Keresés

Részletes keresés

zividivi Creative Commons License 2008.07.14 0 0 15
Bezony!

A "éiberalizmusban" vitának nincs helye!
Előzmény: T.Howard (14)
T.Howard Creative Commons License 2008.07.14 0 0 14
Ugy volt.
Előzmény: suto (-)
suto Creative Commons License 2006.04.06 0 0 13
Egyetértek.
Előzmény: Törölt nick (11)
suto Creative Commons License 2006.04.06 0 0 12
Csak elmondtam a véleményemet. Ha nem baj.
Előzmény: kapric (8)
Törölt nick Creative Commons License 2006.04.06 0 0 11
Szerintem is értelmesebb lett volna kettéosztani az időt. Az első 40 percben az egyik választja a témát, arról vitáznak ami neki alegfontosabb, a köv. 40 percben a másik vázolhatja számára mi a legfontosabb. 5 perc után szólna a duda, ha valamelyikük nagyon belemerülne, és megjelenne a falon, hogy ez vita és nem szónoklat.
upi2000 Creative Commons License 2006.04.06 0 0 10
elég reális veszély:)))
Előzmény: Alezredes (9)
Alezredes Creative Commons License 2006.04.06 0 0 9
Így is másfél óra volt. A gyerekes feleselést ezek a 2010es kampánycsendig bírnák.
Előzmény: suto (7)
kapric Creative Commons License 2006.04.06 0 0 8
 Talán sziveskedj a pártoknál reklamálni.
Előzmény: suto (7)
suto Creative Commons License 2006.04.06 0 0 7
Most képzeljétek el, hogy itt a fórumon mindenki csak egyszer reagálhatna egy témára, aztán el lenne vágva az egész, se viszontválasz, se semmi.
suto Creative Commons License 2006.04.06 0 0 6
Ha akarod :)
Előzmény: messelg (3)
pointless Creative Commons License 2006.04.06 0 0 5
Taggyűlés se volt........
suto Creative Commons License 2006.04.06 0 0 4
Na, kb. ezt lehetett tegnap csinálni. Ezt is csinálták :)
Előzmény: Törölt nick (1)
messelg Creative Commons License 2006.04.06 0 0 3
Gyurcsány győzött, nincs vita!
Előzmény: suto (-)
exmv Creative Commons License 2006.04.06 0 0 2
0
Előzmény: suto (-)
Törölt nick Creative Commons License 2006.04.06 0 0 0
0rbán!
Előzmény: suto (-)
suto Creative Commons License 2006.04.06 0 0 topiknyitó
Ez minden lehet, csak vita nem.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!