Keresés

Részletes keresés

zabfaló Creative Commons License 2008.06.02 0 0 43
Na, ez bacna még be meg a lobogóhordozás! Pont rá volna szüksége ennek a népnek manapság? Akit még Tamásiban is lemosott egy újonc fideszes egyéniben a választáson.
meret99 Creative Commons License 2006.04.11 0 0 41
Igen, legyen ő, ha ez az ára Gyurcsiék leváltásának! Orbán majd megpihen egy kicsit a parlamentben és tanácsokat osztogat! Igen, elfogadható! Legyen ő az első női minelnök!
Alezredes Creative Commons License 2006.03.19 0 0 40
Csak aztán nehogy feloszlassa a parlamentet, mint egyszer is...
Előzmény: agymosodás (-)
elemes Creative Commons License 2006.03.19 0 0 39
Nem tudom, hoz-e szavazatokat az MDF-nek az ilyen nyilatkozatok... valószínűleg igen. Egy kis párt számára sokkal nehezebb elérni a nyilvánosság ingerküszöbét -- kénytelenek nagyon radikális kiejelntéseket tenni ahhoz, hogy legalább felfigyeljünk.

Csak ha a radikális kijelentésről először egy vicc jut az ember eszébe, akkor nem biztos, hogy a kívánt eredményt éri el...
    két éhes egér meglát egy elefántot.
    - hú mennyi kaja.... de hogy ejtsük el?
    - a tervem a következő: te elgáncsolod, én pedig megfojtom.
Előzmény: agymosodás (-)
agymosodás Creative Commons License 2006.03.19 0 0 38
...a Moszkva téren.
Előzmény: mos (37)
mos Creative Commons License 2006.03.19 0 0 37
Debreczeni mellett :-)
Előzmény: agymosodás (36)
agymosodás Creative Commons License 2006.03.19 0 0 36
Hol lesz Ibolyka április 2-án?
agymosodás Creative Commons License 2006.03.18 0 0 35
Én vállalom a hazugságvizsgálót!
agymosodás Creative Commons License 2006.03.18 0 0 34
2002-ben a két választási forduló között álapodott meg Gyurcsány Dávid Ibolyával a leendő koalícióról. Azért volt ez sürgős, mert ha Ibolyka nem lép ki a szövetségből még Mádl Ferenc a Polgári Szövetséget kéri fel mint a választások győztesét kormányalakításra. Gyurcsány rettegett az SZDSZ-től. Mi lesz ha beintenek neki. Hossszútávon is egy jó megállapodásnak tűnt. Az a variáció, amit az elején felvázoltam, az akkori megállapodás. Ez most is érvényben van. Ha valaki végignézi Dávid elvtársnő nyilatkozatait és tevékenységét az elmúlt négy évben, csak így logikus. Az MSZP-sek a kisgazdák leépítése után - Torgyán is az ő emberük - az MDF felöl is bebiztosították magukat. Egyedül nem nyerhet a FIDESZ, mondták. Logikus volt akkor. Még mindig nem tudjuk mi lesz, mert az utolsó három hét számít. Az óra most indul.
Törölt nick Creative Commons License 2006.03.18 0 0 33
Ezzel a listás eredménnyel nem marad a koalíció.
Előzmény: cseresznye_hi (22)
whoeveriam Creative Commons License 2006.03.18 0 0 32
Előzmény: whoeveriam (31)
whoeveriam Creative Commons License 2006.03.18 0 0 31
sztem dávid ibolyából lehet a legjobb miniszterelnök. hiszen aki ilyen kitűnő kampányfilmet tud csináltatni, rossz miniszterelnök nem lehet.
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=LVDMq6T5DJ4" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=LVDMq6T5DJ4</a>
Personal_Jesus Creative Commons License 2006.03.18 0 0 30
jó. ezt sem én mondtam

én pl. nem szoktam cigányoktól kopogtatócédulát venni.

de elfogadom, hogy nem lovagias módszer rejtett hangfelvételt készíteni, hiszen mindenki mond/csinál privát olyan dolgokat, amit a nyilvánosság előtt nem. ez természetes. csak azt felejted el, hogy pont az MDF kezdte a titkos magnófelvétellel a kampáynolgatást, úgyhogy ezt most nagyon.nagyon megérdemelten kapta vissza
Előzmény: Vitis (29)
Vitis Creative Commons License 2006.03.18 0 0 29

Tudsz olyan pártról  amelynek valamely tagja, aktívistája  egy kötetlen beszélgetésen nem cigányozik, zsidózik, esetleg a katolikusokat vagy arabokat becsmérli????

 

Elég sok ember dolgozik a kispártoknál is, elképzelhetetlen, hogy ne kerülne szóba  (negatív értelemben)valamely népcsoport!!

 

Ezen a felvételen sem szidalmazta a cigányokat csak 1 tényt közölt!!!!

Előzmény: Personal_Jesus (27)
Vitis Creative Commons License 2006.03.18 0 0 28

Köztársasági elnöknek tényleg nem való, nem másért mert aktív pártpolitikus, pártelnök 1990 óta!!!

 

Miniszterelnöknek alkalmas!!!

Előzmény: Törölt nick (26)
Personal_Jesus Creative Commons License 2006.03.18 0 0 27
ja, és a magnófelvételről kiderül., hogy a pártja cigányozik is, pedig tőlük veszi a kopogtatót
Előzmény: Törölt nick (26)
Törölt nick Creative Commons License 2006.03.18 0 0 26
"Szerintem Dávid Ibolya remek köztársasági elnök lehetne, de ez még - rajtam kívül - senkinek nem jutott az eszébe. Még neki se. Ezek nem zárójeles mondatok."

 

Mióta a gyalázatos focibotrányokra és zsidózásokra azzal reagált, hogy nem ért a focihoz, ilyen ember nem lehet miniszterelnök. Meg igazságügyi miniszter sem, meg köztisztviselő sem lehetne normális országban.... 

Előzmény: bkuksika (9)
Vitis Creative Commons License 2006.03.18 0 0 25

Nem kell sajnálkoznod, benn lesz az MDF!!!!

 

Fidesz 42%

Mszp 46%

Szdsz 7%

MDF 5%

 

A jelenlegi vagy nagykoala lesz!!

Előzmény: cseresznye_hi (22)
Personal_Jesus Creative Commons License 2006.03.18 0 0 24
az szdsz-t is nyugodtan húzd le. alulról súrolják, de legnagyobb sajnálatunkra, ebből a buliból ők is ki fognak maradni
Előzmény: cseresznye_hi (22)
Personal_Jesus Creative Commons License 2006.03.18 0 0 23
egy? és a beégés? hogy mégsem jövök ki a bizonyítékokkal a zsarolás-ügyben, mert túl bonyolult lenne elmondani :))) abszolút beégés. a kopogtatókról meg sztem még lesz. a Zöldek azt ígérték, van videofelvételük is egy másik esetről, szintén mdf. azt is be fogják mutatni.

azt látom, dől össze a légvár. nincs is mit mondaniuk már, kifogyott. elfogyott. csókolom
Előzmény: Vitis (19)
cseresznye_hi Creative Commons License 2006.03.18 0 0 22
No elmondom a tuttit figyuzzatok : MDF sajnálom de nem kerül be :-(
SZDSZ 6,7 %
MSZP 44,6 %
FIDESZ 46,2 %

És minimális kormánytöbbséggelk maradnak a régiek .... Ibolykát elfelejthetjük , én sajnélom őket...Ja és hogy honnan az info ? Megálmodtam.... Majd szóljatok ha nem így lenne :-)))
Vitéz Misi Creative Commons License 2006.03.18 0 0 21

Erre az esély kb: 0,0001%.

Ez valóban komoly.

Előzmény: agymosodás (-)
Vitéz Misi Creative Commons License 2006.03.18 0 0 20
Nevetséges.
Vitis Creative Commons License 2006.03.18 0 0 19
olyamatosan jönnek a botrányok???? talán ez az 1!!!
Előzmény: Personal_Jesus (16)
mos Creative Commons License 2006.03.18 0 0 18
Szerintem meg elég jó a kampányuk, ezt ki nem néztem volna belőlük... Ha bizonytalankodó, apolitikus választó lennék, akkor komolyan elgondolkodnék rajtuk, de sajnos túlságosan is rossz emlékeim vannak a Boross-féle operettkonzervatívokkal kapcsolatban.
Előzmény: Personal_Jesus (16)
Personal_Jesus Creative Commons License 2006.03.18 0 0 17

ezt láttátok már?

Pénzért gyűjtött választási ajánlószelvényeket a Magyar Demokrata Fórum (MDF) fővárosi, VII. kerületi szervezete – állította a Zöld Párt a Kossuth téren tartott sajtótájékoztatóján. A rendezvényen bemutattak egy rejtett mikrofonnal készített felvételt, amelyet aktivistájuk akkor rögzített, amikor kopogtatócédula- gyűjtésre jelentkezett a kerületi MDF irodájában.

A bemutatott felvételrészleteken hallható volt, amint az MDF megbízottja ismerteti a jelentkezővel: alapítványi ösztöndíj formájában 600 forintot fizetnek minden megszerzett ajánlószelvényért, és arra figyelmeztette a Zöld Párt aktivistáját, hogy azok, akik pénzért adnák át a dokumentumot, veszélyesek lehetnek. A pártiroda alkalmazottja megjegyezte, hogy általában a cigányok azok, akik pénzzé teszik az iratokat, amelyek rendszerint nem a saját tulajdonuk.

 

hát, nem csak hülye, rasszista is...



Előzmény: Personal_Jesus (16)
Personal_Jesus Creative Commons License 2006.03.18 0 0 16
szvsz dávidék az utolsó hetekben teljesen elvéreznek. ez már most látszik. megindult az mdf-botránysorozat. kopogtató céduka-botrányok, bizonyítatlan vádaskodások, megindult a teljes szétesés felé, április 9-ig nem fogja a 3 százalékot sem hozni
Előzmény: Vitis (14)
Callie Creative Commons License 2006.03.17 0 0 15
Orbán természetesen bányaügyi miniszter lesz, Gyurcsány pedig kulturális.
Előzmény: agymosodás (11)
Vitis Creative Commons License 2006.03.17 0 0 14
kisebbségi kormányban támogatja a fideszt vagy nagykoala!!
Előzmény: Personal_Jesus (12)
Personal_Jesus Creative Commons License 2006.03.17 0 0 13
ha esze van, viszi a belügyet és az igazságügyi tárcát. így nehéz lesz lecsukni :)
Előzmény: agymosodás (11)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!