Keresés

Részletes keresés

antall Creative Commons License 2006.04.21 0 0 16

"A 8 ev valoban hasznosabb lenne"

 

Az alatt meg lehetne duplázni az államadósságot.

Előzmény: pirosnarancs (3)
Soccer_ Creative Commons License 2006.04.21 0 0 15
Mondjuk az meg már valahol természetes is, hogy a vesztes anyázza a másikat, meg mindenféle koholt híreket terjeszt stb. Ez mindig is így volt sőt valószínűleg lesz is...
mz*x Creative Commons License 2006.04.21 0 0 14

 

--4-es metró?

  Ja,hogy azóta sem épül?

Előzmény: zuglo_14 (10)
Tapcsi Creative Commons License 2006.04.21 0 0 13
Kösz!  :)
Előzmény: Soccer_ (12)
Soccer_ Creative Commons License 2006.04.21 0 0 12

Ezen lehet, hogy tudok segíteni, méghozzá fiatalos memóriámnak köszönhetően:

1. Észrevettétek már, hogy Gyurcsány milyen átéléssel mondja ki, hogy Magyarország? Orbán ugyanez, csak más hangsúllyal. De vajon tényleg ennyire szeretik az országot? Vajon tényleg fontos nekik a magyar nemzet, vagy csak a poízciójukat féltik?

2. Egyszer meg kéne próbálni, hogy milyen az, amikor egy párt nem négy, hanem mondjuk nyolc évig van hatalmon.

Na úgy kb ez volt a szöveg...  

Tapcsi Creative Commons License 2006.04.21 0 0 11

Na, tessék! Eltünt a kérdés, amire vonatkozott a válaszom! Volt a topikcím alatt egy nyitószöveg, amiben azt kérdezte Soccer, nem lenne-e jobb úgy általában 4 év helyett 8 év. Namost ez a nyitószöveg mostanra angolosan eltünt !, ami remélem hamarosan angolosan vissza is fog jönni a helyére, mert nélküle úgy tűnik, hogy minden kérdés nélkül csak fújtam a magamét. :)) 

Előzmény: Tapcsi (5)
zuglo_14 Creative Commons License 2006.04.21 0 0 10

Jah:

 

--nemzeti gödör...

--toy-toy...

--ezüsthajó...

--happy end....

--országimázs...

--korona usztatás....

--kaya ibrahim.....

--schlett csaba.....

--háromhetente....

--pártfőügyész....

--pártnemzetibankelnök

 

stb

 

 ezek nem lettek volna akkor minden esélye meg lett volna, csak fontosabb volt....

.

Előzmény: NagyAnd (4)
Timna Creative Commons License 2006.04.21 0 0 9
Na tessék most meg ismét látható :D
Előzmény: Timna (8)
Timna Creative Commons License 2006.04.21 0 0 8
Hova és miért tűnt el innen egy egyáltalán nem moderálandó hozzászólásom??? Ennyire szar a fórum? :))
Timna Creative Commons License 2006.04.21 0 0 7
Igen. Hazaszeretnének már menni :D
Előzmény: Soccer_ (-)
Lukowsky Creative Commons License 2006.04.21 0 0 6
Gyurcsány álhazafi és álnemzeti, lásd komikus himnusz-pózát és csapnivaló nemzetpolitikáját.
Előzmény: Soccer_ (-)
Tapcsi Creative Commons License 2006.04.21 0 0 5

Most így néhány ciklus  után egyre inkább úgy tűnik: nagyon rövid a négy év.

Első év elmegy azzal, amíg belerázódnak a kormányzásba, az utolsóban - ha kimondva nem is, de a tettek gyakran ezt mutatják - jóformán már csak kampányérdekekre figyelnek. Marad csak kormányzásra végülis két teljes év.

Szóval rövid a négy év akkor, amikor - mint ahogy eddig történt - négyévenként váltják egymást az oldalak (jobb-bal-jobb-bal). Nem is ez a baj. Hanem: a vesztes nehezen viseli el, hogy nem ő nyert, így nem egyszer betart. A nyertes nyeregben érzi magát, lesöpör néhány olyan, az előző kormánytól örökölt dolgot is, amit nem feltétlenül kellene (így esetleg kimutatja fölényét, de több a kár, mint a haszon). Plusz ehhez jön még, hogy ciklusonként mindegyik állandóan forgatja hátra a fejét, mit nem csinált jól, vagy egyáltalán nem az elődje. Ez sok energiát felemészt. Ráadásul a közhangulatnak sem tesz jót.

Higgadtabban kellene tudomásul venni a vesztesnek, hogy veszített (ez van...a többség így döntött), higgadtabban a győztesnek a győzelmét, hisz az sem tart örökké (lásd eddig). Legyenek viták, mert ez viszi előre a dolgokat. De ne "dafke" viták! Gyakran látni ezt is, pedig ez igazából sehova se vezet.  

Előzmény: Soccer_ (-)
NagyAnd Creative Commons License 2006.04.21 0 0 4

Nem kellene egyszer megpróbálni, hogy milyen emikor egy párt nyolc évig maradjon hatalmon?

 

De, csak ezt 4 évvel ezelőtt kellett volna megpróbálni, nem most. :)

pirosnarancs Creative Commons License 2006.04.21 0 0 3
Nem lehet 4 ev alatt csodat tenni. A 8 ev valoban hasznosabb lenne. Azt is erdemes kiemelni, hogy mig az mszp-szdsz higgadt es nyugodt hangon beszel es nyugodt eletet kinal a fidesz folyton harcolni meg forradalmazni akar es kuzdesrol meg nemzethalalrol vizual. Szanalmasak.
Előzmény: Törölt nick (0)
mz*x Creative Commons License 2006.04.21 0 0 2
Gyurcsány=önökért!
Előzmény: zuglo_14 (1)
zuglo_14 Creative Commons License 2006.04.21 0 0 1
Orbán=hatalomszerető....
Soccer_ Creative Commons License 2006.04.21 0 0 topiknyitó
Erre a kérdésre várom válaszaitokat, hozzászólásaitokat, s a félreértések elkerülése végett nem akarom a pártok híveit egymás ellen hangolni eme topic megnyitásával, csupán érdekel a téma. Lehet -e anyázni? Nos, én megnyitottam, az anyázás a TI dolgotok...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!