Keresés

Részletes keresés

sybbela Creative Commons License 2012.06.11 0 0 8

Helló mindenki!

Van egy eladó kvázi midi gitárom. Valójában egy Ibanez SA gitárba beleszerelt TERRATEC AXON AX -100 MKII hangszedő, 250 hangszert tudó, és ezt az átalakítót konfiguráló rackkel. Benne vagyok abba is, hogyha az ibanez nem kell, akkor csak a racket adom el a hangszedővel. Az 88000 FT, (újonnan véve 155000be kerül). A gitárral együtt az egész 140000 FT. Számom 06303990226. Ja és a racken van a midi kimenet és a bemenet.

BigJimmy Creative Commons License 2006.12.29 0 0 7

Ha nem sikerül megoldani a problémát az alant leírt módon, javasolnék egy (legalább) ilyen hangkarit: http://www.absolute.hu/vasarlas/shop/?pid=76&back=4 , vagy egy ilyet: http://www.absolute.hu/vasarlas/shop/?pid=111&back=4

 

Előzmény: phatrow (5)
nrb Creative Commons License 2006.12.21 0 0 6
Nézz utána annak, hogy "ASIO".
(Gondolom, szoft szintit próbálsz meg vezérelni.)
Milyen hangkártyád van?
Ha SB-Live, akkor a kx-project a megoldás, ha valami "noname alaplapi", akkor az ASIO4ALL.
Ha Audigy, akkor egszerűen az ASIO drivert kell használnod.
Ha valami "puccos", akkor ellenőrizd, hogy van-e ASIO drivere, ha nincs, akkor ASIO4ALL.
Hogy hogyan kell beállítani a MAGIXben az ASIO drivert, azt megtalálod a helpjében.

Ha sikerült, kb 10-ms-os latencynál mer nem (nagyon) fog zavarni a késés.
Előzmény: phatrow (5)
phatrow Creative Commons License 2006.12.21 0 0 5
Sziasztok!

Én most kezdtem midizni, és az a problémám, hogy a billentyűzetem (fatar tmk-49, usb-vel megy be a számítógépbe) késik. A Magix Midi Studio SE-vel vezérlem. Szerintetek mi a bánatot tudnék csinálni, hogy rendesen működjön? Állítólag a billentyűzettel semmi baj. A Magix-ben kell valamit állítani? Jó lenne, ha valamelyőtök tudna segíteni. Előre is köszi
Búsulójuhász Creative Commons License 2006.07.25 0 0 4

Segítség!

Ma délelőtt Budapesten, a IX. kerületben egy mikrobuszból elloptak egy IBANEZ ROADSTAR piros basszusgitárt, fekete félpuha tokkal. A tokban volt még egy BOSS BE 8-as multieffekt, meg egy oktávpedál is.

A gitár gyári száma: 7844268 (hátsó fémlapra beütve).

Ha valaki bármit tud, ikérem keressen: 06 30 3998736, vagy berkenye@dunakanyar.net

 

Köszi!

BJ

Sandor Creative Commons License 2006.06.12 0 0 3
sokmindenre jó, de gitározni nem jó rajta (mármint gitárhangszinen)
a huronkénti piezo-t nem tudod megkerülni és utána Axon vagy Roland MIDI2Guitar konverter. hogy aztán ezt hova kötöt már szubjektív dolog.
Előzmény: dimdom (2)
dimdom Creative Commons License 2006.06.11 0 0 2

Sziasztok, uj vagyok a MIDI gitarok teren. Tudna valaki segiteni, mi mindenre lenne szuksegem, hogy a nylon-huros spanyolgitarombol MIDI gitar legyen?

-Hangszedo - RMC ??? - tudtok ajanlani valamit

-MIDI atalakito

-hangmodul

meg kell valami?

Milyenek a tapasztalataitok? Sajna meg sehol nem tudtam kiprobalni MIDI gitart... Erzesre milyen? Nagyon mas a "normal" gitaroktol? Nem kesik zavaroan? Gyozi a gyors futamokat, disziteseket? Dinamika? Zaj? Oszthatok a hurok kulon-kulon MIDI csatornakra? Koszi szepen! dimdom

Sandor Creative Commons License 2006.03.31 0 0 1
nem láttam ilyen kábelt még, de simán összekötöd a két csati azonos kivezetéseit.
a 13 pin-es GK2 kábel is ilyen.... igy szokták csinálni
max, a testet érdemes kimérni, hogy az melyik, a többinek mindegy.
Előzmény: MuzX (-)
bindera Creative Commons License 2006.03.31 0 0 0
egyenlőre 0
MuzX Creative Commons License 2006.03.31 0 0 topiknyitó
Helló!
Nemrég hozzájutottam egy Shadow SH-075 gitár-MIDI konverterhez.
Sajnos kissé hiányos, ugyanis a gitárra szerelhető egységtől a Distributor boxba menő 6 pólusú DIN dugós kábel hiányzik.

Esetleg valaki használ ilyet, hogy tudna segíteni, mi a bekötése?

Egyébkén pedig bármilyen a témába vágó tpasztalat megosztását megköszönném. Mindenféle más rendszerű érdekelne.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!