Keresés

Részletes keresés

Rogyina Zita Creative Commons License 2020.05.19 -1 1 86495

Téged is kidumált a bugyidból ?

Beszarok a vén kéjencen !

 

 

Előzmény: Törölt nick (86494)
Törölt nick Creative Commons License 2020.05.19 -1 0 86494

 

Józsi bácsi !

 

Nem találom a telószámát !

Vissza az egész: mégsem dughat meg a barátaival !

Kijózanodtam!

( a bugyimat küldje vissza legalább !)

Stornó a kártyaklub !!

 

 

Jawa82 Creative Commons License 2020.02.10 0 0 86489

Nem adtál meg ameil címet.

Előzmény: Baka02 (86487)


Baka02 Creative Commons License 2020.02.08 -1 5 86487

Sziasztok.31eves 68kg ápolt roma csaj vagyok partnert keresek aki megerőszakol megaláz .

 

Törölt nick Creative Commons License 2020.02.01 -1 2 86484

Dugásra max. arra viszont elég gyorsan van jó pár FB csoport, ahol hemzsegnek a fehérmájú nők.

 

Társ... hát. Biztos lehet, van ilyen is. De én úgy vettem észre a legtöbb nő vagy kamus férfi, vagy robot vagy csak unatkozó barátnő, feleség, aki max felnéz, esetleg levelez. Ha találkozni akarsz, akkor eltűnnek, nem írnak vissza.

Törölt nick Creative Commons License 2019.11.13 -1 0 86483

De kisebb az esélye, hogy erre képes egy mezei idióta, ahhoz már tudás is kell. Azok nem ismerkednek és csetelgetnek nőnek kiadva magukat, hanem lóvéra hajtanak és idővel kiderül, hogy nagyon szegény, hogy nincs egy vasa sem... stb.

Előzmény: CraStLov (86482)
CraStLov Creative Commons License 2019.11.13 0 1 86482
... A cél természetesen élőben találkozni, ha ismerkedni szeretne az ember.
De egy plattformhoz képest az email az előrelépés.
Nem mindenki akarja nagyközönségnem kiadni a telefonszámát, skype címét.

Ha át akar verni, akkor át is fog. A mai technologiával live videoban varázsolnak neked szép baba női arcot...
Előzmény: Törölt nick (86480)
Törölt nick Creative Commons License 2019.11.13 -2 0 86481

Tisztelt Király Úr,

Kedves Misel !

 

Mivel, most épp a társkeresés oldalon vagyunk- igazat kell adjak.

De aki chat, vagy fórumon megjelenik, nem törvényszerű, hogy real time 3D kapcsolat a kizárólagos célja.

Egyszerűen, csak e módját használja gondolatai megosztására.  Az is gyakori, főleg nőknél, hogy nem szívesen adja i magát egyhamar, nem tesz fel olyan képeket amit majd megbán.  Kifogásnak fogod venni, de nem szeretnék túl nagy nyomat hagyni magam után. Jövök, megyek, tudom nagy űrt nem hagyok magam után.

Lehet ettől trollnak tartani.    Sajnálom.

 

Üdvözlettel: Orália

 

Előzmény: Törölt nick (86480)
Törölt nick Creative Commons License 2019.11.12 -1 1 86480

Az e.mail semmire sem jó. Én ha társkeresőn ismerkedem azonnal FB profilt kérek, vagy skype akármi, ahol kamerában tudom csekkolni.... pár magát nőnek kiadó homokos meg bi meg félkegyelmű, travi stb. pasi átvert már párszor, köszönöm nem kérek belőle többet.

Előzmény: CraStLov (86479)
CraStLov Creative Commons License 2019.11.12 0 0 86479

Szerintem nem troll!

 

Van benne igazság. A társkeresőkön mindenki az általa legelőnyösebbnek gondolt oldalát mutatja.

Privát e-mail az előrelépés, ez is teljesen igaz. 

Viszont a fórum törzsközönsége egy stabil és (szeretném azt hinni, hogy) intelligens klub. 

Egy plattform az első benyomások szerzésére.

Ha több blogot olvasol, akkor kialakul a képed valakiről, aki mindenhol leírja a véleményét.

 

Előzmény: Törölt nick (86478)
Törölt nick Creative Commons License 2019.11.12 -2 0 86478

Do not feed the trolls ?

 

Miért lettem troll ?

Mert a személytelenség mögé bújva, a társkeresőkön mindenki a legjobb arcát mutatja.

Nem mondtam, hogy betegek - csak nem alkalmas fóruma a normális emberek kapcsolat ápolására.

Itt is előbb utóbb a privát mail az előrelépés.

 

Do not feed the trolls ?     Ez ellen nem tehetek sajnálom !

Előzmény: Törölt nick (86477)
Törölt nick Creative Commons License 2019.11.12 -1 0 86477

Ez egy troll. Ne etesd, ne foglalkozz vele!

Előzmény: CraStLov (86476)
CraStLov Creative Commons License 2019.11.11 0 1 86476

A társkereőkön sem csak a beteg emberek vannak.

 

Az tény, hogy itt a fórumon is vannak érdekes személyiségek.

 

Napi 10-11 órát dolgozom én is. Bizonyos körülmények miatt egyedül élek.

Hogy beteg lennék? Nem, nem vagyok az.

Kellesz? Ezt így egy sor alapján döntse el látatlanban minden férfi rólad?

 

Írj egy e-mailt, a címem nyílvános és elkezdünk beszélgetni, mit is keresel itt kislány!

 

Előzmény: Törölt nick (86475)
Törölt nick Creative Commons License 2019.11.11 -2 1 86475

Én futottam egy.kért kört társkereső helyeken.   

 

Érdekes módon azt tapasztaltam, hogy csupa klassz pasi fent fenn, évek óta. 

Mind kedves, humoros, önzetlen, diszkrét, értelmes, türelem, klassz férfi.   Jó az ágyna, csak a partner a fontos, kitartó, türelmes, ....... és mégis évek óta várják, aki ezt el is hiszin

 

Bizonyára így van ez a nőknél is.   Őket is figyelem, nem láttam még alkoholista, munkamániás,  ortopéd fejű, depressziós egyedet sem, mindenki cuki, ari, ..... szóval szuper.

 

A társkereső oldalak a szarok- képtelenek ezt a sok tökéletes személyt összehozni.  Kézbe veszem a saját sorsomat :

Kinek kellek ?

 

Orália

 

 

 

Tom8i8 Creative Commons License 2019.10.12 -1 1 86472

Szerintem fel kellene vedd a "közellátó" szemüvegedet? :)

Látom a minőség távol áll az ízlésedtől...

Előzmény: Rekesz Elek (86471)
Rekesz Elek Creative Commons License 2019.10.10 -6 1 86471
Ha formás popsid van, miért nem arról raktál fel képet?

És ki akarná megvenni az összehugyozott bugyidat?
sólyomszemű Creative Commons License 2018.11.04 0 0 86463

Hahóóóó! Van itt még valaki? Öt év óta nem léptem be ide, gondoltam, körülnézek egy kicsit...

fp2018 (X) 2018.09.25 -4 0 86457

Ha valami igazán különlegeset akarsz, itt a helyed! :) Nézz be a forropercek szexpartner keresőre és nem bánod meg ;) Nálunk nincsenek tabuk! :P

Boszorka Creative Commons License 2018.08.14 0 2 86454

Hahaha.... Közel 13 éve vagyunk együtt a társammal. Köszönjük nagyon jól vagyunk, sima ingyenes társkeresőn találtuk meg egymást.

Előzmény: forgione1 (86449)
molokooo Creative Commons License 2018.08.14 -4 0 86453

A https://www.elittars.hu/ oldalt szeretném ajánlani, szerintem ez a legjobb most Magyarországon. Itt találtam meg a párom akivel 3 éve együtt vagyunk. 

Laura2018 Creative Commons License 2018.07.15 0 0 86452

Szia Creativus!

Köszönet az érdekes írásért,elgondolkodtatott nagyon.

Szép estét:)

Előzmény: Creativus (86450)
-kozi- Creative Commons License 2018.06.18 0 0 86451

Azt hittem nemi betegség szempontjából! :P

Előzmény: Fragosiriani (86448)
Creativus Creative Commons License 2018.06.17 -3 3 86450

Kiegészíteném forgione1-et egy másik oldalról (s ezzel megerősítem, hogy helyes tanácsot adott):

 

A szexualitásról való tudásunk az utóbbi 10 évben kiegészült néhány nagyon fontos elemmel, amelyek sokat segítenek abban, hogy tartós párkapcsolatod legyen (akár a sírig), és a következő pár évtizedben mindenképpen meghozandó törvények miatt ne maradj kevésbé előnyös helyzetben azokhoz képest, akik elegendő utódot képesek biztosítani a társadalom jövője számára.

 

A lényeg tömören: A szex nem csupán egy kellemes együttlét két ember számára mindenféle mellékhatás nélkül (itt nem a fogamzásról van szó). A szeretkezések komoly nyomot hagynak az emberben evolúciósan kialakult hormonhatások (lásd. oxitocin) következtében, és erős, megszüntethetetlen kötődést alakít ki a pár tagjai között. Ez a jó párkapcsolat alapja, a szex olyan partnerrel akivel jól megértjük egymást, és aki mellett egyébként is hosszú távon együtt tudnánk maradni.

 

A kialakult kötődés léte elengedhetetlen, de sajnos - és ez tudományos bizonyosság - ez csak akkor működik helyesen, ha az első partnerünk a társunk. Ha az elsőt elhagyjuk - amellett, hogy ez szerelmi csalódást okoz - akkor a további partnerek között a kötődés szétdarabolódik, és gyakorlatilag hatástalanná válik, s emiatt ezután már könnyű megcsalnunk a párunkat, noha az első esetén - bizonyítottan - sokkal nehezebb.

 

Nagyon nehéz elsőre megtalálni az "igazit", s ezt a kialakult társadalmi gyakorlat teszi ritkasággá. Ugyanis hiába a szimpátia egymás iránt, ettől függetlenül(!) az esély csupán 25%, hogy ő az aki hozzánk való. Négy kapcsolatból három idővel felbomlik az összeillés hiánya miatt, de csak évek múlva! Ugyanis azt a rossz szokást vettük fel, hogy a megismerkedést követően hamarosan szexbe kezdünk (hiszen jó az mindkettőnknek), és a kialakult kötődés meghamisítja az ítéletünket. Tévesen érezzük az egymáshoz tartozást (ez ugyanis a kötődés egyik jele), s "se vele, se nélküle" helyzetben őrlődünk sokáig, nem tudunk szakítani. Ha sikerült mégis, akkor amellett, hogy elvesztegettünk mindketten rengeteg időt, a további kapcsolatokban már azt is könnyen otthagyjuk, aki hozzánk való volna, a kötődési mechanizmusunk sérülése miatt.

 

A helyes recept - meglepő módon - az, hogy amíg nem ismertük ki egymás tulajdonságait, és nem döntöttünk abban, hogy mindkét részről teljesül az egymáshoz valóság, ne kezdjünk szexbe! Hozzá tartozik, hogy reális döntést csak akkor tudunk hozni, ha nem állandóan csak az előnyös tulajdonságainkat mutogatjuk, illetve nem izgalmas programok tucatjaival csapjuk el az időt, az egymás megismerése helyett.

 

Amióta (50 éve) a szexforradalom lezajlott, azóta nincs igazán alkalmas hely arra, hogy párt keressünk. Leginkább alkalmi kapcsolatba tudunk belebotlani, ami a fentiek szerint a jövőnket teszi tönkre. Súlyos társadalmi probléma ez, s egyértelműen levezethető belőle az a népességfogyás, amely az fejlett nyugati civilizáció összes régiójában jelentkezik. A következményei ismertek, de még 15-20 év kell, hogy kibontakozzanak, mivel a szexuális korlátok feloldásának hatása kb 3 generáció után jelentkezik (kb. 60-70 év). A elöregedett társadalomban nagyon sok az öreg, és kevés az őt, és saját magát is ellátó munkaképes, s nem csak az ellátások (pl. orvosi) akadoznak, lehetetlenülnek el, hanem pl. a nyugdíj vagy hasonló minden formájához kiürülnek a források.

 Mivel világjelenség, ezért a civilizált világ előtt két út van: 1. hagyja, hogy a népességet lecserélje idegenből jött tömeg, meg nem értve, és lerombolva a helyi kultúrát, megváltoztatva a nyelvet és a szokásokat. 2. Olyan népesedéspolitikát alakít ki amelyben felértékelődnek a gyermekvállalásra alkalmas családok, ám ehhez a pároknak hosszan tartó együttlétre van szüksége (az evolúció épp emiatt alakította ki a hormonális kötődés mechanizmusát).

 

Vegyük észre, hogy a születendő gyermekeknek olyan családra van szükségük, amelyben sérülésmentesen nőhetnek fel. Sajnos az elmúlt 50 év ennek az ellenkezőjére szolgáltatott példát tömegesen elterjesztve vagy a válásokat, vagy a pokoli hosszú, veszekedős együttlétet. S a fiatalok már házasodni sem kívánnak emiatt, pláne gyereket vállalni.

 

Rajtad áll milyen jövőt választasz magadnak. Megvalósítani kicsit nehéz lesz (ma sok kutató dolgozik azon, hogy könnyebbé váljon), de elszúrni nagyon is könnyű.

 

Előzmény: Fragosiriani (86448)
forgione1 Creative Commons License 2018.06.17 -3 1 86449

Mire gondolsz?

Normál társkereső oldalak ingyenesek, vagyis úgyis használhatóak.

Aki fizet érte az már duplán lúzer sc! :-)

 

A szexkeresőkön pedig szerintem csak hivatásosokat kapsz, jó pénzért.

 

 

Legjobb ha önmagad értékét növeled, művelődsz, sportolsz, társaságba jársz és ott keresel magadnak társat.

 

Társkeresőkön normális társat sosem fogsz találni.

Amelyik külsőre jól nézne ki az belül lelki bajos, amitől inkább menekülj.

Másik kategória a rusnya és kövér.

És szép számmal akadnak kamusok, akik másnak adják ki magukat vagy csak a pénzed kell, mert már 16 évesen lebabáztak :-)

 

De gondolj bele. Normális életvitelű, egészséges értékrenddel bíró embernek nincs szüksége társkeresőre. Ott csak selejtet találsz.

 

Tehát magad értékeled le ha odamész.

Helyette tedd amit kiemeltem.

Előzmény: Fragosiriani (86448)
Fragosiriani Creative Commons License 2018.06.17 0 0 86448

Aki szexpartner kereső oldalakra aktiválta már magát, mit tapasztalt? Megbízhatóak? Pl. egy aktivációs kód lekérésénél nem húzták le irreálisan a telefonja számlaegyenlegét?

(ingyenes együttlétet-kapcsolatfelvételt segítő oldalak hitelességére gondolok), főleg a "szexbarát" hitelessége érdekelne, ha szabad konkrét webcímet ide írni.

Köszönöm a komolyan vehető válaszokat előre is!

pingu22 Creative Commons License 2018.06.06 0 0 86447

Már 1 hónapja találtam egy ingyenes társkeresőt (partkeresek.hu), 2 lánnyal is találkoztam onnan (hibbantak nem voltak) de a találkozón az derült ki nem egymást keressük.

Szóval nem feltétlen kell fizetős társkeresőt választani.

Előzmény: pingu22 (86446)
pingu22 Creative Commons License 2018.05.02 0 0 86446

Volt már netes ismerkedésből párkapcsolatom, ez is egy esély ne adjátok fel.

Öregúr43 Creative Commons License 2018.04.29 0 0 86445

Gratula!!!

Előzmény: Boszorka (86440)
Dobbokocka Creative Commons License 2018.04.24 -6 1 86444

Aki az interneten tarsat keres az csak egy hibbant csajt fog talalni.

 

Boszorka Creative Commons License 2017.12.26 0 5 86440

El vagy ám tévedve erősen. 12 éve jöttem össze a társammal, egy társkereső oldalon. Ő 75, én 70 éves voltam akkor. Nem foltozok semmit,. Jól vagyunk. Sokat utaztunk együtt, kellemesen élünk totál egyen rangúan. Pillanatnyilag még egyikünk se nyomorék. Vedd elő az ujjaidat és számold ki hány évesek vagyunk most. Nem várjuk a postást, mert saját bankszámlánk van.

Nem tudom vannak-e szüleid és róluk hogy gondolkozol. Érdekes lehet.

Előzmény: Törölt nick (86438)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!