Keresés

Részletes keresés

PETYUS Creative Commons License 2006.03.28 0 0 9
Erre mifelénk leginkább csak fujit lehet kapni, de még azzal sem volt gondom.
Előzmény: Törölt nick (8)
Törölt nick Creative Commons License 2006.03.28 0 0 8
Maxell, TDK, Sony, Panasonic, JVC kazikról pozitív/negatív értékelések?
tommmmas Creative Commons License 2006.03.28 0 0 7
huhh mennyi urban legend.. amit még anno vhs-beta kaziknál érdemes volt a szalag elejére pár másodperc bar jelet venni..ezt digitnél már nem nagyon kell..max szokás
optikus Creative Commons License 2006.03.28 0 0 6
Mi alljon be rajta? Szerintem ez is a varazslas kategoria, sosem csinaltam ilyeneket, oszt mukodik minden kazim...
Előzmény: Törölt nick (3)
optikus Creative Commons License 2006.03.28 0 0 5
Eleg hulyen hangzik, mert amikor ujra ravesz akkor mi lesz az idokoddal? Felulirodik akkor meg minek?
Előzmény: PETYUS (4)
PETYUS Creative Commons License 2006.03.28 0 0 4
Én meg egy olyat olvastam, hogy valaki először végig veszi a kazira a szürke falat egy snittben, hogy folytonos legyen az időkód. Ezt ugyan nem értem teljesen, hogy miért kell.
Előzmény: Törölt nick (3)
Törölt nick Creative Commons License 2006.03.28 0 0 3
Köszi az eddigi válaszokat! Ismerem a nagyobb digis topicot, oda is belinkeltem. :) Az a baj, hogy lehet, h kiveséztétek, de a több ezer hozzászólás között nemtalálom meg mindig, ez a kereső is érdekes dolgokat tud művelni. Itt legalább egy helyen lesz minden.
Olvastam egy olyat, hogy valaki első használatkor a kazit a végére tekeri aztán vissza,hogy beálljon a szalag vagy mi. Erről mit tudtok?
optikus Creative Commons License 2006.03.28 0 0 2

>hogy miért kerül akár 3x árba egy "3 CCD"-s kamerákhoz készített miniDV kazi?

Hat gyanusan hasonloan hangzik mint a dupla aru "audio célú" irhato cd...

Előzmény: jamie007 (0)
optikus Creative Commons License 2006.03.28 0 0 1

Van egy nagy videokameras topic abban mar volt rola szo tobbszor.

-Tarold nem tul meleg paramentes es fokent napfenytol vedett helyen, kb. mint a vhs/cc kazikat (en a tvszekreny zart fiokjaban tartom oket).

-Annyiszor hasznalod fel ahanyszor akarod. Ha romlik a minosege az fuggetlen attol, hogy hanyszor veszel ra, lejatszasnal is ugyanugy vegigdorzsolik a fejek, max mechanikailag serul/nyulik.

-Markasat hasznalok de aztan, hogy valojaban melyikben mi van... (fokent sonyt es panat hasznalok).

-2 eve hasznalok miniDV-t de azota tisztitokazira meg nem volt szuksegem (egyebkent felnek is tole mert eleg prciz mechanika van ott a fej kornyeken, egy gagyi tisztitokazi meg ki tudja mit muvel).

Előzmény: Törölt nick (-)
jamie007 Creative Commons License 2006.03.28 0 0 0

Engem az érdekelne, hogy miért kerül akár 3x árba egy "3 CCD"-s kamerákhoz készített miniDV kazi?

 Pl. itt egy master szalag : http://www.expandore.com/product/Panasonic/Tapes/AYDVM63MQ.htm

 

Én minden felvételt új szalagra rögzítek és tárolom őket ha később újabb ihletem lenne. :-)

Előzmény: Törölt nick (-)
Törölt nick Creative Commons License 2006.03.28 0 0 topiknyitó
Sziasztok!

Nem találtam ilyen konkrét topicot, de én kiváncsi lennék a Ti tapasztalataitokra miniDV kazettákkal kapcsolatban. Ilyen és hasonló kérdésekre szeretnék választ kapni:

-helyes használat, tárolás
-többszöri felhasználás
-márkák
-sp/lp üzemmód
-tisztítókazetták
-tippek, trükkök

Remélem mindannyiunk hasznára válik ez a topic. Várom mindenkinek a hozzászólását. Köszi és mindent bele! :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!