Keresés

Részletes keresés

hopeck Creative Commons License 2 napja 0 0 803
Sziasztok azt szeretném kérdezni, hogy van e tapasztalata valakinek az all on 4 implantátum fogpótlásrol. Van e valakinek tapasztalata? Én nemsokára megyek Tatára a klinikát nem akarom megemlíteni mert reklámnak minősül. Úgy összességében erdeklene mm inden tapasztalat. Köszönöm szépen
andika21 Creative Commons License 2019.09.19 0 0 801

Melyik jó szájsebészet Budaörsön? Tudnátok tippet adni?

Afosz123 Creative Commons License 2019.08.14 0 0 800

Valaki tud Egerben jó fogorvost?

jimmbesz Creative Commons License 2019.07.21 0 0 798

Köszönöm megnézem őket!!

Még annyit hogy ki hallott esetleg többet tud az IHDE fèle implantátumról?

Állítólag 1 hét után teljesen kész és terhelhető nincs féléves gyógyulás mert azonnal összeáll a csonttal...

Hát eléggé hihetetlen ..de sok Pesti klinika már ezt csinálja nem a nem a nobel féle implantátumot..

Előzmény: zsanika2110 (797)
zsanika2110 Creative Commons License 2019.07.08 -1 0 797

Szia!

Én a Lévai Dental Fogászati Magánrendelőt ajánalám. Minőségi fog implantátumokkal dolgoznak, jó áron és teljeskörű szolgáltatást nyújtanak! Szerintem keresd fel őket bátran! :) 

Előzmény: jimmbesz (795)
jimmbesz Creative Commons License 2019.07.06 0 0 796

Persze azokra a dokikra gondoltam Budapesten nem mindet csak akik szerintetek vagy máshonnan hallva jó munkát végeznek beültetés terén.

Előzmény: jimmbesz (795)
jimmbesz Creative Commons License 2019.07.06 0 0 795

Sziasztok!

Nagy problèmám van, fogbeültetèst tervezek más kiút nincs csak nem tudom nem ismerem hova lenne érdemes menni.

Egy tanácsot megfogadva azt ajánlották hogy egy jó fogorvos találjak ehhez es ne csak a reklámot nézzem mert lehet az bármilyen jó implantátum ha nem jó kezekbe kerül.

. tudnátok felsorolni olyan fogorvosokat  Budapest tökéletes akik csinálnak fogbeültetèst?

Köszönöm!

Rekuszaurusz Creative Commons License 2019.06.24 -1 0 794

Sziasztok! Nagyon ajánlom a Fehér Dental-t Budapesten, az Örs vezért téren. Eddig féltem a fogászati beavatkozásoktól, de mióta oda járok, egyáltalán nem félelmetes. Nagyon kedvesek az orvosok, megbízhatóak, és remek áron dolgoznak! Nézzetek utána! :)

Törölt nick Creative Commons License 2018.12.27 0 0 792

sziasztok! Találkozott már valaki olyan jelenséggel hogy a műanyagból készült felső kivehető fogsor behelyezést követően elkezd melegedni égő érzést kelt. Már kiküszöböltem a ragasztót mert alábéleltettem, már nem használom a ragasztót mert nem kell ,eddig a ragasztót okoltam, tökéletesen tapad a fogsor jól használható csak ez a kellemetlen égő érzés nem akar elmulni, 6 éve van ez a fogsorom, az első 4 évben nem volt gond, de az utóbbi 2 évben lassan alakult ki, lehet valami allergia lett nállam, megvan az ujévi program utánna kell járjak.

sneeblejack Creative Commons License 2018.01.27 0 0 791

Szia  Olvastam a problemadat..    Nekem nem is olyan regen keszult el az also 11 tagu femkeramia hidam. Az fogorvosom akkor ideiglenesen ragasztotta fel,hogy ha barmi gond adodna a lekoszorult fogaimmal,akkor egy pattintassal letudja venni a hidat,roncsolas nelkul.      Es mint ha megerezte volna..          Ket fogam bedurrant,es gyokerkezelni kellett..  Itt emlitem meg,hogy helyi digitalis rtg.utan pontosan megtudja hatarozni az orvos a foggyoker helyzetet.  Igy az esetleges gyokerkezelesnel nem kell levenni a hidat,hanem a koronan keresztul megoldja..                                                                                                A mikroszkopikus megoldasrol mar hallottam,de az arat nem tudom megmondani..

Előzmény: gabesz.mi074 (789)
mirla Creative Commons License 2018.01.27 0 0 790

Üdv, Fórumtagok!

Úgy látom, a kérdések megválaszolatlanok maradnak elég régóta:((

Azért mégiscsak kérdeznék, hátha van valaki, aki a következőkről tud infót:

Mi a véleménye a fogorvosoknak a csontritkulásra adott biszfoszfonátokról és egyéb készítményekről, pl. Prolia.

Van-e tapasztalatuk állkapocssorvadásos beteggel, illetve van-e olyan eset a praxisukban, ahol a kezelést kizárólag a fogorvos engedélye (szűrése) után kezdték el?

Mennyire valós félelem az, hogy a csontritkulásra adott gyógyszerek mellékhatása az állkapocssorvadás?

Ha van olyan páciens, aki ilyet szed, megköszönném, ha ú is megosztaná a tapasztalatát.

Köszönöm az esetleges válaszokat.

gabesz.mi074 Creative Commons License 2018.01.14 0 0 789

Sziasztok! Fogpótló híd alatti rágó fogammal vannak problémáim amire a helyi fogorvosom gyökérkezelést javasol. Mivel a fogpótló hidamat nem szeretném elveszíteni , biztosab megoldást látnék egy mikroszkópikus kezelésben ahol biztosabban megtalálják az ideg csatornákat a fogban. Menyivel volna ez job megoldás? És ami fontos nekem még, menyibbe kerülhet?

Robo83 Creative Commons License 2017.06.23 0 0 788

Sziasztok! Lenne egy problémám, amire keresem a választ. Pár napja egy régóta lyukas frontfogam begyulladt, és 4 nap alatt egyre fájdalmasabb és nagyobb tályog alakult ki felette. Elmentem vele egy magánrendelőbe, ott gyökérkezelést és gyökércsúcs műtétet javasoltak, de csak később. Tehát a tályoghoz nem nyúltak, az ugyanúgy duzzadt maradt és fájt tovább. Aztán egy másik orvos ma kifúrta a kérdéses fogat, hogy nyitva legyen, és a genny távozhasson rajta keresztül (azt mondta, ez 1 hónapig lehet max. így, aztán mindenképp gyökérkezelés kell, de inkább minél előbb). Azóta beesteledett, és nem úgy vettem észre, hogy akár egy csepp gennyes valami is szivárgott volna a kifúrt lyukon. Ez ilyen lassú folyamat?

Elsőre arra számítottam, hogy felvágja az ínyt, azaz magát a tályogot, és úgy ereszti le a fertőzést, aztán, amikor kiderült, hogy fúrás lesz, akkor meg csodálkoztam, hogy nem ömlik belőle azonnal valami, hiszen vagy 4 cm nagyságú már az a gennyzacskó a fog felett. Mindenesetre a kezelés után felírt Dalacin C antibiotikumot, amit kiváltottam, de azt mondta, hogy akkor kezdjem szedni, ha nem javul.

Kérdés, érdemes volt kifúrni a fogat, később tud ürülni a genny magától rajta keresztül és csökkenni a nyomás, vagy kapásból a tályogot kellett volna felvágni?

A másik kérdés, a gyökércsúcsműtét mennyire fájdalmas? A szükségességével tisztában vagyok. Előre is köszönöm!

Zaciii Creative Commons License 2016.06.19 0 0 787

Azt szeretném kérdezni, hogy akine volt fog cysta eltávolító műtéte, annak a beavatkozásnak a zárójelentésén milyen BNO kód /műtéti kód/ szerepel?

Illetve Budapesten melyik intézméyben csinálnak ilyen műtűtet altatásban?

Előre is ksözönöm! 

gombóc63 Creative Commons License 2016.04.22 0 0 786

Van valakinek tapasztalata, véleménye a Fehér dentálról?

lezli72 Creative Commons License 2016.04.14 0 0 785

Szia. Sinus Dental Bük, nekem nagxon jó tapasztalatom van velük.

Előzmény: kozso1 (780)
csikkecske Creative Commons License 2015.12.09 0 0 784

Segítséget kérnék. Másodszorra fordul elő, hogy 2 korona között és mögöttük az ínyem kidudorodik. Fájdalmas. Mitől lehet ez? Mit lehet vele kezdeni? (Azon kívül, hogy elmegyek fogorvoshoz.)

SzánKriszti Creative Commons License 2015.12.07 -1 0 783

Szia TTimi25! Én kb. 3 hónapja voltam a Dent-Inn Fogászatnál (http://dent-inn.hu/), nagyon kedvesek és segítőkészek voltak. Nagyon profin dolgoztak és elláttak utána egy csomó hasznos tanáccsal. :)

Előzmény: TTimi25 (782)
TTimi25 Creative Commons License 2015.11.23 0 0 782

Szia SzThomas85! Igen, olvastam erről én is, de nyugodtabb lennék, ha szakember végezné el.

Előzmény: SzThomas85 (781)
SzThomas85 Creative Commons License 2015.11.23 0 0 781

Szia TTimi25! Miért nem próbálkozol az otthoni fogfehérítéssel? Manapság már otthon is egyszerűen el lehet végezni.

Előzmény: TTimi25 (778)
kozso1 Creative Commons License 2015.11.22 0 0 780

Tudna valaki Szombathelyen vagy vas megyébe fájdalommentesen
viszonylag nem zsebmettszően,
nem sintér módjára dolgozó szájsebész-fogorvost?
Az se gond ha sztk. ba is rendel...
Jöhet privátban is.
Köszönöm.

Horváth Erika Olga Creative Commons License 2015.11.13 0 0 779

Sziasztok azt szeretném meg tudni hogy fogat huznak e altatásal fontos lenne ?

TTimi25 Creative Commons License 2015.11.10 0 0 778

Sziasztok!

A Boráros térhez közel keresek megbízható fogorvost, aki végez fogfehérítést. Tudtok valakit ajánlani?

herkó Creative Commons License 2015.06.14 0 0 777

Sziasztok!

Sajnos olyan problémám van, hogy a 8 éves fiamnak nem akarnak kiesni a tejfogai. Hat évesen az alsó két szemfoga mozgott, szépen ki is esett, de azóta semmi. Csináltattunk tavasszal panorámaröntgent, a csírák ott vannak de nem akarnak tovább nőni. A sógoromnak volt ilye problémája, neki (46 évesen) sem nőtt ki minden foga. A feleségem homokba dugja a fejét, és azt mondja ki fog nőni. Én félek, hogy örökletes a dolog. Hova fordulhatnék?

Köszi: Tamás

minyon22 Creative Commons License 2015.06.12 0 0 776

Közben feloldott a szájzár, úgy tűnik az idő megoldotta a dolgot! :)

minyon22 Creative Commons License 2015.06.04 0 0 775

Köszönöm a tanácsot, természetesen az első dolgunk volt, hogy jeleztük a dolgot a fogorvosnak, aki azt mondta, hogy ez van... ha tudja, akkor "tornáztassa" az állkapcsát és ennyi (pl. rágózással... ). :( Ezért tettem volna fel a kérdést, hátha van valakinek valami jó kis házi praktikája. Bizonyos szinten még mindig aktuális a dolog (bár már sokat javult a helyzet), így ha vannak építő ötletek, azt szívesen venném.

Köszönöm és szép napot mindenkinek!

doki a kapitalista Creative Commons License 2015.05.19 0 0 774

"Van ötlete valakinek a szájzár oldására? Próbál rágózni és kicsit feszegeti is olykor, de nem nagyon enged, így viszont enni is csak korlátozottan tud, ami jó fogyókúra lenne, ha nem lenne szegény, már amúgy is nagyon vékony... :("

Jó dolog a fórumozás, sok mindent meg lehet beszélni, de ezt  FOGORVOSNAK KÉNE JELEZNI!

Előzmény: minyon22 (773)
minyon22 Creative Commons License 2015.05.19 0 0 773

Pontosan ugyanez a problémám még nem volt, nekem csak az érzékenység (hidegre, melegre olykor sajnos még édesre is), mert túl intenzíven mostam a fogam és sikeresen lemostam a fognyakról az ínyt. Tömni ezt még nem kellett, de a fogorvos - azért, hogy ne is kelljen tömni -, a Sensodyne fogkrémet ajánlotta, ami nagyon bejött. Teljesen mindegy, hogy melyik típus, akár a legalapabb (Classic) is jó lehet, mert azért nem ez a legolcsóbb fogkrém a piacon...

Közben lányomnál megindult a gyógyulás a bölcsességfoga körüli ínynél, most azonban szegénynek szájzára lett, valószínűleg az injekció miatt. Van ötlete valakinek a szájzár oldására? Próbál rágózni és kicsit feszegeti is olykor, de nem nagyon enged, így viszont enni is csak korlátozottan tud, ami jó fogyókúra lenne, ha nem lenne szegény, már amúgy is nagyon vékony... :(

Előre is köszönöm a válaszokat!

Szép napot mindenkinek!

pupilla7 Creative Commons License 2015.05.17 0 0 772

Sziasztok!

Tegnap fogászaton jártam. Egy fogam érzékeny volt hidegre ezért elmentem. Doktor kiszedte a tömést és ujra tömte. Azt mondta nagyok kis tömés ill lyuk volt benne. Valószínű elmozdulhatott és ez okozhatta az érzékenységet. Megjegyezte,hogy az ínyem is gyulladt. A kérdésem az lenne,hogy normális e,hogy még mindig érzékeny hidegre ez a fog meddig lehet az ?Tömés után? volt már ilyen vkinek?

minyon22 Creative Commons License 2015.05.15 0 0 771

Sziasztok,

azzal kapcsolatban kérdeznék, hogy lányomnak néhány nappal ezelőtt "műtötték" a bölcsességfog (jobb alsó 8-as) körüli ínyt, hogy szabaddá tegyék a fogat (mert nem bújt ki még teljesen, de már elkezdett romlani). Iszonyú fájdalmai vannak és az is lehet, hogy meg kell ismételni a beavatkozást, ha visszanő a fogra a hús. Most van egy jó nagy lyuk foga fölött... Van valamilyen javaslata valakinek, hogy milyen szájöblögetővel vagy házi praktikával lehetne felgyorsítani a gyógyulást? Előre is köszönöm a válaszokat! 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!