Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2008.02.27 0 0 15

 

(Pufffffff!) Tararamtamm-csicsi! (Pufffffff!) Tararamtamm-pipi! (Pufffffff!) Tararamtamm-fifi! (Pufffffff!) tararammtamm-hóóóóóóó...nyekknyekknyekknyekknyekk......

 

- A Kereszttűz vendége ma reggel is, mint mindig: Lendvai Ildikó !!!!!!

 

Létszámfeletti Creative Commons License 2006.03.27 0 0 14
Ügyes? :)))) Ok, szerintem zárjuk le.
Előzmény: eomer (13)
eomer Creative Commons License 2006.03.27 0 0 13

Nem, barátom, nem aljasabban. A FIDESZ-nél nincs aljasabb a mai politikai palettán. Ügyesebben... Micsoda különbség!

 

:)

Előzmény: Létszámfeletti (12)
Létszámfeletti Creative Commons License 2006.03.27 0 0 12

Nem örülök neki, mert a szocik sokkal aljasabban csinálják.

Előzmény: eomer (11)
eomer Creative Commons License 2006.03.27 0 0 11

Akkor most örülj neki, hogy a hülye szocik is ezt csinálják, ahelyett, hogy háborogsz...

 

:)

Előzmény: Létszámfeletti (10)
Létszámfeletti Creative Commons License 2006.03.27 0 0 10
Elhiheted, akkor sem tetszett, már csak azért sem, mert szvsz az miatt is vesztettek
Előzmény: eomer (8)
Törölt nick Creative Commons License 2006.03.27 0 0 9

Jujjuj, ennyire fájt, hogy nem minden volt pár évig a ballib kezében?

 

Drágaságom, azok után, amit a ballib média művel évtizedek óta, egy kissé visszább lehet venni az arcoskodásból, és nem arra a szerencsétlen jobbos próbálkozásra visszamutogatni, amit amúgy is bőven ellensúlyozott a média fölényetek.

Ha én lettem volna akkor helyzetben, ne félj, most lenne miért sikítoznod:)))

Előzmény: eomer (8)
eomer Creative Commons License 2006.03.27 0 0 8

Xarok rá, barátom. Azok után, amit a FIDESZ 2002-ben művelt a köztévével, minden jobbos sirám okafogyottá vált. Ha akkor tetszett a dolog, most is tessék szépen elviselni...

 

:)

Előzmény: Létszámfeletti (7)
Létszámfeletti Creative Commons License 2006.03.27 0 0 7

Szerintem ez jóval nagyobb manipuláció, mint pártelnöki nyilatkozatokat ismételni

 

Behívnak egy parlamenten kívüli párt vezetőjét, aki a parlamentbe szeretne jutni gondolom, és a kérdések 70% a parlamenti ellenzékre vonatkozik.

MSZP-s, Fideszes politikusról elkapcsolhatsz, balos kérdezőknél kell egy kis idő, amíg a plebsz rájön, hogy mi van (ha rájön)

Előzmény: eomer (6)
eomer Creative Commons License 2006.03.27 0 0 6

Hehe... Amíg nem Gyurcsány beszédeit ismétlik számtalanszor "közkívánara", addig egy büdös szavatok nem lehet...

 

:)

Előzmény: Létszámfeletti (-)
Létszámfeletti Creative Commons License 2006.03.27 0 0 5

Nos igen.

Szerintem ez "ORTT-kategória" volt.

Előzmény: Törölt nick (4)
Törölt nick Creative Commons License 2006.03.27 0 0 4

Úgy látom, a ma reggeli "műsor" nem csak nekem tűnt fel:)))

 

 

Kereszttűz light

Előzmény: Létszámfeletti (-)
Létszámfeletti Creative Commons License 2006.03.27 0 0 3
Igen, írtam is, hogy a második "fideszes" kérdés ez volt.
Előzmény: Fine Tune (2)
Fine Tune Creative Commons License 2006.03.27 0 0 2

Különben megkérdezték Orbán tanácsadó testületéről is és Kupa azt mondta, hogy ha nem pártkatonák lesznek, akkor nagyon okos dolog.

 

Egyébként a kérdések valóban mint mindig, az MSZP-SZDSZ kérdései voltak, ami egyes esetekben, pld. itt is, nagyon zavaró.

 

Nem értem ezt a Napkeltét, ahhoz túl kevés politika iránt érdeklődő ballib van, hogy ne kellene nekik nézőnek a hasonló jobbos réteg és ennek ellenére hülyének nézik nézőiket, ócska propagandáért feláldozzák jóhírüket.

 

Ilyen interjúk, egyébként kisebb TV-ken szoktak jók lenni. (Pld. EchoTV)

Előzmény: Létszámfeletti (-)
Wic Creative Commons License 2006.03.27 0 0 0
0
Előzmény: Létszámfeletti (-)
Létszámfeletti Creative Commons License 2006.03.27 0 0 topiknyitó

Ma Kupa Mihály volt a vendége a kereszttűz extra c. műsornak. A három balos kérdező nem volt arra kíváncsi, hogy mi a véleménye a gazdasági helyzetről, hogyan értékeli az elmúlt 4 év kormányzati színvonalát, mit csinálna másképp, mint a ballibek. Nem. Egy ilyen kérdés sem volt.

 

Viszont a legnagyobb ellenzéki pártról tudtak kérdezni, ilyeneket:

1999-ben átutalt a PostaBank 140M-t egy zempléni banknak, tud-e róla valamit.

Anno pénzügyminiszter volt, mit gondol az Orbán által felvetett költségvetési tanácsról?

A 10 %-os fideszes járulékcsökkentésről mit gondol?

Mikola azt mondta, hogy milliárdossá vált vállalatvezetők minimálbéren vannak bejelentkezve. Hogy nézheti meg ő másnak a személyes adatát?

Egyetért-e azzal, hogy Orbánék elálltak anno a Tokaj-Kereskedőház privatizációjától?

Mikola azt mondta, hogy ne legyen kórház-privatizáció, mit gondol erről?

 

 

Köztévé, 2006...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!