Keresés

Részletes keresés

pokobra Creative Commons License 2019.03.04 0 0 52
360fokbringa.hu Creative Commons License 2014.04.09 0 0 51

Sziasztok Seattle-i Magyarok! :)

 

Egy kedves világjáró kerékpártúrázó barátunknak szeretnék segíteni, mert május 2-án fog megérkezni Seattle-be. Szabó Zoltánról van szó, aki jelenleg itt szerelni mellettem a biciklijét. Az elmúlt 9 hónapban, a székelyudvarhelyi indulása óta 20000km-t biciklizett, most Új-Zélandról írjuk Nektek e sorokat. Zoli blogja a következő: kobrazoli.wordpress.com email címe cobrazoli@gmail.com

Arról lenne szó, hogy a biciklijéhez most rendelnénk ebay-en alkatrészeket (lánc, fogaskerekek, 20"-os méretű első kerékre profi defektmentes gumiabroncs, amit nem kapni mindenütt), és ehhez szükségünk lenne egyikőtök segítségére. A csomagot megrendelnénk oda most jóelőre, és mikor Zoli odaér, már rögtön tudná is beszerelni a dolgokat a bringába.

Ha esetleg szállást is tudtok nyújtani számára néhány éjszakára, azért biztosan nagyon hálás lenne és nem mindennapi történeteket mesélne ottléte alatt. :)

 

Köszönjük, ha tudtok segíteni!

Üdvözlet Új-Zélandról,

Zoli, Zita és Árpi :)

kovivke Creative Commons License 2014.03.25 0 0 50

Sziasztok! Szakdolgozatomhoz szeretnék segítséget kérni tőletek az alábbi pár perces, külföldön élő magyaroknak szóló kérdőív kitöltésével. A válaszokat előre is köszönöm!

Vivien        

https://docs.google.com/forms/d/1tEzpF7jXkSuqrcAwvufIyoTRDMlZMYRK6p6tCeMhI0Y/viewform

Order of Hermes Creative Commons License 2013.11.24 0 0 49

Nyusziful az usaba nem ugy mesz ki, hogy na gondolok egyet oszt jol van. Ha nincs olyan makod, hogy nyersz a zoldkartyalotton, nem fogsz engedelyt kapni, maximum ha valami nagyon keresett szakmad van. Na de erettsegi? Jesszus, ha mindenaron koppanni akarsz, probalkozz inkabb angliaval, az kevesbe fog fajni.

Reniii1201 Creative Commons License 2013.11.24 0 0 48

mivan? :O

Order of Hermes Creative Commons License 2013.11.23 0 0 47

Lol.... felejtsd el.

 

Előzmény: Reniii1201 (46)
Reniii1201 Creative Commons License 2013.11.23 0 0 46

Sziasztok :D

 

most fogok érettségizni májusban, és utána szeretnék kiköltözni Seattlebe, ezért szeretnék érdeklődni, hogy milyen kint az élet, hogy könnyű e munkát találni, és lakást?

és melyik részére érné meg jobban menni?!
nagyon örülnék ha kapnék pár email-t, itt az email címem: reniii1201@freemail.hu

Előre is köszönöm. :) 

Smukk Creative Commons License 2013.07.27 0 0 45

Sziasztok!

 

Magyar honfitarsakkal szeretnek ismerkedni. email cimem szucssandor@mailbox.hu vagy telefon szamom +1-813-842-2080

 

udvozlettel: Szucs Sandor

93dóra Creative Commons License 2012.05.19 0 0 44

Az e-mail címem: hdora93@freemail.hu :))

93dóra Creative Commons License 2012.05.19 0 0 43

Sziasztok. 19 éves vagyok és most érettségizem. Jelentkeztem főiskolára, de ha nem vesznek fel tervezem , hogy külfödre költöznék(ha úgy adódna hosszabb időre is), és munkát is vállalnék. Sajnos a városban pont nincs ismerősöm, így szeretnék pár levelet váltani több emberrel, hogy hogy is működnek odakint a dolgok, milyen ott az élet stb. 

Megköszönném ha kapnák levelet.
Üdv.: D. 

netszemle.hu Creative Commons License 2011.09.08 0 0 42

A NetSzemle.hu online TV számára október elején forgatást tervezek Seattle-ben. Akinek van kedve kalandos életéről videóra mesélni, és nem bánja, ha a történetét a youtube-on lehet majd megnézni, kérem jelentkezzen, hogy időpontot egyeztessünk egy kinti stúdió beszélgetéshez. A Facebookon vagyok a legkönnyebben elérhető, ha esetleg valami kérdésed lenne!

datecafe Creative Commons License 2008.09.09 0 0 41

sziasztok

 

amerikai magyarok (is) jöhetnek ide egymást (társat, partnert is) keresni

www.datecafe.ie, seattle-iek az "egyéb" várost választhatják

 

üdv

balázs

farkasszem Creative Commons License 2008.08.25 0 0 40
Kedves kint élő magyarok!
Keresem egy rokonomat,aki már évek óta nem jelentkezett nálunk,talán már 9-10 éve is lehet.Most 39 éves,Hibszki Tamásnak hívják.Nagyon fontos lenne.Szerettük volna kerestetni,de persze csak horror összegért tennének bármit is.Ha bárki bármit tud róla,kérem ezen az e-mailen írjon:kati479vfreemail.hu.Köszönöm.
break Creative Commons License 2008.06.21 0 0 39
"Jobban szeretem a varosi pezsgest"

Akkor Ballard-ot ajanlom.
Előzmény: Bati2 (38)
Bati2 Creative Commons License 2008.06.21 0 0 38
Nos, meg nem sikerult allando helyet talanom. Meg morfondirozom, hogy Lynnwoodban vagy inkabb Seattle-hoz kozelebb bereljek valamit. Lynnwood elegge kulvarosi jellegu :(. Jobban szeretem a varosi pezsgest :).
break Creative Commons License 2008.06.10 0 0 37
A Stranger az kb a helyi Pesti Est-nek felel meg. (ngyenes program-magazin.) Csak joval nagyobb alaku.
Előzmény: Bati2 (36)
Bati2 Creative Commons License 2008.06.10 0 0 36
Köszönöm! A Craigslist-et már eddig is böngésztem. A Stranger-t pedig megnézem.
Előzmény: break (35)
break Creative Commons License 2008.06.09 0 0 35
En mar elkoltoztem Seattle-bol. De lakast erdemes a Craigslist-en, vagy mondjuk a Stranger-ben keresni.
Előzmény: Bati2 (34)
Bati2 Creative Commons License 2008.06.09 0 0 34
Hello!

Csak kíváncsi voltam. :-) Egyenlőre ezt az egy topikot találtam a seattlei magyarokról.
Az a helyzet, hogy most Vasárnap (jun 15) megyek ki egy félévre, és hát elkezdtem szállást keresni a neten, és gondoltam hátha itt tud valaki segíteni. Valaki??
Lynnwood környékén szeretnék találni egy szobát 500-1000 dolcsis árkategóriában.

Előre is köszönöm!
Előzmény: Ormossy (33)
Ormossy Creative Commons License 2008.06.05 0 0 33
Van.
Előzmény: Bati2 (32)
Bati2 Creative Commons License 2008.06.05 0 0 32
Hahó! Van itt valaki?
Törölt nick Creative Commons License 2007.07.16 0 0 31
Koszonom, majd meglatogatjuk
Előzmény: break (30)
break Creative Commons License 2007.06.29 0 0 30

Igen, iden is lesz piknikL

 

"Augusztusi piknik - Augusztus 19.-én
Magyar közösségi piknik a Lake Sammamish State Parkban. Részletek hamarosan.  "

 

http://www.hungarianamerican.org/

Előzmény: Törölt nick (27)
Ormossy Creative Commons License 2007.06.05 0 0 28
Nem ismer valaki a környéken egy Joseph L. Brunner (Jozsó) nevezetú, kb. 55-60 éves, volt magyar férfit?
Törölt nick Creative Commons License 2007.05.29 0 0 27
Ez a picnic minden evben van? Tudjatok mikor lesz a kovetkezo? Elmennek, legalabb gyakorolnam a Magyart. Meg az ocsemmel is angolul nyomjuk nem csoda hogy o meg kevesebbet tud mint en.
clisHe Creative Commons License 2007.05.03 0 0 26
nem
én budapest.
Előzmény: Törölt nick (25)
Törölt nick Creative Commons License 2007.05.03 0 0 25
Koszi, kovettem a linket, ugy latszik nem volt a web site mostanaban felujitva mert nincsen koncert ebben az evben de majd korulnezek hogy hol jatszanak.
Nem nagyon imadom a punk rock zenet de a People's Choice albumot megvettem az iTunes-on mert eleg jo es tetszett.
Egyebkent Te Seattle-ban laksz? Nem kell mondani ha nem akarod, en Lynnwood-ban elek es Redmond-ban dolgozom.
Later
Előzmény: clisHe (23)
break Creative Commons License 2007.05.03 0 0 24
En meg tavaly nyaron koltoztem ide es elmentem a magyar klub augusztus 20-ai piknikjere es egybol egy csomo magyarral talalkoztam. Az egyetemen is osszeakadtam parral. Persze en kerestem a magyarokat es igy talaltam rajuk. Az utcan nem tul surun botlottam belejuk. :-)
Előzmény: Törölt nick (22)
clisHe Creative Commons License 2007.05.03 0 0 23
van egy Sledgeback nevű zkr kint, akiknek magyar az énekes-gitárosuk... GabiHun művésznéven nyomul. és ő tuti, hogy örülne pár hazai szónak... ha lezs koncertjük a városban szólok.
Előzmény: Törölt nick (22)
Törölt nick Creative Commons License 2007.05.03 0 0 22
93 ota elek itt de meg egy magyarral sem talalkoztam,
Ohioban eltem egy darabig de ott a magyarok vagy parasztok vagy nacik vagy mindkettok voltak.
Az ohioi tapir paraszt naci magyarokbol annyira elegem volt hogy a hadseregbe jelentkeztem csakhogy el tudjak menekulni toluk. Amiota kiengedtek a hadseregbol azota itt lakom.
Seattle overcast, over hyped and over caffeinated de azert itt nem rossz az elet.
De azok a hetekig tarto esozesek meg mindig az agyamra mennek.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!