Keresés

Részletes keresés

suto Creative Commons License 2006.03.17 0 0 10
Különben is 2000-től 2006-ig 9-szer csavarva az pont 10 év. Kiszámoltam :)
Előzmény: Törölt nick (8)
suto Creative Commons License 2006.03.17 0 0 9
Nem matekból buktam meg, hanem töriből (vagy abból sem, mert ez még biztos nincs benn a tananyagban).

Matekból mindig 5-ös voltam. De polgári matekról nem tudok, csak egyszerűen matekról. A "polgári" az valamilyen szitokszó, vagy mi? :)
Előzmény: Törölt nick (8)
suto Creative Commons License 2006.03.17 0 0 7
Különben a címet tényleg lehet így is érteni. Nem is gondoltam rá :)
Előzmény: goldnadel (0)
suto Creative Commons License 2006.03.17 0 0 6
Árpi bácsi, tisztellek becsüllek, de kicsit idős vagy már, lehet, hogy nem érted. Jól elvezetgetted az országot, de azóta is eltelt már vagy 10 év :)
Előzmény: Törölt nick (4)
goldnadel Creative Commons License 2006.03.17 0 0 5

Már mutálódott.

:-)

Előzmény: suto (2)
suto Creative Commons License 2006.03.17 0 0 3
Akkor majd lehet, hogy megfertőzi a palesztin pulykákat is. :)
Előzmény: suto (2)
suto Creative Commons License 2006.03.17 0 0 2
Ja. Mi lesz, ha Orbán mutálódik? :)
Előzmény: goldnadel (0)
Törölt nick Creative Commons License 2006.03.17 0 0 1
0
goldnadel Creative Commons License 2006.03.17 0 0 0
Orbán a virus?
Előzmény: suto (-)
suto Creative Commons License 2006.03.17 0 0 topiknyitó
Csak poénkodok, nem kell beugrani :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!