Keresés

Részletes keresés

tejfölfancsi Creative Commons License 2006.04.11 0 0 232
fussad csak ámokodat! sem a te, sem vezérlő tábornokod személyiségét nem tudja összerakni a legjobb ideggyógyász sem!
Előzmény: Ámokfutó (231)
Ámokfutó Creative Commons License 2006.04.11 0 0 231
de célszerűbb volna, csakhogy éppen abban a dilemmában örlődök, hogy az amit gyurcsány müvel politikai aikido avagy egy teljesen bolond és szétesett személyiség végkifejlete...
Előzmény: kiski (229)
Géniusz Lóci Creative Commons License 2006.04.11 0 0 230
És téged vajon ki kezel?
Csak szólnánk neki, hogy megszöktél a zártról. majd mondjuk azt is, hogy legyen veled kíméletes.
Előzmény: Ámokfutó (225)
kiski Creative Commons License 2006.04.11 0 0 229

Orbán 1994-ben kikapott egy nyakaszegett alkesztől, 1998-ban egy kisstílű zugügyvéd segítette hatalomra, 2002-ben lenyomta egy beszédhibás osztályvezető-helyettes, most meg megveri egy idegbeteg tolvaj.

 

Te mondd, 2 méteres díjbírkózóként bemennél abba a kocsmába, ahol a törzsközönség szeme láttára rendszeresen megvernek a környékbeli általánosiskola leénykórusának szólamvezetői?

 

Nem lenne célszerűbb esetleg elismerően csettinteni Ovi teljesítményén, hogy "zseniális, dehát ilyen ellenféltől Julius Caesar is kikapott volna"?

Előzmény: Ámokfutó (225)
rraabbiiddaa Creative Commons License 2006.04.11 0 0 227
Biztos igazad van.
Előzmény: Ámokfutó (226)
Ámokfutó Creative Commons License 2006.04.11 0 0 226
táncikálásaikkal palástolniuk kell, hogy Gyurcsány bekattant a kampány során
Előzmény: Ámokfutó (225)
Ámokfutó Creative Commons License 2006.04.11 0 0 225
megjegyzem ez a terápia Gyurcsánynál szinte hatástalan maradt, és sajnos romlott komoly regresszióba süllyedt kedvenc miniszterelnökünk állapota, amelyet az MSZP- kampányfőnökei most happy boldog táncnak palástolnak nem más, mint Gyurcsány betegségének egy mániákus szakasza, így kénytelen kelletlen mindenkinek táncolnia kell a színpadon, ezért tünik a kampány egyre inkább a kényszeredett hülyék gyülekezetének...
Előzmény: Ámokfutó (224)
Ámokfutó Creative Commons License 2006.04.11 0 0 224
Ha jól tudom Gyurcsányt is ő kezelte egy időben,
Előzmény: Törölt nick (218)
rraabbiiddaa Creative Commons License 2006.04.11 0 0 223
ezek szerint az MSZP teljesen feleslegesen kampányol?:)
Elképzelhető:))))))))
OVI: kettő kampányt nyom egyszerre, ez edig senkinek sem sikerült:)
Előzmény: bormester (215)
6k Creative Commons License 2006.04.11 0 0 222

Heh, "az Schmitt" - egy jelzőt kitöröltem a neve elől, de aztán már az egyeztetés elmaradt. :)

Ez is kb. olyan szintű mismásolás, mint amit a HírTV csinált az említett felvétellel: átlátszó!

Előzmény: 6k (221)
6k Creative Commons License 2006.04.11 0 0 221
Na, ez érdekes: megnéztem volna ezt a jelenetet, de a HírTV ügyes volt, az archív felvétel már nem abból a kameraállásból mutatja őket, mint amelyikből az élő közvetítésen látszottak. Rogán arcát csak az elején lehet látni egy ideig, Mikola szinte alig látható. OV profilja mögött csak az Schmitt látszik. <br> Ügyes!
Előzmény: Caidhan (71)
antall Creative Commons License 2006.04.10 0 0 220

Pont ezt akartam mondani, de megelőztél.

Előzmény: Első Polgár (212)
Derek Creative Commons License 2006.04.10 0 0 219

"én meg egy évet jósolok annak, hogy a most legjobban örvendező emberek tiszta szívvel fogják átkozni a mai napot :)))"

 

 

Kabe 1000-szer lett ez is leirva 4 evvel ezelott

Előzmény: Első Polgár (212)
Törölt nick Creative Commons License 2006.04.10 0 0 218
Én is ezt valószínűsítem. Orbán csupa üresfejű embert vitt be, ellentét van a régiekkel. Ha ő bukik, úgy összeomlanak mint a FKGP, lesz 4-5 fidesz egyszerre, aztán elhalnak...Orbán megy megint a pszihiátriára, csak hát szegény Veér András, aki korábban kezelte, már meghalt.
Előzmény: tuutuu (216)
Törölt nick Creative Commons License 2006.04.10 0 0 217
mielőőtt mindenki azt gondolja, hogy itt színtiszta politika és úrhatnámság a kérdés: mint minden párt mögött, a Fid. mögött is gazdasági/pénzügyi erők (is) vannak. Vállalkozók, megrendelésre várók.
Ők szerintem nem hagyják hogy egy 2*-esen bukott vezér vigye tovább a pártot. Változást akarnak majd.Iszonyú nagy nyomás lesz erről az oldalról is a Fideszre

szvsz
Előzmény: Dark Future (181)
tuutuu Creative Commons License 2006.04.10 0 0 216
Mikola vezérletével két hét alatt széthullik a fidesz. A régi motorosok Orbánt is nehezen viselik el, nemhogy egy ejtőernyőst..:}}}
Előzmény: s.k (193)
bormester Creative Commons License 2006.04.10 0 0 215
Elképzelhető, viszont parlamenti választás négy év múlva lesz legközelebb. (És ha még addig is bíznék az ellenzék az übü király géniuszában, akkor tökéletesen mindegy, ki mit fog tépni egy év múlva, ő egészen biztosan ki fogja dolgozni a legbiztosabb módját annak - konzultál majd 3,2 millió emberrel is ezügyben - hogy miképpen lehet nagy magasságból fejjel a földbe fúródni.)
Előzmény: Első Polgár (212)
Első Polgár Creative Commons License 2006.04.10 0 0 214
nem Kánaán lesz, hanem Kiüzetés oz Édenből oz munkás világ beleé.
Előzmény: rraabbiiddaa (213)
rraabbiiddaa Creative Commons License 2006.04.10 0 0 213
Tévedsz, akik most tényleg örülnek, azok nem vérnak Kánaánt a jövő hónapban.
Előzmény: Első Polgár (212)
Első Polgár Creative Commons License 2006.04.10 0 0 212
én meg egy évet jósolok annak, hogy a most legjobban örvendező emberek tiszta szívvel fogják átkozni a mai napot :)))
Előzmény: bormester (208)
rraabbiiddaa Creative Commons License 2006.04.10 0 0 211
Én már most készültem rá, de még nem lehetett.
De volt az az 5,3%, akik bevállalták.
Hogy ezzel mire megy DI?
Ki fog derülni.
Előzmény: Törölt nick (203)
AliceCsodaországban Creative Commons License 2006.04.10 0 0 210

Tudod, én egyáltalán nem vagyok boldog, mert látom azokat az ismerőseimet, akik a fideszre szavaztak, és hottek a győzelmében, és ismerem őket, ők nem gonosz embertek, scak éppen más az rétékrendjük (mondjuk arról fogalmuk sincsen, hoyg ez az értékrend nem az amit amjd Orbán közvetít, sebaj) , és nekem nagyon kínos ez az egész. Én nem vagyok kárörvendő, de valóban szeretném, ha ilyeneken elgondolkodnának, ennyi.

 

És tán mindannyiunknak jobb lenne, ha tisztában lennénnk az idoljaink hibáival is, és azokat a maguk helyiértékén kezelnénk. És nem naggyűlésekkel oldanánk meg őket.HGyurcsány naggyűlését sem tartom jó ötletnek, sőt - elhibázott ötletnek tartom.

 

(Bár mondjukén nem mszp hanem szdsz drukker vagyok, és a pici kedvenc pártocsám most egészen jól teljesített ahhoz képest, hogy már hónapok óta temetteék ujra.)

Előzmény: Első Polgár (206)
rraabbiiddaa Creative Commons License 2006.04.10 0 0 209
Másodszor is.:)
Előzmény: bormester (208)
bormester Creative Commons License 2006.04.10 0 0 208
Én az übü királynak még kábe egy évet jósolok, amíg végleg belenavigálja magát és pártjának velemaradó cafatát a magyar-haider pozícióba. (Megjegyzem, ez egy hozzá hasonló politikai gengszternek nyugdíjas és jövedelmező pozíció hosszú besszekkel és alkalmi hosszokkal). A tehetség elvesztegethető adomány, és a tehetség aprópénzre váltása lényegében megtörtént.

Amúgy minden normális analízisnek oda kell konklúdálnia a toi-toi zéertében, hogy egy olyan választást, amely simán megnyerhető lett volna, az übü király katasztrófa stratégiája miatt elvesztettek.
Előzmény: Első Polgár (206)
rraabbiiddaa Creative Commons License 2006.04.10 0 0 207
Kormányzóként egy pocsék ellenzéket egy D009-es ME jelöltet sem bírt legyőzni.
Pedig akkor jobb pozícióban volt.
Előzmény: AliceCsodaországban (204)
Első Polgár Creative Commons License 2006.04.10 0 0 206
na mi van, még mindig ott a zabszem, hogy győz Orbán a 2. fordulóban?
nem kell beszarni elvtársak. hadd vigye csak végbe a szükséges nyugdíjbefagyaszrást Gyurcsány a nyugdíjasok szavazatával.
OV meg egy intelligens, tehetséges politikus, felesleges a fideszt annyira félteni...
Előzmény: AliceCsodaországban (204)
RontóPál Creative Commons License 2006.04.10 0 0 205
Hát igen, és, h a topiknyitó nikkjére hajazzak, már ki is lehetne lőni az első két űrhajót: OV és Mikola.
Előzmény: AliceCsodaországban (204)
AliceCsodaországban Creative Commons License 2006.04.10 0 0 204

Mondjuk én a józanabb fidesz szimpatizánsok (és nem hívők!) körében most elgondolkodnék azon, hogy vajon alkalmas e olyan  valaki kormányfőnek, aki ellenzékből egy alapjában véve nagyjából pocsék kormányt annyira nem tud legyőzni, hogy zsenge demokráciánk életében ez a legelső olyan választás, ahol - még ha hajszállal is - de a "nép" inkább a kormánymaradásra szavaz első indulatában. Olyan kampány után, ami mindennek volt mondható, csak tisztességesnek nem, és a fidesz - nekem úgy tűnt - az égvilágon MINDENT már bevetett, hszen az volt a jelszava, hogy az első fordulóban dől el minden!

 

Nem kéne elgondolkodni azon, hogy esetleg - netalántán - nem jó a stratégia? Hogy a Vezénylő Tábornok urat le kéne váltani valaki másra a csókosaival együtt?

 

Van egy mondás ugye Budáról meg a kutyavásárról, hát igazán kiváncsi vagyok, hogy most ez ujra bejön-e Orbánnak (én erőssen kétlem.) Az ő nagyűléseit (amiken - elismerem - nagyon sokan jól érzik magukat, együvé tartozás, jó dolog jóarcú emberek között lenni  ecetera) lehet, hogy alaposan feltüzelik a híveket (dehisz eddig is voltak naggyűlések nem??? ) viszont az Ellenség híveit és szimpatizánsait is aktivizálják...

 

Én nem hiszem, hogy a második fordulóban Orbán nyerne...

Előzmény: derant (197)
Törölt nick Creative Commons License 2006.04.10 0 0 203
Valóban, elképzelhetetlen, hogy ov elmenjen dolgozni, pláne ennyi év után. Egy ilyen nagy párt felbomlása és az ő eltávolítása évekig fog tartani, gondoljatok a kisgazdákra. Ezalatt elvileg az MDF kellene hogy megerősödjön, ha az Ibolya tényleg komoly politikusnak bizonyul. Ez még kérdés, de én szeretnék majd a köv. választáson rájuk szavazni az MSZP helyett. És azt hiszem nem vagyok egyedül. 
Előzmény: derant (197)
hócipő Creative Commons License 2006.04.10 0 0 202

Ha ez keresztülvihető akkor:

1./ qrva jól megy az országnak

2./ balf@sz a jobb oldal.

Előzmény: RE:alista (199)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!