Keresés

Részletes keresés

Chadja Creative Commons License 2006.04.17 0 0 2

Sziasztok!

 

Ahogy megláttam a topic címét, gondoltam, hogy benézek... Egyszerűen meg kell osztanom veletek, hogy milyen szuper konyhabútort sikerült csináltatnom egy nagyon profi asztalossal. Fiatal, de nagyon tud...  Mindenképp mediterrán konyhát akartam, rusztikus csempékkel, fogantyúkkal, igazi fából, de ugye, ilyesmit nem igazán lehet kapni a bútoráruházakban... Szentendrén lakom, és egyik ismerősöm ajánlotta ezt az asztalos fiút, aki olyan gyorsan és olyan színvonalon megcsinálta, hogy azóta sem győzök gyönyörködni benne. Remélem ez még nem minősül reklámnak, de aki úgy érzi, hogy az elképzelés megvan, és olyat keres, aki azt valóra is váltja, annak megírnám a tel.számát. Hívjátok bizalommal, szerintem Budapesten is vállal munkát... Szóval a száma: 30/609-7077

 

Sok sikert hozzá!

 

Üdv.

Chadja

missparker Creative Commons License 2006.04.09 0 0 1
A Pólusban láttam egy kiállított, a prezentáció kedvéért félig restaurált bútort (a jégpályától nem messze). Valszeg bútorasztalos csinálja, de egy telefont megérhet...
Előzmény: Boszorka (-)
csucsu63 Creative Commons License 2006.04.09 0 0 0
0ltári nehéz lesz.
Előzmény: Boszorka (-)
Boszorka Creative Commons License 2006.04.09 0 0 topiknyitó
Bauhaus házban lévő lakásom felujításhoz keresek szakembert. A tipikus Bauhaus bejárati ajtót betörők meglehetőesen megtépáztk. Egy teljesen új nagyon kirína a többiek közül, ezért szeretném a régit eredeti állapotában megőrizni, felujítani.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!