Ezeket az eszközöket használom a mindennapi bundaápolásbakor. A látható szőrhalmaz egy 40 perces nagyon alapos fésülés eredménye (hetente egyszer van alapos fésülés ami kb 40 perc, a hét többi napján csak negyed óra a bundaápolás, de az soha nem marad ki.) hálisten a filcesedést meg a csomókat még hirből sem ismerjük :)
Nagyon örülünk nektek, szépek vagytok!!!! :) (Kicsit mindig elkap a lelkifurdalás, ha Dorothy bundájára nézek, aztán pedig az enyéimre, nem kis munkádba kerülhet ennyire ficmentes állapotban tartani!) Lány cica létére szép nagyra nőtt! Nekem a kandúrom ekkora! (Jóval 5 kiló felett van, de talán már nem fog nőni, mivel 3 éves.)
Ami azt illeti, a képek alapján pózolni Dorothy is nagyon tud! (Mint Munin...) Nálunk egyedül Yoda a fotogén, Dorina menekülőre fogja, ha kamerát lát...
Szomorú vagyok,hogy szinte én vagyok az egyetlen akinek perzsa macskája van...Mi van veletek?Nem akartok büszkélkedni a győnyörü szép perzsamacskátokkal?Nem értem...
Egyébként a perzsa cica kandúr. Fejér illetve Veszprém megyeiek jelentkezését pároztatás céljából szívesen fogadjuk :-))). Már nagyon kivan szegény Rocky.