Keresés

Részletes keresés

rettentó Creative Commons License 2006.03.30 0 0 36
Akkor kérjál bocsánatot. Nem kell "keresnem a baloldali értékeket" egyik pártnál sem, azok keresztyén életszemléletem részét képezik 15 éves korom óta (1991). Nem hiszem, hogy a gyűlöletet, emberek eltaposását politikai meggyőződésük miatt nyíltan hirdető és gyakorló, a nép által már egyszer MEGBUKTATOTT miniszterelnök-jelöltre kéne szavaznom, aki habostortát és Kánaánt igér. Én a kemény munkában hiszek, a mesékben nem.
spooler Creative Commons License 2006.03.30 0 0 35
Vajon az 1998-as választások előtt miért nem volt ez olyan nagy probléma?
Akkor még normális embereknek néték a választókat?
Kétlem.
Előzmény: t4prime (34)
t4prime Creative Commons License 2006.03.29 0 0 34

,,Tehát valahol a választás titkossága sérül?"

Ha csak simán szavazni szeretnél, akkor nem sérül semmi.

 

De, ha sunyin a 2000 forintra hajtasz, és ezt csinálod, akkor panasszal fordulhatsz Ritykóékhoz. Neked fognak igazat adni, semmi kétség!

 

Előzmény: spooler (32)
AliceCsodaországban Creative Commons License 2006.03.29 0 0 33
Úgy látom a fidesz kampánya, és benne z a láncszavazás nevü uté is kifejezetten a debileknek és a debilekhez szól, aki meg kicsit is normálisan nézi, az csak kapkodja a fejét, hogy mi van, kötelező lett a diliház???
Előzmény: spooler (32)
spooler Creative Commons License 2006.03.29 0 0 32
Tehát valahol a választás titkossága sérül?

Lehet, hogy a Közt Lenök választás módszertanát akarja Fidesz kötelezővé tenni?

Vagy csak a normálisabb embereket akarja a Fidesz távol tartani az urnáktól, és ezért kelti a hisztériát, ahogy csak tudja?

A KÁP szavazásnál kiderült, hogy az alacsony részvétel nekik kedvez... erre játszanak?
Előzmény: Tamerlán (13)
spooler Creative Commons License 2006.03.29 0 0 31
Kussolunk?
Kik?
Te mondod meg, hogy ki a rabló?

Túl sok Mikolát hallgattál, és átitatódtál vele?
Előzmény: Törölt nick (14)
t4prime Creative Commons License 2006.03.29 0 0 30
,,Már lekéstél.
Ritkó (akárhogy írják) Emike már összeállította a végeredményt."

S arról is gondoskodott már, hogy nehogy jöjjenek nemzetközi választási ellenőrök. Azt is lemondta már.
Előzmény: Törölt nick (9)
t4prime Creative Commons License 2006.03.29 0 0 28
,,Csak simán szavazni szeretnék. No chain."

Igen egyszerű dolgod van. Próbáld magad megtartóztatni, s egyenesen a szavazóhelységbe menjél, ott kérd a szavazólapot, ne az MSZ(M)P választási bázisán. Ennyire egyszerű a dolgod.
Előzmény: spooler (-)
doncike Creative Commons License 2006.03.29 0 0 25

Ez egy baromság.

 

Ha az első láncszavazó egy összehajtott papírt dob be (boríték nélkül), akkor is ugyanott vagyunk, ahol voltunk.

 

Viszont az MSZP kénytelen belemenni a baromságba, mert különben magyarázkodhat, hogy biztos csalni akar.

 

Pardon: biztos megint csalni akar.

hm238423 Creative Commons License 2006.03.29 0 0 23
Te csak egy megtévesztett ember vagy...
Előzmény: Törölt nick (22)
rettentó Creative Commons License 2006.03.29 0 0 20
A csalás ugyanis az, ha egy emberhez több szavazat is tartozik. Nem? Itt meg csak egy. Hogy mit csinál vele, arról a törvény a mindannyiunk számára ismert eljárásokon kívül egy árva kukkot nem mond, gondolom. Mindent szabad, ami nem tilos. Ez van, még ha képviselő uramék be is rezeltek hirtelen.
Előzmény: rettentó (19)
rettentó Creative Commons License 2006.03.29 0 0 19
Ami pedig a témát illeti: valaki magyarázza már el, hogy hol ebben a csalás. Lehet, hogy hülye vagyok, de ki az a hülye, aki eladja a szavazólapját? Történt ilyen valaha a világtörténelemben? Ha igen, kíváncsi lennék az esetre.
rettentó Creative Commons License 2006.03.29 0 0 18
OFF: Henzo! Én speciel tanultam és dolgoztam az elmúlt négy évben, ahogy az elmúlt 30 évben is, és nem raboltam. Minden baloldali szimpatizáns nevében kikérem magamnak ezt a minősítést. Rohadtul utálom, amikor a hozzád hasonlók egy párttal azonosítanak egy szavazót!!!!!! Ha pedig valaki lopott, tessék beperelni. Egyelőre jogállamban élünk, nem mikolaállamban, ahol az a bűnöző, akit a Kolesz annak tart. És egyáltalán, abba kének hagyni ezt a ti meg mi dumát. Emberek vannak és arra szavaznak, akire akarnak, akire lehet, ettöl ők nem lesznek rosszabbak, DE jobbak sem. ON
Előzmény: Törölt nick (14)
Bekö Tóni Creative Commons License 2006.03.29 0 0 17

Köll a boriték!! Ha valaki szarospapirt akar beletenni, tegye,mint a kommenyizmus

idején.

Előzmény: spooler (-)
Tapicska forgalmista Creative Commons License 2006.03.29 0 0 16

Ez egy baromság!

 

Nyilván ebben a helyzetben már nem lehet mást csinálni, meg kell szavaznia az MSZP-nek.

Még a Kádár-rendszerben is megcsinálhattam azt, hogy üres borítékot dobok be és eltettem emlékbe a szavazólapot. Sok értelme nem volt, mert azóta a többszöri költözések miatt már elveszett az a szavazólap.

Szomorú, hogy a renccerváltás után 16 évvel visszalépünk ilyen fontos ügyben, kizárólag egy pitiáner politikai hisztéria miatt.

 

Fine Tune Creative Commons License 2006.03.29 0 0 15
:))))))
Előzmény: Tamerlán (13)
Tamerlán Creative Commons License 2006.03.29 0 0 13

spooler,

 

itt nem foglalkozunk a láncszavazás esetével,

anélkül nézzük:

 

A boríték kilövése ellen tiltakozók megfosztva érzik magukat attól a lehetőségtől, hogy üres borítékot dobjanak be.

Harcolni akarnak azért, hogy hazavigyék a szavazólapjukat.

 

Ezt természetesen a boríték kilövése után is megtehetik,

de kellemetlen lesz a számukra.

 

Hiszen a bizottság azt látja:

- jön egy fószer,

- igazolja magát, aláír, felveszi a szavazólapot

- bemegy a szavazófülkébe,

- kijön onnan, nem dob be semmit az urnába,

- majd távozik.

 

A bizottság joggal nézi majd hülyének az illetőt,

aki azért jött szavazni, hogy NE szavazzon.

 

Ráadásul, ennek a fószernek a nevét nemrég keresték ki a listából.

Nagyon kellemetlen...

 

 

 

 

Előzmény: spooler (-)
ancsil01 Creative Commons License 2006.03.29 0 0 11

a szocik teljesen meghülyültek?!

Vmi agyhalott egysejtű kitalál egy emeletes baromságot, erre az ididóta szocik azonnal összeszarják magukat. Én ragaszkodom a borítékhoz. Ha nem adnak, akkor viszek magammal és használni fogom, ha a bizottság előtt kell beletenni a szavazólapot, akkor hátat fordítok a bizottságnak és úgy teszem bele - ha meg vmelyik kukkolni akar, akkor lerúgom a szemüvegét :)))

Fine Tune Creative Commons License 2006.03.29 0 0 7
Nem is értem, miért használsz zárakat. Hiszen te soha nem törnél be senkihez, akkor nyilván más sem.
Előzmény: spooler (-)
Derek Creative Commons License 2006.03.29 0 0 6

Marhasag.eloszor is mi van akkor ha valaki a fulkeben leragasza,akkor ervenytelen a szavazata? masreszt mindenki azt csinalhat a szavazolappal amit akar,haza is viheti es senki nem akadalyozhatja meg benne.Tehat ha kiviszem a szavazolapot,hopgy elteszem emlekbe, megneznem ki merne azt megakadalyozni.

A` szocik megint hulyek.

mallecka Creative Commons License 2006.03.29 0 0 5
"Mielőtt bárki csalást üvöltene cca80%-os fidesz győzelem volt ebben a körzetben."

Aha! Szóval akkor mégiscsak csalás volt! :)))
Előzmény: Törölt nick (4)
Demim úr Creative Commons License 2006.03.29 0 0 3

az lenne a legegyszerűbb, ha elhúznának ezek a barmok a pitlibe!!!!

 

hát minden szart be kjell szopni???? egy fidesz-megbízott baszd meg azt mondja PártTV-n, hog yígy cslatak, aztán egy ország veszi be a maszlagot.

 

POLGÁRI ENGEDETLENSÉGET!!!! Dobjuk be a szavazólapot az urnába, oszt bányásszanak, ha akarnak!!!!

Vitéz Misi Creative Commons License 2006.03.29 0 0 2
A boríték mellőzése egyszerűbb lenne...
Demim úr Creative Commons License 2006.03.29 0 0 1

egyetértek. tessék békibe'hagyni

 

Előzmény: spooler (-)
Kettes számú törzsvendég Creative Commons License 2006.03.29 0 0 0
0voda
Előzmény: spooler (-)
spooler Creative Commons License 2006.03.29 0 0 topiknyitó
Nem vagyok csaló.
Lehet hogy a pártok a saját tagjaikból indulnak ki, de én nem vagyok az.

Tudok szavazni. Egyedül a fülke magányában, borítékkal, vagy anélkül, vagy akárhogy. NEKEM nem kellenek kápók a nyakamba ahhoz, hogy normális ember módjára viselkedjek.

Ha ezt ilyen könnyedén elfelejtik egyes képviselők, egyes politikusak, akkor azt hiszem, én is nagyon gyorsan fogom őket elfelejteni.

Tudom, most nem reszket a szájuk széle, de jöhetnek rájuk még ennél rosszabb idők is.

Tehát át kéne gondolni, hogy felnőtt emberek mennek el szavazni, vagy debilis zigóták, akiknek nem megy egy ilyen procedúra egyedül?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!