Keresés

Részletes keresés

Teaway Creative Commons License 2012.07.28 0 0 240

Egyszer tavaly felnéztem már oda, hogy lássam, milyen...most meg vmi nyereményjáték egyenesen megköveteli a FB reget...asse tom, hogy kell már belépni, ezért lemondtam róla.

Előzmény: Törölt nick (233)
Teaway Creative Commons License 2012.07.28 0 0 239

Na és hányan töltötték ki?

Előzmény: Aurora87 (238)
Aurora87 Creative Commons License 2012.04.22 0 0 238

Kedves Lányok!
Nagyon sokat segítenétek, ha kitöltenétek a kérdőívemet:
https://docs.google.com/spreadsheet/viewform?formkey=dDZPMkpNQk0yWm41M3FQQzVYRGI4M0E6MQ
Köszi szépen! :)

Teaway Creative Commons License 2012.04.20 0 0 237

Még ha csak a száj lenne lefittyedő...

Előzmény: brekkancs (235)
Törölt nick Creative Commons License 2012.02.28 0 0 236

De az IGAZItól a kihágás is igazi, nem? Mert még azt is úgy tudja csinálni... ?

Előzmény: brekkancs (235)
brekkancs Creative Commons License 2012.02.13 0 0 235

Tele van tilalomfákkal ez az Igaziság. Hogy milyen nem az Igazi Nő, meg az Igazi Férfi. Hogy az ilyet, meg olyat nem csinál. Rideg és kérlelhetetlen szabályok ezek, nem lehet lazítani. Nincs kilengés, mert akkor már nem jár ki az elismerő pillantás, csak a lefittyedő száj.

Iszonyat fárasztó lehet Igazinak lenni.

brekkancs Creative Commons License 2012.02.13 0 0 234

:)

Előzmény: Törölt nick (233)
Törölt nick Creative Commons License 2012.02.13 0 0 233

Egyetértek. Nagy nyálgenerátor a fészbúk.

Előzmény: brekkancs (232)
brekkancs Creative Commons License 2012.02.13 0 0 232

Sose sajnáld, aztmondomén.

Előzmény: Teaway (231)
Teaway Creative Commons License 2012.02.11 0 0 231

Sajnos nem tudom, miről beszélsz.

Előzmény: brekkancs (229)
brekkancs Creative Commons License 2012.02.11 0 0 230

Na még egy, kép nélkül: A könny a lélek vére!

És ezt naponta többször. Terápiás jelleggel.

Előzmény: brekkancs (229)
brekkancs Creative Commons License 2012.02.11 0 0 229

Nem vagy fenn Facebook-on, mi? :)

Mutatok, nem mondok. És hidd el, van ott még, ahol ezek voltak...


Előzmény: Teaway (228)
Teaway Creative Commons License 2012.02.11 0 0 228

Mi az a megható bigyó? Mondj egy példát, légyszi!

Előzmény: brekkancs (227)
brekkancs Creative Commons License 2012.02.10 0 0 227

Az igazi nő először is úgy ír magáról, mint NŐ. És ebben - úgy érzi - minden benne van. Időről időre kigyűjti a nőkről szóló idézeteket a Facebook falára. Ezekben az idézetekben a nőkről mint különleges élőlényekről emlékeznek meg, akik életet képesek adni, megbocsájtóak, lánglelkűek, ugyanakkor gyengédek és még viccesek is. Az igazi nő sosem, SOSEM csináltatna magának műmellet, vagy ha igen, azt csak azért, mert a Párja kívánta és rábeszélte. Vagy mert tetszeni akart magának. Az igazi Nő ugyanis kizárólag önmagának akar megfelelni. És mélyen megveti a műnőket, akik versengeni merészelnek vele, ezért anorexiások és műcsöcseik vannak, magas sarkakon billegnek és szőkére festik a hajukat.

Az igazi nő csendesen és a háttérből egyengeti a Férfi karrierjét, tartja egyben a családot és apró kis hibácskái mind pusztán abból adódnak, hogy ő nő. Ezért bocsánatos bűne a késés, a szórakozottság és minden más is, hiszen hogy is lehetne haragudni az igazi nőre? Az igazi nő mindazonáltal elnézően szemléli a férfiak életbeli csetléseit-botlásait. Tudja jól, hogy nélküle a férfiak pusztán csak bábok lennének, de az igazi nő életet visz az ő szürke életkéjükbe is. Az igazi nő démonikus is. Bárkit képes az ujjai köré csavarni, de sosem él vissza ezzel a képességével, vagy legalábbis ritkán. Sőt, néha észre sem veszi, hogy neki szólnak a sok elismerő pillantások, bókok, kacsintások. Csodálkozik is rajtuk. Csak később esik le neki, hogy már megint szexbombának nézték. Mikor ő pedig nem is úgy öltözött, csak valami göncöt kapott magára reggel a sötétben és a sminkjét is a visszapillantó tükörben csinálta meg. No de hát az igazi nő akkor is igazi nő, ebben nincs vita. Az igazi nő rajong a tetoválásokért, a csillogó bigyókért, a megható bigyókért, a kisgyerekekért, a kisállatokért, de a csillogó-tetovált-megható bigyókért meg különösen. Az igazi nő megnézi az igazi és jótestű férfiak fotóit, de fennen hangoztatja, hogy neki otthon természetesen sokkal jobb van. Aki rajong érte. Aki nem gusztustalankodik. Aki naponta hétszer akár, de azért annyiszor mégsem, mert jóérzésű. És mély. Már 25 éve. Nem, nem unja. Dehogy. És igen, az a 25 év úgy röpült el, mint egy pillanat. Ezért az igazi nő nem is öregszik egy szemernyit sem. Megmaradt valahol a 20-as évei elején és ott is marad, míg világ a világ. 

Törölt nick Creative Commons License 2012.01.28 0 0 226

Teaway Creative Commons License 2011.05.08 0 0 225

- Asszony! Készítsd a kakaómat!

 

:)))

Előzmény: Törölt nick (224)
Törölt nick Creative Commons License 2011.05.05 0 0 224

Teaway Creative Commons License 2010.01.21 0 0 222
"* egy egész alakos és egy közeli fénykép"

Ruhában?
Előzmény: szeretem a testem (220)
Selymetfestek Creative Commons License 2010.01.21 0 0 221

Sziasztok!

 

Szeretettel ajánlom egyedi, kézzel festett selyemkendőimet, selyem sálaimat és újonnan ékszereimet minden nőies nőnek, szépre és egyedi ajándékra törekvő hölgynek és férfiúnak.

 

Sokféle stílusban, színnel, mintával, méretben festek, megrendelésre és készen egyaránt. Főként fiatalos, divatos, nonfiguratív, jellegzetes kendőim vannak, élénk színekkel, dinamikus megjelenést adó mintákkal, de egyéni kérésre meglévő ékszerhez, öltözékhez is készítek a kiindulási tárgy stílusához illeszkedő kiegészítőt

 

Nézzetek be hozzám a www.selymetfestek.blogspot.com oldalra!

 

üdv,

 

Nóri

 

szeretem a testem Creative Commons License 2010.01.20 0 0 220
Lányok, asszonyok, nők, csajok, hölgyeim!

A Szeretem a testem tavasztól újabb epizódokkal folytatódik a Viasat3-on!

Szereti a testét? Van önbizalma? Vagy gondjai vannak önmaga elfogadásával? Szégyenlős? Még a párja előtt is gátlásai vannak? De szívesen megszabadulna a problémáitól? Akkor Lakatos Márk és csapata a segítségére lehet.

Olyan hölgyek jelentkezését várjuk, akik kedvet éreznek, hogy részt vegyenek egy nagy kalandban, mert eldöntötték, hogy változtatni akarnak az életükön, megpróbálják elfogadni és megszeretni magukat. Hogy a kaland végére az első tíz részből megismert Melindához, Henihez, Edithez, Barbihoz, Krisztához, Mónihoz, Évához, Bernadetthez, Mariannhoz és Emeséhez hasonlóan elinduljanak azon az úton, amely talán régi, valamikor boldog önmagukhoz vezet.

A jelentkezéseket e-mailben a szeretematestem2@gmail.com címre várjuk 2010. január 22-ig.

Amit mindenképp tartalmazzon az email:

* életkor
* lakcím, telefonszám
* foglalkozás, családi állapot
* bemutatkozás
* probléma részletezése, mit nem szeret magán, miért jelentkezik?
* mit vár a műsortól
* egy egész alakos és egy közeli fénykép

Jelige: Szeretem a testem.
brekkancs Creative Commons License 2010.01.20 0 0 219
A neten pedig létezik. Pl. ő, ebben a cikkben. :)
Előzmény: Teaway (218)
Teaway Creative Commons License 2010.01.17 0 0 218
"Nem vet a bőre ráncokat akkor sem ha ül."

Olyan nem létezik.
Előzmény: brekkancs (168)
Törölt nick Creative Commons License 2009.03.06 0 0 216
"A nők addig nem lesznek egyenlők a férfiakkal, amíg nem tudnak az utcán végigsétálni kövéren és kopaszon azt gondolva, hogy csodálatosak, és mindenki kívánja őket."
Törölt nick Creative Commons License 2009.02.05 0 0 215
Van egy kiscsaj, jóalakú, helyesarcú, sose gondoltam volna, h talál vki rajta kifogásolnivalót, erre a lökött ismerős srácok, akik persze minden nőt kitárgyalnak, mit mondanak róla nekem?... "Milyen jó alakja van, és a TE melleiddel tökéletes lenne."
Pedig úgy, ahogy van, bmelyik pasinak lazán az igazi lehetne....
Teaway Creative Commons License 2009.01.10 0 0 214
"és még az eladólányok sorfala előtt Nálad legyen a pénztárca."

Nem.
Elég, ha a pénztárca eldobásának pillanatában előtte vagy. Mire hozzád ér, lehetsz utána is.
Előzmény: Törölt nick (213)
Törölt nick Creative Commons License 2009.01.10 0 0 213
Egy kis segítség az iagzi nővé váláshoz, mert ugye egy szupernő még azt is tudja, mi a les :-)

Mert igenis meg tudjuk érteni, h mi a les. HA elmagyarázzák értelmesen!
PL ÍGY:

Mi a les? - végre egy érthető magyarázat nőknek ...
1. Akkor először is képzeld azt, hogy a váci utcai Mango bolt felé tartunk
Te meg én, azzal a határozott szándékkal, hogy te behatolsz az ajtón
futballkapu) és vásárolsz (gólt érsz el) valami cuccot Magadnak!

2. Már nincs messze a zárás ideje, ezért Te (a csatár) nagyon sietsz, és
kicsit el*rébb haladsz, mint én, mivel ilyenkor amúgy is képtelenség Veled
tartani az iramot.

3. Na most. A bolt előtt áll négy eladólány (védők), akik azért vannak ott, hogy megakadályozzák a vásárlók (csatárok) behatolását. Tegyük fel, hogy az áruház szabályzata azt írja elő, hogy az eladólányok vonalán csak pénztárcával(labda) tudsz áthatolni, úgy hogy érvényes legyen a vásárlási (gólszerzési) kísérleted.

4. Neked tehát az a feladatod, hogy mindenképp átvágj az eladólányok
sorfalán a bejárat felé és még az eladólányok sorfala előtt Nálad legyen a pénztárca.

5. Már át is jutottál sikeresen, de ekkor észreveszed, hogy nincs Nálad a
pénztárcád. E nélkül meg ugye nem lehetséges a vásárlás (gólszerzés).
Már rendületlenül törsz a bejárat felé, és hátrakiabálsz nekem, hogy dobjam oda Neked a pénztárcámat vagy a bankkártyámat (indítás), hogy sikeres legyen a vásárlás (gólt érhess el).

6. Én ezt megteszem, te elkapod, de az áruház szabályzata szerint ugye
(lásd a 3. pontban) ilyen esetben nem vásárolhatsz, hiszen az eladólányok sorfala és a bejárat között voltál már, amikor Hozzád került a pénztárca.

Ha a sorfal előtt kaptad volna el, akkor bemehettél volna és vehettél volna Magadnak néhány újabb felsőt, vagy nadrágot. Na ez a les.

B.... EZ érthető, még Váci utca se kell hozzá, elég a sarki közért :-))))
/A b... azoknak a pasiknak szól, akik nem tudták értelmesen elmagyarázni, és eddig nem értettem a lényegét. De már rájöttem: a fociban is úgy viselkednek mint az ágyban: ŐK még elhiszik maguknak, h ŐK labda nélkül is képesek gólt rúgni :-)))))/
Törölt nick Creative Commons License 2008.12.11 0 0 212
facs.
Előzmény: Törölt nick (211)
Törölt nick Creative Commons License 2008.12.11 0 0 211

az ilyen szócsafaró Müller Péter típustól mentsen meg az ég, akkor inkább egy ösztönállat.

 

Amúgy azt írja, a rétegeket belülről kifelé; aztán meg felsorolja mégis a felszínességtől a mélyig.

Előzmény: Törölt nick (161)
Törölt nick Creative Commons License 2008.12.11 0 0 210

:)))

 

 

Ez tetszik.

 

Csak hogy a csudába hoztad össze ezt a férfi kozmetikust...:)

Előzmény: brekkancs (113)
Törölt nick Creative Commons License 2008.12.11 0 0 209

Te nem az igazi nőről írtál, hanem a kurva jó nőről.

 

 

Semmi gond, amennyiben számodra az igazi nő ez.

 

Ha nem, akkor rossz az eszmefuttatás.

Előzmény: lokni (48)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!