Keresés

Részletes keresés

orion űrhajó fórumozója Creative Commons License 2006.04.13 0 0 14
Megnéztem a hirgörény tévén az orbán interjú ismétlését, 25ször mondta a kis jumurdzsák hogy munkám, munkám munka stb
Az égvilágon nem folytat semmilyen produktiv tevékenységet, csak árt az országnak.
Ha 4 évig nem kóbászolt vóna a nagyvilágban, aszondom a parlamentben tehetett volna jót is
özv. Bitera Sándor Creative Commons License 2006.04.07 0 0 13

Én és a munka??? Kikérem magamnak!!!

 

:o))

RogerWilco Creative Commons License 2006.04.07 0 0 12
Traktoros vagy pályakezdő jogtanácsos? Mert munkahelye tudtommal még nem volt.
eomer Creative Commons License 2006.04.07 0 0 11

Izé... politikus - aki ráadásul választott országgyűlési képviselő - munkahelye a Parlament... Az olyan munkát én is szeretném, ahova nem kell bejárni és ennek nincs semmi következménye...

 

:)

Előzmény: Nagulnov (7)
Ki(vagyok)_én Creative Commons License 2006.04.07 0 0 10
Csak nem politikus vagy?)))

Az a helyzet, hogy a napi időt eltölteni és a munka az két különböző dolog.
meg ott van a probléma, amikor valaki a politikusságot munkának fogja fel. Összekeveri az angolszász közigazgatási államtitkárt a magyar miniszterrel.
Ott ugyanis a közig. államtitkár hivatalnok, vagyis a "munkája" a minisztérium irányítása. Míg itt úgy gondolják, hogy a politikai beosztás "munka".

Visszatérve vikire. Neki a munkája a párt elnöki poszt. Vagyis ezt szertheti. A min.elnök vagy a parlamenti képviselő, tisztségviselő.

Bár ott igaza lehet, hogy a magyar munkajog a politikust nem tudja a jelenlegi rendszerbe elhelyezni.

Szvsz, én úgy gondolom, léteznek főállású politikusok, de nekik a pártjuk a munkaadójuk. Az rég rossz, ha valaki választás után elnyer egy tisztséget, azt gondolja, hogy ez munka.
Előzmény: Nagulnov (7)
Big-B Creative Commons License 2006.04.07 0 0 9
Ha a Viktor legalább bejárt volna a munkahelyére...
orion űrhajó fórumozója Creative Commons License 2006.04.07 0 0 8
Hirdethetett volna igy is Orbán:
Szeretném Gyurcsány Ferenc munkáját. Sőt szeretnék olyan lenni mint Gyurcsány Ferenc, határozott karakterisztikus személyiség. De mivel nem lehetek olyan mint ő, a munkáját akarrrom akarrrom akarrrom akkarrroooooom
Nagulnov Creative Commons License 2006.04.07 0 0 7

Hű az összes fikázás közül - ezt utálom a legjobban. Hogy a politikus nem dolgozik/az nem munka meg azOrbán nem dolgozott soha. Ez olyan sötét.:(

 

Mondjuk csináld végig azOrbán/vagy a Gy egy napját egy hónapig. De nem is ez a lényeg.

 

Pollitikus-képző iskolák vannak - azokkal mi lesz? Azok sem dolgoztak soha?

 

Fodor mit dolgozott/vagy a Gusztos vagy az Újhelyi?:)

Előzmény: orion űrhajó fórumozója (-)
orpheline Creative Commons License 2006.04.07 0 0 6
No, a sz@rkeverést munkaként felfogni - nem semmi.....:)))
kékcédulás Creative Commons License 2006.04.07 0 0 3
Ne aggódj, Orbán 30 év mulva is az élvonalba marad
Előzmény: Törölt nick (2)
zuglo_14 Creative Commons License 2006.04.07 0 0 1

Igen "0" munkakör váltást:-)

GenYo Creative Commons License 2006.04.07 0 0 0
(0rbán)
orion űrhajó fórumozója Creative Commons License 2006.04.07 0 0 topiknyitó
Orbán jelenlegi reklámfilmjében szereti a munkáját.
Munkaköre nyilván egész más mint egy felelős miniszterelnöké. Ha szereti amit most csinál, én nem bolygatnám meg ezt az elégedettségét holmi választások utáni munkakörváltással. Lóvé dől most is, saját kommandósszolgálatra is telik. És ő szereti a munkáját.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!