Jaj, bocs, elfelejtettem megírni, hogy már 2 hónapja elkelt. Amúgy igazad van, sok benne a nulla, de ez a Bp. környéki ingatlanok esetében teljesen "normális", mert az inatlanpiacon egyszerűen nem normálisak az árak:-) A vevőnknek szerencsére nem volt túl sok a nulla az árban, szerinte ennyi pénzért ez volt a legtutibb ház a környéken. Legalábbis megvette 3-ssal kezdve és sok nullával befejezve:-D