Keresés

Részletes keresés

JarnoTrulli Creative Commons License 2021.07.26 0 0 8246

5. futamhétvégén is túl van Enzo, történt csapatváltás is

Hungaroringet kihagyta, Imolában már a Carlin autóját vezette. Remélem tudja folytatni velük.

JarnoTrulli Creative Commons License 2021.05.23 0 0 8245

Napra pontosan 17 éve a monacoi győzelemnek

Piszkosul megy az idő, hiszen már a fia a versenyző :)

Változott a kezdeti terv, az arab F4 bajnoki címe után nem a spanyol F4-ben folytatja idén hanem F3-as szinten az Euroformula Openben, a csapat változatlan és a csapattárs is, mert Scionti is jön vele.

2 hétvégén vannak túl, itt elsőre nem is reális a bajnoki cím, 2. legfiatalabb a mezőnyben.

6. helyen áll összetettben.

Das - Crafword külön szint a mezőnyben. Kb. a középmezőny elejére várható. 5. hely már jó lenne bőven

JarnoTrulli Creative Commons License 2021.02.19 0 0 8244

JarnoTrulli Creative Commons License 2021.02.19 0 0 8243

Hátralévő futamokon volt minden dráma, fordulat amiket egy filmrendező is megirigyelhetne, mindez egy F4-es bajnokságban, de a lényeg: ENZO TRULLI az F4 UAE idei bajnoka :)

Enzo nagyon megbízhatóan hozta a dobogókat a futamokon, a fordított rajtrácsos 4. versenyeken is szépen hozta a pontokat, ez volt a kulcs. 1. forduló bizonytalansága után, egyértelműen hol 1. hol 2. erő volt. Időmérőkön Dilano van't Hoff jobb volt nála, a holland srác nagyon kimagasló volt ebben. (Enzo ebben nem ütött az apjára?:)

5 hétvégéből 4-en tudott legalább 1 futamot nyerni, és a 2., 3., 4. futamhétvégéken dobogós volt ahol nem volt fordított rajtrács.

Utolsó hétvégén meg tényleg volt minden:

- előzmény: Dilano van't Hoffot kizárták a 4. hétvége utolsó futamáról, így Enzo beszállt a meccsbe. Én itt azt nem értem, ha egy 4 versenyes hétvége 4. futamán szabálytalan az autó, akkor előtte pár órával nem volt az? 

Mindegy, az első versenyen 2., Hoff hátul zárt, majd jött a dráma, a 2. versenyen Enzo el sem tudott rajtolni, , a harmadik versenyen sem jött a dobogó, a mezőny végéről kellett felzárkóznia, és a mindent eldöntő utolsó futamon az 5. helyről bejött 3.-ra, pont a riválisa előtt és 319-318 arányban bajnok lett :)

Sajna az 5 hétvége 20 futamát nem mind adta élőben a széria hivatalos oldala :(

Tehát élete első formaautós futamát megnyerte, és élete első formaautós bajnokságát is behúzta :) Kezdésnek felettébb jó, már csak szponzorok kellenek, mert csupasz az az autó :( Ferrari, mint olaszt felkarolhatná a későbbiekben, mert hiába tűnik tehetségesnek a gyerek, kellő háttér nélkül nehéz lesz. És Jarno hiába volt F1-es sok éven át, nem rendelkezik olyan vagyonnal mint egy Mazepin, Stroll apuka.

Most kisebb szünet következik, és tavasszal a spanyol F4-ben fog indulni

JarnoTrulli Creative Commons License 2021.01.27 0 0 8242

Abu Dhabi - 2. futam

Győzelem, két második és a fordított rajtrácsos futamon 4.

1 - 2 - 2 - 4

Összetettben 2. helyen áll

JarnoTrulli Creative Commons License 2021.01.16 0 0 8241

Formaautós debütálás szerintem sikeresnek mondható :)

élete első F4-es futamát kapásból megnyerte 

második versenyen a dobogóért meccselt, és a végén bukott pozíciókat és lett 6.

harmadik versenyen lefulladt a rajtnál, a mezőny legvégéről kellett felzárkóznia és 8. lett, így a 4. versenyen pole-t ért. (harmadik futam első 8 helyezettje fordított sorrendben indul a negyediken) - ezen a pole-ból indulva 2. lett. 

Összetettben 1 hétvége (4 verseny) után 3. helyen áll.

Folytatás csütörtökön - Abu Dhabi, Yas Marina Circuit

5 versenyhétvégét 2 pályán rendezik, Dubai 3x (két verseny a GP Circuit formáción, 1 pedig az International Circuit-en), Abu Dhabi 2x

Elnézve ezt a 4 futamot, itt reális a TOP3.

Dilano van't Hoff felfelé kilóg ebből a mezőnyből, őt Kirill Smal, és Enzo követi.

JarnoTrulli Creative Commons License 2021.01.13 0 0 8240

ha jól néztem utána Dubai 3 órával jár előttünk, így ez alapján a menetrend a mi időzónánk szerint

Széria hivatalos youtube és facebook oldala a futamokat élőben adja

CSÜTÖRTÖK

12:00 - Szabadedzés

14:00 - 1. időmérő

14:25 - 2. időmérő

16:50 - 1. futam

20:05 - 2. futam

PÉNTEK

13:00 - 3. futam

16:20 - 4. futam

Szabadedzés 30, időmérő 15, a futamok 20 percesek lesznek.

Tegnap már a pályán voltak.

JarnoTrulli Creative Commons License 2021.01.06 0 0 8239

Enzo váltott formaautókra az idei szezontól kezdve.

Arab F4-es bajnokságban (UAE F4) fog debütálni már ebben a hónapban, sőt a jövő héten. Január 14-15.

Cram Motorsportnál indul, csapattársa az amerikai Enzo Scionti lesz.

Téli bajnokság ez, 1 hónap alatt lezavarják mind az 5 futamhétvégét. Egy hétvégén 4 versenyt futnak, amik nem kimondott hétvégék, mert nem szombat-vasárnap leosztásban mennek, mivel inkább betétfutamai a Dubai 24 órásnak, Abu Dhabi 6 órásnak, Ázsiai F3-nak és több más bajnokságnak amikkel együtt mozognak)

Versenynaptár

https://www.f4uae.com/championship-dates/calendar

Spanyol F4-ben is fog versenyezni, ott pedig Alonso csapatában (FA Racing by Drivex). 

Szezon, ha a járványhelyzet is lehetővé teszi áprilisban kezdődik. 7 versenyhétvége, minden hétvégén 3 futammal.

vjv1 Creative Commons License 2021.01.01 0 0 8238

Buék.

:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

:)))))

-shu- Creative Commons License 2020.08.04 -5 1 8237

A forma1 történetének talán legszánalmasabb versenyzője. Még időmérőzni tudott úgy ahogy, de a verseytempója nulla volt, csak kerülgették még a befizetős pilóták is. 15 év alatt 11 dobogó, azok nagyrésze is mák. Egészen morbid egy ilyen pilótának drukkolni.

Törölt nick Creative Commons License 2020.05.25 0 0 8236

Nézelődöm majd! Köszi a tippeket! :)

Előzmény: JarnoTrulli (8235)
JarnoTrulli Creative Commons License 2020.05.24 0 0 8235

jarvany ota az F1 hivatalos csatornaja folyamatosan rak fel regi futamokat a youtube-ra ami ingyen nezheto

82-es monacoi futam is fent van 

Előzmény: Törölt nick (8233)
Törölt nick Creative Commons License 2020.05.24 0 0 8234

Igazából bevallhatom, hogy Olivier Panis és Jarno Trulli voltak a legnagyobb kedvenceim. Akkoriban a Nemzeti Sportban és a tévében is mindent megnéztem, ami F1 volt! :D

Törölt nick Creative Commons License 2020.05.24 0 0 8233

Hááát, akkor lemaradt az M4! :D De  annyi jó versenyt lehetne leadni... Voilt egy olyan csatorna, hogy ESPN Classic és csak olyan régi kpzvetítések mentek rajta, ami kuriózum a sportrajongóknak. Csodálom, hogy Magyarországon még nem gondoltak ilyen tévécsatornára! :P A Filmmúzeumon voltak különböző régi sportműsorok! :o

Előzmény: JarnoTrulli (8232)
JarnoTrulli Creative Commons License 2020.05.24 0 1 8232

f1 hivatalos csatornaja mar hetekkel ezelott leadta

magyarok adhattak volna a 2004-es versenyt, ugyis tegnap volt kereken 16 eve napra pontosan a Jarno gyozelemnek

meg attol fuggetlenul is egy jo futam volt

Előzmény: Törölt nick (8231)
Törölt nick Creative Commons License 2020.05.24 0 0 8231

15:00 Forma-1 - Nagydíj futam Monacói Nagydíj, 1996

Most az M4 Sporton! :) Panis jelen van, aki Trulli legjobb csapattársa volt a későbbiek folyamán! :)

JarnoTrulli Creative Commons License 2020.05.18 0 1 8230

Körbejártuk a hét átigazolási híreit, hatásaikat a jövőre nézve, a múltat pedig egy különleges vendéggel, az olaszok korábbi fenegyerekével, Jarno Trullival idéztük meg.

https://formula.hu/f1/2020/05/17/podcast-sainz-es-ricciardo-uj-csapathoz-trulli-hozzank-igazolt

kb. a 23. perc utan jon

vannak benne erdekessegek

JarnoTrulli Creative Commons License 2020.04.26 0 0 8229
Törölt nick Creative Commons License 2019.03.16 0 0 8228

Igen, boldogságos Szülinapot neki! :)

Előzmény: JarnoTrulli (8227)
JarnoTrulli Creative Commons License 2017.07.13 0 0 8227

Boldog születésnapot Jarnonak :) 

ennek apropóján a 43.:

- futamrészvétel: 1999. Olasz GP 

- pont: 2003 Maláj GP (ekkor lépte érte el a 43-at, és lett 46)

JarnoTrulli Creative Commons License 2017.07.10 0 1 8226

hétvégén, Sienában Enzo nyert futamot

JarnoTrulli Creative Commons License 2017.03.19 0 0 8225

Lehet belátták hogy a formaautós karrierben nincs akkora jövője...

Enzora még várni kell pár évet

Előzmény: Törölt nick (8224)
Törölt nick Creative Commons License 2017.03.18 0 0 8224

Na, Panis fia a WTCC-ben! :O Panis és Trulli volt  a legjobb páros! :)

JarnoTrulli Creative Commons License 2017.03.04 0 0 8223

na, az egyik legnagyobb autosportos oldal is lehozta Enzot :)

Jarno Trulli's son makes WSK karting debut

Enzo Trulli, son of F1 race winner Jarno, completed his first WSK karting event in February and is racing in the second round of the Super Masters this weekend.

Born in 2005, Enzo Trulli is the older of Jarno's two sons.

While he didn't take part in WSK Champions Cup, the first major event of 2017, Trulli entered the first of four Super Masters rounds in the 60 Mini class.

Ranked as 49th out of 85 after the qualifying heats, he was only 28th in his pre-final after receiving a penalty.

Consequently, he was forced to skip the final as only the top 17 qualified to the main race.

https://www.motorsport.com/kart/news/jarno-trulli-s-son-makes-wsk-karting-debut-879323/

JarnoTrulli Creative Commons License 2017.02.19 0 0 8222

Super Finalban 23. lett, de azért esett ennyire hátra mert megforgatták és szinte a mezőny végére került :(

JarnoTrulli Creative Commons License 2017.02.19 0 1 8221

JarnoTrulli Creative Commons License 2017.02.19 0 1 8220

Jarno fiának Enzonak a mai gokartos futama itt nézhető élőben:

http://www.southgardakarting.it/live-streaming

mezőnyben van még Badoer is :)

JarnoTrulli Creative Commons License 2017.01.10 0 0 8219

nem bontottam, továbbra is várom azt a nagy alkalmat (igazán akkor gondolkodtam el hogy felnyitok 1 palackot, amikor a berlini E futamon pole-t szerzett, de mivel abban a szériában a kvalival egy napon rendezik a futamot, nem mertem nagyon lazulni mivel mégiscsak a futam a lényeg ahol sajna nem jött ki a lépés, így elmaradt a borozás

megfelelő helyen tárolva meg hőmérsékleten nem romlik meg 

Előzmény: Törölt nick (8218)
Törölt nick Creative Commons License 2017.01.10 0 0 8218

Egyébként a Jarno Trullis bort felbontottad már? Milyen minőségű bor? Olasz ember révén biztos csak jó lehet! ;)

Előzmény: JarnoTrulli (8216)
JarnoTrulli Creative Commons License 2017.01.10 0 0 8217

felső kép 2009 Suzuka...hiába a 2. hely, meg hogy mennyire jól meccselt Hamiltonnal ill. a boxkiállások során a Toyota a Mclarennel, néhány éve nyilatkozta Jarno, hogy itt vált egyértelművé hogy a Toyota kiszáll mivel nem nyertek, és az év hátralévő pár futamán ekkora esélyük nem valószínű hogy lenne és nem is lett. Interlagosban Sutil kilökte Trullit, Abu Dhabiban meg a gépben nem volt több a 6.-7. helynél.

hazai pályán nyert volna a Toyota végre valahára egy F1-es futamot, akkor a vezetők a maradás mellett meggyőzhetőek lettek volna, mert van értelme a projektnek (ezt támasztja alá az is, hogy később kiderült a Toyota már fejlesztett 2010-es gépet)

ezért is nem örült annyira a dobogón - de ez nekem már akkor feltűnt, de betudtam annak hogy valószínű Jarnot nem tartják meg 2010-re aztán keserű a szájíz

Kár, hogy Vettel akkor azon a versenyen utolérhetetlen volt, mindegy körben ő vezetett a rajttól a célig. RedBull is kibírta alatta és ő se rontott amikben ebben akkortájt bízni lehetett volna. 

+ érdekesség: idén a Toyotának a WEC-ben sikerült hazai pályán a győzelem, sőt a győztes csapatban volt egy bizonyos Kamui Kobayashi is.

Toyota nyert, Fujin a Kobayashi-Sarrazin-Conway trióval megelőzve az Audikat, Porschéket

2014- és 2013-ban szintén behúzták a japán futamot de akkor Koba' nélkül

Előzmény: Törölt nick (8215)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!