Keresés

Részletes keresés

humanMber Creative Commons License 2006.11.11 0 0 61

Jó nagy seggfej az biztos!!

minihitler

Soccer_ Creative Commons License 2006.05.07 0 0 60
Csak így folytatván a topicot, az hihetetlen volt, hogy nem szorta a szitkokat és nem gyanúsítgatott senkit a választások után. Legalábbis én így láttam. Ti?
Törölt nick Creative Commons License 2006.04.23 0 0 58
Én nem utálom, sót a régebbi beszédeit , tele a sok közmondással , élvezettel hallgattam.
Most 1 kicsit fáradt és színtelen, szegény.
De akkor sem lennék kétségbeesve, ha netán ő gyózne, mert nem hiszem, hogy eleve rosszat akarna az országnak, legfeljebb olyat ami nekem nem annyira tetszik.
tejfölfancsi Creative Commons License 2006.04.23 0 0 57
csak megvetem!
Mániákus Creative Commons License 2006.04.22 0 0 55
Nem szeretem ha velem kapcsolatban emlegetnek bárkit is, ő nem én vagyok:-)))
Előzmény: Törölt nick (33)
rraabbiiddaa Creative Commons License 2006.04.22 0 0 54
És holnap?
Előzmény: Törölt nick (53)
Soccer_ Creative Commons License 2006.04.22 0 0 52
Pl a Gyurcsány takarodj! nevű...
rraabbiiddaa Creative Commons License 2006.04.21 0 0 51
arra van néhány másik topik
Előzmény: v_peti (50)
v_peti Creative Commons License 2006.04.21 0 0 50

Én meg Gyurcsányt utálom!!!

 

Előzmény: Soccer_ (-)
madridos Creative Commons License 2006.04.21 0 0 49
Soccer! De bizonyára ő is olyan, pont erre akartam utalni még ha nem is jött át rendesen.
Soccer_ Creative Commons License 2006.04.21 0 0 48
Az idézet tetszik, de hogy érted, hogy nem konkrétan Viktor? Ő talán nem ilyen politikus?
ctur Creative Commons License 2006.04.21 0 0 47
A vakságom?:) Olvass már vissza! Csak kicsit konzervatív az értékrendem, de attól még a Gyurcsányt tartom jobb választásnak... Viszont nem szeretem ha embereket aláznak. (Az Ibolya gyermekének alázását is ide sorolom!)
Előzmény: Törölt nick (40)
halford Creative Commons License 2006.04.21 0 0 46

Az meg ki??

djurma Creative Commons License 2006.04.21 0 0 45


Ha valaki színész, az Gy.F.! De még annak is rossz! Egy ripacs!!!
madridos Creative Commons License 2006.04.21 0 0 44
Akkor inkább egy rossz álszínész... Amúgy a Rózsazsín Pitbull zenekar anno kíválóan definiálta a Politikus elnevezést: "Amíg ember és a Földön, mindig lesz olyan semmihez sem értő ingyenélő, aki ezt a pályát választja." Mondjuk ez úgy a nagy általánosság, nem konkrétan a Viktor
rraabbiiddaa Creative Commons License 2006.04.21 0 0 43
Mi van, ha nem rossz, hanem álszínész?
Előzmény: madridos (41)
zsömle kiflivel Creative Commons License 2006.04.21 0 0 42
Nem Orbán Viktorral van itt a baj. A baj az emberek gondolkodásával van. Nem az enyémmel, az emberekével. Mert az EMBEREKnek itt meg kell mondani, hogy mit akarnak mert maguktól nem tudják. Sőt, azt sem tudják, hogy hogy élnek. ROsszabbul, vagy jobban. Az egészről Sándor György szilveszteri kabarészáma jut eszembe a választási kampányról. Illik a mai Magyarországra.


"Sokkal őszintébb lenne, ha pl. a kampányok alatt egy ilyen szónoklat menne:

Elég, ha egy pillantást vettek szűk homlokomra ! Állati kapzsiságtól eltorzult arcomra, s azonnal láthatjátok, hogy kivel van dolgotok. Semmiféle mesterséges tudományhoz nem értek. A világon semmire sem vagyok alkalmas! Legfeljebb csak arra, hogy az élet értelmét magyarázzam nektek s vezesselek benneteket a cél felé. Hogy mi ez a cél - azt is elárulom, egy kettő meg akarok gazdagodni, pénzt harácsolni, hogy minél több legyen nekem s minél kevesebb nektek, ezért titeket még inkább el kell majd butítanom, vagy talán azt hisztitek, hogy már elég buták vagytok?!

- Nem ! Nem ! harsogná a tömeg !

Tehát cselekedjetek lelkiismeretetek szerint. Ellenjelöltemet mindnyájan ismeritek. Nemes, önzetlen férfi, hatalmas koponya, világító elme. Van ebben a városban olyanvalaki, aki mellé áll?!

Senki, senki, üvöltene a tömeg és fölháborodott öklök emelkednének a levegőbe.

Ez a valóságos helyzet ma Magyarországon.
madridos Creative Commons License 2006.04.21 0 0 41
Ha már a szerepekről van szó, Orbán egy színész, aki szeretné, ha a közönség visszatapsolná... Lehet hogy ez nem jön össze, s mit ad Isten, nem bír megbarátkozni a gondolattal, hogy Ő egy rossz színész...
Törölt nick Creative Commons License 2006.04.21 0 0 40

Én? Te beteg vagy.

Most arról nem is beszélve, hogy legújabb kedvenc sportja azzal próbálkozni, hogy anyát alázzon hamis sms-ekkel gyermeke rosszhírét keltve.

Elképesztő a vakságotok.

 

Előzmény: ctur (38)
rraabbiiddaa Creative Commons License 2006.04.21 0 0 39
Nincs ezzel semmi baj. mármint a szerepjátszással.
De azzal már ige, hogy milyen szerepet választasz.
És ha egy szerep nincs rád szabva, akkor fel kell tudni állni, elnézést kell kérni a közönségtől.
Nem pedig foggal-körömmel ragaszkodni hozzá.
Ez van.
Előzmény: cracowia (27)
ctur Creative Commons License 2006.04.21 0 0 38
Soha ne alázd meg az apát a gyerekei előtt! Ezt még vele sem! Az én erkölcsi mércémmel ez a legnagyobb bűnök egyike.
Előzmény: Törölt nick (11)
PortoAllegre Creative Commons License 2006.04.21 0 0 37
Utálom Orbán Viktort!!!

Most már minek....
Soccer_ Creative Commons License 2006.04.21 0 0 36
csak előbb-utóbb ők is rájönnek, hogy onnan már kikotortak mindent....
narancsbukta Creative Commons License 2006.04.21 0 0 34
hat persze vendelke
o azokat kedveli csak, akik nyelve a seggecskejeben lefetyel.
Mint egyeseke itt...
:))))))))))))))))))))))))))))))))
Előzmény: Álné Vendel (20)
Törölt nick Creative Commons License 2006.04.21 0 0 33

Igazad van:) Mániákus:) Elnézést a tévedésért

Honnan veszem?

Nézem pl a hír tv-t:)

is

Hidd el nekem a sajátjai is tudják, hogy veszélyes. Majd figyeld meg hogy kicsinálják a választások után

Előzmény: cracowia (32)
cracowia Creative Commons License 2006.04.21 0 0 32
A fidesz tenyleg veszit, tenyleg szar volt a kampany, de azt honnan veszed, hogy hatalommanias (gondolom, ezt akartad mondani, tudod, a fobia, az valamitol valo irtozast jelent)? Egyaltalan hogyan keletkeznek ezek a legendak?
Előzmény: Törölt nick (30)
Soccer_ Creative Commons License 2006.04.21 0 0 31
Valamit ő is elszart, ha nem a fidec maradt hatalmon négy év után... akkor meg mit magyaráz a helyes döntésekről? Kampányduma...
Törölt nick Creative Commons License 2006.04.21 0 0 30

Ja hanem a saját miniszterelnöksége idején. Ami azért semmivel sem teszi jobbá Fletónál.

Tehettséges? Kac kac kac. Nem az Mszp fognyerni hanem a Ficesz veszít. Tököngyilkos kontrapruduktív xar amit csináltak kampány és ellenzéki tevékenység címén 4 évig és most.

Valamint hatalomfóbiás.

Még aza szerencse, hogy a saját párttársai fogják kicsinálni a választások után.

Nem lehet majd lebegni a vizek felett.

remélempersze, hogy nem iszom előre a medve bőrére.

Előzmény: cracowia (23)
madridos Creative Commons License 2006.04.21 0 0 29
Orbánnal max Felcsút meg Tokaj népe a fontos :-D A többi nem érdekes, abban már nincs annyi zseton
cracowia Creative Commons License 2006.04.21 0 0 28
Nem hinnem, hogy elvitatta volna a magyarsagat barkinek is. Idezz, mert egyebkent csak egy propaganda benyalasanak tunik az, hogy ezt mondod.
Előzmény: Törölt nick (26)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!