Keresés

Részletes keresés

Wágner úr Creative Commons License 2006.03.15 0 0 5
Uggyan má', füttyögécs..., komolytalan..., a kínai és maláj kalózok köpködnek..., má'pedig, ha sokk kis kínai egyszerre köp egyet, abból lesz a Sárga Tenger...
boci boci tarka Creative Commons License 2006.03.15 0 0 4
Kiváncsian várom, Gyurcsány el tudja-e mondani tisztességes körülmények között 11 órakor a beszédét. Vagy a fidesz-hívők ott fognak bemelegíteni a délutáni Orbán buli előtt?
Előzmény: rraabbiiddaa (3)
rraabbiiddaa Creative Commons License 2006.03.15 0 0 3
Nem tudom, nekem ez a kifütyülősdi, meg erzsébethidasdi nem jön be.
Nem hiszek abba, hogy ez eredményre vezetne. Meg lehet csinálni, de minek?
Előzmény: brixton (2)
brixton Creative Commons License 2006.03.15 0 0 2

  Baloldali szélsőségesek kifütyülték Orbán viktort, esetleg Dávid Ibolyát, Csurka Istvánt....

Hát ilyennel biztos nem fogtok találkozni.

  Tényleg,  -ilyen késői órán- talán van idő elgondolkodni azon, hogy miért mindig igazi demokrata , baloldali politikusok  kénytelenek elviselni megalázó füttyögést.

Ebben az országban ilyen erős lenne a devianciára való hajlam?

Ötven év iskola után?

Bal-jobb érzelmeket feszegetni?

Párezer milliárdos demokrata és ugyanennyi polgári demokrata egymásnak bír ugrasztani több millió bérből vagy nyugdíjból élő honpolgárt?

IGEN. Megcsináltuk, de nem egyedül. Ehhez kell , kellett és kelleni fog a mindenkori másik oldal (ami szintén mi volnánk !!!) szerves közreműködése is.

Fütyül kínjában persze az ember, ha a képes felibe hazudik jókorát az ippeg hatalmon lévő.

De, hogy mindég csak a rosszabbik( jobb) oldal?

Eztet nem értem.

Vagy annyira kultúrált lett lészen a honi baloldal, liberálisék által,hogy mán nem sikk füttyögéssel kifejezni a nemteccést?

itten lehet a kuty valahun elásva.

 

rraabbiiddaa Creative Commons License 2006.03.15 0 0 1
Az hát és a fórumon a nap folyamán az emberek szépen fel fogják tölteni, csak kb. reggel 9-ig fenn kell tartani az első 20-ban:)
Előzmény: bárhogyleszugylesz (0)
bárhogyleszugylesz Creative Commons License 2006.03.15 0 0 0
B0tránykr0nika
Előzmény: rraabbiiddaa (-)
rraabbiiddaa Creative Commons License 2006.03.15 0 0 topiknyitó
Ide lehet gyűjteni a mai botrányokat, amelyek ugyan még nincsenek, de ez csak idő kérdése.
Lesznek:)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!