Keresés

Részletes keresés

kalmarkalman Creative Commons License 2006.04.17 0 0 60

Sarpy még nem voltam. Éljen a ballib idiotizmus és üldözési mánia. Szép példánya vagy mindkettőnek.

Előzmény: eomer (34)
lujo2 Creative Commons License 2006.04.12 0 0 59
Bizony egy kis önkritika nem ártana. Amíg bekövetkezík, addig hízik a májam :-)
Előzmény: Kettes számú törzsvendég (54)
sarpy Creative Commons License 2006.04.12 0 0 58

"Hirtelen de érzékennyé teccett válni!

Kár, hogy csak most."

 

Akkor, ha teccenél egy kicsit visszaolvasgatni a hozzászolásaimat, és idézni azokat, ahol alpári módon, személyeskedve rugdosom a baloldalt.

Előzmény: Törölt nick (40)
Stoppermutter Creative Commons License 2006.04.12 0 0 57

Mit akarsz, ez egy tök jó kép. Örülnek. Miért ne örülnének? Talán sírjanak?

 

Pont ilyen képek készültek 98-ban a Lendvai utcában.

 

 

Előzmény: Törölt nick (36)
Stoppermutter Creative Commons License 2006.04.12 0 0 56

Jó, majd ha meglesz a győzelem, akkor enyhítünk...

 

 

Előzmény: sarpy (4)
matej nyikolajevics Creative Commons License 2006.04.12 0 0 55
KiberLovag válasz | megnéz | könyvjelző 2006.04.07 20:32:00 (8)

Noja, de hülyeséggel? Mert amiket írsz, attól majd mész az ideggyogyiba a választások után... MDF (szoclib Ibolya) kiesik, FIDESZ meg kormányoz... :)

Előzmény: türelmes f.k. (3)
Kettes számú törzsvendég Creative Commons License 2006.04.12 0 0 54
"De a Fidesz szétesését vigyorogva boncolgató topicok az elmúl 8 év legmélyebb színvonalát verdesik."

Hamis kutya vagy te, cimbora. Össze sem tudom számolni, hány az szdsz pusztulását vigyorogva boncolgató topik, hány Mécset, Gönczöt, Dobrev Klárát, Hornt, Kovács Lászlót, Dávid Ibolyát, Debreceznit és másokat gyalázó, aljas, primitív mocskolódó topik van csak ezen a fórumon. Most meg egyszerre elesettek és árvák lettetek, akik azt a fajta nemes, úriemberi győznitudást és keresztényi könyörületességet kéritek számon a másik oldalon, amit ti sohasem gyakoroltatok. És ha váratlanul fordulna a kocka, akkor vidáman felpattannátok az agóniából és hangos hujjogással vetnétek magatokat újra az ellenségre.
Előzmény: sarpy (4)
bClaire Creative Commons License 2006.04.12 0 0 53

 

 

Igaz, amit írsz. Mi is vígan politizáltunk még 98 körül társaságban, családban, aztán ez gyökeresen  megváltozott.Jött a " harc," a leordítás, és a sértő minősítés, arrogancia-ha a legenyhébb kritikát, mit kritikát, más véleményt mondtunk, akkor egyből  kaptuk a minősítést: bolsi vagy, aztán hazaáruló.nem folytatom...És már nem vita volt, csak ordítozás és ebből lett elegem.

 

AZ Mszp elegánsan veszített 98-ban, nem volt hőbörgés, hídlezárás.Úgy is nyert 2002-ben.Elegánsan a fidesz nem tudott nyerni és veszíteni sem.

Én vagyok a  " bizonytalan" választó, aki így emlékezik, s tapasztalatai alapján most már egyértelműen választ.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Előzmény: eomer (46)
Törölt nick Creative Commons License 2006.04.12 0 0 51

Ha a Kulcsár-ügybe nem buktak bele, miért buknának bele egy laza államháztartási csődbe? A média majd elmagyarázza. Ha majd Győzike a TV-ben jobban él, mi is elhihetjük, hogy jobban élünk.

Előzmény: Amorf23 (43)
férfifodrász Creative Commons License 2006.04.12 0 0 50
nagyon szánalmas, ahogyan ezt a fake-képet megprópálod hitelesként beállítani.

büszke lehetsz magadra!
Előzmény: Törölt nick (36)
NICKTELEN Creative Commons License 2006.04.12 0 0 49
Mint Isaac Hayes a South Park esetében. Minden egyházat kikaríkírozhattak, csak a scientológiát nem. Akkor intoleranciát kiabálva szakított a rajzfilmmel.

Mondjuk a döglött oroszlánba belerúgni nem illik, de nagyon jóóóóóóó! :)
Előzmény: eomer (46)
peaso25 Creative Commons License 2006.04.12 0 0 48

azt hiszem, nem nagyon lehet a jelenlegi társadalmi/kommunikációs helyzetben azt elképzelni, hogy létezik olyan állapot amit ne lehetene lenyomni az ország torkán.

kisebb,nagyobb höbőrgés, hogy már megint nagyobb a gázszámla, már megint nincs pénzem színházra, esetleg magának a színésznek sincs és ennyi.

 

majd ha jegyre vesszük a kenyeret, sorban állunk a benzinért és ellep minket a kutyaszarral kevert lehullt vakolat a belvárosban, akkor majd elindul valami.

 

bár ha  a korszellemet nézem ,akkor lehet , hogy csak böffentésre futja.

Előzmény: Amorf23 (43)
NICKTELEN Creative Commons License 2006.04.12 0 0 47
Igazad van, a győztes mindig lehorgasztott fejjel szégyenli, hogy ha nyert. A sportban is nap mint nap látunk ilyet, mert nem akarja az ujjongásával megbántani azt akit legyőzött.

Ja és nagy harcost győzött le a jobbik oldal. Az meg ugye hős, és nem fél a kritikától sem.
Előzmény: sarpy (-)
eomer Creative Commons License 2006.04.12 0 0 46

98-tól nézek itt körbe. Valószínűleg semmivel nem vagyunk különbek nálatok. 98-ban én még vígan söröztem jobbosokkal. Aztán ide jutottunk, és nem rajtam múlott. Az ide irkáló jobbosok soha nem adtak kegyelmet senkinek. Falkában végezték ki az ovtársakat, sokszor a moderatúrán keresztül. Teszik ezt a mai napig. És most úgy tűnik, kedvencüknek vége van. És rögvest megtalálták érzékeny lelküket. Ez már több mint szánalmas, már ne haragudj.

 

Azt mondod, nyerni tudni kell? Lehet. De veszíteni is. És nem odaállni az elé akit korábban leköptem, hogy ne bántson. Nem veszed észre, hogy ez a topic kicsiben ugyanaz, mint amit Orbán csinál most nagyban? És épp annyira hiteles is. Tudod, én csak egy rohadt ateista vagyok, egy nemzetáruló baloldali panelproli. Tőlem ne várj keresztényi megbocsátást.

 

Egyébiránt nincs kétségem affelől, hogy mi lenne itt, ha ne adj isten, nyernétek a második fordulóban.

 

 

Előzmény: Amorf23 (42)
Juan Primo Creative Commons License 2006.04.12 0 0 45

Rogány Tóni mintha azt modta, hogy a pógári oldal nyert:

 

Előzmény: Törölt nick (36)
Juan Primo Creative Commons License 2006.04.12 0 0 44

Ember te melyik világban élsz?

 

Ez nem sport, vagy valami hasonló nemez küzdelem. Ez politika.

 

Itt nem nyújtanak segítő kezet a földön fekvőnek, hanem jól fejberúgják, hogy tuti ne tudjon talpraállni.

Előzmény: sarpy (-)
Amorf23 Creative Commons License 2006.04.12 0 0 43
Fisico, most már komolyan azt kívánom, hogy nyerjenek a szocik és oldják meg azt az államháztartási csődöt, amit előidéztek. Csinálják végig, szenvedjenek, forduljanak el tőlük ennek vesztesei. Egyék meg, amit főztek, komolyan.
Előzmény: Törölt nick (36)
Amorf23 Creative Commons License 2006.04.12 0 0 42

Kicsit nézz már körbe, eomer. 98-tól kezdheted. Miben vagytok különbek, mondd már? Még normálisan nyerni sem tudtok, a másiknak meg azt vágjátok a fejéhez, hogy még normálisan veszíteni sem tud?

Legyen újra egypártrendszer, komolyan leszarom és akkor legalább végre nyugtunk lesz.

Előzmény: eomer (39)
Brummogo Creative Commons License 2006.04.12 0 0 41
Aham.
Brummogo válasz | megnéz | könyvjelző 2006.04.06 14:17:07 (8)
És ki mondta vajh neki ha ez tényleg tudatos volt, hogy a nép eccerű fia, aki vasárnap is látta Orbánt az majd egy szerény visszahúzódó kisembert lát a képernyőn és nem egy péppévert bukott vezért...

Tök jobbos vaok...
Láccik...
Előzmény: eomer (22)
eomer Creative Commons License 2006.04.12 0 0 39
Igen, szomorú. Még szomorúbb, hogy ez csak akkor jut eszedbe, amikor Neked fáj. Jobbosoktól ezen a fórumon soha, egyetlen gesztust nem kapott balos. A virtuálisan kinyújtott kezekbe virtuálisan köptek bele. Pökhendiek arrogánsak voltak, mint Orbán és bandája. Most, amikor látszik a vereség (egyébként szerintem nem olyan egyértelmű ez a vereség még), akkor rögvest megtalálják mimóza lelküket.
Előzmény: Amorf23 (37)
bClaire Creative Commons License 2006.04.12 0 0 38

 

Nézd, én valóban nem örülök az acsarkodásnak.

Lennél szíves megmondani, hogy hozzászólásomban, hol voltam arrogáns, durva?

Nem vettem át " azt" a stílust, , s nem is fogom.

 

Előzmény: Törölt nick (27)
Amorf23 Creative Commons License 2006.04.12 0 0 37

Mert ez a ti oldalatokra nem igaz, áááá.

Magyar betegség, hogy folyton egymásnak esünk. Elég szomorú.

Előzmény: eomer (34)
Törölt nick Creative Commons License 2006.04.12 0 0 36

ÍME A GYŐZTESEK!

 

 

 

 

Méltósággal, tartással, gerinccel. Büszke lehet az összes balos szavazó!

Vajk Creative Commons License 2006.04.12 0 0 35
Nemhiszem, hogy olyan nagyon mélyen lennének. Csak fáj neked.
Előzmény: sarpy (4)
eomer Creative Commons License 2006.04.12 0 0 34

Egyem a májadat, én leszarom Kis Péter is meg Horn Gyulát is. Én a fórumról beszélek, de nincs agyad, hogy ezt felfogd. Mint ahogy ahhoz sincs, hogy felfogd, nem dicsekedtem a regszámommal, pusztán megállapítottam, kissé többet láttam itt mint te. De hát ezek vagytok Ti, fideszesek. Qurvára nem érdekel benneteket, hogy a másik mit mond, csak rúgni akartok egyet rajta, mert máshova szavaz.

 

sarpy, most már érted, hogy miről beszélek?

Előzmény: kalmarkalman (32)
Törölt nick Creative Commons License 2006.04.12 0 0 33
A zsideszezes 90-ben kezdodott, egeszen mas kozegben, igy meg ertelme is volt.

Ki zsidozza a Fidesz-t a szelsojobbos gyomorbetegeken kivul?
Előzmény: kalmarkalman (29)
kalmarkalman Creative Commons License 2006.04.12 0 0 32
Nahát! Nem mondod, hogy mindenki születésekor index regisztrációt is kapott. A iszolda beli képedet nézve kb 10 évvel lehetek idősebb nálad, úgyhogy nekem ne tedd az agyad itt. A zsideszezésről meg kérdezd meg pl Kiss Pétert aki elkövette. Igaz ahhoz ki kell bújnod egy időre Gyurcsány seggéből. :D
Előzmény: eomer (31)
eomer Creative Commons License 2006.04.12 0 0 31

Kedves kálmánka, engedd meg nekem, aki négy számjegyű nickről írok, hogy jobban emlékezzek arra, mi volt itt régen, mint te a >480.000-es regszámoddal. Ne gyártsd itt a legendákat, hanem menj el olvasgatni...

Előzmény: kalmarkalman (29)
Kaa Creative Commons License 2006.04.12 0 0 30
Szerintem semmi sértő nincsen abban, hogy kimondom: ha Orbán Viktor és az általa gyakorolt politikai módszerek eltűnnek, annak NAGYON NAGYON NAGYON fogok örülni.
kalmarkalman Creative Commons License 2006.04.12 0 0 29

egy szavuk sem volt ahhoz a gyűlülethez

 

Ami ugye kezdődött a zsideszezéssel és az Orbán cigány féle mszps suttogópropagandával még 98 elött. Nem mindenki olyan ostoba és feledékeny mint ti. Amit azóta kaptatok az mind annak köszönhető (meg az exelvtársi csürhének akiknek a seggéből nem látszódtok ki). Vagy emlékezzünk az alkesz ávós gyuszi kijelentésére aki az 5%-os miép tábor hülyézte le 98-ban a választás után.  

Előzmény: eomer (22)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!