Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2010.08.19 0 0 17
Azert annyi ho sose volt hogy ne lehetett volna kimozdulni :) Csak nincs hova eltolni es amugy sincs parkolohely, inkabb ez a gond.
A kozvilagitas sajna tenyleg komoy gond :(((
Jo lakaskeresgelest! :)
Előzmény: traubi75 (16)
traubi75 Creative Commons License 2010.08.19 0 0 16
Szia!

Nagyon köszönöm a hasznos infókat!!! Jó, hogy rávilágítottál olyan dolgokra, ami nekünk eszünkbe sem jutott. A közvilágítás hiánya a feleségemnél teljesen eldöntötte a kérdést, mert nagyon félős. Nekem a hó eltakarítás is gond, mert olyan a munkám, hogy lehet éjszakai is el kell mennem ügyeletben, és ha nem tudok kiállni az gond.
Pedig a ház és a lakás tényleg nagyon tetszik, igazából mindenhol van valami gond, úgyhogy majd mérlegelünk.

Még egyszer köszönöm és minden jót kívánok!

Üdv.
Előzmény: Törölt nick (15)
Törölt nick Creative Commons License 2010.08.18 0 0 15
Szia!

A Becsi ut- Bojtar saroknal a masodik hazban az Eurocenter fele van egy kis kozert gyalog sztem 5-10 perc lehet.
A *szem 17 es a mellette levo jobban meg van epitve mint a 18-20-22, ott sajna sporoltak a szigetelessel es emiatt tobben is bepeneszedtek (mi is, de megoldottuk). Amugy ugyanaz a vallalkozo csinalta mind az ot hazat.
Jatszoteret nem nagyon tudok, ahol mi laktunk az volt a kertben a lakok dobtak ossze, mint a kertet is, locsolorendszerrel mindenfelevel, nem volt keves penz. Mivel gyerek nincs ezert engem ez nem nagyon erdekelt, gondolom a gyogyszergyari lakotelepen van meg a kaszasdulon multkor lattam egesz szepen megcsinalt gondozott korbekeritetett. Nem tudom hogy a 17-ben kozos-e a kert vagy a foldszinti lako tulajdona, hogy lehet-e oda esetleg? Jut eszembe, ami meg gond lehet hogy az esoviz pont arrafele folyik es all meg amikor nagy esozes van. Nem tudom hogy van-e emiatt barmilyen azas erdemes rakerdezni.
Repulo az igen az sok van, egesz Obuda felett pont ott a legifolyoso, en szoktam sokat repulni szinte mindig erre jon a gep Ferihegy fele. Meg lehet szokni, nyaron hallani ha nyitva az ablak. Meg akkor a sziget fesztivalt is :) 3. kerulet ez ilyen...engem nem zavar eszre sem veszem.
Realis m2 arat nem tudok sajna, de most meg elegge pang az ingatlan piac a volt "velunk" szembe levo 2+fel szobast mar 1 eve aruljak harmincvalahany millioert. 2006-ban 48m2 nagyon bevezeto aron volt 16.8M. Most szerintem kb 20M korul lehet. De ez csak tipp, az ingatlanosok tudnak erre igazan arat mondani mert ok kovetik az ingatlanpiac valtozasait. Sztem azert van sok elado mert kinottek vagy befektetesnek vettek, elvaltak stb.
Gyerekkel szerintem idealis kornyek.
Sok sikert, ha van meg kerdes csak batran :)

udv

Előzmény: traubi75 (14)
traubi75 Creative Commons License 2010.08.18 0 0 14
Szia!

Először is nagyon köszönöm, hogy válaszoltál!!!
1% esélyt sem adtam volna rá, de már megint igaza volt a feleségemnek, hogy egy próbát megér.

Az a helyzet, hogy a *szem 17-ben van egy eladó 1.em lakás (garázs+tároló), amit megnéztünk. A ház és a lakás is nagyon tetszett, csak zavart, hogy a viszonylag kevés épülethez képest sok az eladó lakás ebben és a környező utcákban.
A vastelep és a kátyúk nekem is feltűntek a közvilágítást észre sem vettem.
Nálunk van egy 16 hónapos gyerek.
Ami engem még zavart, hogy körbe szaladtunk a környéken és nem találtam egy rendes közértet, tudom, hogy közel a Tesco, de ha csak valami apróság kellene hirtelen, azért nem mennék el oda, játszótérből csak a kislakótelepen találtam egy aprócskát, vasárnap percenként ment el egy repülő a ház fölött.
A tulajdonos elmondása szerint, és én is így láttam, a házak elég jól meg lettek építve, néztem máshol most átadott házakat, és durva hibák vannak.

Ha nem túl tolakodó a kérdés, tudnál mondani egy reális nm árat, amennyit még érdemes kifizetni.

Válaszod előre is nagyon köszönöm és kívánok sok örömöt az új lakóhelyeden!

Üdv.

Előzmény: Törölt nick (13)
Törölt nick Creative Commons License 2010.08.17 0 0 13
Hello,

en pont most koltoztem el... :))
A velemenyem mint nem gyerekesnek az hogy egy jatszoter kozepen laktam. :S es ez engem zavart...
Gyerekeseknek kivalo az biztos mert szinte mindenki az es nagy kozos jatszoter van, de mi nem tudtunk egyaltalan kihasznalni a kertet, raadasul zavart a nagy nyuzsges is az ablakunk elott. (ez a *szem u 18-20-22 a tuloldalrol nem tudok nyilatkozni) Illetve a parkolas probelmas ha nincs garazs.
Egyebkent a kilatas csodaszep, a kornyek jo, a Becsi ut zaja nem hallatszik be, kozel a Tesco, Eurocenter stb. Tomegkozlekedes is par percre.
Sajnos volt jonehany betores a kornyeken de a riasztos lakasokat nem bantottak, most mar szinte mindenki beszereltetett. Foldszinti es elso emeleti lakasokba tortek be fenyes nappal.
Telen nem takaritjak el a havat es mult telen volt azert rendesen, a parkolas meg macerasabb volt emiatt, egyszer lattunk a szomszed utcaban hokotrot ugy kellett berangatni hogy tolja le, nem akart bejonni a zsakutcaba hogy nem tud megfordulni.
Az utca vegen levo telek sorsa ami a Becsi utrol nyilik meg mindig rendezetlen. Van meg nehany "illegalis" (?) epitoanyag telep ahonnan nagyon sok por jon es reggel zajosak ahogy pakolasznak :( akiknek arrafele nez az ablakuk azokat zavarja elegge.

Csak a Kanasz utcabol kozelitheto meg azon meg tobb a katyu mint az ut, 3 evig levelezgettem az onkormanyzattal, neha megfoltoztak de megcsinalni nem hajlandoak.
A *szem utcaban nincs kozvilagitas. Semmi. Erre azt valaszt kaptuk hogy a keruletben vannak utcak akik meg regebb ota varnak a kozvilagitasra...remek...

Ha van meg kerdesed szivesen valaszolok :)
Előzmény: traubi75 (12)
traubi75 Creative Commons License 2010.08.17 0 0 12
Kedves Evee!

Érdeklődöm, hogy ennyi év elteltével mi a véleménye a "lakóparkról"?
Eladó lakást keresek és néztem ezen a környéken is, de vannak aggályaim.

Köszönettel, traubi75
Törölt nick Creative Commons License 2006.12.08 0 0 11
De nagy itt a pangás...pedig már elkészült az új ház is....
Törölt nick Creative Commons License 2006.10.07 0 0 10
Már be is költöztünk, jó itt lakni :)
Törölt nick Creative Commons License 2006.08.18 0 0 9

Megkaptuk a hitelt is, ma aláírtunk, jövő héten költözünk :)

 

Újabb lakók? Elég sok lakás elkelt már az új ütemből is.....

Törölt nick Creative Commons License 2006.07.23 0 0 8

Épül már a második ütem, a földszint már megvan, az első emeletet húzzák fel pont.

2 x 5 lakás lesz, jó nagyok, az árak 25 milliótól kezdődnek.

 

Egész jó lakások lesznek itt is, 3. kerületi viszonylatban nagyon jó árakon!

 

További infók:

 

www.kirilvalor.hu

 

 

Törölt nick Creative Commons License 2006.07.07 0 0 7

Az engedélyek végre meglettek, intézzük végre a bankot. Remélem hónap végére már onnan írok.

:o)

 

Jól elbeszélgetek itt magamban......remélem valamelyik szomszéd is idetalál majd.

Az új házat az utca túloldalán már lealapozták. Elvileg őszre lesz kész.

Törölt nick Creative Commons License 2006.06.23 0 0 6

Lakhatási még mindig nincs, de lassan meg kell legyen....nem sietik el a dolgot.

Visszont a lakás gyönyörű lett, meg az egész ház is.

Új képek a weblapon.

 

Törölt nick Creative Commons License 2006.04.18 0 0 5

Budapest, 3.kerület.

Amúgy a www.kirilvalor.hu címen van térkép is

Előzmény: Jency76 (4)
Jency76 Creative Commons License 2006.04.17 0 0 4
És hol van Törökkő?
Törölt nick Creative Commons License 2006.04.16 0 0 3
Hiszem ha látom....már ígérték 2 héttel ezelőttre is.
Előzmény: shaitan (2)
shaitan Creative Commons License 2006.04.15 0 0 2
Ha minden igaz akkor április 24-re meglesz a lakhatási :)
Törölt nick Creative Commons License 2006.04.05 0 0 1

Eléggé lassú vagy....:))

 

Én is itt fogok lakni és már nagyon várom, hogy átadják végre a házat...elvileg 1 hónapon belül meglesz.

 

Épül még elvileg két ugyanilyen ház, szóval ha valaki most lemaradt akkor sem kell aggódni. :))

 

Előzmény: bindera (0)
bindera Creative Commons License 2006.04.05 0 0 0
nekem 0
shaitan Creative Commons License 2006.04.05 0 0 topiknyitó
Sziasztok!

Aki esetleg itt vett lakást illetve fog (bár már csak 3 üres van) annak indítom ezt a topicot. Remélem sokan leszünk :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!