Keresés

Részletes keresés

igazihos Creative Commons License 2007.04.18 0 0 26
nagyon igaz!
Előzmény: orangutan (6)
domotor.reka Creative Commons License 2006.11.02 0 0 25
UHH! Éppen most üzekedtünk. Nagyon impressziv volt, na meg ideje is volt már.
Szegény Ági... hogy miért is nem d....g vele a férje már hónapok óta?
Kérdezd meg....
Előzmény: pussy-ka (24)
pussy-ka Creative Commons License 2006.05.15 0 0 24
Át kell nézni az illetőn...ennyi
kaktuszka67 Creative Commons License 2006.05.15 0 0 23

Abban az időben még elég naív voltam.

Mai fejemmel másképp rendezném le, az biztos.

 

Előzmény: domotor.reka (22)
domotor.reka Creative Commons License 2006.05.13 0 0 22
Ezek szerint koppant a f*szfej?
Én biztos jobban megszívattam volna...
Előzmény: kaktuszka67 (21)
kaktuszka67 Creative Commons License 2006.04.25 0 0 21

Abban az időben egyedül neveltem a gyermekeimet, elötte gyesen voltam, és én kerestem a legkevesebbet, miután visszajöttem dolgozni. Neki valahol Budán volt valami telke, és úgy gondolta, hogy oda kijárhatnék és találkozhatnánk.

No így jött képbe a bérlet. Azt hitte, ezzel segít a helyzetem :-))

Szerencsére mostmár tudok rajta mosolyogni is, hisz 10 évvel ezelőtt történt.

Sokszor megvártam míg hazament, hogy ne tudjon utánam jönni.

Volt olyan, hogy kinn álltam a buszmegállóban, odaállt elém kocsival, hogy elvisz. Tök ciki volt, mert a buszmegállóban sokan voltak, ismerősök is, de nem szálltam be. Ilyen előzmények után én maradok a busznál.

Mindent megtettem, hogy még véletlenül se értse félre a helyzetet.

Mert mi lett volna abban, ha valameddig elvisz. De félreérthető lett volna számára.

Végülis először engem hívott be a főnöknőm, hogy mi a gond. Én meg elmondtam.

Előzmény: Törölt nick (20)
kaktuszka67 Creative Commons License 2006.04.21 0 0 19

Nálam sem működött a NEM. Egyszerűen vannak olyan pasik, akik nem hiszik el, hogy jól hallották-e a választ. És hogy a válasz nem attól függ, mit igér.

Nem kell magmagyarázni, hogy miért, egyszerűen CSAK. NEM.

Odáig fajultak a dolgok, hogy diktafonra fel akartam venni a szövegét.

Közben a főnöknőm észrevette, hogy valami bajom van ( mert kollega volt az illető), és kikérdezett. No neki sikerült leállítania.

Ott tartott, hogy BKV bérletet venne nekem, ha hozzá járkálnék a telekre stb. És persze nős volt, de ez volt a legkisebb problémám vele.

Hosszú...

Örülök, ha nem jut eszembe.

 

A barátnőnek én is elmondanám, de bizonyítékot begyüjtenék, nehogy én maradjak sz*rba. 

Előzmény: Törölt nick (11)
Törölt nick Creative Commons License 2006.04.18 0 0 18
Mindenhonnan van kiut. Csak meg kell találni...
Előzmény: kormányzó (17)
kormányzó Creative Commons License 2006.04.18 0 0 17
Ettől függetlenül azt gondolom , hogy van olyan állatfaj , amelyik a NEM ellenére is zaklat , akár éveken kereszül , megnehezítve , hogy új kapcsolatot kialakítson - on .
Előzmény: Törölt nick (16)
Törölt nick Creative Commons License 2006.04.18 0 0 16
Ja, az egész az energiáról szól. Minél tovább szivja a véred annál erősebb lesz a kötés és annál nehebb lesz megszünetetni.
Előzmény: kormányzó (15)
kormányzó Creative Commons License 2006.04.17 0 0 15
" Majd az idő mindent megold "
Itt valóban nem jó húzás .
Előzmény: Törölt nick (14)
Törölt nick Creative Commons License 2006.04.17 0 0 14
Igen, az biztos, hogy a zaklatott személy viselkedése is meghatározza az ügy menetét...
Határozottan kell fellépni. Kérdés, hogy mennyire zavarja már a helyzet. Amig csak panaszkodás van, addig nem akarja igazán megszüntetni a dolgot.
Cselekedni kell. Vagy beszélni a nővel, vagy keménykedni. Sok lehetőség van, lehet választani, csak tenni kell...
kormányzó Creative Commons License 2006.04.15 0 0 12
A zaklatást , csak egy kiadós veréssel lehet megálítani .
Tévedsz , ez - az állatfaj mindenre képes , ideje , pénze és kitartása van , ha az övé nem lehet akkor senkié . Szrintem .
Előzmény: Törölt nick (11)
kormányzó Creative Commons License 2006.04.13 0 0 10
Szisztok .
Beleugatnék a témába .
Adept - nek , igaza van kell a pasiról fotót készíteni , miközben mondjuk másik nővel csókolózik ( nem a barátnő ).
Mindenképp elmondani , néha az igazság fáj .
Majd keres másik pasit !!
Előzmény: csomorika (8)
Törölt nick Creative Commons License 2006.04.13 0 0 9
Szerintem bizonyiték kell. Nehogy a férj ugy forditsa, hogy a csajszi akart kikezdeni vele, és most bosszuból felrugja a kapcsolatukat.

Ki kell tálalni...
csomorika Creative Commons License 2006.04.04 0 0 8
Részemről mindkét esetben "b" a válasz. Én nem hiszem, hogy sokáig haboznék szólni, mert a barátságnak az őszinteség is része. Mit várjon az ember idegenektől, ha a saját barátja is "kíméli" az igazságtól, miközben a háta mögött sajnálkozik rajta.
Én viszont el is várnám hasonló esetben, hogy nekem szóljanak.(úgyhogy ha tudtok valamit, legyetek szívesek...:-)) ).
És sokkal inkább egyedül, mint valaki mellett ilyen megalázó helyzetben.
Előzmény: orangutan (6)
meow Creative Commons License 2006.04.04 0 0 7
A barátnő szemszögéből akár a, akár b megoldást választja, a barátságnak nagy valószínűséggel annyi. Ha nem mondja el, akkor azért, mert mikor kiderül (mert úgyis kiderül), a megcsalt feleség nem fogja neki megbocsátani, hogy nem mondta el. Ha elmondja, akkor azt nem fogja megbocsátani. Valszeg, ha annyira boldog feleség, hinni sem fog neki, azt fogja hinni, hogy csak az irigység mondatja ezt a barátnőjével...
Előzmény: orangutan (6)
orangutan Creative Commons License 2006.04.03 0 0 6

Nem meri neki elmondani, bár tudja, hogy ezzel végleg leállíthatná a pasit, de azzal is tisztában van, hogy az ifjú, és boldog feleség belerokkanna a hírbe.

 

Ha -tegyük fel- valahogy eljut a pasi tudatáig, hogy soha nem fogja megdugni a barátnődet, akkor szerinted vajon mit fog tenni?

 

a) Magábaszáll,  és élete hátralévő részében hűséges mintaférj lesz.

b) Keres más nőt a felesége mellé.

 

Az a) esetben helyesen cselekedtünk azzal, hogy nem mondtuk el a feleségnek, mindenki boldogan él amíg meg nem hal.

 

A b) esetben pedig konzerváltuk a feleséget a "megcsalt feleség" szerepkörben, ahogy azt minden őszinte barátnő tenné.

 

 

Másik oldalról megközelítve:

Melyik lehet a jobb? Megcsalt feleségként élni, vagy időben (még gyerekszülés/teherbeesés előtt) elvált nőként élni?

Előzmény: csomorika (-)
meow Creative Commons License 2006.04.03 0 0 5
Nem tudom, mit csinálnék. Ilyen nem fordult elő velem, illetve csak a munkahelyemen, de ott rém egyszerű az ilyen problémák megoldása... :-)
Előzmény: csomorika (4)
csomorika Creative Commons License 2006.04.02 0 0 4
Tényleg.
Mit csinálsz egy pasival, aki rád akar mászni, és nem érti a nem- et?
Én mondjuk tudok annyira undok lenni...
De ezt a pasit történetesen én is ismerem. Tenyérbemászó alak.
Előzmény: meow (2)
domotor.reka Creative Commons License 2006.04.02 0 0 3
..egyszerűen meghívnám magamhoz akkor, amikor ott a bátyám. Az meg letépné a fejét a zárt ajtók mögött. Mindíg élvezem, amikor valakit megagyal. Művészien csinálja....
Előzmény: meow (2)
meow Creative Commons License 2006.04.02 0 0 2
Szerintem ez egy teljesen ál-morális kérdés... Közelítsük meg úgy: mit tenne a pasival, ha az nem lenne a barátnője férje? Mert feltételezem, egy tök ismeretlen csajhoz nem menne oda, hogy te, a férjed állandóan rám akar mászni... Ebben a megvilágításban már egyszerűbb: mit kell tenni egy pasival, aki tolakodóan nyomul, és nem érti meg a nemet? A barátnőnek - főként, mivel a te barátnőd nem akarja bevonni, nagyon helyesen, az ügybe - szerintem semmi köze az egészhez.
Előzmény: csomorika (1)
csomorika Creative Commons License 2006.04.01 0 0 1
Túl van rajta.
A fenyegetés semmi. Én mondtam neki, hogy mondja el, de sajnálja a csajt. Kérdeztem: így nem sajnálod?
Előzmény: verz (0)
verz Creative Commons License 2006.04.01 0 0 0
Miért kéne tűrni (ha nem esik jól neki a közeledés...)???

El kell küldeni a picsába, vagy megfenyegetni, h elmondja a nejének. Ha ezután sem száll le róla, akkor ott már komoly baj van a házasságával...
Előzmény: csomorika (-)
csomorika Creative Commons License 2006.04.01 0 0 topiknyitó
A történet a barátnőmé:
Hónapok óta zaklatja egy másik barátnője férje, és nyíltan megmondta neki, hogy addig nem hagyja békén, amíg " meg nem szerzi". A nő nagyon szenved az állandó telefonálgatásoktól, de legfőképp attól, hogy saját barátnője előtt kell titkolóznia. Nem meri neki elmondani, bár tudja, hogy ezzel végleg leállíthatná a pasit, de azzal is tisztában van, hogy az ifjú, és boldog feleség belerokkanna a hírbe.
Ti mit tennétek az ő helyében? Van- e ilyenkor helyes megoldás? Mert hogy jó nincs, az biztos.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!