Keresés

Részletes keresés

[fidelio] musicmi Creative Commons License 2019.10.16 0 0 51

onlinetoborzo@mil.hu 

Előzmény: [fidelio] musicmi (50)
[fidelio] musicmi Creative Commons License 2019.10.16 0 0 50

Hello!

 

 

Adwords segítségével sokkal könnyebb például az alábbi üzenet keresési arányait növelni? 

 

Milyen munkát keresel? Írd meg kérdésed és gyorsan válaszolnak: onlinetoborzo@mil.hu....

 

Köszi a válaszokat :-)

Bereczki Gábor Creative Commons License 2019.10.16 0 0 49

Üdv Frankierenner,

 

Erre jártam, gondoltam rákeresek van-e itt valami Google okosság, akkor láttam a bejegyzésedet.

 

Nekem a Bökönyi Norberték építik a kampányaimat a Google reklámokban. Mi más termékekben utazunk, mint teeee. :D
De hátha segítség neked...

 

A múltkor mesélt valakit, aki kereste, mert cég szintjén tiltották ki a Googleből.
A faszinak több szexshopja volt, de valószínűleg valamit trükközöt velük.
Azt tudom, hogy ő nem vállal ilyen területről megbízásokat, de egy kérdést megér.

 

Azt se tudom, hogy mi lett a vége a fenti ügynek, de lehet, hogy tud segíteni, mert régi motoros.

 

https://pallascommunication.hu/

 

Előzmény: Frankierenner (47)
jozefina2 Creative Commons License 2019.10.10 0 0 48

Tudom már kissé elévült a kérdés, de hátha valakinek még hasznos lesz a válasz. Kezdésnek, a Google Skillshop-ban van oktató modul az összes Google termékre, ott érdemes megcsinálni a Google Ads modult meg bármi mást ami szükséges lehet a jövőbeli projecthez.

Előzmény: Nemes Ádám (44)
Frankierenner Creative Commons License 2019.08.13 0 0 47

Az én tapasztalatom az, hogy 5 év alatt több, mint 5000 eur-t költöttünk a kampányainkra, amiben egyértelmüen erotikus munka a fő kulcsszó és a landing page is a legnagyobb ezzel foglalkozó hirdetőoldal a www.red-life.net, és érdekes módon a 'robot' elkezdte kidobni pár honapja a hirdetéseinket, természetesen a másik kb 10 ugyanilyen sőt messze gagyibb és full amatőr egyértelmüen prostikat kereső kuplerájok hirdetései maradhatnak. A bejelentést olyan 98x megtettük és vagy 10x beszéltünk a supporttal aki közölte, hogy a mi hirdetéseink nem engedélyezettek (5 éve fut...) és kérdésemre h lökje már be a kulcsszot és nézze meg saját személvel a tobbit, akkor wtf? látja.. sajnálja.. ők maradhatnak mert a robot dönti el ki megy és marad:))) 

Tehát most az erotikus munka kulcsszóra ezek jönnek be: 

1., Dugópartnerek a közeledben. Hasonlítsd össze most ingyen! Válassz a piacon elérhető legjobb kötetlen randit kínáló oldalak közül! összehasonlítás. 100%-ig diszkrét. szexrandik. keresés helyben. Típusok: Mérkőzés, Homoszexuális, Leszbikus, Keresztény.

2., Válogasson a külföldi, belföldi és az aktuális állásajánlatok között! Ellenőrzött hirdetők. Kiemelt ajánlatok. Luxus fizetés. 18+ szolgáltatások. Típusok: Erotikus masszázs, Webkamerás 

stb, stb

 

És a miénk ez volt, ami örökre letiltva mert mi vagyunk az ördög:

Táncos munka hirdetés Magyarországon és külföldön - sztriptíz munka, asztaltáncos munka, rúdtáncos munka, gogo, lap dance és a legjobb táncos ügynökségek és klubok ajánlatai

 

Ennyit a googleről

Nemes Ádám Creative Commons License 2013.12.20 0 0 44

Sziasztok.

 

Egyik kollégát szeretnénk kiképeztetni profi Google AdWords-ösnek. Mit javasoltok? Melyik a legjobb tanfolyam, szeminárium erre?

homokhat Creative Commons License 2013.07.12 0 0 43

amikor kattintanak vagy megjelenik egyből

Előzmény: t-Gabor (42)
t-Gabor Creative Commons License 2013.07.03 0 0 42

Google hirdetésnél mikor vonják le a pézt a bankkártyáról? Minden hónapban? Letudná valaki írni részletesen.

Kibesmacni Creative Commons License 2013.05.08 0 0 41

Google adworsds managert keresek

 

bg.mosogepszerelo.209618618@gmail.com 

Hermész1 Creative Commons License 2013.03.16 0 0 39

Sziasztok!

Van valakinek valamilyen magyar nyelvű oktatóanyaga az Analyticsről vagy az Adwords-ről?
Cserébe tudnék adni a következő témákból (pdf, avi, cd):
- Ajánlatkészítés
- Bizalomépítés
- Direkt Marketing
- Elmetérkép
- Email feliratkozás-adatbázisépítés
- Időmenedzsment
- Infotermékkészítés
- Keresőoptimalizálás
- Márkaépítés
- On-line, Off line marketing
- Önmenedzselés
- Piakutatás
- Ügyfélszerzés

ide írj: a.p1@freemail.hu

devcontrol.hu Creative Commons License 2012.03.06 0 0 38

Nem tudom mennyire aktuális még, de pár mondatot talán megér. Nagyon jó, hogy van ez a google helyek dolog, viszont a tapasztalat azt mutatja, hogy magyarországon nagyon kevesen használják. Aki keres valamilyen szolgáltatást, nem a térképen vagy a helyeken keresi, hanem egyszerűen beírja a google keresőbe. És az emberek 60%-a ott is csak az első lapot nézi meg, a maradék 40% továbblapoz, de a 4. 5. lap után már nem nagyon nézelődnek.

 

Szóval a helyek dolog nem rossz, de még abszolut nincs elterjedve a felhasználóknál. Inkább mindenki adwords-el kampányol, hogy az első találati oldalon ott legyen. Ehhez viszont weblap mindenképp kell :)

 

 

Gábor

.Net szoftver tervező

AdWords szakértő

Előzmény: Laci/Zápolya (37)
Laci/Zápolya Creative Commons License 2011.11.20 0 0 37

Webhelyem az nincs. Alapból nincs rá szükségem. És úgy látom, hogy akinek van azt is csak keresésre mutatja google térkép. (Ha azon múlna, akkor csinálnék!)

Előzmény: homokhat (36)
homokhat Creative Commons License 2011.11.19 0 0 36

Ott vagy gugliban egy nagy baj van még, csak" könyvelő iroda budapest" adj neki nevet nevezd át :Molnár fivérek könyvelő iroda Budapest ( térképen)  mi is a webcimed?

Előzmény: Laci/Zápolya (35)
Laci/Zápolya Creative Commons License 2011.11.16 0 0 35

Kijavitottam, a felesleget kiszedtem belőle (az adatok feltöltöttsége 87 %). Ha keresek a térképen, akkor megjenek, de keresés nélkül nem látszom. (Azért van még a környéken jópár próbálkozás!) 

Azt szeretném kérdezni, hogy mit kellene csinálnom, hogy célzott keresés nélkül is látszódjon. Valamire elő kellene fizetnem, vagy valamilyen szolgáltatást megrendelnem? 

Előzmény: homokhat (34)
homokhat Creative Commons License 2011.10.12 0 0 34

sajnos ha ezt nemm ismered akkor nem tudok segíteni :(

Előzmény: Laci/Zápolya (33)
Laci/Zápolya Creative Commons License 2011.10.12 0 0 33

Kérlek, hogy forditsd le magyarra!

Előzmény: homokhat (32)
homokhat Creative Commons License 2011.10.12 0 0 32

főleg ezek kellenek a guglinak, neten a cégem szerintem nem az igazi.

Előzmény: Laci/Zápolya (31)
Laci/Zápolya Creative Commons License 2011.10.12 0 0 31

Akkor meg irja meg, hogy miért nem, és egy"help" menüben segitsen megfelelni az elvárásainak. Túl nagyok az igényeim?

A szomszéd utcában volt fennt egy munkavédelmi bolt, majd megpróbálom megtudni, hogy miért kerültek le.

Egyébként köszönöm, hogy foglalkoztál velem! A "Neten a cégem" projekttel találkoztál már? Lehet, hogy onnan kellene elindulnom? (A google is benne van.)

Előzmény: homokhat (30)
homokhat Creative Commons License 2011.10.12 0 0 30

Viszont az oldalad elég nyenge google szempontjából, ilyen webpage markereket nem szereti a negytesó!

Előzmény: Laci/Zápolya (28)
homokhat Creative Commons License 2011.10.12 0 0 29

Nincs ezzel semmi gond, tudja és tudja a gugli!

Előzmény: Laci/Zápolya (28)
Laci/Zápolya Creative Commons License 2011.10.11 0 0 28

Talán igy tudom mutatni: http://maps.google.hu/maps/place?hl=hu&georestrict=input_srcid:fa6e6d18500d4f79

Kicsit link, de mindent ki kellett tölteni! Ha sikerül amit szeretnék, akkor kijavitom/pótolom a hiányosságokat.

Előzmény: homokhat (27)
homokhat Creative Commons License 2011.10.10 0 0 27

mégis mi az amit felrktál hegyd nézem

Előzmény: Laci/Zápolya (26)
Laci/Zápolya Creative Commons License 2011.10.09 0 0 26

Szia! Ezeket mind megcsináltam, de mégsem vagyok "rajta a térképen". Keresésekre kiad találatnak a jelentések szerint. (Azt sem értettem, hogy weboldal, fotó és videó nélkül miért csak 68 %-os a feltöltöttségem?)

Előzmény: homokhat (25)
homokhat Creative Commons License 2011.10.08 0 0 25

bejelentkezve:  http://maps.google.com   Helyezzen el saját vállalkozásáról információt a Google Térképen    A Google Helyek üdvözli Önt! Készen áll bejegyzésének aktiválására? 
Először is szüksége lesz a PIN-kódra, amelyet levélben kell megkapnia két héttel a vállalkozási adatok elküldése után. Ha megvan a PIN-kódja, írja be lent a megfelelő adatok mellé, majd kattintson a "Mehet" gombra.

Előzmény: Laci/Zápolya (24)
Laci/Zápolya Creative Commons License 2011.10.06 0 0 24

Sziasztok!

Szeretnék segitséget kérni! A google térképre szeretném a cégemet feltenni. (A kulcsszavas hirdetés keresés nem is érdekel, ha ki lehet hagyni.) Regisztráltam a google helyek szolgáltatásra, mégsem jelenek meg a térképen. 

Milyen szolgáltatást kellene előfizetnem és azt miként beállitani?

A koncepcióm az, hogy ha valaki a térképen keres a környéken, akkor figyeljen fel a szolgáltatásomra, és ne a város másik végére menjen el azért. Pont ezért nem is szeretném a kulcsszavas keresést, mert a város másik vége nem is célterületem. Azokra a klikkelésekre miért fizessek! Laci

ernohorvath Creative Commons License 2011.09.11 0 0 23

Szia!

 

Igen, erre kicsit bonyolult lesz a válasz, de hátha. Szóval a Google Awords egyezések figyel, ha te általnos egyezéssel hirdetsz mondjuk a kacsa szóra, akkor a hirdetésed meg fog jelenni akkor, ha valaki arra keres, hogy: kacsa, kacsa láb, sült kacsa, kis kacsa fürdik, sárga gumikacsa. Tehát ha te úgy állítod be a hirdetést, hogy arra jelenjen meg, hogy "kis kacsa fürdik fekete tóban", akkor erre a Google le fogja állítani a hirdetést, mert nem keresnek rá, azonban azon hirdetők hirdetéseit, akik a kacsa szóra hirdetnek megjeleníti!

 

Tehát az adott kulcsszóra akár a te hirdetésed is megjelenhet, csak csökkenteni kell a szavak számát. Persze úgy nem lesz annyira pontos a hirdetésed, de legalább megjelenik arra a keresésre amelyikre szeretnéd.

 

Üdv,

Ernő

 

 

Előzmény: t.lantos (20)
newyorker28 Creative Commons License 2011.04.24 0 0 22

Szia,

 

Engem érdekelne a kupon, írnál nekem a carry81@freemail.hu címre?Hogyan tudom felhasználni a kupont? Köszi.

Előzmény: Pimpifül (21)
Pimpifül Creative Commons License 2011.04.11 0 0 21

Van egy 100 dollár értékű Google AdWords hirdetési kuponom. Ezzel kb. egy hónapig lehet hirdetni a Google főoldalán. 5.000 Ft-ért átadom annak, akinek kell.

 

t.lantos Creative Commons License 2010.10.03 0 0 20

Ahogy latom, eleg doglott a topic, de hatha.

Egy adott kulcsszora azt mondja, hogy letiltotta, mert alacsony a keresesi arany.

De ha arra az adott kulcsszora keresek a guglin, akkor egy rahedli konkurens hirdetest megjelenit. Akkor viszont nem ertem, mi a gondja.

baltaarc Creative Commons License 2010.09.12 0 0 19
Ezekhez kellene kampány, nem? Legalábbis kampány nélkül nem sikerült használnom őket.
Előzmény: digicat (18)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!