Keresés

Részletes keresés

belert Creative Commons License 2014.05.10 0 0 86138

Én sem hiszem, hogy tömegesen jelentkeznének, de az nulla erőfeszítés, hogy valaki beírja ezt a felhívást, aztán ha valaki mégis jelentkezik nála, azzal csak jól jár.

 

Az emberek furcsák. Az indexen volt régebben egy cikk, ahol egy lányra írták, hogy a 25. születésnapjára azt kérte, hogy 25-en menjenek végig rajta. Megtörtént. Sok rejtett vágy lakozik mindenkiben. Lehet, hogy valakinek éppen ez a fétise, hogy egyoldalúan örömökben részesítse a fickókat. Ilyen is van.

Előzmény: jkl1 (86136)
belert Creative Commons License 2014.05.10 0 0 86137

Nem hinném, hogy sportos jóképűtől elfordulnak, ha kicsi is az önbizalma. Az ilyeneknek fel szoktak ajánlkozni a nők, nem neki kell őket hajszolnia.

Előzmény: látodnincsmitmondanom (86135)
jkl1 Creative Commons License 2014.05.10 0 0 86136

ha kizárólag szopatni akar, akkor tényleg inkább csak fizetős lányok jöhetnek szóba, mivel egy nem anyagias nő (szexpartner) valószínűleg viszonzást is el fog várni, egy fizetős csaj viszont nem, mert utóbbi nem ingyen, illetve nem (elsősorban) az élvezet miatt csinálja, hanem ebből él.

Előzmény: belert (86134)


látodnincsmitmondanom Creative Commons License 2014.05.10 0 0 86135

"egy magas, sportos, jóképű, fiatal srácnak vajon miért kell fizetnie ezért."

Attól még lehet, hogy az önbizalma nulla és fintorogva fordulnak el tőle a nőstények, nem?

Előzmény: belert (86134)
belert Creative Commons License 2014.05.10 0 0 86134

Szerintem nem hülyeség. Mibe kerül neki, hogy ingyen ide kiírja ezt a felhívást? Semmibe. Ha nem jelentkezik senki, akkor sincs semmi, ha meg esetleg igen, azt tiszta haszon.

 

Mondjuk az egészben az a gyanús, hogy egy magas, sportos, jóképű, fiatal srácnak vajon miért kell fizetnie ezért.

Előzmény: csnyfi (86133)
csnyfi Creative Commons License 2014.05.09 0 0 86133

Bazmeg, annyira impotens vagy, hogy még kurvát keresni sem tudsz, neked az kell, hogy maguktól ajánlkozzanak? Eszem-faszom megáll.

Előzmény: kdor774 (86131)
Törölt nick Creative Commons License 2014.05.05 0 0 86132

Mi egy fiatal győri pár vagyunk. A Feleségem részére keresünk egy FÉRFIT. Kor mindegy. Ápoltság, igényesség alap. Legyen jó megjelenésű, izmos, erős, határozott.
Nem utazunk, és nem érdekelnek olyanok, akikkel egy gyors találkozó erejéig nem lehet személyesen is megismerkedni, vagyis nem érdekelnek GYŐR vagy GYŐR közvetlen környékén kívül élők.

 

 

gyoripar@yahoo.com

kdor774 Creative Commons License 2014.05.05 0 0 86131

Sziasztok! Magas, sportos, jóképű 23 éves főiskolás srác vagyok, LÁNYOKAT szopatnék Budapesten. Fizetnék is érte! Diszkréció maximális, nem hivatásos is írhat nyugodtan! Ha érdekel: kdor774@gmail.com

Törölt nick Creative Commons License 2014.04.08 0 0 86130

Én punci párti vagyok

Előzmény: Törölt nick (86129)
Törölt nick Creative Commons License 2014.04.01 0 0 86129

"Nem tudom, változott-e a helyzet mostanra a társkeresőkön."

már most ki kell írni hogy jobbikos-e vagy mszmp-s-e vagy fideszes-e.

és ez is sokat segít.

Előzmény: Zsoccccc (86128)
Zsoccccc Creative Commons License 2014.04.01 0 0 86128

Na hellóka mindenkinek :)

Nagyon furcsa feljönni ide és visszanézni, hogy 2 éve milyen dolgok történtek velem társkeresés terén.Azóta nem is kerestem senkit és nem is lett senkim.Szépen apródonként elkezdtem az álmaimat megvalósítani, s rendbe szedni magam.Mostanság kóstolgatom a testépítő életet is.Rá kellet, hogy jöjjek nem az én világom ez a párkapcsolatosdi.Természetesen a jövőt nem lehet megjósolni, de, ha utamba állít valakit, akkor úgy is érezni fogom, hogy őt kerestem.Anno :) Szóval élek, virulok és egyre jobb az egészségem :) Nem tudom, változott-e a helyzet mostanra a társkeresőkön.

Törölt nick Creative Commons License 2014.03.22 0 0 86127

I memoriam Zvonko Stroganoff:

 

– Melyik a legtisztább hegy Magyarországon?
– ???
– A Gellért-hegy. 
– ???
– Mert minden nyári este körbekefélik!

Törölt nick Creative Commons License 2014.03.13 0 0 86126

Úgy véled, hogy rendhagyó a kapcsolatotok, mert Te vagy az idősebb? Csomó nő ismerősöm van, akinek akár tíz-tizenöt évvel fiatalabb a pasija, és nem azért, mert a srác nem talált volna minden ujjára nőt. Vagy a nő nem kapna folyamatosan bókokat a környezetéből. Így alakult, egymásban találták meg amit kerestek. Nekem is volt húsz évvel fiatalabb barátnőm, a mostani négy évvel idősebb nálam, nem ezen múlik a világ boldogsága.

Előzmény: fiona0524 (86114)
nyílméregbéka Creative Commons License 2014.03.12 0 0 86125

Mondjuk elkezdesz beszélgetni valamelyik topikban, csak úgy, lefetyelni (gyorsan sokat beszélni, különösebb mondanivaló vagy határozott szándék nélkül; wikiszótár) aztán majd csak kialakul belőle valami. Nekem bejött. 

Időnként vannak ilyen barát-, vagy társaságkereső kezdeményezések, de hamar elhalnak, vagy átmennek szexpartnerkeresőbe, mint például ez a topik is

Meg hát vannak barátkozós topikok a HUSZ-on túl is. Érdemes nézelődni.

Előzmény: fiona0524 (86123)
Törölt nick Creative Commons License 2014.03.12 0 0 86124

Hát ezt marha nehéz volt tudni, miután hozzád címezte... De akkor nyilván legalább ilyen jól tudod, h mégis mi a fene érdekel, és oda írsz. Mi olyan nehéz ezen?

Előzmény: fiona0524 (86123)
fiona0524 Creative Commons License 2014.03.11 0 0 86123

Üdv.

Gondoltam, hogy más topikban kellene keressek társaságot, de vajon melyikben????? Nos, ezt nem tudom, így csak próbálkoztam, hátha valaki tud némi tanáccsal szolgálni.

Köszönöm egyébként a hozzászólást, bár tudom, hogy nekem célzódott...

Üdv.: Fiona

Előzmény: csnyfi (86117)
Törölt nick Creative Commons License 2014.03.11 0 0 86122

Ausztráliában egy nő elvált, és új férjet keres. A feladott
újsághirdetésben egyetlen feltételt szab, hogy a jelentkező
szűz legyen. Akad egy vállalkozó, összeismerkednek,
kölcsönös a szimpátia.
A nő többször rákérdez, hogy biztosan szűz-e a fickó, a
férfi meg váltig állítja, hogy soha nem volt nővel. Össze is
házasodnak. A nászéjszakán az újdonsült férj iszonyatos
rendezkedésbe kezd a hálószobában: a székeket a falhoz
tolja, az asztalokat is, mindent elpakol a szoba közepéről.
- De hát mit csinálsz, szívem? - kérdi elképedve a nő.
- Hát, ahogy mondtam, én még nem voltam nővel. De ha olyan,
mint a kenguruval, akkor itt minden helyre szükség lesz!

Előzmény: a philadelphia kísérlet (86115)
Törölt nick Creative Commons License 2014.03.10 0 0 86121

Egy aggszűz úgy dönt, hogy véget vet a szüzességének, kivesz egy lakosztályt és felfogad egy selyemfiút. Amíg szobára megy a legénnyel, a barátnője a halban várakozik rá. Egyszer csak látja, hogy oson el a fiú, de a barátnője csak nem jön. Rosszat sejtve berohan a lakosztályba, s azt látja, hogy a volt aggszűz féllábon ugrálva valami harcitáncszerüt produkál. Mit csinálsz te őrült?
Én halálra izgulom magam, te meg itt táncolsz? Tudod lihegi a vénlány amikor betette, több volt, mint egy arasz, amikor kivette, csak egy ujjnyi volt. Itt még kell lenni egy jó darabnak!

Előzmény: a philadelphia kísérlet (86115)
Gábor 780 Creative Commons License 2014.03.07 0 0 86120

Sziasztok. Mi egy igényes pár vagyunk. Lány 33,fiu 35 éves. Keresünk szintén igényes párt a párcserés szexhez. Távolság nem akadály. Nyugat Mo.  e-mail: gabor780@citromail.hu

Törölt nick Creative Commons License 2014.03.07 0 0 86119

Nem az. Ezt biztosan tudom. De hogy miért csinálhatja még mindig, azt és sem értem. 

Előzmény: csnyfi (86118)
csnyfi Creative Commons License 2014.03.07 0 0 86118

Tuti hogy valami moderátor másodtrollnickje, különben már rég kibaszták volna innen.

Előzmény: Törölt nick (86116)
csnyfi Creative Commons License 2014.03.07 0 0 86117

Rossz topikban vagy, te nem társat, hanem társaságot keresel. Azt meg nem itt kell, hanem kb. minden más topikban. Keress valami témát, ami érdekel, szólj hozzá, aztán vagy lesz topiktali vagy nem.

Előzmény: fiona0524 (86114)
Törölt nick Creative Commons License 2014.03.07 0 0 86116

Te már szövegértelmezni sem tudsz.

 

Normális embereket keres(nek) barátnak, és nem párcserés kapcsolathoz szexpartnereket.

 

Neked pedig a fóbiáidon kívül, melyek központi része a szex, más témád nincsen. Akkor miért szólsz hozzá? Látod tényleg zaklató vagy. 

Előzmény: a philadelphia kísérlet (86115)
a philadelphia kísérlet Creative Commons License 2014.03.07 0 0 86115

 

Engem a régebbi fórumlátogatók már halálosan unnak.

 

45 éves , átlagos külsejű férfi vagyok és még szűz.

 

Már tizenéves koromban kialakult bennem az az elképzelés és meggyőződés , hogy az első nő és az első szex annál nagyobb élmény lesz , minél tovább várok vele.

 

Így kb 30 éves koromra terveztem az első intim kapcsolatot és a szüzességem elvesztését.

 

De ez az önként vállalt szüzesség olyan alapvető , szerves részévé vált a személyiségemnek , hogy még most 45 évesen is halálosan félek az elvesztésétől , mert pszichikailag nem tudnám feldolgozni.

 

Ugyannakor a plátói szerelem szintjén már huszonéves korom óta próbáltam úgymond ismerkedni lányokkal és nőkkel , akik közül sokan zaklatásnak tekintették a kitartó ismerkedési próbálkozásaimat.

 

Mindezt csak azért írtam le , hogy lássák , vannak még olyan emberek , akik meglehetősen különleges pszichikai és szexuális problémákkal küzdenek.

 

 

 

Előzmény: fiona0524 (86114)
fiona0524 Creative Commons License 2014.03.06 0 0 86114

Üdv mindenkinek!

Teljesen újként keresgéltem egy olyan helyet itt a fórumon, ami komoly ugyan, barátkozásról szól, de igazándiból szexmentes (és ezt kihangsúlyozom).

Van egy kapcsolatom, ami kicsit rendhagyó módon fiatal férfi - idősebb nő kapcsolat. A párommal mi ezt egy "nehezen emészthető kapcsolatnak" nevezzük. Sokan nem értenek bennünket, az okát, hogy miért is vagyunk mi ketten együtt, hiszen nincs olyan célunk, tervünk, mint egy azonos korú, vagy fordított (fiatal nő, idősebb férfi) helyzetben. Nálunk már nem lesz gyermek, sőt a fiatal páromnak már van általam unokája és ez még sem jelent számára problémát. 

A mondandóm elején fontosnak tartottam megjegyezni, hogy nem szexismeretséget, szexbarátságot keresünk, hiszen ezzel a résszel nincs bajunk és hiányérzetünk sincs és még kíváncsiak sem vagyunk más szexuális életére. Egyszerűen barátkozni szeretnénk emberekkel, akik a mi kapcsolatunkat nem furcsállják, nem fintorognak, nem ítélnek el bennünket, hanem kíváncsiak ránk, mint emberekre, mint talán barátságos, ismerkedni vágyó párra.

Mi ketten nagyon jól meg vagyunk egymással, néha azonban jó lenne másokkal együtt elmenni akár egy étterembe, társaságba, közösen színházba, moziba, egy jó kirándulásra, vagy csak egy jó beszélgetésre összejönni.

Mindketten értelmes emberek vagyunk, dolgozunk, éljük a hétköznapjainkat normálisan, mint olyan sokan, vannak viszont olyan dolgok, amiket jó lenne megosztani másokkal, közösen részt venni programokon.

Ehhez keresünk igényes embereket. A kor (igazság szerint) nem számít. 

Kíváncsi vagyok a véleményetekre, arra, hogy van-e egyáltalán remény, hogy itt az interneten találkozzunk egy ilyen párral, vagy akár egy egész társasággal (mert ez sem kizárt természetesen).

Várom a visszajelzéseket.

További szép estét mindenkinek.

Üdv.: Fiona

Törölt nick Creative Commons License 2014.02.26 0 0 86113

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDD

 

Naja, sztem kevesen ismerik annyira a témát, h az első 5 perc után leessen :DDD

Előzmény: nyílméregbéka (86112)
nyílméregbéka Creative Commons License 2014.02.26 0 0 86112

És képzeld, egészen a legeslegvégéig beszoptam. Az utolsó 5 percben kezdtem gyanakodni, amikor Elvissel látták sétálni. Én nem is vagyok buta :D

Előzmény: Törölt nick (86111)
Törölt nick Creative Commons License 2014.02.26 0 0 86111

Mao... de rég láttam, és milyen zseniális volt az is :DDDD

Előzmény: nyílméregbéka (86109)
Törölt nick Creative Commons License 2014.02.26 0 0 86110

:DDDDDDD

 

Nemtom, olvastad-e a kommenteket, volt akinek később sem esett le :DDDDDDDDD

Előzmény: nyílméregbéka (86109)
nyílméregbéka Creative Commons License 2014.02.26 0 0 86109

Majnem bevettem... Mint az "Igazi Mao"-t

Előzmény: Törölt nick (86105)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!