Keresés

Részletes keresés

T.Howard Creative Commons License 2010.04.08 0 0 81
Szingli hordák szavazzatok! A Fideszre!
rraabbiiddaa Creative Commons License 2006.04.12 0 0 80
"valahol meg lehet tekinteni Mikola pécsi beszédét? Linket tud valaki?"

Hetek óta töröm a fejemet, hogy miért pont Pécset választotta a PótJel, arra,
hogy ezt bejelentse?
Nem tudom, hogy mire gondolt közben?
Előzmény: Törölt nick (1)
toloba Creative Commons License 2006.04.12 0 0 79
Fellélegezhetnek a szingli hordák: Mikola már nem kormányfőhelyettes-jelölt
2006. április 12. 15:15

Deutsch-Für sem megerősíteni, sem cáfolni nem akarta, hogy Bod Péter Ákost javasolták jelöltnek, de Mikola István már nem tekinthető kormányfőhelyettes-jelöltnek.

http://www.hirszerzo.hu/cikk.php?id=11419
Callie Creative Commons License 2006.03.27 0 0 78
Aztán világra jön majd sok kis fülbevalós szingli.
Előzmény: Törölt nick (75)
Törölt nick Creative Commons License 2006.03.26 0 0 77
És szavazzatok Gyurcsányra, hogy méltó bosszút álljatok!
Fenébe a kényes ingadozó finnyássággal, fenébe a kommunista stiches PÁRT riasztó szagával. Méltó bosszút úgy lehet venni, ha az ember biztosra szavaz.
MSZP, MSZP, MSZP. ;PPP
Előzmény: Törölt nick (75)
Fine Tune Creative Commons License 2006.03.26 0 0 76
Ja, aztán amikor nyáron eurót váltasz, anyázod a Gyurcsányt.
Előzmény: picicici (70)
Törölt nick Creative Commons License 2006.03.26 0 0 75
Szingli hordák egyesüljetek!           :)))))))))
Vad Creative Commons License 2006.03.26 0 0 74

Az index nevében üdvözöllek, mint egymilliomodik topiknyitót Mikola-ügyben.

 

A nyereményed egy hangszóró, és egy internet-előfizetés a kampány idejére, hogy lekközelebb ne maradj le a hírekről 1 héttel.

szuperlaszlo Creative Commons License 2006.03.26 0 0 73
Megérdemled, rászolgáltál.
Előzmény: picicici (70)
Turulmadár Creative Commons License 2006.03.26 0 0 72
Mikola bunkó & korlátolt volt. Kb. ennyi az egész, a goás és technós ifjúság ettől még vidáman elmegy szavazni - a Fideszre. :)
Előzmény: picicici (-)
Megfontolom Creative Commons License 2006.03.26 0 0 71

 

"egy család, az egy közösségben élő, egymástól anyagilag függő közösség. Van egy össz befolyó jövedelmük, amit el kell osztani a létszámukkal."

 

"Ez elég egyszerű nem -e?" Kérdezed.

Sajnos, csak elsőre olyan egyszerű minden.

Látod, it a bibi. Ki mondja meg, hogy kik számíthatóak az "egymástól anyagilag függő közösség" tagjainak.

Erre ezt szokták mondani: Egy háztartásban élők. Már nem jó, mert akiket most is segítenem kell, ugyan nem élnek velem egy háztartásban, de nem is szeretném 54 m2-en. Ettől még segítenem kell őket.

Mégegyszer mondom, hagy döntsek már én, hogy az általános adózáson túl, abból, amit megkerestem, kinek adományozok, kit segítek. Állambácsi építsen iskolát, színházat, kórházat, utakat, stb, fizesse a tanárokat, stb. de azt, hogy mekkora az én családom, hagy döntsem már el én, magam.

Előzmény: józanéletű (57)
picicici Creative Commons License 2006.03.26 0 0 70

Nem szavaztam sehogyan 2004.dec-ben de Mik0la óta 1-gyel már biztosan erősödött a NEM-tábor.

 

Lebuktak az álszent hamis próféták megint.

Előzmény: szuperlaszlo (61)
picicici Creative Commons License 2006.03.26 0 0 69

> De nem erről szól a történet, hanem arról, hogy ne az adóztatás ne legyen büntetés annak, aki nem csak magát kell, h. eltartsa.

 

Ez még tolerálható elképzelés is.

De a dolog nagyon sántít egy olyan országba ahol a munkavállalók nagy többsége minimálra vagy a fölé valamivel van bejelentve.

Ott mit segítesz az adókedvezménnyel?

 

Inkább akkor támogassák a tankönyv és füzetkiadásokat, a bébiételt, pelenkát, ilyesmit

Előzmény: józanéletű (60)
Neocortex Creative Commons License 2006.03.26 0 0 68
Sikerült lakmusztopikot nyitnod. Kezd barnára váltani. 
Előzmény: picicici (65)
picicici Creative Commons License 2006.03.26 0 0 67

> Van egy kérdésem: Mi a faszért rakod tele az összes hsz-edet macskakörmökkel?

 

Ez tényleg jó kérdés.

Aztál csodálkozol hogy ignore a vége

Előzmény: vitorlás hajó (59)
szuperlaszlo Creative Commons License 2006.03.26 0 0 66
A macskaköröm a lényeg. Kevés?
Előzmény: vitorlás hajó (59)
picicici Creative Commons License 2006.03.26 0 0 65

Na ne vicceljé má!

Majd megkérdezik hogy ugyan szeretnék-e egy kis pluszadót fizetni.

 

Tiszta röhej

Előzmény: PoliBili (51)
Neocortex Creative Commons License 2006.03.26 0 0 64

:-D

Előzmény: picicici (63)
picicici Creative Commons License 2006.03.26 0 0 63

> Nem lehet parancsra kefélni!

De lehet, csak az nem igazán jó.

Különösen a nőnek nem.

Előzmény: józanéletű (48)
picicici Creative Commons License 2006.03.26 0 0 62

> Ki foglalkozik ezután a programmal? Kit érdekel, ha a másik oldalon lévők alapból veszélyben érzik magukat.

 

2002-ben még nem készítettek ellenséglistákat.

A helyzet már súlyosabb

 

> Félelmet keltenek

 

Fél tőlük a rosseb.

Szánalmas és pitiáner bűnbanda

 

> 20 évre be lesz betonozva ez az állapot, ahogy Mikola mondta, ha nem veszik észre magukat. Jó ez bárkinek is? Nem hinném.

 

De. Sokaknak jó lesz! Igen sokaknak!

2. Széchenyi-Terv, Ingatlanbefektetés-támogatás az államtól  stb. hadd ne folytassam

Előzmény: Megfontolom (46)
szuperlaszlo Creative Commons License 2006.03.26 0 0 61
Még sosem gondolkodtam, hogyan kéne korlátozni a szabadságjogokat.""""""""Például így.Nem tájékozat, megmondja! ….Buta vagy, szavazz nem-el! """""""""az SZDSZ arra biztatja választóit, hogy szavazzanak nemmel a decemberi népszavazáson mindkét kérdésre, mivel nem áll megfelelő információ rendelkezésükre ahhoz, hogy felelős döntést hozzanak.”-Kuncze Gábor-
Előzmény: picicici (58)
józanéletű Creative Commons License 2006.03.26 0 0 60
Ha így nézzük igen. De marhaság így nézni, ilyen alapon bárki bármit, ami tetszik bele magyarázhat.
Az van, hogy az elv az, nagyon helyeselhetően, hogy amíg mindenkinek nincs meg a létfenntartáshoz szükséges minimuma, addig ne vegyen tőle az állam pénzt.
Ne hidd, hogy ez a gyerekes családoknak olyan nagy kegy, attól még azok így is nagyságrenddel nagyobb terhet viselnek, mint a gyermektelenek.
De nem erről szól a történet, hanem arról, hogy ne az adóztatás ne legyen büntetés annak, aki nem csak magát kell, h. eltartsa.
Előzmény: lanigiroisz (47)
vitorlás hajó Creative Commons License 2006.03.26 0 0 59

"Érted? Kérdés?"

 

Van egy kérdésem: Mi a faszért rakod tele az összes hsz-edet macskakörmökkel?

Előzmény: szuperlaszlo (40)
picicici Creative Commons License 2006.03.26 0 0 58

> Mikola gondolkodott! Te szoktál?

 

Még sosem gondolkodtam, hogyan kéne korlátozni a szabadságjogokat.

Meg azon se, hogyan számoljuk fel a köztársaságot.

Ilyen kis együgyű vagyok.

Előzmény: szuperlaszlo (40)
józanéletű Creative Commons License 2006.03.26 0 0 57
Nem értem kristály-tisztán, mit akarsz mondani, viszont, ha nem lettem volna elég világos, pontosítok: egy család, az egy közösségben élő, egymástól anyagilag függő közösség. Van egy össz befolyó jövedelmük, amit el kell osztani a létszámukkal.
Ha az egy főre ső összeg adóköteles sávba esik, adót fizet, ha nem, akkor nem.
Ez elég egyszerű nem -e?
Előzmény: Megfontolom (55)
szuperlaszlo Creative Commons License 2006.03.26 0 0 56
""""""""Ha valamelyik mondatom félreérthető volt, nagyon sajnálom.""""""""" Ha megbántást okoztam ezzel, akkor - bár orvos vagyok, soha nem bántottam meg senkit -, """"""""""""de ha mégis úgy csapódott le ez a mondat, akkor azt sajnálom."""""""
Előzmény: tavir (54)
Megfontolom Creative Commons License 2006.03.26 0 0 55

És mit nevezünk családnak?

Nagyszülőket segítem, gyerekemet segítem, amíg birom. Ha az általad megszabott kereteket nézem, akkor eztán nem fogom tudni segíteni egyiküket sem, pedig rászorulnak, mert a mostaninál is jobban megadóztatnak, s nem lesz miből. Állam bácsi meg ettől nem adja majd az én szeretteimnek az én adómból. Hagy döntsek már én, kit segítek, ha egyszer megdolgoztam azért a jövedelemért.

Előzmény: józanéletű (48)
tavir Creative Commons License 2006.03.26 0 0 54
Mikola István, a Fidesz miniszterelnökhelyettes-jelöltje már bánja a megjegyzést: "Életemben sok csatában vettem részt, ez is egy csata, a választás is. Ha valamelyik mondatom félreérthető volt, nagyon sajnálom. Ha megbántást okoztam ezzel, akkor - bár orvos vagyok, soha nem bántottam meg senkit -, de ha mégis úgy csapódott le ez a mondat, akkor azt sajnálom."


Hehehehehehehe...
Előzmény: szuperlaszlo (40)
vitorlás hajó Creative Commons License 2006.03.26 0 0 53
Az önnullázóktól és a szingliktől meg kell vonni a szavazati jogot. A határon túliaknak viszont adni kell. A határon túli szingliket pedig Mikola altábornok úr személyesen fogja elbírálni. :)
Előzmény: picicici (0)
picicici Creative Commons License 2006.03.26 0 0 52

> Az a dolog lényege, hogy Mik0la és Semjén jobban mozgósítja a liberálisokat, mint a tálibokat. Azok már mozgósítva vannak, nincs több tartalék, viszont Kovács Pisti mellé már nagyon hiányzott a menetrend szerinti kövérlacis ökörködés! ;-)

 

Még a szocikat kéne bemozgósítani kellőképpen, és akkor Mik0la visszamehet a gyógyszergyártók szövetségének élére. Inkább azokat fárassza.

Előzmény: Neocortex (39)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!