Keresés

Részletes keresés

Tartomo Creative Commons License 2007.01.27 0 0 12
Sziasztok, ültettem ősszel tulipánhagymákat kerámia cserépbe, ami most a garázsunkba van. Még nem volt meglocsolva, és a éppencsak hogy nem fagy, de már van amelyk már előbújt. Nem korai még ez?  Jó, mivel jó idő volt a kertben is előbújtak, de ők kaptak esőt. Szerintetek locsoljam meg, vagy majd ráérek márciusba előhozni, s akkor locsolni? Biztos nem fontos de azért leírom, a  cserép kb 20x20-as kocka alakú, és ebbe tettem 10 "Quenn of the night"hagymát, nem lesz nekik szűkös a hely?
alsotekeres Creative Commons License 2007.01.27 0 0 11
Szia! Az e-mail címem: acre@vipmail.hu Rámentem a honlapodra és látom, hogy liliomokkal is foglalkozol, de az arulistán nem láttam vad fajokat, csak hibrideket. Ha árultok ezekből is, akkor ezek listája is érdekelne. Kösz. (Amik nekem megvannak, javarészt fent vannak a honlapomon.)
Előzmény: Törölt nick (10)
alsotekeres Creative Commons License 2007.01.26 0 0 9
Szia! "Botanikai" tulipánok is vannak? Ha igen, milyenek?
kertészboy Creative Commons License 2006.11.26 0 0 7
Ha valaki megy jövőre Keukenhofba, szívesen betársulnék az utazásba!
petracica Creative Commons License 2006.11.26 0 0 6

 

petracica Creative Commons License 2006.10.09 0 0 5

 

Keukenhof

petracica Creative Commons License 2006.10.09 0 0 4
petracica Creative Commons License 2006.10.08 0 0 3

Ugyan kicsit "lefutott" már  a tulipánszezon, de lesz jövőre is! Gyönyörű akkor minden. A városi parkok, a kiskertek, a virágföldek, de még az árokpartok is!

Mi ugyan nem elsősorban a virágkiállításra mentünk, de  hosszabb ideig tartózkodtunk ott, és belefértek a tulipánok is!

Igazándiból ezért mentünk!

 

Igazándiból ezért mentünk.....

 

 

de ilyet is láttunk! És az az illat..... Ha kedvet kaptál hozzá, akkor írj, és adok több infót, meg van még pár képem is.

variaga Creative Commons License 2006.04.25 0 0 2
Hánykor indul a repülő? Átírható a jegy a nevemre? Volt szállásotok? Az egész csomag érdekelne!
Előzmény: Törölt nick (1)
tomorrow Creative Commons License 2006.04.24 0 0 0

Szinte bármerre jársz H0ollandiában, akkor nem tudod kikerülni a tulipán mezőket! De ha Amszerdamba mész, akkor a virágpiacot ne hagyd ki. Igaz, ha venni akarsz tulipánt, akkor készülj fel, hogy 50 szál alatt nincs csomagolva. De árban nagyon jó. Olcsóbb, mintha itthon vennéd!

Ja igen! És mázsaszámra vehetsz hagymát is mellé!

Előzmény: variaga (-)
variaga Creative Commons License 2006.04.24 0 0 topiknyitó

Tulipánszezon van idehaza, és akkor kb. most lehet Hollandiában is - bizonyára.

Ez csak úgy az eszembe jutott, mert az évek során összecsipegetett információkból egy olyan kép van a fejemben, hogy ilyenkor végeláthatatlan mezőkön, kertekben, kiállításokon tulipánok milliói várják, hogy meglátogassuk őket, és egy életre szóló élmény nyújthassanak.

 

De hova is kellene menni? Ez közpark, kiállítási terület, kertészet?

Aki tudja, írjon pár sort, kérem szépen:-))))

 

variaga

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!