Keresés

Részletes keresés

v.victor Creative Commons License 2012.10.13 0 0 14

Sziasztok segitséget kérnék. csináltam egy netes munkát elértem a kifizetés határát, de mit kell beírnom a "Your Account:"Mezőbe hogy a Pay Pal számlámra érkezzen a pénz?

vajkrém puli Creative Commons License 2012.01.30 0 0 13

Igen lehet, ha jól emlékszem a CIB-mél van számlájuk, oda kell utalni a pénzt és megjelenik 2 nap múlva a PP accountodon.

Előzmény: fektelencsiga (12)
fektelencsiga Creative Commons License 2011.11.05 0 0 12

Sziasztok!

Nekem is az lenne a kérdésem, hogy sima bankszámláról is lehet fizetni? Nekem sajnos nincs kód a bankkártyám (Unicredit) hátlapján az aláírós résznél, így nem is tudom a bankkártyámat aktiválni. Előre is köszönöm a segítséget.

belphnaque Creative Commons License 2008.04.30 0 0 11

Sziasztok !

 

Egy visszautalt kifizetésre emlékeztet a PayPal, hogy ne felejtsem kérelmezni.

If you do not claim your money by May 23, 2008, this payment will be cancelled and the money will be returned to xy account.

 

Tudja valaki, hogy hogyan kellene Claim-olni a pé'zt ?

 

Köszi !

 

Belph.

Reah Creative Commons License 2008.03.27 0 0 10

Sziasztok!

 

Lenne kérdésem, remélem valaki tud nekem segíteni:

 

A pay palon keresztül kifizetett szolgáltatás lemondása esetén, visszatérítésnél a pay pal visszafizeti e a levont kezelési költséget vagy sem? Illetve, visszatérítés esetén számol fel mégegyszer kezelési költséget?

 

 

Olyan weboldalt indítok, ahol egy adott terméket a kifizetés után még vissza lehet mondani és ezért lenne fontos.

KRIPO.67. Creative Commons License 2007.09.29 0 0 9
Én is folyamatosan így járok, azaz nem fogadja el a kártyámat, mindig másikat akar.
Pedig néhány hete simán fizettem már vele az eBay-en.
Most meg folyamatosan szaraxik.
valaki HELP!
Előzmény: petákos (7)
lkcar Creative Commons License 2007.09.23 0 0 8
Hali

Lenne pár kérdésem.

-A Paypal csak dombornyomott kártyával használható?
-Egyszerú bankszámlával használható-e a paypal?
-Amikor fizettem paypal-lal létezik-e valamilyen nyugtázás/confirmation melyet pl hogy megkérdik hogy adott összeget adott "célra" le akarnak emelni a számlámról és hogy jóváhagyom-e?

L.
petákos Creative Commons License 2007.05.30 0 0 7
 

Segítsetek! Tisztelt hozzáértők!!!

Regeltem a Pay pal-on, be is jelentkeztem, a domború masterről le is vett a PP egyszer 1 $, egyszer 400 Huf.-ot, majd amikor hitelesítést kért, én beütöttem mindent amit kért és azt írja, hogy nem fogadja el a kártyámat...!?

 Beenged a rendszerbe, de nem hagy semmit csinálni és az accountom minden opciója 00. Hibaüzenetet ír, hogy nem fogadja el a kártyámat! (azt, amiről már levont 1$, 400Huf.-ot). Ha mégis ezzel akarok muzsikálni küldjek faxot, arcképes igazolványról, kártyáról, etc...

Mondja már meg valaki miért van ez, mert már az őrület határán vagyok...

Persze "emberrel" nem tudok beszélni, mert mindehol csak gép van, sehol egy tel.szám, csak fax vagy emil..

Segítéééég...!

Köszönöm!

WiktorL Creative Commons License 2007.02.16 0 0 6
Hali!

Igazabol nem tudom mennyire mukodik ez itthon, de en kb 1 eve regisztraltam magam a Paypal-on es minden rendben mukodik. De ez egy kulfoldi kartyaval tortent. Aztan azota is ezen keresztul rendelek az Ebayrol :)
Itthon egyebkent a print24.hu nyomdatol rendeltem anyagokat es ott is a Paypal-os fizetesi modot hasznaltam. Es max jol mukodott, meg orultem is, hogy toluk rendeltem..en ilyen internetes orult vagyok :)
ivilag Creative Commons License 2006.07.27 0 0 5
tud esetleg valaki arról, hogy mikor lehet pénzt FOGADNI paypal-lal itthonra? valami terv kiszivárogtatás talán?
morbiczer Creative Commons License 2006.03.26 0 0 4
A linkeket megnézted????????
Előzmény: garupeti (3)
garupeti Creative Commons License 2006.03.25 0 0 3
Nekem is kéne ilyen segitség!
morbiczer Creative Commons License 2006.03.12 0 0 2

Topikok az indexen, ahol ez már többszörösen ki lett tárgyalva:

 

http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9042477

 

http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9125994&la=52751998

 

Itt is érdemes szétnézni a "Fizetés" menüpont alatt:

 

http://invitel.hu/youme/ebay/index.htm

 

Javaslom, hogy olvass vissza a topikokban. Ha azután még nem világos valami, akkor az egyikben tedd fel konkrét kérdéseidet.

Előzmény: belphnaque (-)
fémkor Creative Commons License 2006.03.12 0 0 1
0
Előzmény: Mega Tróger (0)
Mega Tróger Creative Commons License 2006.03.12 0 0 0
Külföldi utalásoknak elég olcsó módja (főleg kis összeg esetén).

Egy magyar banknál általában 1000-10000 (én még 2500-nál kevesebbet nem nagyon fizettem) Ft-ba kerül egy külföldre történő utalás, ami 5-10-20 USD/EURO összegnél elég gáz...
Ez a kis összegű vásárlásoknál biztos jó.
Előzmény: belphnaque (-)
belphnaque Creative Commons License 2006.03.12 0 0 topiknyitó

Sziasztok !

 

Vásárolni akartam az interneten, és találkoztam egy fizetési megoldással, amit PayPalnak neveznek.

Mivel nem ismertem, kikerültem, és VISA ikont nyomtam.

Most viszont elkerülhetetlennek tűnik, mert ez egy másik honlap, és nincs is más opció, a vásárlás viszont nagyon fontos lenne.

 

Tudja valaki, hogy mi ez ?

 

Nekem kissé ködös elsőre, -bár ami sok időt vesz igénybe, igyekszem csak minden második szót (vagy azt sem elolvasni), de úgy néz ki, valami internet bank, ahova előbb rá kell tenni pénzt, hogy biztosan megkapja az eladó, vagy valami ilyen.

 

Ugyanakkor úgyfest, hogy 25 000 Ft limit felett el kell küldeni egy enrollmentet, hogy ezzel korlátlan legyen a lehetőség. Ígérik, hogy pár nap alatt kiküldenek egy négyjegyű kódot a számlámra, amit online is láthatok, de a havi zárásban mindenképpen. Ezzel lehet a limitet átlépni. No, erre is kíváncsi leszek, azt sem tudom, hogy kellene megnézni, és hova jöhet ilyen.

 

A kérdésem az, hogy valyon találkozott-e valaki már ezzel a rendszerrel, miért kell beiktatni a normál hitelkártyás fizetés helyett, vagy valami info kellene.

 

 

 

Ja, itt egy link...          https://www.paypal.com/

 

Köszönök minden hozzászólást !

 

Belphnaque

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!