Keresés

Részletes keresés

tothgabi Creative Commons License 2008.02.04 0 0 1407
Ezeken a linkeken mindent megtaláltok a távkioldóhoz:

http://s3users.com/forum/showpost.php?p=54302&postcount=218

http://ewavr.nm.ru/chdk/remote.htm

http://forums.dpreview.com/forums/readflat.asp?forum=1010&thread=25170969

http://chdk.wikia.com/wiki/Main_Page
zzso_if Creative Commons License 2008.02.03 0 0 1406

sziasztok!

 

ez a távírányító engem is érdekelne, írna valaki kicsit többet, próbáltam visszaolvasni de nem sokat tudtam meg.

 

köszi,

 

zzso

Előzmény: tothgabi (1401)
Attyi Creative Commons License 2008.01.30 0 0 1405

küld el nekem is! ugrinsubi@fibermail.hu

köszi

Előzmény: tothgabi (1404)
tothgabi Creative Commons License 2008.01.30 0 0 1404
elméletileg elküldtem emilben a linkeket, ahol megtalálod a kapcsrajzot
Előzmény: nkt_ (1402)
Sanyaf Creative Commons License 2008.01.29 0 0 1403

Sziasztok!

 

Eladnám Canon S3 Is fényképezőgépemet.

A többit emailben.

 

S.

nkt_ Creative Commons License 2008.01.29 0 0 1402
kösz. valahol egyszer láttam ezzel kapcsolatban egy rajzot, hogy melyik éritkezőkre kell kötni a feszkót. de akkor még nem érdekelt, most meg már nem találom. tudnál segíteni ebben is?
Előzmény: tothgabi (1401)
tothgabi Creative Commons License 2008.01.29 0 0 1401
Az alaplapi elemtartót használtam. A CR2032-es 3V-os elemmel tökéletesen működik.
Előzmény: nkt_ (1398)
Briella69 Creative Commons License 2008.01.28 0 0 1400

Sziasztok!

Eladnám objektívhibás S3 IS gépemet (javítási költsége 45-50ezer Ft lenne) és a tartozékokat:

Canon LAH-DC 20 adaptergyűrű+ napellenző

Canon 500D makrokonverter (58 mm)

Hoya szűrő Cirkulár Polár HMC Super 58 mm

 

Árakat nem írok. Ha valakit komolyan érdekel, keressen meg e-mailben.

Köszönöm!

ikarepma Creative Commons License 2008.01.28 0 0 1399
Tud valaki gyári nyakpántot ill van valakinek aki nem használja? S3 Is hez? email: amperaki@gmail.com
nkt_ Creative Commons License 2008.01.28 0 0 1398
az elemtartó az az elemtartó, ami az alaplapon van és egy 3V-os gombelem van benne? van abba való 5V-os gombelem? mert az USB-n úgy tudom, hogy 5V van. vagy műküdik 3V-tal is a távkioldás?
Előzmény: tothgabi (1396)
Celtis Creative Commons License 2008.01.26 0 0 1397
Válaszolok magamnak: meg kell várni, hogy a camera window nevű alkalmazás elinduljon. Ekkor megjelenik a gép kijelzőjén a menü és ki lehet választani a felküldendő képeket.
Előzmény: Celtis (1391)
tothgabi Creative Commons License 2008.01.25 0 0 1396
Az előző hozzászólásom már tárgytalan :)
Sikerült találnom egy firmware-t, amivel meg rendesen a script!
ezt: http://hem.passagen.se/fsmmal/CHDK/pre14.grand148.md.cln.zsm-s3is-100a-128.zip

A távirányító meg fillérekből legyártható (nekem legalábbis, mert pc szervízben dolgozok, szóval az elemtartó meg az usb csati volt bontottan :))
tothgabi Creative Commons License 2008.01.25 0 0 1395
Sziasztok!

Az USB-s távkioldóval lenne egy kis problémám. Feltettem a firmware-t, betöltöttem a script-et (ki is írja a jobb alsó sarokban), de ha rádugom a káblet, akkor átvált play módba. Nem exponál :(

Nem tudja valaki, hogy mi lehet a probléma?

Esetleg ha valaki tudna küldeni egy mőködő scrip-et (vagy egy mőködő kártya tartalmat), azt megköszönném.

toth.gabor@totalcar.hu
ikarepma Creative Commons License 2008.01.20 0 0 1394
Tud valaki gyári nyakpántot S3 Is hez? email: amperaki@gmail.com
Peti_04 Creative Commons License 2008.01.17 0 0 1393
Boltban újonnan 74700...
Előzmény: Lightmare (1392)
Lightmare Creative Commons License 2008.01.17 0 0 1392
2009 dec 20-ig érvényes garanciával eladó egy új, pixelhibamentes, 200 expoval kipróbált S3 magyar nyomtatott és pdf útmutatóval amit csak a géphez adok. Kijelzője fóliázva. 73500 Ft. Tokkal 75 000. Csak komoly érdeklődésre válaszolok. dpg@freemail.hu
Celtis Creative Commons License 2008.01.12 0 0 1391

Hogyan tudom megcsinálni, hogy PC-hez kötve a gépet elérhető maradjon képnézegető mód?

Párszor már megcsináltam, hogy csak a kívánt képeket küldtem át a PC-re, de most nem sikerül. Teljesen megkukul, ha bedugom az USB kábelt.

 

kuff Creative Commons License 2008.01.12 0 0 1390
egyetertek scarabaeus -al, az alap menuket esetleg erdemes leforditani,de a tipikusan fotos angol kifejezeseket sztem nem.
Előzmény: scarabaeus (1388)
scarabaeus Creative Commons License 2008.01.11 0 0 1389
Egyszer mondjuk lefordítottam egy gép firmware-ét, de elszórakoztam, mire annak a mégoly egyszerű fényképezőnek is minden értelmesen elfért a képernyőjén, nemhogy egy ilyen összetett program esetén.
Előzmény: scarabaeus (1388)
scarabaeus Creative Commons License 2008.01.11 0 0 1388

"A magyarnál kimaradna ez a pillanatnyi zavar."

 

Nem biztos. Van az eredeti, a digitális fényképezés által kialakított angol zsargon kifejezése, ha az ember ennek magyar tükörfordításával találkozik (jobb esetben egészben, de esetleg helyhiány miatt rövidítve, amit még külön vissza kell fejteni, még ha pillanat is), akkor ezt vissza kell fordítania angolra, hogy vajon melyik jelentése felelhet meg valamelyik szónak a digitális fényképezés angol zsargonjában. :-)

Előzmény: kishoris (1387)
kishoris Creative Commons License 2008.01.11 0 0 1387
Kuff,

köszönöm, az angollal sincs baj, csak néha gondolkodnom kell, h mi is ez? Aztán már okés is a dolog. A magyarnál kimaradna ez a pillanatnyi zavar. :-)
Előzmény: kuff (1386)
kuff Creative Commons License 2008.01.10 0 0 1386

kishoris,

 

már elkezdtem,bár jórészt tükörfordítás és sajna rengeteg olyan angol "speciális" szó van benne,amit lehetetlen lefordítani arra az adott string hosszra, ami a menüben még látható és értelmes, ezért célszerű lenne angolul hagyni. majd meglássuk.

Előzmény: kishoris (1385)
kishoris Creative Commons License 2008.01.10 0 0 1385
Mindenkinek köszönöm az infót!

Kuf!

Örülnék ha lenne időd egy fordítás erejéig. :)
mouser Creative Commons License 2008.01.10 0 0 1384
én néha úgy érzem, az összes ujjammal a menu-t nyomkodom, annyira útban van sokszor.
Előzmény: scarabaeus (1382)
balais Creative Commons License 2008.01.10 0 0 1383

Köszönöm a választ...

 

scarabaeus Creative Commons License 2008.01.10 0 0 1382

"megnyomod valamelyik ujjaddal"

 

:-))

Előzmény: nkt_ (1381)
nkt_ Creative Commons License 2008.01.10 0 0 1381
lejátszás módba kapcsolod be a géped (nem átkapcsolsz felvétel módból).
megnyomod valamelyik ujjaddal a menu gombot, a menüben a legalsó opció a firm update. na, az kell neked. hajrá.
Előzmény: balais (1380)
balais Creative Commons License 2008.01.10 0 0 1380

Azt hogy kell ?

A lejátszás menüben nincs ilyen menüpont

kuff Creative Commons License 2008.01.10 0 0 1379

Nem eleg rarakni, kell elso korben egy kamu 'firmware update' menu is , visszajatszas modban :)

Előzmény: balais (1378)
balais Creative Commons License 2008.01.10 0 0 1378

Sajnos nem müxik...

Feltettem a CHDK-t a kártyára,de semmi változás nincs...

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!