Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2007.07.05 0 0 26
Törölt nick Creative Commons License 2007.07.05 0 0 25
 Ezeket az eszközöket használom a mindennapi bundaápolásbakor. A látható szőrhalmaz egy 40 perces nagyon alapos fésülés eredménye (hetente egyszer van alapos fésülés ami kb 40 perc, a hét többi napján csak negyed óra a bundaápolás, de az soha nem marad ki.) hálisten a filcesedést meg a csomókat még hirből sem ismerjük :)
Előzmény: Leiah (21)
Pici gazdi Creative Commons License 2007.06.27 0 0 24

Boldog szülinapot Dorothy!!!!

 

Előzmény: gumimacy67 (22)
Leiah Creative Commons License 2007.06.26 0 0 23

 

                                      Boldog szülinapot Dorothynak!!! :)))

Előzmény: gumimacy67 (22)
gumimacy67 Creative Commons License 2007.06.26 0 0 22

Kedves Leiah !

 

Naponta 10-15 perc fésülés és hetente egy nagy fésülés, ami kb. 40 percig tart.

Dorothy holnap lesz 1 éves és 3 kiló körül van.

Előzmény: Leiah (21)
Leiah Creative Commons License 2007.06.26 0 0 21

Sziasztok!!!!

 

Nagyon örülünk nektek, szépek vagytok!!!! :) (Kicsit mindig elkap a lelkifurdalás, ha Dorothy bundájára nézek, aztán pedig az enyéimre, nem kis munkádba kerülhet  ennyire ficmentes állapotban tartani!) Lány cica létére szép nagyra nőtt! Nekem a kandúrom ekkora! (Jóval 5 kiló felett van, de talán már nem fog nőni, mivel 3 éves.)

 

Ami azt illeti, a képek alapján pózolni Dorothy is nagyon tud! (Mint Munin...) Nálunk egyedül Yoda a fotogén, Dorina menekülőre fogja, ha kamerát lát...

Előzmény: gumimacy67 (20)
gumimacy67 Creative Commons License 2007.06.26 0 0 20

Sziasztok !

 

Kicsit megkésve de itt vagyunk :))

 

 

 

 

 

 

Pici gazdi Creative Commons License 2007.06.26 0 0 19

sziasztok!

hehe...!

Cecikémmm!!!

 

Előzmény: Leiah (18)
Leiah Creative Commons License 2007.06.26 0 0 18

Reménytelen...

 

Itt a nyár, és a jó idő, mindenki keresi a kalandot, csak én ülök itt a gép ellett, ahelyett, hogy strandolnék...

Pici gazdi Creative Commons License 2007.06.22 0 0 17
Igen! :))
Előzmény: Leiah (16)
Leiah Creative Commons License 2007.06.22 0 0 16
Riasztani kellene Gumimacy-t, és Dorothyt!!!! :) Akkor már egy cicával többen lennénk...
Pici gazdi Creative Commons License 2007.06.22 0 0 15

szia!

sajnos én is későn találtam rá erre a topikra addigra ,,kihalófélben volt van" :(( kéne pár új lelkes gazdi aki ,,felpezsdítené a topikot"!

Előzmény: Leiah (14)
Leiah Creative Commons License 2007.06.22 0 0 14

Sziasztok!

 

Méghogy itt senkinek sincs perzsa cicája!!!! Egy himalájapár büszke gazdája vagyok, és általában a "Kedvenc cicáink" topicban tartózkodom.

 

Bemutatnám őket, ők Yoda és Dorina. Valamint most van négy törpe is.

 

 

YodaYoda

 

 

DorinaDorina

 

 

Adnan cicaÉs egy törpe-turpi.
Pici gazdi Creative Commons License 2007.05.12 0 0 13
Én szavaztam! :)
Előzmény: Törölt nick (12)
Törölt nick Creative Commons License 2007.05.08 0 0 12

Kérlek titeket és mindenkit aki szeretia perzsamacskákat szavazzatok Dorothyra(a két angyal).

 

http://www.nana.hu/index.php?apps=cicavizio&order=legfrissebb&sf=0

 

Köszönöm

Pici gazdi Creative Commons License 2007.03.18 0 0 11
sehol senki?! :((((((((((((((((((((((((((((((( ilyen szomorú vagyok és még jobban!!!!!:(:(:(:(:(((((((((((((((((((((((((((
Pici gazdi Creative Commons License 2007.02.23 0 0 10
Sajnos már itt sincs senki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Katus870512 Creative Commons License 2006.09.29 0 0 9
Szia!Sajnos a kép lemaradt!:(Felteszed újra?
Előzmény: Nóci94 (8)
Nóci94 Creative Commons License 2006.09.29 0 0 8
Zénó féperzsa, de a kép készülte óta sokkal nagyobb és kövérebb, tiszta Garfield!:)
Gunner_19 Creative Commons License 2006.04.10 0 0 7
Köszi! :)
Előzmény: szuszmok (6)
szuszmok Creative Commons License 2006.04.09 0 0 6

Szia,

Van egy másik, régebbi perzsás topik, szerintem ott "gyülekeznek" a perzsa macsekok kiszolgáló személyzetei:)) Javaslom, kukkants át oda!:-)

Előzmény: Gunner_19 (5)
Gunner_19 Creative Commons License 2006.04.08 0 0 5
Szomorú vagyok,hogy szinte én vagyok az egyetlen akinek perzsa macskája van...Mi van veletek?Nem akartok büszkélkedni a győnyörü szép perzsamacskátokkal?Nem értem...
Gunner_19 Creative Commons License 2006.04.05 0 0 4
Sziasztok.


NA MI VAN?SENKINEK NINCS PERZSA MACSKÁJA??????
Gunner_19 Creative Commons License 2006.04.04 0 0 3
Édes nagyon.Szerintem félperzsa.
Előzmény: Törölt nick (2)
Törölt nick Creative Commons License 2006.04.04 0 0 2
nekünk van, de csak félperzsa.nem tudjuk biztosan mert mi befogadtuk.és most szült:))))
Előzmény: Gunner_19 (1)
Gunner_19 Creative Commons License 2006.04.04 0 0 1
Köszi szépen!

Egyébként a perzsa cica kandúr. Fejér illetve Veszprém megyeiek jelentkezését pároztatás céljából szívesen fogadjuk :-))). Már nagyon kivan szegény Rocky.
Előzmény: bindera (0)
bindera Creative Commons License 2006.04.04 0 0 0
arany0s
Gunner_19 Creative Commons License 2006.04.04 0 0 topiknyitó
A MI CICÁINK:

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!