Keresés

Részletes keresés

Vad Creative Commons License 2006.04.26 0 0 58

forrás?

 

Hogy van ez, Ibolykám?

Nézzen mán utánna annak a kimutatásnak mégecceee, oszt igazi eredményt mongyon, mer mán legalább 26-a van, és bizony vége a kampánynak, ráadásul nyert is egy privát kórházat, a prájvit szemészet zavarja a tisztánlátását?

 

Vagy nincsen pénze szemüvegre?

 

Szal kik is azok a fiatalok, akik most éppen tömegesen jelentkeznek az MDF-be?

Jönnek a gátról vissza, azt belelépnek?

Vagy simán a Fideszgyűlésről?

 

 

 

Na lényegalényeg, hogy már nem kell kampányolni, nem tudta, néni?

 

Előzmény: Törölt nick (47)
Vad Creative Commons License 2006.04.26 0 0 57

Ja,

 

:)

Előzmény: Vad (56)
Vad Creative Commons License 2006.04.26 0 0 56

Idetévedtél, geszthi?

Hogy áll az eseted Tóth Marival?

Előzmény: geszthi (55)
geszthi Creative Commons License 2006.04.26 0 0 55
Egesz pontosan 4x-esen megbukott. Es mindezen hatalmas teljesitmeny ropke 5 probalkozasbol hozta ossze...a nagy tehetseg :-)))
mibi Creative Commons License 2006.04.25 0 0 51
"a szőlősgazdától függetlenül is kehet tisztességes jobboldali ember valaki."

Pontositsunk! A szolosgazdatol eddig nem lehetett tisztesseges jobbos senki sem.
Előzmény: Törölt nick (47)
Törölt nick Creative Commons License 2006.04.25 0 0 50
Nnna!Megint eggyel több utazó nagykövet.
mibi Creative Commons License 2006.04.25 0 0 49
Mar megindult! A KDNP onallo frakciot akart. 2002-ben az MDF-nek lett onallo frakcioja. Latjuk mit profitalt belole a Fidesz.
Előzmény: ooloo (25)
mibi Creative Commons License 2006.04.25 0 0 48
Orulunk! Kulon orom, hogy a gyozelem egyik hozadeka Orban kiseprese lehet a politikabol. Egy ilyen fazonnak nincs helye es jovoje a politikaban egy valodi polgari Magyarorszagon.
Előzmény: Miki_ (3)
Törölt nick Creative Commons License 2006.04.25 0 0 47

Azt írod, az MDF-nek mindenképpen vége...

Nem zavarja a tisztánlátásodat, hogy a fiatalok tömegesen jelentkeznek az MDF-be? T.i. most már van garancia arra, hogy a szőlősgazdától függetlenül is kehet tisztességes jobboldali ember valaki. Végre!

Előzmény: Vad (42)
ooloo Creative Commons License 2006.04.25 0 0 46

OFF

A szokásostól eltérő időbeosztással élek, ezért rapszodikus időrendűek - sokszor éjjeliek, kora hajnaliak - a hozzászólásaim.

Szép álmokat, hamarosan én is elvackolódom... :)

 

üdv ooloo

ON

Előzmény: Vad (43)
ooloo Creative Commons License 2006.04.25 0 0 45

Egyszerű választó vagyok, örök pártonkívüli. Szerintem az MDF most jól pozícionálta magát, a Fidesz és az SZDSZ között van esély a megerősödésre. Amennyiben igazak az anyagi hátteréről szóló pletykák, a Kisgömböc kipukkanása esetén bizonyosan lesznek megélhetési jelentkezők... :)

Más kérdés, hogy el kell-e őket fogadnia vagy kis frakcióval, konzekvens - mindkét nagytól távolságtartó - politikával tudja-e megismételni illetve megerősíteni a helyzetét. Nem tudom, ez legyen a ő gondja. 

 

Nem vagyok MDF-szavazó... :)

Előzmény: Vad (42)
Törölt nick Creative Commons License 2006.04.25 0 0 44
Mert lelki betegek szegenyek. :-(
Előzmény: Miki_ (3)
Vad Creative Commons License 2006.04.25 0 0 43

OFF: egyébként mért vagy ébren ilyenkor?

Én most dőlök ki éppen, de holnap majd folytatom, ha nem prörög túl a topic.

Üdv:

Vad (tériszonnyal)

Előzmény: ooloo (41)
Vad Creative Commons License 2006.04.25 0 0 42

Na te politikus! :))))

2010-re megduplázódhat a létszám?

Megélhetési Fideszesek?

Há nem most üzent hadat a kis politikai kalandornőnk a korrupciónak?

Az MDF-nek mindenképpen vége, de ha ez lesz, kivel fog négy év múlva kambájnolni?

Vagy szélkakas lesz?

Mint tegnap?

Előzmény: ooloo (41)
ooloo Creative Commons License 2006.04.25 0 0 41

Ibolya nyert, hiszen frakciója van az Országgyűlésben. 2010-re akár megduplázódhat a létszám is. Jönnek majd a megélhetési fideszesek, még válogathat is majd a kínálatból... :O)))

 

utulien barátom viszont nem Ibolya... :)

Előzmény: Vad (40)
Vad Creative Commons License 2006.04.25 0 0 40
Tudom, hogy nem nyert Ibolya ;)
Előzmény: ooloo (39)
ooloo Creative Commons License 2006.04.25 0 0 39
NEM NYERT! :DDD
Előzmény: Vad (38)
Vad Creative Commons License 2006.04.25 0 0 38
Szia Ibolya!
kakukkboy Creative Commons License 2006.04.24 0 0 36

Az jó!

Akkor 10% alatti kispárt lesznek 2010-ben.

:o)

Előzmény: kakukkboy (35)
kakukkboy Creative Commons License 2006.04.24 0 0 35
:o)
Előzmény: Csillagfürt (34)
Csillagfürt Creative Commons License 2006.04.24 0 0 34
Talán a Pokorni.
Előzmény: kakukkboy (29)
kakukkboy Creative Commons License 2006.04.24 0 0 33

Na ez a valódi különbség a kékvér, és a kéxőlő között.

Akkor tudtak, a "deklasszáltak" dolgozni, mert megtanították nekik gyerekkorukban a munka becsületét, de ezeknek a halódó cuclizmusban fölnőtt, szocializálódott nímandoknak nem, mert a 70-es évektől nem volt becsülete a munkának! Ezek nem tanultak semmit, csak veleszületett nagyaruk van.

Előzmény: ooloo (28)
ooloo Creative Commons License 2006.04.24 0 0 32

Ez a körte és az alma összevetése. Nagyon más elven működik a két politikai formáció. Az MSZP nyert volna akkor is, ha Hiller meg sem szólal; azért ez a Fideszre és 0rbánra nem transzformálható át. Ott bizony ő személyesen hozott sok százezer szavazót. Kevés lett.

Előzmény: Csillagfürt (27)
netizen Creative Commons License 2006.04.24 0 0 31
csak a szokásos balos rasszista etnicista véleményalkotás.
Előzmény: Törölt nick (5)
Macsek-007 Creative Commons License 2006.04.24 0 0 30
Valamit félreértettél, Kerényi ismerte el, hogy pénzért vett rá embereket a szavazásra...
Csak aztán ki ne robbantsa a "forrdalmát" :)
Előzmény: The Rambler (9)
kakukkboy Creative Commons License 2006.04.24 0 0 29

:o)

Ja.

És ki lesz mellette "a" Gyurcsány?

Előzmény: Csillagfürt (27)
ooloo Creative Commons License 2006.04.24 0 0 28
Hordja azt már hatvan éve szét boldog-boldogtalan. Tévedsz, ha azt hiszed, hogy bárki vissza tudná gyűjteni az elrabolt ezüst étkészletet. Neki kell állni egy új egzisztenciát megteremteni. Láttam én az '50-es években grófnőt szemfelszedőként dolgozni. Nem volt büdös neki a munka, vissza tudott emelkedni a nulláról.
Előzmény: Vad (26)
Csillagfürt Creative Commons License 2006.04.24 0 0 27
Minden politikai marketing kérdése. Egy Hillerrel felér és az egy győztes párt elnöke.
Előzmény: ooloo (25)
Vad Creative Commons License 2006.04.24 0 0 26
A baj csak ott van, hogy ha szétrobban a kisgömböc, kijön belőle a parasztbácsi, a szolgálólány, meg a többiek, de az állami vagyont nem fogják megtalálni ottan.
Előzmény: ooloo (25)
ooloo Creative Commons License 2006.04.24 0 0 25
Áder alkalmatlan. Soha megközelíteni sem lesz képes azt, amit 0rbán produkált. Éppen az a legnagyobb gondja most a Fidesznek, hogy ki képes Viktor után egybentartani a Kisgömböcöt. Szvsz senki, meg fog indulni a bomlás...
Előzmény: Csillagfürt (24)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!