Keresés

Részletes keresés

depis Creative Commons License 2006.03.17 0 0 44

az ATV - MSZP közeli?

 

ha ez kérdés .. :)

(eredetileg hitgyüli + mszp) .. most, anagy átalakítás, felpumpálás után az MSZP nyilvűn nagyobb részesedssel bír :)
 ..beleadtak 1 csomót az MTV1 -ből is (köztv-közpénz), emberek, technika átfedésben vannak, és a pénzeket nem látjuk ..

fletorpe Creative Commons License 2006.03.15 0 0 43
Igazad van. Nem Napóleon mondta, neki mondták. Talleyrand. Cserben hagyott az emlékezetem. Az ATV akkoris bolsi fiókadó, a tényen nem változtat!
Előzmény: alto (41)
lujo2 Creative Commons License 2006.03.15 0 0 42
kár erőlködnöd, mert az ATV jóval előbb volt, int a Hírtv, ennek ellenére jóval kevesebb beírás van vle kapcsolatban -és nem azért, mert a jobosok kevédbé grafománok-, mint a jobboldal által istenítettben. Azaz túl nagy marhaságot nem csinálnak, hatalmas indulatokat nem szítanak.
Előzmény: fletorpe (38)
alto Creative Commons License 2006.03.15 0 0 41
Nem Napóleon mondta, kistörpe. Találd ki, hogy ki.
Előzmény: fletorpe (40)
fletorpe Creative Commons License 2006.03.14 0 0 40
Napóleon is valami hasonlót mondott. Ez több mint hiba. Ez bűn.
Előzmény: qncogi (39)
qncogi Creative Commons License 2006.03.14 0 0 39

Butaság ez kiskrampusz. A Teller levél egy hiba volt, amiért másnap bocsánatot kértek. Eltörpül a xaros kis pártszócsövetek napi beégései mellett.

Erről meg majd hozzál valami hiteles forrást is/csak, a te dumád semmit nem ér.

Előzmény: fletorpe (38)
fletorpe Creative Commons License 2006.03.14 0 0 38
Kössze. Néha kell egy kis frusztráció. Az adrenalin miatt.
Az ATV pont annyira hihető, mint a Völkischer Beobachter (Népszara), vagy a Népszabó.
Most sikerült a Teller levél párját is előállítani:

A bírósági eljárás során kiderült, a két lap egy hamis levéllel akarta bebizonyítani, hogy a Postabank 1999-es konszolidációnál pénzek tűntek el, az ezt firtató KEHI vizsgálatot pedig Stumpf István leállította. A volt miniszter szerint egyértelmű politikai akcióról van szó, amellyel a kampány finisében a Fidesz nem létező ügyeire akarták terelni a figyelmet Gyurcsány Ferenc cégügyeiről.

Lehet, hogy ezt is Zeleivel íratták????
Éljen a bolsevik diktatórikus igazmondás. Hazudni, hazudni, hazudni.
Előzmény: qncogi (37)
qncogi Creative Commons License 2006.03.14 0 0 37
Nézzed máskor is.
Előzmény: fletorpe (35)
jobbcipo Creative Commons License 2006.03.14 0 0 36
Igazad van, és ôszinte feltáró vallomást teszek: olykor megnézem Csintalant is, Désit is.
A következtetésem változatlan, miszerint az egyik 19, a másik egy híján húsz.
Előzmény: varu2 (34)
fletorpe Creative Commons License 2006.03.14 0 0 35
Én néztem!!!
Egészséges frusztráció. Hétfő este Bélsáróra. Dési Jánossal, Pubertás Mészáros Tamással, Nazális Avar Jánossal. Múltkor már majdnem a kisbaltát vágtam a TV-be. Jó szórakozás!!!
Előzmény: varu2 (34)
varu2 Creative Commons License 2006.03.14 0 0 34



szal...igy irsz:


"..és az ATV egykutya: az egyik ideharap és odanyal, a másik fordítva...."


ami azért érdekes ,megállapitás mert elötte kettővel igy irsz:

"..Te nézed. Én nem...." /ti.ATV-t /


áruld már el: mijafax alapján alkotsz akkor véleményt???
Előzmény: jobbcipo (32)
fletorpe Creative Commons License 2006.03.14 0 0 33
Az ATV maga az MSZ(M)P fiókadója. Ahol egy Bélsár gyuri megszólalhat, és Völkischer Beobachter félórát tarthat, az már régen rossz.A fizetett telefonáló nyugdíjasaival, az elfogult műsoraival, szégyen!!!! Az objektivitás látszatát is kerülik.
jobbcipo Creative Commons License 2006.03.14 0 0 32
Szerintem a HírTV és az ATV egykutya: az egyik ideharap és odanyal, a másik fordítva.
Előzmény: alto (31)
alto Creative Commons License 2006.03.14 0 0 31

Vegyük azt a kategorizálást, hogy léteznek HírTV-hez hasonló párthíradók és léteznek nem párthíradók.

 

Az ATV az utóbbi kategória, ettől még természetesen ballib irányultságú. Különben nem nézném egyes műsorait.

 

Bár néha a Duna TV közéleti műsorait is nézem, mert a Duna jobbossága elviselhető.

Előzmény: jobbcipo (30)
jobbcipo Creative Commons License 2006.03.14 0 0 30
Ha jól értettem, szerinted ma már nem balos (maradjunk inkább az MSZP-közelinél) az ATV, s te kiegyensúlyozopttnak látod.
Én ennek ôszintén örülök, bár homlokegyenest eltér a véleményünk.
Te nézed. Én nem. És én továbbra is várom, hogy egyszer csak-csak lesz legalább egy félig kiegysúlyozott tévé Magyarországon...
Ma ilyet nem látok:(
Előzmény: alto (29)
alto Creative Commons License 2006.03.14 0 0 29

Hát lila dunsztom nincs, hogy kik az ATV tulajdonosai és van-e közük az MSZP-hez. Azt persze elhiszem, hogy a HírTV emlőin nevelkedett nézőseregnek furcsa, ha egy TV és valamelyik párt között nem lehet direkt, pártutasításos kapcsolatot felfedezni és ezért a "ki mint él, úgy ítél" elvét alkalmazva másnál is feltételezik ezt a szituációt.

 

Az ATV meg annyira balos, hogy főleg a ciklus elején szétdühöngtem magam, mert jellemző műsorvezetési technikájuk az volt, hogy bármelyik jobboldali politikus a legkisebb sarokbaszorítás nélkül is szabadon terjeszthette a szövegeit, míg egy szocinál az élő fába is belekötöttek.

 

Annyira jellemző volt ez náluk, hogy végül kénytelenek voltak kicsit kiegyensúlyozottabbá válni ebben a tekintetben, mert a nézőközönség kezdett lázadozni. Ma már azért megf..gatják a jobbos politikusokat is. Azt különösen szeretem, mikor kialakul egy Szíjjártó Agyonbeszélek Mindenkit Péter - Kálmán Aranyosan Mosolygok Olga csörte :)

Előzmény: jobbcipo (28)
jobbcipo Creative Commons License 2006.03.13 0 0 28
Nem is olyan régen volt már egy topik az ATV-rôl. Az arról szólt, hogy hova tûnt a nevébôl a 'MAGYAR'. Nem tudtunk rájönni , hová tünt, mert a topik is eltünt - én legalábbis nem találom.
Talán van összefüggés azzal, hogy MSZP közeli-e az ATV.
Igen, az.
Törölt nick Creative Commons License 2006.03.13 0 0 26
Inkább hallgasd a kiegyensúlyozott klubrádiót, ha pedig nem találkozol Ferivel eleget, hát nyisd ki a vízcsapot.
Előzmény: Törölt nick (17)
alto Creative Commons License 2006.03.13 0 0 25

Egyértelműen balos.

 

És?

 

Már csak azért is érdemes nézni, mert Kálmán Olga egy csinos nő. S miközben őt nézem, még okosodom is. Hát tiszta haszon, nem? Kellemest a hasznossal.

 

:o)

Előzmény: Törölt nick (17)
smafu Creative Commons License 2006.03.13 0 0 23
Neked más sikerült bezárkóznod ?
Akkor az ATV neked való, meg a Napkelte, de a Népszava és Népszabadság is :DD
Gyurcsány Fecó vezérhegyező, istenfaragó képző.
Előzmény: Pukszi (20)
qncogi Creative Commons License 2006.03.13 0 0 22
Fontos mindent lerángatni a ti mélyen alacsony szintetekre?
Előzmény: Libatopp3 (15)
qncogi Creative Commons License 2006.03.13 0 0 21
Ja, hogy te nem az ATV-t nézed.
Előzmény: Curika (18)
Pukszi Creative Commons License 2006.03.13 0 0 20
Akkor nézzétek a rémHírTV-t vagy az Echo-t. Csak akkor bezárkóztok a világtól, tájékozatlanok maradtok, csúnyán fogtok beszélni, személyiségetek eltorzul, aztán időnek előtte jön a sclerosis multiplex....
halomsíros Creative Commons License 2006.03.13 0 0 19
Na mond, mi volt marhaság?!
Előzmény: Curika (18)
Curika Creative Commons License 2006.03.13 0 0 18
Ja látom, ezzek tiszta IDIOTÁK, vagy csak játszanak, kapnak ezért valami pénzt hogy a studioban ülnnek és össze fröcsögnek minden marhaságot.
Előzmény: Törölt nick (17)
Curika Creative Commons License 2006.03.13 0 0 16
Akor viszont meg kénne a nevét változtatni pl. A-mszp-TV = ATV.
Előzmény: szocska (14)
Libatopp3 Creative Commons License 2006.03.13 0 0 15
Ezt komolyan gondolod?
Előzmény: qncogi (12)
szocska Creative Commons License 2006.03.13 0 0 14
Szerintem az MSZP ATV közeli. Jól pénzeli.
qncogi Creative Commons License 2006.03.13 0 0 12

Mellesleg aranyos, okos, elfogulatlan és:

 

Kálmán Olga azt mondja, őt hivatalosan még senki sem kereste meg. Csermellyel akkor beszélgetett, mikor a hírigazgató felmentette Pikót. Tovább már Kálmán Olga sem akart maradni. Csermely magához rendelte. „Fáradt vagy” – kezdte. „Nem vagyok” – válaszolta a szerkesztő. „De én látom rajtad, úgyhogy menj, pihenj két hetet, aztán folytatod”. „Jó – felelte Kálmán Olga –, de csak abban az esetben, ha Pikó marad főszerkesztő, és vezethet műsort Simon András és Vicsek Ferenc”. „Ugye nem gondolod komolyan?” – nevetett Csermely. „Dehogynem” – maradt komoly Kálmán Olga.
Azóta nem beszéltek. Viszont hamarosan egy lista került a rendészekhez, hogy többet ne engedélyék be a Magyar Televízióba Kálmán Olgát.

Előzmény: Törölt nick (9)
qncogi Creative Commons License 2006.03.13 0 0 11
Baseball ütővel. Néha még símaszkot is húz a fejére, hogy ne ismerjétek fel.
Előzmény: Törölt nick (9)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!