Keresés

Részletes keresés

narancsfing Creative Commons License 2006.04.18 0 0 50
ja, ez épp olyan, mint hogy taggyűlés volt, vagy nem volt taggyűlés
Előzmény: Gondoló (49)
Gondoló Creative Commons License 2006.04.12 0 0 49
Mert a kerület Budafok mellett még vagy 10 tradicionális kerületrésszel rendelkezik, pl. Rózsavölgy, Olajhegy, Budatétény, Baross Gábor telep, Nagytétény stb. stb.
Elég hülyén hatna, ha valaki például azt írná, hogy a rózsavölgyi MDF, és a kerületi pártszervezetet gondolná alatta...
Előzmény: villa (46)
narancsfing Creative Commons License 2006.04.12 0 0 48
Akkor ezt nmost bocsánatkérésnek veszem, elfogadom, lapozhatunk.
Előzmény: Gondoló (47)
Gondoló Creative Commons License 2006.04.12 0 0 47
Legutolsó információm szerint a kerületben - Budafok-Tétényben - van egy MDF szervezet Nagytétényben lévő központtal.
Előzmény: villa (46)
villa Creative Commons License 2006.04.12 0 0 46
csak az a 41 aktív tag.....,
Előzmény: Gondoló (44)
narancsfing Creative Commons License 2006.04.12 0 0 45
legalább a mocskosszájú párttársaid beszólásait fusd át, mielőtt ilyen hülyeségeket írsz!
Előzmény: Gondoló (44)
Gondoló Creative Commons License 2006.04.12 0 0 44
Kis kultúrtoprongy barátom, Budafokon nincs MDF.
Amint alább kiderült, a többi sem igaz, amit itt össze-szellentgetsz - hasonló odőrrel bíró haverjaid legnagyobb örömére.
Előzmény: narancsfing (-)
Nemezpé Creative Commons License 2006.04.11 0 0 43
Te az anyádat eladnád csak nehogy Orbán legyen és vagytok még itt páran.
De mi közötök nektek ahoz mit csinál az mdf vagy mit csinál a fidesz.
Elárulom: Semmi.

Hiteltelen vagy.

Előzmény: narancsfing (-)
zygota Creative Commons License 2006.04.11 0 0 42
Sz. A visszalépése után ez a levél számomra logikus következménynek tűnik. Az MDF képviselőjelöltje lemond a Fidesz-jelölt javára, majd az első forduló eredménye alapján a helyi MDF alapítók egy csoportja levelet fogalmaz meg az MDF elnökségének, melyben a Fidesz támogatásának érdekében teendő lépéseket szorgalmaz. Ez  a helyi viszonyok - jelöltek személye - ismeretében logikus és racionális lépés. Eredményessége azonban kérdéses, tudva azt, hogy az MSzP jelöltnek ott a visszaléptetett SzDSz jelölt kb. 8 százaléka.
Előzmény: villa (41)
villa Creative Commons License 2006.04.11 0 0 41
na jó, speciel ezt a levelet a kilenc nevesített ember tegnap este személyesen találkozva írta meg, vannak még valódi dolgok is ebben a virtuális világban, mi ezt gondoltuk, leírtuk, senki nem irányított bennünket, legfeljebb a szimpatizánsok telefonjai, mailjei amik tegnap du. tól áramlottak, és jönnek most is,
Előzmény: Antisystem (23)
Turbo_Apu Creative Commons License 2006.04.11 0 0 40
Már hogyne aggódhatna. Miért képzeled azt, hogy aki baloldali érzelmű, az egyből Sztálin reinkarnációja? Gondolom voltál gyerek, ismered a mérleghintát? Egyedül tök unalmas játék, hát ezért.
Előzmény: jajajca (37)
Arapiles Creative Commons License 2006.04.11 0 0 39

Miből gondolod, hogy balos vagyok?

Olyan nagy hangal vannak most sokan, de 1987-89 között, ha ezek mind ott lettek volna Márc.15.-én a Petőfi szobrnál most nem itt tartanánk. Sem gazdaságilag sem politikailag. Hogy 2006-ban létezhetnek politikusok akik mások kommunistázásával akarják pozícionálni magukat. Ez lehet neked történelem, ez pótolható, de ne csak a "Magyar Nemzetet" olvasd.

Én sem rád értem. 

Előzmény: jajajca (37)
Antisystem Creative Commons License 2006.04.11 0 0 38

Nézd, én ismerek pár balos meg jobbos embert, akik egész egyszerűen a demokráciáért aggódnak, ezért szívügyük, hogy ne lehessen két gyüjtőpárt martaléka a magyar törvényhozás. Ez volt a mostani első forduló valódi tétje, nem az, hogy a két gyüjtőpártból melyik áll 5 mandátummal jobban a második kör előtt.

 

ÜdV

Előzmény: jajajca (37)
jajajca Creative Commons License 2006.04.11 0 0 37

Nagyon hiteles, amikor a közismerten balos nickek a jobboldalért aggódnak.

Ezt most nem rád értem.

Előzmény: Arapiles (32)
fityma Creative Commons License 2006.04.11 0 0 36

Az MDF-et ígyis úgyis kicsinálják.

Még Gyurcsány is a megállapodásra bíztatott.

 

Mindenkinek kellemetlenek...

Antisystem Creative Commons License 2006.04.11 0 0 35

ne légy már ilyen nagylépű, hogy te itt mindenkivel szemben pontosan tudod, mi a valóság
Tudod, eddig azt hittem, hogy a kétszáz hozzászólásos harci fikanickek se funkcionális analfabéták errefele...

Nekem ugyanis lövésem sincs arról, mi a valóság, ugyanis nem érdekel. De azt - tetszik, nem tetszik - pontosan tudom, hogy ha érdekelne, hol, kiktől tudnám megkérdezni.

Sőt, azt is pontosan tudom, hogy hogy kell egy nyilatkozatot az OS-on át közhírré tenni, mert azt meg már csináltam...

 

ÜdV

Előzmény: narancsfing (34)
narancsfing Creative Commons License 2006.04.11 0 0 34
ne légy már ilyen nagylépű, hogy te itt mindenkivel szemben pontosan tudod, mi a valóság

amúgy az álláspontod semmilyen magyarázatot nem ad arra, hogy lett eből a fütyesz szájaíze szerint gyártott állítólag levélből vezető hír a közszolgálati krónikában!!
csaxólok
Előzmény: Antisystem (33)
Antisystem Creative Commons License 2006.04.11 0 0 33

én nem hiszek ebben a nagy sebességben, sokkal inkább hiszem azt, hogy ezt az egész akciót a Szentkriályi utcából irányították az első pillanattól az utolsóig.

Nézd, hogy mit hiszel, az diszkrét magánügyed, én adtam arra is megoldási javaslatot, linket, ha esetleg a valóság érdekel.

 

ÜdV

Előzmény: narancsfing (26)
Arapiles Creative Commons License 2006.04.11 0 0 32
De az MSZP nem is akarja bedarálni az SZDSZ-t, míg ha az Ibolyka enged, csak egy-két év és nyoma sem lesz az MDF-nek. Ha meg bekeményít és nem léptet vissza, Orbán bukásával, egy normális alapokon létrejöhet egy normális jobboldal.
Előzmény: jajajca (25)
Káoszfüggő Creative Commons License 2006.04.11 0 0 31

Bocsi. Most látom, hogy ez idézet.

Nem rád vonatkozik amit írtam.

Előzmény: Törölt nick (27)
Káoszfüggő Creative Commons License 2006.04.11 0 0 30

És még azt is megfigyeltem, hogy a kései jobboldaliak ilyen vadak.

Akkor amikor az ég zengett, 88-89-ben a többségünk félt a retorzióktól,

de azért ott voltunk. Csak reméltük, hogy jobb lesz.

 

Azután amikor már nem kellett attól tartani, hogy megvernek, elveszted a munkahelyed, lecsuknak: előbújtak a vad jobboldali férgek az odujukból

és most igyekeznek leugatni bennünket aki nem hagytuk abba a gondolkodást.

 

Szeretsz csürhe lenni mi? Most ingyen van.

Előzmény: Törölt nick (27)
Káoszfüggő Creative Commons License 2006.04.11 0 0 29

Igen én is hallottam ezt a hírt.

Veled megegyező következtetésre jutottam.

És még valamire: vannak MDF alapszervezetek, csoportok, amelyek még mindig

a múlt acsarkodásaiba révednek. Ez a pitiáner irígykedő, féltékenykedő gáncsoskodás mindig is sokat rontott a helyzetén.

Talán majd Budafokon is új szelek fújnak.

Előzmény: narancsfing (26)
narancsfing Creative Commons License 2006.04.11 0 0 28
magánügyed
Előzmény: jajajca (25)
narancsfing Creative Commons License 2006.04.11 0 0 26
Akkor hogy teljesen egyértelmű legyen:
én nem hiszek ebben a nagy sebességben, sokkal inkább hiszem azt, hogy ezt az egész akciót a Szentkriályi utcából irányították az első pillanattól az utolsóig.
Nem is az első néhány az érdekes, hanem az utolsó:
vezető hír lett a dologból a közszolgálatinak csúfolt rádióban.
néhány óra alatt

olyan büdös ez, mint a "spontán" Egér-levél a Kossuth téren
Előzmény: Antisystem (23)
jajajca Creative Commons License 2006.04.11 0 0 25
Csak én nem kérem számon az mszp-n az mszp szdsz összefogást....
Előzmény: pirosnarancs (24)
pirosnarancs Creative Commons License 2006.04.11 0 0 24
Szerintem mindenki azt kritizal akit akar. Szabad orszag. Ibolya es 0rban is magyar politikus es ebben az orszagban kavarjak a kondert ahol mi is elunk. Teccik, nem teccik. Ha valakinek velemenye van errol akkor azt le is irhatja. Te is leirhatod a velemenyed az szdsz-mszp koalarol.
Előzmény: jajajca (7)
Antisystem Creative Commons License 2006.04.11 0 0 23

Ez nem hit kérdése, itt a budafoki politikai topic: http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9055032

és ott látok nicket az MDF helyi embereiből is...

Különben tudod, a technika századában mailon, vagy telefonon is össze lehet rakni egy nyilatkozatot. Megirod, elküldöd mailon négynek, elfaxolod másik kettőnek, 10 perc múlva visszaszólnak hogy OK, és már küldheted is az OS - nak.

 

Más kérdés, hogy ezt a helyi nagy összetartást én se értem kristály tisztán...

 

ÜdV

Előzmény: narancsfing (17)
narancsfing Creative Commons License 2006.04.11 0 0 22
Nincs könnyű dolga Ibolyának, de nagyon remélem, állva marad.
Előzmény: Profán Béni (19)
Profán Béni Creative Commons License 2006.04.11 0 0 21
Lya.
Előzmény: Antisystem (15)
narancsfing Creative Commons License 2006.04.11 0 0 20
bizony!
És további szavazókat nyerhet vissza a jobboldalnak, ha következetesen ellenáll a két nagy pártnak.
Sok jobboldali azért szavazott balra, hogy megússza a viktatúra nmásodik fejezetét!
Előzmény: centerhalf (18)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!