Keresés

Részletes keresés

UtherPendragon Creative Commons License 2006.04.07 0 0 1121
Tévedsz - ez is kampánytém. Mint ahogy az volt Orbán feleségverése, feleségeéhagyása, és még sorolhatnám a sok ballib mocskot. Hát nesztek.
Előzmény: Törölt nick (1120)
UtherPendragon Creative Commons License 2006.04.07 0 0 1119
Tőled is megkérdem: és a Simicska csemetéjének topikja?
Előzmény: Törölt nick (1117)
veza Creative Commons License 2006.04.07 0 0 1118
Jajjaj! A bolti szarkafióka dislexiás és nem tudta elolvasni, hogy fizetni is kéne a csokiért? Azt hitte talán, hogy az otthoni polcokon matat? Ingyen jár neki a cucc, mint a kedves papának a bankhitel? Nehogy elhiggyük már, hogy egy 18. éves fiú nem tudja, hogy mi a dolga egy boltban, ha árut vesz le a polcról!:)))
Előzmény: Törölt nick (1114)
UtherPendragon Creative Commons License 2006.04.07 0 0 1116
... vagy ha valaki (az elkövető) beismeri. Nyakó hazudozásaitól függetlenül. Mint ahogy az annak rendje's módja szerint meg is történt.
Előzmény: Törölt nick (1114)
Eaglet Creative Commons License 2006.04.06 0 0 1115
Lopás és lopás között van különbség. Még a rendszerváltozás előtt néztük a kékfényt. 10 kg krumplit lopott valaki és bilincsben nyilatkozott. Ugyanabban a hírben 12 milliót sikkasztott a banki ügyintéző. Az interjú a szabadlábon védekező gyanusitott ügyvédjével történt.  Lopás az lopás !
Törölt nick Creative Commons License 2006.04.06 0 0 1114

Majd akkor lesz lopás ha  valaki bebizonyítja.

http://forum.index.hu/EditArticle/ReplayEditArticle?a=53608212&t=9140060 

 

Előzmény: UtherPendragon (1111)
Törölt nick Creative Commons License 2006.04.06 0 0 1113

Kár.

Lehet, hogy igaz, egyébként nem is olvasom a blogját, azt se tudom, hogy hol van.

Valamennyi magánélethez ragaszkoniuk kellene, tőle (és persze Pelcznétől, a múltkor hallottam, hogy ő is elkezdte) ) is felesleges.

 

 

Előzmény: Nagulnov (1110)
veza Creative Commons License 2006.04.06 0 0 1112
Akkor jöhet a Rajkó zenekar a Klára ablaka alá, hogy aszongya: Alma a fa alatt, nyári piros alma!:)))
Előzmény: UtherPendragon (1111)
UtherPendragon Creative Commons License 2006.04.06 0 0 1111
Én a Bush-leányokról olvastam, hogy drog/pia témában nagyokat alakítottak - szintén, mint a papa. Szintén, mint itt - lopásban.
Előzmény: Nagulnov (1110)
Nagulnov Creative Commons License 2006.04.06 0 0 1110

Ha jól emlékszem a Clinton lányát kapták el a rendőrök piálás közben - másnap tele volt vele a sajtó/meg mentek a viccek a kocsmákban

 

Minden szart átveszünk - úgy látszik ezt is.

 

Azt meg nagyon komolyan mondom - hogy Gy. durván belekeveri a gyerekeit a kampányba a blogjával. És nem vagyok benne biztos - hogy mondjuk ez a Péter nagyon boldog tőle.

Előzmény: Törölt nick (1108)
JEFFREY Creative Commons License 2006.04.06 0 0 1109
Na azért arra is gondolhatsz, hogy az apja mit okozott neki.A Kampány során kíderült, hogy a fíúk nem laknak a Szemlőhegyen, s akkor vannak ott, ha valami Média esemény van.Dobrev elszólta magát legutobb is a reggelizős riportnál.Karácsonykor színtén egy rideg-hideg légkör jőtt át.Látni lehetett, hogy mesterkélt az egész.Gondold bele magad ebbe a szituba.Gondolom, hogy te is lázadnál, s olyat tennél, amit úgy gondolsz, hogy visszaadom azt amit velem tettetek.Gondold el a gyerek amikor a nagy csata hevében bebizonyosodik, hogy apját az Űgyészség Biróság elé licitálja, vagy hogy nem éppen azért lehet szabadlábon, mert makulátlan, hanem mert elévül a büncselekmény.A megnyílvánulásai a Médiában, a bohockodás, a támadás minden írányban, mindenki lenézése stb.Miért nem lehet elképzelni, hogy egy nagykamasznak ez sok, ha 18 éves is.Esze talán van, szeme és füle is.Lehet, hogy más értékrenddel áldotta meg a jó Isten az is benne van a pakliba.Kí akart szállni, s ezzel tudott.Mások elcsellengenek, hogy megszabaduljanak egy szítuból, Ő ezt az utat választotta.Én azért jobban együtt érzek vele, mint az apjával és a helyzetével.
Előzmény: Nagulnov (1106)
Törölt nick Creative Commons License 2006.04.06 0 0 1108

Tudom, értem. A kettő között két különbség van:

 

1. Az ő tettük közvetlenül kapcsolódik politikához (kampányhoz, mindegy).

2. Amit ők csináltak - bizonyítottnak érzem, ezt pedig még mindig nem.

( http://forum.index.hu/EditArticle/ReplayEditArticle?a=53608212&t=9140060 )

 

Ami viszont ugyanaz, hogy onnan is, inen is kikerültek adatok, ezért viszont jól seggbe kellene rúgni valaki(ke)t.

 

(Egyébként az (is) igaz, de mellékes, hogy még az itteni balos "kommandó" se csectetgeti annyira a simlicska gyereket, mint ti itt. (Ráadásul a jobbak, természetesen maci is idegyűlt a vérszagra.))

 

 

Előzmény: Nagulnov (1099)
Kitty Bennett Creative Commons License 2006.04.06 0 0 1107


Ha kiskorú személyről van szó, nem helyeslem. Ha találok ilyen topicot, ami SL fiát emlegeti bünözőként, abban is megírom az álláspontomat.


A rongálás tényét nyílvánosságra lehet hozni, és azt is, hogy az elkövető az ellentábor prominens személyének hozzátartozója, de többet nem!

Ha nagykorú személy politikai indíttatásból, politikai plakátot rongál, akkor az ő megnevezését elfogadhatónak tartom.
Előzmény: UtherPendragon (1096)
Nagulnov Creative Commons License 2006.04.06 0 0 1106

18 éves - fel tudja mérni hogy milyen kárt okoz ezzel az apjának/még a gyanúval is. Nem kisgyerekről van szó.

 

Ha nem direkt csinálta - ami már nekem is eszembe jutott.:)

Előzmény: JEFFREY (1093)
UtherPendragon Creative Commons License 2006.04.06 0 0 1105
Mi sem mondjuk akkor rád, hogy disznó vagy.
Előzmény: Törölt nick (1103)
Nagulnov Creative Commons License 2006.04.06 0 0 1104

Vajon azon is ennyire felháborodtak - hogy mit keresnek azOrbán gyerekei egy szexújságban?

 

Biztos.

Előzmény: UtherPendragon (1100)
Törölt nick Creative Commons License 2006.04.06 0 0 1102

Kopjál le rólam gyorsan. A szenátorasszony profi (vagy legalábbis annak véli magát).

(még az orbán gyerek kapcsán se írtam semmit, undorítónak tartottam egy gyerek belekeverését, még ilyen szinten is)

Előzmény: Calvano (1097)
Nagulnov Creative Commons License 2006.04.06 0 0 1101

Az a gond hogy elég jól ismerünk titeket/bal/libek* - ha ezt egy olyan politikus gyereke csinálja akitől hánytok - akkor egy-két/vagy tíz évig is azon poénkodtok. Naponta.

 

*Szóval az ilyen erkölcsi felháborodást/tisztelet a kivételnek - én pl elég lazán veszem tőletek.:)

Előzmény: Kitty Bennett (1094)
UtherPendragon Creative Commons License 2006.04.06 0 0 1100
Azt' mennyire nyivákoltál a gyerekkel való kikezdés szemétségén a Simicska-csemete ügyénél? Semennyire? No akkor coki.
Előzmény: Törölt nick (1098)
Nagulnov Creative Commons License 2006.04.06 0 0 1099

Szinte biztos vagyok benne - hogy a sajtó ezt nem akarta kiadni/tárolták a sztorit és nem használták volna fel.

 

Aztán jött a Simicska gyerekes/ott is kiskorúak stb. - ja hát ha ti így - ilyet mi is tudunk.

Előzmény: Törölt nick (1092)
Calvano Creative Commons License 2006.04.06 0 0 1097
Most nem kiflitolvajoztok? Nem, mert az nem is lopás volt, csak szerettek hazu...ferdíteni!

Magyarország miniszterelnökének a fia LOPOTT és kész. Nincs mit szépíteni. Apja-fia.
Előzmény: Törölt nick (1071)
UtherPendragon Creative Commons License 2006.04.06 0 0 1096
Remek - mindezt szóvá tetted a Simicska-csemete (! Indexes stíl!) kapcsán is?
Előzmény: Kitty Bennett (1094)
Nagulnov Creative Commons License 2006.04.06 0 0 1095
Figyelj arról szerintem már jó sokat beszéltetek - most meg erről beszélünk. Biztos érted.
Előzmény: Törölt nick (1085)
Kitty Bennett Creative Commons License 2006.04.06 0 0 1094


Ember, vonatkoztass már el a poltikai szimpátiáidtól!
Ez egy eset, ami bármikor megtörténhet veled, vagy a te gyermekeddel is!


Nem tudod, hogy valójában mi történt. Nem tudod, hogy mit találtak, hol találták és hogyan az érintett személynél. Nem tudod, hogy önként pakolta-ki a zsebeit, vagy megmotozták. Arról egyetlen tudósítás sem szól, hogy bárki látta volna, hogy eltett, vagy megevett valamit. Tehát a tényállás sem tisztázott. Gyenge pont a fiú szempontjából, hogy az anyja fizetett az ügy lezárása érdekében. Nem tudjuk, mit tartalmaz a jegyzőkönyv, pl. milyen jogfenntartás mellett írták alál.

Nem a bolti tolvajlás leleplezői ellen vagyok. A módszer jogszerúségét vitatom, és a személyiségi jogok megsértése ellen tiltakozom.

Gyilkosok, rablók monogrammal szerepelnek a tudósításokban, egy maximum szabálysértésen kapott (bár az esemény megtörténte sem tisztán bizonyított) állampolgár névvel, képpel szerepel újságban, TV-ben!



Előzmény: Fortissimo (1069)
JEFFREY Creative Commons License 2006.04.06 0 0 1093
Én nem szeretem, ha valaki egy gyereket kavar bele, az apja víseletes dolgai miatt.Szeríntem nem tudhatjuk, hogy mi áll a háttérbe.Annyit Dobrev is elárult, hogy nem volt felhötlen a kapcsolat.Most, hogy apuka kampánycélokra fel tudja a "szerencsétleneket" használni és mutogatja, a gyerekek sem érezhetik magukat nagyon jól.Lehet, hogy érzik, hogy Ők eszközök és nem a szeretet az, ami a korábban nemtörödöm, nagyívben le@arom magatartása képmutatóvá teszi számukra.Gondolom az iskolában sem bánnak ketyüs kézzel velük a társaik.Nem beszélve arról, hogy mit éltek át akkor, mikor az édesanyjukat lecserélte egy fiatalra, s ott hagyta magukra.Most meg előkapja őket saját egoja miatt.Nem tudom, de lehet, hogy a srác ezzel a lázadásával akart kítörni abből a mesterségesen kreált helyzetből, amibe belekényszerítették.Le akart pattani erről a hazugságról, ami körülvette, hogy "négygyermekes" szerető családapa image.Én sajnálom a kölyköt, de a mamát sem értem, hogy miért ment ebbe bele, hísz a gyermekéről van szó.Ha jól tudom nem volt valami szép válás, meg az utóharcok sem voltak valami elegánsak, ahogy már lenni szokott.Fiuknál sokszor előfordul, hogy jobban megvíselik a válások, mint a lányokat, s most még ez a cirkusz ami van az apja által gerjesztve túl sok volt.Mégegyszer a gyereken senki ne törjön pálcát.El a kezeket a gyerekektől, s el a gyerekeket a politikától. 
Előzmény: Nagulnov (1074)
Törölt nick Creative Commons License 2006.04.06 0 0 1092

Nem mentségnek szántam. Ettől még beteg(ség). Egyszerűen ami taszít, hogy mégiscsak egy gyerekről van szó, sajnálom azt is, hogy belekerült egy ilyenbe. Az "ellenoldali" gyerekeket is sajnálnám, simlicska gyerekét is sajnálom, de ez nem menti őt se és a Gyurcsány fiút se, ha kiderül, hogy elkövette a lopást.

(még azt se mondom, hogy politika, már elmondtam, hogy (sajnos) a másik oldalon is lecsapn(j)ák)

 

http://forum.index.hu/EditArticle/ReplayEditArticle?a=53608212&t=9140060

 

Előzmény: Nagulnov (1083)
Nagulnov Creative Commons License 2006.04.06 0 0 1091
Nem szellemi fogyatékos - csak tanulási nehézségei vannak. Erre neki állnak sirdogálni - hogy szegény beteg gyereket bántják a szemét jobbosok.:)
Előzmény: UtherPendragon (1087)
UtherPendragon Creative Commons License 2006.04.06 0 0 1090
Nem, jelenléteddel együtt sem az.
Előzmény: Törölt nick (1089)
Nagulnov Creative Commons License 2006.04.06 0 0 1088

Arról nem panaszkodott - hogy a Simicska/ha az övé - meg a Krupper kiskorúak nevét kiszivárogtatták a sajtónak?

 

Mondjuk az itteni bal/libek is csak a Gy. gyerek miatt vannak kiakadva.:)

Előzmény: Törölt nick (1048)
UtherPendragon Creative Commons License 2006.04.06 0 0 1087
Kovács Pisti számára vonzó perspektíva, nomán.....

:-)))))
Előzmény: Nagulnov (1083)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!