Keresés

Részletes keresés

Snowdreams Creative Commons License 2007.02.11 0 0 67
Azóta már kiszabadult?
mamicska Creative Commons License 2006.04.25 0 0 66
ha arra gondolsz, aki József Attilát és Villont is gyönyörűen szavalt - őt agyonverték.Tettes nincs.
Előzmény: mammamija (55)
firstmaggio Creative Commons License 2006.04.25 0 0 65
fogságban van Imre?
Előzmény: BeR (-)
zsánpól bemondó Creative Commons License 2006.04.25 0 0 64
gondolkozz el egy kicsit a jóindulat szó értelmén

szarul linkelted be a saját kezdeményezésedet, utána én vettem magamnak a fáradságot és belinkeltem jól.
Akkor működött.

a többiről, vagyis hogy ilyen a petíció.hu meg hogy ilyen vagy te, én nem tehetek

bye
Előzmény: BeR (63)
BeR Creative Commons License 2006.04.25 0 0 63

OFF

Ritka egy "jóindulatú" ember vagy. Gratulálok. Ne nézz tülkörbe, mert úgyse ijedsz meg magadtól, ha belenézel.

Előzmény: zsánpól bemondó (29)
sip pista Creative Commons License 2006.04.25 0 0 62
free Tibet
evangeline Creative Commons License 2006.04.25 0 0 61

Igazad van, de sose fogom megérteni, hogy embereket mi visz rá, hogy minden koszos alóneműjűket kiterítsék egy országos újság lapjain.

(A hírkereső.hu-n böngészve néha olyan címeket olvasok, hogy el kell gondolkodnom rajta, épeszű-e, aki megfogalmazta.És akkor a tartalmáról még nem is beszéltem....)

Előzmény: mammamija (59)
mammamija Creative Commons License 2006.04.25 0 0 60
De az is lehet, hogy a menedzser-tyúk "vuduzza" az Antalt, mint a narancsosbukta a Viktort:)
Előzmény: evangeline (58)
mammamija Creative Commons License 2006.04.25 0 0 59
Ehhez már késő szerintem - de engem hidegen hagy a dolog. Bulváréknak meg megvan a napi-heti témája oszt'jónapot:))
Előzmény: evangeline (58)
evangeline Creative Commons License 2006.04.25 0 0 58

Ha én nem akarok elmenni valahonnan, akkor nem megyek.Ez ilyen eccerű.

Vagy papír van róla, hogy beszámíthatatlna és a nő a gyámja?

(Ha meg azért ment el, mert meglengetett előtte egy üveg piát - amit valószínűleg az otthonban megtagadtak tőle - akkor megint ott vagyunk, ahonnan elindultunk.Neki kéne elsősorban tennie magáért, legalább annyit, hogy befekszik elvonóra.És nem hagyja magát befolyásolni.)

Előzmény: mammamija (57)
mammamija Creative Commons License 2006.04.25 0 0 57
Nem magától ment el, elvitte a menedzser-tyúk..... előtted írtam.
Előzmény: evangeline (56)
evangeline Creative Commons License 2006.04.25 0 0 56

Ehhez még annyit tennék hozzá, hogy aki egy üveg whiskey fejében vadidegen embereket enged be a lakásába, akik aztán a részegségig leitatják, majd kirámolnak mindent - majd ezt elmeséli minden létező médiumban, az ne siránkozzon!

Volt egy vendéglős, aki vállalta, hogy tisztelet jeléül, Antal élete végéig megebédelhet nála minden nap.Miért nem volt ez jó?

Állítólag jelentős (havi 4-5 százezer forint) jövedelme van.Hova teszi, miért nem tud megélni belőle?

Mióta elkezdte ezt a siránkozást, jópáran felkarolták.Vajon miért lesz elege belőle mindenkinek egy idő után?

ÉS végül:Galambos Lajos segített neki bejutni egy minden szempontból megfelelő ápolási otthonba?Miért ment el onnan?

 

Lehet, hogy otrombán hangzik, de aki hülye, haljon meg!Önmaga ellenére senkit sem lehet megmenteni!

Előzmény: Törölt nick (49)
mammamija Creative Commons License 2006.04.25 0 0 55
ÉN csak a Szulák előzetest láttam, meg múlt héten bármikor, bárhova kapcsolgattam, a csapből is Antal Imre nyavajgása folyt - na ezekből egy pár szösszenet.

Múlt hét:

- bejátszanak egy kétségbeesett rádióriportot, miszerint Antal panaszkodik, hogy nem adnak neki pénzt, a lakáskulcsa sehol.... stb. stb. szinte könyörög.

- interjú Galambos Lajossal, - aki elhelyezte őt egy magánkórházban - ott ingyen kezelték, de a nő elvitette onnan (az igazgató is megerősítette ezt, de meggátolni nem tudta) - Galambos szerint havi 400-450 ezer üti Antal Imre markát

- tegnap Szulák előzetes:

ott vigyorog a műsorban, mellette a nő, aki ugye "állítólag" elveszi a pénzét, a lakáskulcs meg nincs meg, és nem rákos, hanem végbél (khmm) polipja van....

na ebből rakd ki mi az igazság.

off: lakott a 8 kerben egy hajléktalan, úgy szavalta latinul a verseket, mint az álom....állítólag meghalt - érte senki nem tett semmit - szóval Antal egye meg amit főzött - nem tudom sajnálni.

Dr. Benjamin Justice Creative Commons License 2006.04.25 0 0 54
Bug.
Dr. Benjamin Justice Creative Commons License 2006.04.25 0 0 53
Szerintem kvára nem volt ő jó művész és jó humorista, hanem egy nagy nulla hatalmas, szétivott orral és eszméletlen gagyi fapoénokkal, amiket előtte bemagolt.

Bocs de ezt ki kell mondanom mert mindenki dicséri :)

Trying to bring balance to the Force, hogy a topik angolszász vonalán maradjak :)
Előzmény: Törölt nick (49)
JPBemondó Creative Commons License 2006.04.25 0 0 52

 

"Free Antal Imre!"

 

No, thank you. I've got one already.

 

 

spooler Creative Commons License 2006.04.25 0 0 51
http://ma.hu/page/cikk/ae/0/146187/1
Törölt nick Creative Commons License 2006.04.25 0 0 50
Ez pontosan így van:

 

Dezső üvöltve rohangál az építkezésen.
- Mi történt? - kérdeze tőle a mester.
- Egy tégla ráesett a lábamra.
- Ezért kell így üvöltened? A Ferire tegnap rádőlt az egész fal, és még csak meg se mukkant.

Előzmény: Törölt nick (49)
Törölt nick Creative Commons License 2006.04.25 0 0 49

A múltkor vhol a Naplóban előadták, hogy a nő, aki ráakaszkodott, állítólag csaló, és fogságban tartja szegény Imrét. Na ez LOL. Akkora bulvárkamu, hogy az nem igaz.

 

AI-nek az anyja halála után nem maradt senkije, és nem tudott mit kezdeni magával, alkoholista lett. A lecsúszása már jóval ennek az Erikának a közbelépése előtt megkezdődött. Lehet, hogy zsírosan kihasználja a hiszékenységét, és sokat lecsippent a különböző jogdíjakból, de legalább foglalkozik vele, meg felszínen tartja az állítólagos problémáit. Antal Imre helyzete sztem fele annyira sem kétségbeejtő, mint amennyire ő maga, meg néhány állítólagos barátja állítja.

 

Antal Imre akkor hagyná abba a sírást, ha valaki beköltöztetné őt egy villába, ahol van házvezetőnő, meg teljes ellátás, és újra képernyőt kaphatna a köztévén. Én amúgy nem bántani akarom, mert jó humorista meg művész volt, és azt sem vitatom, hogy az élete nem alakul túl rózsásan, de ahogy itt írták, nála sokkal rosszabb helyzetben lévő, teljesen elfeledett emberek élnek, akiket senki nem karol fel a bajban. És ők sokkal kevesebbet sírnak.

Iszak Iszakievics Stajn Creative Commons License 2006.04.25 0 0 48
"holott ők valamivel többet tettek életükben, mint nyomasek-bobós vicceket meséltek"

Ennél Antal Imre is sokkal többet tett.
Előzmény: dragan11 (46)
még csak az kéne Creative Commons License 2006.04.25 0 0 47
Már amennyiben istápolásnak mondható, ha valaki lenyúlja házát-pénzét....
Előzmény: big-lesz (45)
dragan11 Creative Commons License 2006.04.25 0 0 46
Antal Imrét ANtal Imre szabadítsa ki. Mindenekelőtt vallja be, legalább magának, hogy alkoholbeteg, és ne mesékkel ámítsa magát. Persze, ez a legsúlyosabb rabság.
Másrészt azért mielőtt könnyeket gördítünk, jusson eszünkbe a Nemzet Tévése díjjal járó havi apanázs, amelyre nagyon sok idős színész, filmes, író, festő vágyna, holott ők valamivel többet tettek életükben, mint nyomasek-bobós vicceket meséltek. Szóval legyen már vége az igénytelenkedésnek!
big-lesz Creative Commons License 2006.04.25 0 0 45

Tamáska, egyetértek veled!

 

Ritkán nézek tv-t, és tegnap igen szégyeltem magam, hogy  eluralkodott rajtam a kiváncsiság, mi az a mélység, ameddig egy ember hagyja magát lealázni!????

 

Pedig Antal Imre egy igen művelt, intelligens ember volt!

Árnyéka sem önmagának. Én nem szerepelnék a helyében, lerombolja a róla őrzött képet...

 

Kemény, de legyen hálás a sorsnak, hogy akad valaki, aki istápolja!

A társadalom nem mentheti meg, mert nem a társadalom rontotta el az életét!

 

Ezzel együtt én drukkolok neki, hogy épüljön fel, amennyire csak bír!

Előzmény: HitetlenTamaska (42)
Törölt nick Creative Commons License 2006.04.25 0 0 44
Free Tibet! Mit jelent számodra? Blahán osztogatják ingyé?
Előzmény: zsánpól bemondó (10)
Dr. Benjamin Justice Creative Commons License 2006.04.25 0 0 43
Mi baja, bökjétek már ki!

Ahogy én látom két darab odakapcsolás és gyors elkapcsolás alapján (mindenkitől elnézést aki kedveli): szétitta az agyát, és ráakaszkodott valamilyen nő, aki úgy tesz mintha ápolná de közben meg keményen visszaél az állapotával és megrontja az életét.

Vagy?
HitetlenTamaska Creative Commons License 2006.04.25 0 0 42

Nem hiszem, hogy meg tudod szbaditani Antal Imret sajat magatol.

Helyzete sokkal irigylesre meltobb,mint mas lecsuszott, csalad nelkuli dementalodott alkoholistake.

Előzmény: BeR (-)
zsánpól bemondó Creative Commons License 2006.04.25 0 0 41
megint nem jó!
ezen az oldalon új ívet lehet indítani
Előzmény: BeR (39)
BeR Creative Commons License 2006.04.25 0 0 40

Nem, nem néztem meg, mert nem azzal kezdték, s ilyen szennyműsort nem nézek, csak Antal Imre kedvéért kapcosltam oda, mert láttam a reklámját a híradójuk után.

 

Olvastam viszont a Celeb topicban a linkeket. Az is gázmagazin talán, így lehet, hogy behúztak a csőbe, de nem érdekel: Antal humorát kedveltem, jó műsorvezető volt, jó zenész is, és sajnálom, hog magára maradt.

Előzmény: Mr. Roboto (37)
BeR Creative Commons License 2006.04.25 0 0 39

Elnézést mindenkitől, aki a linkre klikkelt: nem linket csináltam, hanem csak bemásoltam az URL-t, ami pontos is, de az index szerkesztő szoftvrre lehagyta az & jelet a linkből :-(

 

Teszek egy próbát linkkel: Free Antal Imre!!!

zsánpól bemondó Creative Commons License 2006.04.25 0 0 38
nekem bejön az oldal, bár elég zsenge
Előzmény: pernahajder (33)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!