Keresés

Részletes keresés

BladeE83 Creative Commons License 2023.11.24 0 0 37

Duguláselhárítás Monoriak számára.

URo291 Creative Commons License 2020.09.19 0 0 36

Valaki van még itt ebből a csoportoból?

Gyál-Felsőpakony-Ócsa-Inárcs környékéről?
Jó lenne valakikkel beszélni...

rajzlap Creative Commons License 2018.02.07 0 0 35

Sziasztok!

 

Monorierdőre tervezünk költözni. Milyen ott lakni? Mennyire biztonságos? Veszélyesek ott a romák?

Köszi ha bárki is válaszol. :)  

Törölt nick Creative Commons License 2014.10.31 0 0 34

Egy monori vers egy monoritól: http://www.poet.hu/vers/130339

És egy most aktuális: http://www.poet.hu/vers/147579

Regina76 Creative Commons License 2013.03.02 0 0 33
Sziasztok! Monorierdőre költöznék. Tudnátok segíteni, hogy mennyi ott a kisebbség? illetve ha vannak akkor a község melyik részén, vagy utcákban?
Katinca Creative Commons License 2009.08.29 0 0 32

Tudja valaki, hogy mikor lesz lomtalanítás?

Hallottam egy pletykát, hogy idén elmarad... Igaz ez? Ugye nem!

Deak Tamas Creative Commons License 2009.02.18 0 0 30
utánakérdezek ...
Előzmény: anya969 (29)
anya969 Creative Commons License 2009.02.11 0 0 29

Sziasztok!

A monori egészségházban rendelő nőgyógyászokról érdeklődnék. Ismer onnan valaki egy olyan dokit, aki lelkiismeretes és nem pénzhajhász? Köszi a segítséget.

Deak Tamas Creative Commons License 2008.12.25 0 0 28
Gondolom, kevesen ismerik :)))))
Előzmény: Dodi54 (27)
Dodi54 Creative Commons License 2008.12.23 0 0 27
Miért ilyen érdektelen ez a fórum?
Előzmény: gyzozo (26)
gyzozo Creative Commons License 2008.10.28 0 0 26
A temető mellet a Cinkapana utca környékét nem ajánlom!!
Előzmény: Dodi54 (23)
Deak Tamas Creative Commons License 2008.10.14 0 0 25
Van csatornázás, úgyhogy ez a probléma már megszűnőben.
Előzmény: Dodi54 (23)
Diétás Ökör Creative Commons License 2008.10.12 0 0 24
Nem biztos, hogy a budapestiek közé kellett volna pakolni. :))
Előzmény: Devil23 (19)
Dodi54 Creative Commons License 2008.09.03 0 0 23

Tiszteletem Minden Monori Lakosnak!

 

Szeretnénk hozzátok kiköltözni. Hová nem ajánljátok? Úgy tudom Monor nagy része talajvizes és van olyan rész amely olcsó, de olyan mint a temető környéke. Megköszönném a tapasztalati alapon közölt tanácsokat.

Deak Tamas Creative Commons License 2008.04.14 0 0 22
hello,

a közlekedés mávval elfogadható (már) autóval pedig talán egész jó. Pozsonyi úti lakótelep vidéke csak akkor lenne jó, ha nem magára a lakótelepre költöznél szerintem ... nem sok különbség lenne egy XVIII. kerületi ltp meg eközött ...
Előzmény: szrekuc (21)
szrekuc Creative Commons License 2008.03.15 0 0 21
Sziasztok!

Gondolkozunk a Monorra való kiköltözésen, kisgyerekes család vagyunk. Milyen a városban lakni? Közlekedés? Pozsonyi lakótelep milyen környék? Köszi előre is a válaszokat :)
Törölt nick Creative Commons License 2008.01.19 0 0 20
hmmm... érdekes ezek a településes topikok, némelyik meg pörög rendesen...
Devil23 Creative Commons License 2008.01.10 0 0 19

Én indítottam és sajnos befuccsolt. :(((

Pedig bíztam, reménykedtem, hogy beindul a topic, de láttam, hogy nem. :(((

Törölt nick Creative Commons License 2008.01.10 0 0 18
ezek szerint semmi :))))
jim32 Creative Commons License 2007.11.12 0 0 17
Nem egy pörgős topic, pedig érdekelne, mi van arrafelé.
Katinca Creative Commons License 2007.09.11 0 0 16

Szia!

Bár én még csak egyszer voltam, de úgy tudom, hogy vasárnap szokott lenni. Szóval nagy valószínűséggel nem ma van.

Előzmény: s3girl (15)
s3girl Creative Commons License 2007.09.09 0 0 15
Sziasztok!
Ma van mMonoron kisállat börze? Gyorsan kellene a válasz, mert Fházi vagyok és akkor már indulnák is.
A monor honlapján szept. 11-et írnak, de máshol Szept. 9-et mondtak s írtak!
Deak Tamas Creative Commons License 2007.07.15 0 0 14
Szerintem lehet nyugodtan a polgármesternek is szólni.

Amúgy kimondtad a lényeget : "Tiszta, rendes környezet, normális váróval, udvarias dolgozókkal" ... hát ahol ez nincs, ott sok mindenre nincs értelme várni.
Előzmény: nagypapi (13)
nagypapi Creative Commons License 2007.05.24 0 0 13

Ha már Deák Tamás volt oly kedves. és felhozta a monori topikokat, beírok egy aktuális tapasztalatot.

 

Tegnap gépjárműátírás ügyében a monori Okmányirodában jártam. Persze időpontot a magyarorszag.hu-n nem sikerült foglalnom, még múlt héten próbáltam, de erre a hétre nem adott szabad időpontot. Az átírást márpedig 15 napon belül el kell végezni, a szabál' az szabál'.

A sorszámkiadó automata tudatta velem, hogy sajna aznapra nincs már időpont, majd a biztonsági őr(nek kinéző) mondta, hogy menjek be, kérjek időpontot.

Bementem, a hölgy leugatta a fejemet, hogy miért csak most jövök, mert már csak június 6-ra tud időpontot adni. De egyébként sem tudja már kinyomtatni a gépjármű-eredetiségvizsgálatról szóló határozatot, mert az csak az eredetvizsgálat időpontjától kezdve 14 napig van a rendszerben (épp a 14. napon voltam, kértem is, hogy azért legalább ezt próbálják meg, de nem tették meg, erősködtek, hogy már nem lehet), aztán kiküldik postán 30 napon belül annak, aki rendelte az eredetiségvizsgálatot.

Eléggé el voltam kámpicsorodva, szentségeltem is rendesen, hogy most akkor nemcsak szabályt szegek, de kb. még egy hónapig nem is tudom használni az autót.

Hazaérve (Pilisen lakom, körzetileg tehát Monorhoz tartozunk) fél 11 körül felhívtam a dabasi okmányirodát, ott egy hölggyel beszéltem, aki csodálkozott, hogy milyen indokokkal zavartak el Monorról, majd mondta, hogy ha fél 12-ig beérek hozzájuk és minden rendben, akkor megcsinálják az átírást.

Negyed 12-kor benn voltam a dabas-sári okmányirodában, fél óra múlva a kezemben volt az új forgalmi. Közben kinyomtatták az eredetiségvizsgálatról szóló határozatot is, sőt, többször ők kértek bocsánatot, mert az új forgalmiba rossz tipusnevet írtak bele. Természetesen kicserélték.

Tiszta, rendes környezet, normális váróval, udvarias dolgozókkal. Épp ellentéte a monorinak. Megdöbbentő, hogy szántszándékkal próbálták átverni az embert (nekik elvben T. Ügyfél!!), ahelyett, hogy megoldást keresnének a problémára. Szégyelljék magukat!

Elég sajátos szemlélet elzavarni a T. Ügyfeleket más okmányirodákba ahelyett, hogy ők is segítenének az embereknek, akiknek döntő többsége - gondolom - nem szórakozásból megy oda.

Nem hiszem, hogy a monori okmányirodában minden dolgozó ilyen szemlélető, de az a hölgy, aki az időpontokat osztja illetve a másik gépjármű-ügyintéző sajnos igen. A minimális segítőkészséget nem tapasztaltam Monoron.

De örüljenek, elérték céljukat. Legközelebb már egyből Dabason kezdek.

(Azért remélem egy kis letolást kapnak kapni a főnöküktől, akiknek szintén írok egy levelet.)

 

Deak Tamas Creative Commons License 2007.05.20 0 0 12
Van :)
Előzmény: Törölt nick (6)
Devil23 Creative Commons License 2007.02.05 0 0 11
Én hál az égnek nem, mert a XX.kerben (Pesterzsébeten) szilvesztereztem és ott állítólag nem volt. Egyébként én a X.kerben (Kőbányán) lakom, itt állítólag sokan érezték.
Előzmény: Katinca (10)
Katinca Creative Commons License 2007.02.05 0 0 10

Én nem éreztem, de anyukám kiugrott a fotelból. Lehet, hogy azért nem éreztem, mert éppen úton voltam a szobám és a fürdő között. A kutyák is érezték, megijedtek.

Te?

Előzmény: Devil23 (9)
Devil23 Creative Commons License 2007.02.04 0 0 9
Valaki érezte közületek Monor és környékén a szilveszetri földrengést?
Katinca Creative Commons License 2007.02.01 0 0 8
Én itt vagyok, de egyedül beszélgetni annyira nem szeretek. :)
Előzmény: Tomson087 (7)
Tomson087 Creative Commons License 2007.01.31 0 0 7
jöjjenek a monoriak:)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!