Keresés

Részletes keresés

Mrs Fred Weasley Creative Commons License 2008.10.12 0 0 575
Na, végre egyszer nekem van főműsoridőben a futam!:D)))
Princesse Snape Creative Commons License 2008.03.23 0 0 574
Hát igen igen... jó kis futam volt ez- Kimi a villám!!
Kubicát nagyon bírom... kis csúnya, de annál tehetségesebb! És Kovalainen is szuperül ment. ;)
Előzmény: mizchris (573)
mizchris Creative Commons License 2008.03.23 0 0 573

Gratulálok a világ legjobb autóversenyzőjének! Meg a másik finnek, meg a lengyelnek:))

 

Szerintem a finnek ma megpusztulnak a boldogságtól. :DD

 

 

 

jaj, bocs, nem ez,

 

 

 

Ez :DDD

Princesse Snape Creative Commons License 2008.03.19 0 0 572
"Az 1999-es világbajnokság második helyezettje, az északír Eddie Irvine nem finomkodik, ha Fernando Alonsóról van szó. A volt F1-es versenyző szerint a spanyol csúnyán elszúrta a dolgokat 2007-ben a McLarennél, és megérdemli, hogy a gyenge Renault-ban ül idén.

"Nagyon meg fogja bánni, amit tavaly művelt, és minden rosszat megérdemel ami kijut neki. Beszéltek már arról, hogy idén az Alonso kontra Hamilton csata még keményebb lesz, de Hamilton közelében sincs, kivéve, ha Lewis épp lekörözi. Még az is lehet, hogy megpróbál majd balhézni az élmenőkkel, szerintem Alonso mindenre képes" - jellemezte nem épp hízelgően Irvine a spanyolt.

Az ír macsó kizárólag Alonso vezetői képességeit tartja valamire:

"Az a srác egy bohóc, senkit sem ismerek, aki tisztelné. Jó versenyző, semmi több. Pont."

Imádom Eddie Irvine-t... :DD
mizchris Creative Commons License 2008.03.16 0 0 571
Hát, nem volt semmi, amit Kimi levágott :)) Párommal meg a gyerekkel a bátyjáéknál voltunk, ott is van két gyerek, úgyhogy mikor Kimit kellett biztatni, volt hangoskodás :)) Egyedül Anna, sógorom kislánya Alonso drukker, de szegényt úgy osztották az apja meg a nagybátyja, hogy nem lettem volna a helyében. Igaz, én is kaptam Hamilton miatt, de azért mikor vége lett a futamnak, ültek a srácok a fotelban és sógorom megjegyzi: Na, azért ez a Hamilton gyereke, valljuk be, tud vezetni. De persze mindegy. Kimi leaszfaltozza :)) Eseménydús délután volt, Emma nem tudta, mi az a a szurkolás, de azért néha ő is közbe-közbevisított, csak a hatás kedvéért :D
Előzmény: Princesse Snape (570)
Princesse Snape Creative Commons License 2008.03.16 0 0 570
:DDD
Van benne defekt, nem is kevés:D Tök gnóm az egész ember, szerencsétlenségemre már állt előttem. :D
Mellesleg most olvastam, hogy Kimi mégis kapott egy pontot, mivel Barrichellot kizárták.
Jee, egy pont! Azért ennyi járt neki, ha már annyit küzdött és csúszkált hősiesen:D
Előzmény: mizchris (569)
mizchris Creative Commons License 2008.03.16 0 0 569

A futamot elnézve a Ferrari kütyüivel is lehetett valami...mindegy, Kimi a sírból is visszahozza :))

Lewis, szívem Hamiltonja viszont jól vitte. Nem voltam megsértődve, hogy az ő neve nem hangzott el minden másodpercben. :)

 

Viszont horrorisztikus élményben volt részem: most először kellett szembesülnöm az ING nyalonzós reklámjával. Szerintem a pasiban van vmi genetikai hiba. A fodrászát meg kirúgnám. fú, de nehezen kapk még most is levegőt.

Előzmény: Princesse Snape (568)
Princesse Snape Creative Commons License 2008.03.16 0 0 568
Najó, akkor talán felejtsük is el a 2008-as Ausztrál Nagydíjat Kimi szempontjából... nem vót elég vodkaellátmány, az lehetett a gond....
lucianaslytherin Creative Commons License 2008.03.10 0 0 567

Izgatottan várom, ahogy nyalonzó vérben forgó szemekkel fogja üldözőbe venni Hamiltont. :DDD

 

Jaj szegény Talma meg!

Tök jól ment, erre a vége előtt nem sokkal - asszem 5 kör volt - meghalt a motorja, és 12. lett a végén. *nagyon csúnyákat gondol*

 

De azért faubel jól szarul ment*kárörvendően röhög*

Előzmény: Princesse Snape (566)
Princesse Snape Creative Commons License 2008.03.09 0 0 566
Egy hét és indul a 2008-as szezon, Melbourne-ben!
El se hiszem... most lett vége!
Kimi a 2008-as VB! :D
Princesse Snape Creative Commons License 2007.12.15 0 0 565
Gratttt Heikki Kovalainennek, aki a McLaren csapatában kapott helyet a jövő évtől- ismét egy finn a Mercinél!!! :-))) Good Luck, Heikki!
Princesse Snape Creative Commons License 2007.12.06 0 0 564
Igenigen! Talma, a nemzet kincse vagy-de tényleg.
De hogy utánozta Donald kacsát! :DDD
Előzmény: mizchris (563)
mizchris Creative Commons License 2007.12.06 0 0 563
Nézitek a Fábry-t,ugye? Ez a Talma egy édespofa :)))
Princesse Snape Creative Commons License 2007.12.06 0 0 562
Mijez a baromság?? :DDD Ez még rossz viccnek is POCSÉK. Persze- visszavonul 29 évesen LOLLLLLLL! Bors??? WTF-kategória.
Előzmény: Mrs Fred Weasley (561)
Mrs Fred Weasley Creative Commons License 2007.12.06 0 0 561

Mondjátok, hogy ez valami ROSSZ VICC!!!!!

 

 

http://www.borsonline.hu/news.php?op&hid=6046

Princesse Snape Creative Commons License 2007.11.16 0 0 560

Most már egészen hivatalosan is Kimi a VB, mert elutasították a McLaren fellebbezését!

Éljen Kimi!!!!

Princesse Snape Creative Commons License 2007.11.06 0 0 559
Sauber úr és Räikkönen Svájcban csak néhány kilométerre laknak egymástól, így nem volt véletlen, hogy a szezonzáró Brazil Nagydíjról is egy géppel repültek haza. A zürichi reptérről Kimi sietve távozott, miközben Peter Sauber még javában nyilatkozott: "Mindig is ilyen volt, szótlan, félénk és visszahúzódó. Mikor odakerült hozzánk, akkor is legszívesebben meg sem szólalt, igaz, ehhez az is hozzájárult, hogy akkor még hadilábon állt az angollal"- tette még hozzá a svájci.
lucianaslytherin Creative Commons License 2007.11.04 0 0 558

Ja, megtaláltallak :D

de milyen jó kis banda van ott :)))

Faubelt mindenki hogy szeretiiiiiiii, főleg hogy Fabulonnak híjják :DDD

 

Előzmény: FeanorB (557)
FeanorB Creative Commons License 2007.11.04 0 0 557
ezen a nevemen :))) pitonon én is pislogtam :DD LOL, mindenhol potteristákba botlik az ember lánya? :D
Előzmény: lucianaslytherin (556)
lucianaslytherin Creative Commons License 2007.11.04 0 0 556

Igen, láttam én is, majd elolvadtam rajta :))))

Tudta, akarta és megcsinálta!

És ehhez milyen erős családi háttér is kellett, a szülőknek is hatalmas hála és köszönet.

 

Azt írják a fórumon, hogy a jurón lesz vmi kilenckor, sztm érdemes odakapcsolni majd.

 

Milyen néven vagy ott Feanor? És ki az a piton, Vácról? :DDD

Előzmény: Princesse Snape (554)
Princesse Snape Creative Commons License 2007.11.04 0 0 555

Jaj de ariiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!

Az öccse meg ő totál hasonlítanak egymásra, amúgy :DDD Mármint most.

Előzmény: FeanorB (553)
Princesse Snape Creative Commons License 2007.11.04 0 0 554

M1-en volt egy régi "interjú" Talmával, lehetett max. tízéves, és egyszerűen elbűvölően édes volt. Már akkor azt mondta, a motorozás vicces, és ő világbajnok lesz majd.

Lenyűgöznek az ilyen rettenetesen eltökélt emberek. Maximálisan megdolgozott ezért és meg is érdemelte.

Gratu, Gábor!!!!!!!

 

 

FeanorB Creative Commons License 2007.11.04 0 0 553

én is regiztem! :))

ez a kép a talma.hu fórumról van, meg kell zabálni!!!!!!

 

 

 

 

 

 

 

lucianaslytherin Creative Commons License 2007.11.04 0 0 552

nya annyit mondtak, h az m1-en lesz 23-kor vmi összefoglaló

no comm

Eurosport?

lucianaslytherin Creative Commons License 2007.11.04 0 0 551

Na regiztem a Talma fórumra, fel is tettem a kérdést, hátha tud vki segíteni, hogy hol lesz a neten az átadó.

 

Találtam pár képet is :)))

 

 

 

Princesse Snape Creative Commons License 2007.11.04 0 0 550

Jajj Talma, de csini lesz!! Ha megtaláljátok a linket, doba ide be, én is akajooom!

Annyira édesen nyilatkozott, szétvigyorogtam az agyam rajta!!

Hmm.. ez a Talma nem is rossz parti... :PPPP:D

Előzmény: FeanorB (548)
lucianaslytherin Creative Commons License 2007.11.04 0 0 549

én is beszereztem pár ősz hajszálat,de megérte :))))

Istenem ez a verseny, ugyanezeket éltem át én is, mint Te.

Ahogy szemét volt a ganéjspanyolja, már üvöltöttem a tévé előtt, hogy alázd meg!Alázd meg!

:DDD

sportszerűtlen mocsadék, naná, h annyit se vakkantott oda Talmának,h gratula. Hogy a kilenc nazgul tegye be neki hátulról - is. :D

 

Most regizek fel Talma fórumára, sztm ők tudnak válaszolni erre, vagy akár a honlapon is lehetne a livelink.

 

 

Előzmény: FeanorB (548)
FeanorB Creative Commons License 2007.11.04 0 0 548

isteni versenyt kaptunk most is, valami fantasztikus volt, azt hiszem holnap jelentkezem a szívklinikán, tuti sérültek a szívizmaim :DD

Faubel elég köcsög volt, direkt arra ment rá, hogy kitolja Gábort, aki ennek ellenére felvette a kesztyűt és ősz hajszálakat varázsolt a fejemre :DD

eleinte én is úgy voltam vele, hogy ugyan, hagyja nyerni a kisköcsögöt, de amikor az elkezdett szemétkedni úgy drukkoltam Talmának, hogy akkor most már csak azért is!!!!

a legvégén..úristen, hogy kiabáltam szegény Gadea-ra, hogy "húzzá' má' onnan!!" szerencsére vette a srác a lapot :)))

 

Talma kedden dél körül érkezik Ferihegyre, szóval akinek van rá lehetősége, kimehet fogadni :))

 

MA ESTE, elvileg LIVE valahol a neten lehet nézni az ünnepséget, ahol átadják majd a világbajnoki kupákat, túrjátok már légyszi ti is a netet, hogy hol lehet ezt megnézni pontosan, én is nézem, amint tudok vmit, beírom ide!

annyit tudok hogy Talma vett magának vmi csini öltönyt a ceremóniára :)

 

FeanorB Creative Commons License 2007.11.04 0 0 547

 

TALMA A VILÁGBAJNOK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Princesse Snape Creative Commons License 2007.11.04 0 0 546

TALMAAAAAAAAAAAAAAAA

VILÁGBAJNOOOOOOOOOOK!!!!!!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!