Keresés

Részletes keresés

meret99 Creative Commons License 2008.10.20 0 0 54
Az ördögi terv része!:(
Előzmény: Toxicus (-)
lujo2 Creative Commons License 2008.10.20 0 0 53
és nekem jobban tetszik az Origónál. Csak érdekesség, milyen anyázás volt, amikor a tipográfia megváltozott. Először szokatlan volt, én is szentségeltem, mert bóklásztam össze-vissza, és már ez Indájukkal is megbékéltem. Az a baj, hogy a postafiókom, Freemailen van, és a megszokás nagy úr.
Előzmény: lujo2 (51)
lujo2 Creative Commons License 2008.10.20 0 0 51
sztem meg ostobaság, hogy az Index baloldaliak gyűjtője lenne. Legjobb, legnagyobb fórummal rendelkezik, ahol mindenki elmondhatja azt amit gondol.
A politikai nézete is kiegyensúlyozott, m anyázzák jobbról, balról. Ha vmelyik irányban nagyon elmenne, egy idő után, valószínűleg a látogatottsága csökkenne. És persze az egyéb oldalai is. pl. Totalcar, Prohardver.
Kiss G. Eszter Creative Commons License 2008.10.20 0 0 50
Toxikus nickeden gyava voltal idejonni?
Előzmény: Törölt nick (49)
Kiss G. Eszter Creative Commons License 2008.10.20 0 0 48
Toxicus válasz | megnéz | könyvjelző 2008.10.19 23:01:08 © (123)

Még mindig megvan ez a beteg topic, a beteg nyitójával együtt?
Előzmény: Toxicus (-)
narancsbukta Creative Commons License 2006.03.09 0 0 47
Sir Bambi, en alapjaraton vidam emberke vok.
Es tenyleg csupan szorakozni jarok ide, mulattatt a rettento erolkodese a jobbereknek :)))))))))))))))))
Előzmény: Sir Balamber (45)
I. C. Augusto Octavian Creative Commons License 2006.03.09 0 0 46

"Az OV.hu-n meg meg sem jelent az írásom, pedig kultúráltan bíráltam..."

 

Beilleszthetnéd egyszer ide. Kíváncsi lennék rá. De tényleg...

Előzmény: toloba (26)
Sir Balamber Creative Commons License 2006.03.09 0 0 45
Látom ma reggel is bevetted a vigyorex adagodat. :)
Előzmény: narancsbukta (39)
narancsbukta Creative Commons License 2006.03.09 0 0 44
hat elsirom magam, hogy masfeleves nick vagy.

tudodmit, hiszi el neked, hogy ez a fonicked, akinek hatvanhat risszabbulelo szivbeteg anyja van :)))))))))
Előzmény: Toxicus (42)
cren Creative Commons License 2006.03.09 0 0 43
Közben visszajött, érdekes ez a fluktuáció, úgy látszik fokozódik a kampány.


http://index.hu/politika/belfold/kokavsader?main&page=1
Előzmény: cren (40)
Toxicus Creative Commons License 2006.03.09 0 0 42
Ha megnézed az adatlapomat, látni fogod, hogy 2004. június 13.-án regisztráltam. A vicces az, hogy a múltkor ezt geszthivel már egyszer eljátszottuk, és azóta még kétszer (tehát most harmadszorra) jön elő ezzel a fikanick dologgal. :) De ahogy látom mindenkinél így kezdi, biztos zavarják az új emberek, mert nehezen oldódik idegenek között.

Nem baj, amíg nem lesz 20ezer hsz-em, addig elnézem neki az oktalan kötekedését.
Előzmény: narancsbukta (37)
Törölt nick Creative Commons License 2006.03.09 0 0 41
Kihalnak a jobbosok? :)
cren Creative Commons License 2006.03.09 0 0 40
Mintha délelőtt még erősen czombosabb lett volna ez a cikk. És hol a szavazógép?


http://index.hu/politika/belfold/kokavsader?main&page=1
narancsbukta Creative Commons License 2006.03.09 0 0 39
vaze, tompika is igy provokalgat nagyban, mint e fika itt kicsiben :))))))))))))
tenyleg holdkorossa valt a fidesz :)))))))))))))))))))
narancsbukta Creative Commons License 2006.03.09 0 0 38
felig van igazad.

az ertelmes jobbosok tuntek el, mert gondolom szegyellik a fideszt. De itt vannak helyette nekunk ok, az univerzum legartatlanabb fikai, es erdekes, mind most kezdett el forumozni, de azert nehany hozzaszolas utan mar messzemeno kovetkezteteseket tunnak levonni az index latogatottsagarol :))))))))))))))))))))))))))))))

nyihihi....
Előzmény: Amart (36)
narancsbukta Creative Commons License 2006.03.09 0 0 37
mergezocske, bizony azert az jelent valamit, ha valakinek annyira magas a vitakulturaszintttye, hogy naponta hat uj nicket kenytelen gyartani maganak.
De persze csak azert vagnak ki innen benneteket menetrendszeruen mint a taknyot, mert balosak a moderakok.
Hat persze :))))))))))))
Előzmény: Toxicus (30)
Amart Creative Commons License 2006.03.09 0 0 36

Mitől, mitől?

 

Úgy hogy fogynak a Fideszesek. Ennyire egyszerü a dolog. Bármennyire nem tetszik neked Kóka, de ha Áder nem mer kiállni egy számszerü összehasonlításra, az már csak a nagyon agyament jobbosoknak elfogadható. Ezért akik egy kicsit is ingadoztak, belátták, hogy nem ez az amit akarnak! Ilyen egyszerü. Ebből következőleg, ha fogy a jobbos fórumozók száma, még akkor is balos tulsúly alakul ki, ha nem növekszik a balos fórumozók száma. Ha teljesen elfogynak a jobbosok, akkor a fórum tiszta balos lesz, de ezért nem az Index a felelős, hanem a makacs tények!

Sir Balamber Creative Commons License 2006.03.09 0 0 35
Én azon vagyok elhallva hogy úgy tűnik a fidesz lemásolta a 2002-es szoci kampányt :)
Előzmény: Toxicus (32)
narancsbukta Creative Commons License 2006.03.09 0 0 34
Nick: depis
Email: küld
Weboldal:
Bemutatkozás: sziasztok ..nincs túl jó kedvem ..
Hozzászólások (3)
Státusz:
Nyitott topikok
Topikgazda:

nyihihi. egy ujabb verbalos kamunick :)))))))))))))
Előzmény: depis (24)
jakka Creative Commons License 2006.03.09 0 0 33
Akinek eleg esze van ahhoz,hogy be tudjon kapcsolni egy szamitogepet annak altalaban nem eleg vonzo Ader intellektusa.Kokara meg a liberalisok szavaztak.
Előzmény: Toxicus (-)
Toxicus Creative Commons License 2006.03.09 0 0 32
Hogyne emlékeznék, akkor még én is aktívan kampányoltam az egész országban. Persze nem az MSZP-nek. No nem is Fidesznek :)
Előzmény: Sir Balamber (31)
Sir Balamber Creative Commons License 2006.03.09 0 0 31
:))) Ugye te még nagyon fiatal vagy és nem emléxel a 2002-es mszp kampányra kováccsal lendvaival meg a többiekkel?
Előzmény: Toxicus (27)
Toxicus Creative Commons License 2006.03.09 0 0 30
Ez az, azonnal tíltsunk ki mindenkit a fórumról, akinek 20608 hsz-nél kevesebb van!
Előzmény: geszthi (13)
Sir Balamber Creative Commons License 2006.03.09 0 0 29
Zömében akár így is lehetne, de mostanában mintha nem sietnének annyira leközölni bizonyos híreket amelyeket pl az inforádio.hu azonnal lehoz.
Előzmény: freelander2005 (23)
Toxicus Creative Commons License 2006.03.09 0 0 28
Az Elek nem normális, ezt tudjuk. Épp lejjebb írtam, hogy engem is kitiltott a Gondoláról, pedig én aztán nem vagyok egy tipikus baloldali fórumozó :)
Előzmény: toloba (26)
Toxicus Creative Commons License 2006.03.09 0 0 27
Az Áder egy teljesen komolytalan ember. Olyan mint a játékbaba, aminek meghúzod a hátán a zsineget, ő meg rázendít a "ésmiértmondtamedgyessypéterhogynemleszgázáremelés" c. örökzöldre. Előre betanult, unalomig szajkozott frázisokat puffogtat, de ezen már nem lepődök meg.

Viszont a Kóka, akit először láttam ilyen jellegű vitán, az kritikán aluli volt. Ült egy bárgyú vigyorral a képén, és néha benyögött valami teljesen kommersz jelszót a neoliberális piacgazdaságról. Egy vicc.
Előzmény: flugi (12)
toloba Creative Commons License 2006.03.09 0 0 26
"Onnan ugyanis engem kitiltottak, te meg ronthatod itten a levegőt...:O)"

Engem a Gondoláról IP címestül...még olvasni sem tudom...
Az OV.hu-n meg meg sem jelent az írásom, pedig kultúráltan bíráltam...
Előzmény: Törölt nick (6)
Toxicus Creative Commons License 2006.03.09 0 0 25
Tehát szerinted az Index annyira elfogult mint a Gondola a túloldalon?

Megjegyzem onnan engem is kitíltottak :)
Előzmény: Törölt nick (6)
depis Creative Commons License 2006.03.09 0 0 24

"Mi történt az index-szel tulajdonképp?"

az INDEX-újság:

szerintem egyszerű, évközben, vagy méginkább a kormányzás 4 éve alatt az index.hu  a jobb és a bal között lavíroz .. amin általában az MSZP és FIDESZ kritizálását lehet érteni .. (az SZDSZ véletlenül kimarad) ..

kampányidőszakban viszont már nem engedhetik meg azt sem, hogy az MSZP találatokat kapjon ..

másképp tekintve ugyanezt: a jobb és baloldal között lavírozva kivívja az olvasók bizalmát (amit iylen módon meg is érdemel), és ezt végül, mint a megszerzet szetonokat pénzre válthatják azzal, hogy "egy" párt mellé állnak ..

az Index Fórumán a helyzet kicsit más .. a baloldali drukkerek (akik bármi van, a baloldalra szavaznak) egyszerűen zárják soraikat .. azaz godolkodás leáll, helyette, akármi van, a baloldal által propagált nézet a nyerő .. politizálás ész nélkül .. nekik csak a győzelem a fontos .. szerintem ez van ..

freelander2005 Creative Commons License 2006.03.09 0 0 23

Az index szerintem objektív próbál lenni, sajátos stílusában és fikáz mindent ami/aki hülye.

Arról nem ők tehetnek hogy a fideszfiuk hülyébbek mint 4éve!

Előzmény: Toxicus (-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!