Keresés

Részletes keresés

Soccer_ Creative Commons License 2006.04.23 0 0 14
mindenesetre hamarosan kiderül
madridos Creative Commons License 2006.04.23 0 0 13
Minden marad a régiben, a vesztes pedig mindent kitalál majd... De hát itt ez a rend. Már szinte hiányozna, ha nem így történne
mamami Creative Commons License 2006.04.23 0 0 12

"vagy minden marad a régi?"

 

Szerintem igen , a kormány színe-összetétele csak önmaguknak fontos , a mozgásterük szerintem korlátozott . Megszorításoknak viszont muszáj lenniük , különben bukjuk a ktgvetést meg eurót . Majd túléljük , Bokrosba sem döglöttünk bele , oct milyen jó kis osztogatásra valót spájzolt az államkasszába .

 

Előzmény: Soccer_ (10)
Daikini Creative Commons License 2006.04.23 0 0 11
Rosszabbul elek, mint negy ev mulva.
Előzmény: Soccer_ (10)
Soccer_ Creative Commons License 2006.04.23 0 0 10
Na elvileg ez a topic most már aktuális
egyenlítő Creative Commons License 2006.04.22 0 0 9

Vasárnap még nem lesz végeredmény?

A külföldi szavazatok megérkezéséig lezárva őriznek száztíz urnát

 

"A választás kimenetele azonban nem emiatt lehet bizonytalan vasárnap este. A nehézséget az okozza, hogy mind a 176 egyéni körzetben kijelöltek egy-egy szavazókört, ahol a követségeken leadott voksokat fogadják. Most tehát száztíz helyen várják ezeket a szavazatokat. Addig, amíg meg nem érkeznek, az urnákat nem bontják ki, és a szavazatokat - a külföldről hazahozott voksokkal együtt - csak ezt követően összesítik."

 

"A zárva maradó urnákban a hazai szavazóktól származó öt-hatszáz voks lehet, amelyhez külföldről Budapest II. kerületében valamivel több mint négyszáz szavazat érkezhet, de sok helyre csak egy-egy. Amennyiben az első két jelölt között a még megszámlálatlan szavazatoknál kisebb a különbség, az utolsó urnák bontása után az eredmény elvileg megfordulhat. Több száz szavazatnyi előny valószínűleg nem fogy el, ám az megeshet, hogy aki holnap este néhány tucatnyi különbséggel nyer, a szombati eredményhirdetés után vesztes lesz, illetve fordítva."

Előzmény: Törölt nick (2)
kiskopi Creative Commons License 2006.04.22 0 0 8
Amit irtál azzal nem lehet vitatkozni,sokak gondolatait fogalmaztad meg,kiválóan.
Előzmény: renegade (5)
Bumburnyák Creative Commons License 2006.04.22 0 0 7
..mi lenne..hétfő..oszt jónapot!
Előzmény: Soccer_ (-)
Soccer_ Creative Commons License 2006.04.22 0 0 6
Ez tetszik. Az én fejemben is hasonlók kavarognak
renegade Creative Commons License 2006.04.22 0 0 5
Holnap végre kiderül, hogy lesz e második Gyurcsány kormány, avagy négy év szünet után újra a Fidesz lesz a befutó. NO DE MI LESZ UTÁNA? JOBB LESZ?

Jobb lesz, mert csöndesebb lesz az ország. Rosszabb lesz, mert a költségvetést rendbe kell tenni.

Mit ígér majd nekünk a győztes, s mit talál majd ki a vesztes?

A győztes szépet és jót, a vesztes nemzethalált. Egyik sem fog igazat mondani.

Vajon jobban fogunk élni, mint négy éve, vagy minden marad a régi?

Az első két évben biztosan rosszabbul.

Ki vádol majd kit csalással?

Mindig a vesztes beszél csalásról.

És mit mond majd a győztes?

Természetesen azt, hogy ő nem csalt, a vesztesről ezt már nem tudná állítani...
Soccer_ Creative Commons License 2006.04.22 0 0 4
Holnap este minden hasonló téma aktuális lesz :-D Két részeredmény között majd rátapadok én is a képernyőre, meg verem a billentyűzetet, mint egy félörült...
b.viridis Creative Commons License 2006.04.22 0 0 3
Majd itt lesz a topik.
Szerintem holnap este erősen aktuális lesz.
Előzmény: Törölt nick (2)
választásicsaló Creative Commons License 2006.04.22 0 0 0
H0l van az még?...
Előzmény: Soccer_ (-)
Soccer_ Creative Commons License 2006.04.22 0 0 topiknyitó
Ezekre várom válaszaitokat, tippeiteket

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!