Keresés

Részletes keresés

Wormie Creative Commons License 2010.10.27 0 0 24

A regionálisban van egy másik Fn. topik, ott szidják... :-)))

 

elvarázsló válasz | megnéz | könyvjelző 2010.10.27 09:06:32 © (623)

Kedves Sosrtársaim!!
Történetem döntésül szolgáljon azoknak, akiknek oly unalmas mindennapjuk,hogy a Fibernet-el szeretnének tartós levelezésbe kezdeni,melynek se hossza, se vége.
Szóval évekkel ezelőtt leszerződtem a Fibernet céggel analóg tv adás szolgáltatására. Egészen 2010 augusztusáig nem is volt semmiféle panaszom a szolgáltatásukkal kapcsolatosan. Augusztus 30-án felhívtak a Fibernettől, hogy szeretnék-e leszerződni velük HŰSÉG-esen a további 1 évre,mivel megvagyok elégedve velük. Válaszom erre az volt, hogy miért ne, de ugyanerre a színvonalas szolgáltatásra (engem nem nagyon hozott lázba, hogy 2000 HUF-al olcsóbb(!) a szolgáltatás ára) ezt persze kihangsúlyoztam.Az előfizetésem egy családi csomag volt HBO-val kiegészítve. Majd láss csodát ! Gyakorlatilag másnap elvették az HBO-mat, azóta úgy látom, mintha egy -4-es szemüvegen keresztül nézné az ember,de onnantól fogva az összes csatorna hol csíkosan , hol pöttyösen érkezik. Majd bejelentettem és azóta is folyamatosan bejelentem szeptember óta. Az első szerelő aki kijött a cégtől közölte velem, hogy az HBO-m soha nem fog megjavulni,mivel lekódolták azok ellen, akik lopták. Mondtam,hogy ez tényleg kultúrált megoldás viszont azokkal szemben , akik évek óta rendesen fizetik a szolgáltatás árát. Erre megkérdeztem, hogy " no, és mi van a többi adással ami változóan sz@r minőségben érkezik , mind az 56..?" AZ úr körbe nézett a lakásomon és közölte, hogy 15000 Ft-ért meg tudja oldani a problémámat. Természetesen elcsodálkoztam és közöltem vele, hogy ez számomra egy kicsit fura. Majd közölte velem, hogy a boltban 7000 FT.-, de mivel ő is keresni szeretne ezért nála 15000FT és, ha egyébként igényt tartok rá, akkor is ő mondja meg, hogy mikor jön szerelni, mert, hogy a Fibernet-es autóba GPS van és csak panaszra jöhet ki.
A bejövő adás erősségét meg, amúgy sem tudja bemérni,mert a házam előtti fa útban van és amúgy sem tudna rá felmászni. Szóval én csak álltam és azt hittem rossz rendezvényen vagyok....Azóta átmentem levelező tagozatra. A helyzet a következő: -hiába jelentem be panaszomat a 72 órára magasról sz....nak
-közlik,hogy nem érnek utol (csak azt nem teszik hozzá, hogy nem is akarnak!)
Már új levelező barátokat is szereztem azóta a Fogyasztóvédelem és NHírközlési Hatóság személyében. Bejelentettem a kötbérigényemet, mivel erre állítólag a törvény szerint jogosult vagyok. Természetesen kaptam egy levelet (amit eddig itt mindenki, ahogy tanulmányoztamm az oldalt), amiben nagyon sajnálkoznak és remélik még SOKÁIG (eltartom őket) és maradok ügyfelük.
Szóval okuljatok emberek!!!! Mindenki a maga kárán tanul. Én egy óvatos meggondolt embernek tartom magam és ezért nem feltételeztem ezt a rendkívül etikátlan maffia módszereket, amivel ez a cég legálisan !!!!!!!!!!!! működik.
Amennyiben valakinek van valami ötlete, hogyan tudnék még befűteni nekik azt szívesen fogadom.
NE szerződjetek velük, mert egy etikátlan szemét társaság!!!

Előzmény: jó hír (23)
jó hír Creative Commons License 2010.10.22 0 0 23
Mi van, már nincs fíbernet, vagy szóra sem érdemes?
handras Creative Commons License 2006.05.25 0 0 22

Szerintem a legtöbb szolgáltató vadul emeli az árait...

 

Előzmény: Chimney (21)
Chimney Creative Commons License 2006.05.22 0 0 21

Nekem az a bajom velük, hogy 1 év alatt több mint duplájára emelték a díjat, elvileg csatornám ugyan annyi.

Elvileg:mert hogy a Főnix meg mittudom én  még melyik is fel van sorolva, ami ugyan ott jön, de mondjuk csak 6 óra után.

Önhatalmúlag levették a Paprikát, a Realityt a Decot meg fel sem tették, álítólag lakossági kérésre.

8 napig nem volt a 42 csatornámból csak 6-hiába jelentettem be, a szerelő több mint egy hét után hívott fel-persze a díjat ki kellett fizetnem.

-panka54- Creative Commons License 2006.05.03 0 0 20
 Meg tudja nekem mondani vki, hogy a felső lakotelepen....... Rózsakert....mlyen szolgáltató van?..........nem a fibernet azt tudom.
handras Creative Commons License 2006.03.29 0 0 19
Jó cég ez nnnna. :D
Előzmény: Törölt nick (15)
handras Creative Commons License 2006.03.29 0 0 18
Passz. :)
Előzmény: -panka54- (17)
-panka54- Creative Commons License 2006.03.28 0 0 17

 Kösz!....a villanyóra szekrényben  van és a kulcshoz nem férhet akárki.

 Fél- ill. egy óra kimaradás után érdekes módon megjavul.

Előzmény: handras (13)
handras Creative Commons License 2006.03.28 0 0 14
Az érdekes az, hogy munkaidőn túl, csak rögzítő van....
Előzmény: FuLeS (11)
handras Creative Commons License 2006.03.28 0 0 13
Csak egyet említek: Az aktív eszközök a társasházak "közös" helyiségében vannak. Ellophatja, áramtalaníthatja, megrongálhatja majdnem bárki.
Előzmény: -panka54- (12)
-panka54- Creative Commons License 2006.03.27 0 0 12

Sokminden!....ez az indok a szoégáltatótól is.

 

Csak hát 14 ezer -ért nem ezt a választ várom.

Előzmény: handras (10)
FuLeS Creative Commons License 2006.03.27 0 0 11
Nagytétényben szeretnék internetezni.
Pénteken délben behalt az egész, bejelentettem, hogy sz*, úgy, ahogy van, három napon keresztül a fülük botját sem billentették meg, mostanáig nem jelentkeztek.
Csodák-csodája, ma háromkor megjavult, és megint megy, de három napon keresztül csak azt a k* villogó ledet néztem internet helyett.
Szóval egy ilyen mocsok társaságot még nem láttam.


handras Creative Commons License 2006.03.27 0 0 10
Annak sokminden oka lehetett....
Előzmény: -panka54- (9)
-panka54- Creative Commons License 2006.03.25 0 0 9
  Most.................ill tegnap délután.
Előzmény: handras (8)
handras Creative Commons License 2006.03.25 0 0 8
Most nincs, vagy soha nem volt?
Előzmény: -panka54- (7)
-panka54- Creative Commons License 2006.03.25 0 0 7
 Az hogy lehet, hogy a lakotelepen pl. nálam van net..........5 házzal arréb a lányomnál nincs?
handras Creative Commons License 2006.03.11 0 0 6
kb. 3 óra állás után, láss csodát, megy...
-panka54- Creative Commons License 2006.03.11 0 0 5
 :DDDDDDD....már bocsi!    lükeeeeee:)))))))))))))))))
Előzmény: ferike7702 (4)
ferike7702 Creative Commons License 2006.03.11 0 0 4
gyanítom, te sokkal türelmesebb ember vagy mint én :)
mindenesetre nehezen viselem, hogy a netem olyan mint egy nő, mindig megvan a "havibaj" :))
Előzmény: -panka54- (3)
-panka54- Creative Commons License 2006.03.11 0 0 3
 BTétényi vagyok, de itt megy rendes, Azt nem mondom hogy nincs gond néha.
Előzmény: ferike7702 (1)
handras Creative Commons License 2006.03.11 0 0 2
Én már a net-et nem is bíztam rájuk, de hogy a tv- se menjen....
Előzmény: ferike7702 (1)
ferike7702 Creative Commons License 2006.03.11 0 0 1
nyugi, én budatétényi fibernet korlátlan net előfizető vagyok, XXII ker, a szolgáltatás színvonala katasztrófális, budafoki ügyfélszolg siralmas, természetesen telefonfelvétel még "rendelési időben" sincs, irány adsl :(
fémkor Creative Commons License 2006.03.11 0 0 0
0
Előzmény: handras (-)
handras Creative Commons License 2006.03.11 0 0 topiknyitó

Kőbányai Fibernet előfizető vagyok. Nincs kép a TV-men.

Honlapjuk nem jön be, telefonjukon rögzítő van csak.

 

Nálatok működik?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!