 Creative Commons License 2006.09.17 0 0 8
Annyira örülök, hogy jövőre ő lesz a másik versenyző!!!! Már nagyon megérdemelte ezt a helyet. Remélem nagyon jó éve lesz és sokszor elveri majd Fisichellát.
Nagy álmom lenne, ha 2008-tól a Heikki-Nelsinho párossal állna fel a Renault, de ez még nagyon messze van. Addig szurkolok Heikkinek az összes versenyen hogy minél jobb eredményeket érjen el, és Nelsinhonak, hogy a tesztek nagyon jól menjenek és a csapat elégedett legyen vele.
gazza87 Creative Commons License 2006.06.12 0 0 7
Sajna még az ő helye sem biztos a csapatnál. Nem lehet tudni, hogy a Renault kivel képzeli el a jövőt és az nem jelent semmit, hogy most Heikki a tesztpilóta. Montagny is ott volt és mégsem kellett a csapatnak, pedig neki is Briatore volt a menedzsere. Csak remélni tudom, hogy Heikkinek sikerül.
gugugaga Creative Commons License 2006.05.26 0 0 6
Én is :-)
Előzmény: gazza87 (5)
gazza87 Creative Commons License 2006.05.24 0 0 5
Nagyon remélem. Most már tényleg ideje lenne. Én már nagyon várom, hogy végre az F1-ben versenyezzen.
Előzmény: gugugaga (4)
gugugaga Creative Commons License 2006.05.22 0 0 4
Ha jövőre elmegy Alonso végre befuthat.:-)
Előzmény: gazza87 (3)
gazza87 Creative Commons License 2006.05.09 0 0 3
Az tény, hogy tehetségben nincs hiány. Én abban reménykedem, hogy most már végre összejön neki talán a Renault-nál, mert igazán megérdemelné. Remélem Briatore nem fog kiszúrni vele, elvégre Alonsot is beültette a tesztpilótai szék után. Most itt az ideje, hogy egy újabb tehetséggel megtegye és világbajnokot csináljon belőle is. Remélem sikerül:DD
Előzmény: gugugaga (2)
gugugaga Creative Commons License 2006.05.07 0 0 2
Csak találjon csapatot, mert tehetségben nincs hiány és ha megnézzüka finneket. Hakkinen, Salo, Raikkonen, Rosberg (német állampolgár, de csak finn), Kovaleinen..
Előzmény: gazza87 (-)
Wác Creative Commons License 2006.05.07 0 0 1
Én is nagyon várom a Forma 1-es karrierjének a kezdetét!
Előzmény: gazza87 (-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!