Keresés

Részletes keresés

chrisfrankstancornel Creative Commons License 2024.03.25 0 0 20

great 

Előzmény: EszterEszter509 (19)
EszterEszter509 Creative Commons License 2024.03.24 0 0 19

Kinél csináltattad? Én dr. Rusz Zoltánhoz szeretnék menni, és  jó lenne minél több munkáját látnom.

Előzmény: esztétika (8)
mobeaa12 Creative Commons License 2013.09.03 0 0 13

Fuj, ezek tényleg csúnyák. A szépségért meg kell "szenvedi".. Szerintem edzéssel és egy kis odafigyeléssel, hogy mit eszik az ember, szebb eredményt lehet elérni.

Op178 Creative Commons License 2013.06.02 0 0 12

Sziasztok!

 

Hallottam,hogy Becsben is csinalnak zsirleszivast. Gondolkodom rajta. Esetleg valakinek valami tapasztalata ezzel kapcsolatban,illetve tudok-e errol valamit? Elore is koszonom a valaszokat.

 

H_G Creative Commons License 2006.05.05 0 0 9
Úristen, a 3. teljesen normális alakból lett auschwitzi soványságú rémálom :(
Előzmény: esztétika (8)
esztétika Creative Commons License 2006.05.05 0 0 8
Ezekre gondoltam,ez tényleg "fiúsítás". Szerintem az eredmény csúnya.
Előzmény: teltimádó (6)
esztétika Creative Commons License 2006.05.05 0 0 7
Talán azokon a fotókon látható esztétikai javulás,de abban igazad van,hogy h. vannak végletek,pl. ha ezeket megnézed,itt tényleg inkább "fiúsítás" és nem szépítés történt:
Előzmény: teltimádó (6)
teltimádó Creative Commons License 2006.05.05 0 0 6
Kétségtelen,hogy sokszor,főként nagyon fiatal nők akkoris elmennek zsírleszívásra,ha esztétikai értelemben szebb,arányosabb az alakjuk a feleslegükkel,mint anélkül. Gyakorlatilag nincs is túlsúlyuk,csak a nőies jegyeket akarják eltüntetni,a kiálló pocakot leradírozni,az íves combokat leszögletesíteni,a feneket "megfiúsítani." Az alábbi pár pl. is szemlélteti,hogy az eredmény nem szebb,mint előtte,csak egyszerűen eltűntek a nőies jegyek. Azt meg nem kéne eltűntetni szerintem.
Előzmény: H_G (5)
H_G Creative Commons License 2006.05.05 0 0 5
Az a baj, h. hosszú távon az alakon sem segít, sőt! Megritkítja a zsírsejtek számát néhány olyan területen, ahová természettől elkezdett lerakódni, OK. De ha ezek után az ember újra elkezd hízni, minden további lerakódás azokra a helyekre megy, ahová lehet -- és ezzel elveszítette minden esélyét, hogy lehalább *arányosan* legyen telt, ehelyett lesz: krumpli-alakú! (Ahogy pl. Juszt László esetében végignézhette az egész ország.)
Előzmény: esztétika (4)
esztétika Creative Commons License 2006.05.05 0 0 4
Itt alapvetően szó sincs pozitív vagy negatív reklámról, egyszerűen kíváncsi vagyok más véleményére is,hogy ki,miért,mikor választotta vagy választaná ezt a beavatkozást. Személyes véleményem szerint,ez a végső megoldás,ha valaki önbizalomhiányban szenved. Lehet,h. a lelket nem gyógyítja,csak az alakot formája át.
Előzmény: H_G (3)
H_G Creative Commons License 2006.05.05 0 0 3
Hát ez inkább ellenreklám, látni, h. úgy bevonalazták a nőt, mint a sertés bontását bemutató ábrákon a hentesnél.

Előzmény: kutyabenge (1)
Eleon Nóra Creative Commons License 2006.05.04 0 0 2
Szerintem inkább sportolni kell, és normálisan enni. Még olcsóbb is.
Előzmény: esztétika (-)
kutyabenge Creative Commons License 2006.05.04 0 0 1

Mi ez, reklám? Az izomréteg közötti zsírt csak a sportolás távolítja el.

 

Nem lesz laza a bőr? Újabb műtét tokánál, lógó hasfalnál?

esztétika Creative Commons License 2006.05.04 0 0 0
A procedúra és a végeredmény.
esztétika Creative Commons License 2006.05.04 0 0 topiknyitó

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!