Holnap végre kiderül, hogy lesz e második Gyurcsány kormány, avagy négy év szünet után újra a Fidesz lesz a befutó. NO DE MI LESZ UTÁNA? JOBB LESZ? Mit ígér majd nekünk a győztes, s mit talál majd ki a vesztes?Vajon jobban fogunk élni, mint négy éve, vagy minden marad a régi? Ki vádol majd kit csalással? És mit mond majd a győztes? Szerintetek?
Szerintem igen , a kormány színe-összetétele csak önmaguknak fontos , a mozgásterük szerintem korlátozott . Megszorításoknak viszont muszáj lenniük , különben bukjuk a ktgvetést meg eurót . Majd túléljük , Bokrosba sem döglöttünk bele , oct milyen jó kis osztogatásra valót spájzolt az államkasszába .
A külföldi szavazatok megérkezéséig lezárva őriznek száztíz urnát
"A választás kimenetele azonban nem emiatt lehet bizonytalan vasárnap este. A nehézséget az okozza, hogy mind a 176 egyéni körzetben kijelöltek egy-egy szavazókört, ahol a követségeken leadott voksokat fogadják. Most tehát száztíz helyen várják ezeket a szavazatokat. Addig, amíg meg nem érkeznek, az urnákat nem bontják ki, és a szavazatokat - a külföldről hazahozott voksokkal együtt - csak ezt követően összesítik."
"A zárva maradó urnákban a hazai szavazóktól származó öt-hatszáz voks lehet, amelyhez külföldről Budapest II. kerületében valamivel több mint négyszáz szavazat érkezhet, de sok helyre csak egy-egy. Amennyiben az első két jelölt között a még megszámlálatlan szavazatoknál kisebb a különbség, az utolsó urnák bontása után az eredmény elvileg megfordulhat. Több száz szavazatnyi előny valószínűleg nem fogy el, ám az megeshet, hogy aki holnap este néhány tucatnyi különbséggel nyer, a szombati eredményhirdetés után vesztes lesz, illetve fordítva."
Holnap este minden hasonló téma aktuális lesz :-D Két részeredmény között majd rátapadok én is a képernyőre, meg verem a billentyűzetet, mint egy félörült...