Keresés

Részletes keresés

jack pepsi Creative Commons License 2006.04.26 0 0 12
Na megmondom én, miből készülnek gyógyszerek, semmiből, mert betegségek se lesznek. Ez az én Próféciám, gyermekeim. Ammen.
jack pepsi Creative Commons License 2006.04.26 0 0 11
Ja igen, a termonukleáris energiáról én is hallottam tavaly a tv-ben, az biztos jó lesz. De gyógyszer abból nem lesz. Úgy értem, miből készülnek majd gyógyszerek meg miegyéb. Üzemanyag stb. Ha kimerülnek a föld kőolajtartalékai.
Előzmény: Snakeins (10)
Snakeins Creative Commons License 2006.04.26 0 0 10
Az atomerőművek már most észszerű megoldás lennének az energiaproblémák megoldására, sajnos igen nagyfokú ellenérzést vált ki éppen azokból a fogyasztói rétegekből, amelyek igényelnék az olcsóbb energiát.
Persze, ha néhány év múlva kb. 10xesére megy fel a földgáz, és talán ennél is magasabbra a kőolaj világpiaci ára, mindjárt másként fognak vélekedni a mostani ellenzők.

Egyébként éppen tavaly indították el nagyon széles nemzetközi összefogáassal az ezidáig legnagyobb termonukleáris projektet, amely várhatóan kb. 30 év múlva fogja hozni az első eredményeket.
Előzmény: jack pepsi (9)
jack pepsi Creative Commons License 2006.04.26 0 1 9
Kőolajkészletek kimerülése? Mi lesz?
jack pepsi Creative Commons License 2006.04.26 0 0 8
Igen. Akkor az első probléma megoldva, a többi Gyurcsány Ferenc miniszterelnök úr föladata, remélem, olvassa a topikot (vagy valamelyik ismerőse).
Előzmény: Snakeins (7)
Snakeins Creative Commons License 2006.04.26 0 0 7
Mint mindenhez.
Előzmény: jack pepsi (5)
jack pepsi Creative Commons License 2006.04.26 0 0 6
Nem is mondtam, hogy távfűtésen kívül föltétlenül jó valami másra is. De ki tudja.
Előzmény: Snakeins (4)
jack pepsi Creative Commons License 2006.04.26 0 0 5
Tehát csak pénz kéne hozzá.
Előzmény: Snakeins (4)
Snakeins Creative Commons License 2006.04.26 0 0 4
Erre egyszerű a válasz.
Iszonyú költséges lenne hozzá infarstruktúrát kiépíteni, így elképesztően gazdaságtalan lenne pl. távfűtésre használni. (másra nem is nagyon jó)
Sokszorosára kellene emelkednie a hagyományos energiahordozók árának emelkednie, hogy megérje hasznosítani.
Előzmény: jack pepsi (0)
jack pepsi Creative Commons License 2006.04.26 0 0 3
Jó, de ha rendesen használnánk, hőerőművekre meg Paksra se lenne szükség, nem?
Előzmény: Törölt nick (2)
Törölt nick Creative Commons License 2006.04.26 0 0 2
Szerintem használjuk. Azt nem állítom, hogy kihasználjuk.
Előzmény: jack pepsi (0)
jack pepsi Creative Commons License 2006.04.26 0 0 1
Olajmaffiát hogyan lehetne semlegesíteni. Ilyenek. Vagy hogy mért dugul be a füle valakinek, ha bedugul. Problémák. Beszéljük meg őket.
jack pepsi Creative Commons License 2006.04.26 0 0 0
Na pl. van ugye Magyarországon geotermikus energia. Mért nem használjuk ki.
jack pepsi Creative Commons License 2006.04.26 0 0 topiknyitó
Mi a probléma. Itt mindenki segíthet mindenkinek mindenbe. Időnként majd benézek, hátha én is hozzá tudok szólni.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!